Kvitová porazila světovou jedničku Williamsovou a je ve finále!

Poprvé v kariéře se Petře Kvitové podařilo porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a v Madridu si zahraje finále. Kvitová doslova smetla americkou soupeřku na antuce 6:2 a 6:3. Pro světovou jedničku to byla vůbec první porážka v sezoně. Ve hře o titul se Kvitová utká s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
08.05.2015 15:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Bravo, Petro! Kvitová zdolala Venus Williamsovou a v Tokiu je ve finále

Petra Kvitová postoupila poprvé kariéře do finále turnaje v Tokiu a má na dosah druhý titul v sezoně. Sedmá nasazená česká hráčka otočila zápas s bývalou světovou jedničkou Venus Williamsovou a Američanku porazila po boji 3:6, 6:3, 7:6 za dvě hodiny a 24 minut.
27.09.2013 11:40 |

Osobnosti: Venus Williams (59 článků) , Petra Kvitová (1475 článků)

Překvapení na Turnaji mistryň! Halepová porazila jedničku Williamsovou

O velké překvapení se na Turnaji mistryň v Singapuru postarala rumunská tenistka Simona Halepová, která pokořila světovou jedničku Američanku Serenu Williamsovou suverénně 6:0 a 6:2. Ve druhém utkání Červené skupiny pak  Srbka Ana Ivanovičová zdolala Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:1, 6:3.
22.10.2014 12:46 |

Šafářová podala heroický výkon, na Williamsovou ale nestačila

Srdnatě se Lucie Šafářová rvala ve finále French open, ale na světovou jedničku Serenu Williamsovou to bohužel nestačilo. Williamsová, která běhěm finále často kašlala a nebyla evidentně ve své kůži, ale ukázala proč je světovou jedničkou právě ona a zvítězila po setech 3:6, 7:6 a 2:6. Američanka tak zaokrouhlila počet grandslamových titulů na dvacet.
06.06.2015 17:51 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Překvapení v Paříži! Muguruzaová zdolala světovou jedničku a slaví titul

Dvaadvacetiletá španělská tenistka Garbiñe Muguruzaová porazila ve finále Roland Garros ženskou světovou jedničku Serenu Williamsovou ve dvou setech 7:5 a 6:4 a slaví premiérové vítězství na grandslamovém turnaji. O dvanáct let starší Američanka tak dál čeká na svůj dvaadvacátý triumf na turnaji velké čtyřky, na grandslamový titul naposledy dosáhla na loňském Wimbledonu.
04.06.2016 19:35 |

Petra Kvitová vyřídila světovou jedničku Wozniackou: Královnou jsem já!

Potvrzeno! Tenisový trůn už patří jí! Papírově sice ještě ne, ale fakticky o tom není pochyb. Petra Kvitová (21) ovládla ostře sledovanou bitvu na Hopman Cupu, kde porazila dánskou světovou jedničku Caroline Wozniackou (21). I díky tomu si dnes spolu s Berdychem zahrají finále proti Francii.
07.01.2012 12:15 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků)

Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

Šafářová si vyšlápla na bývalou světovou jedničku, Štěpánek končí

Tenistka Lucie Šafářová vyřadila v prvním kole turnaje v Cincinnati Američanku Venus Williamsovou. Bývalou světovou jedničku porazila 6:7, 6:3, 6:4 a zvítězila nad ní poprvé v kariéře.
12.08.2014 20:20 |

Světovou jedničku neporážíte každý den, radovala se Kvitová

Česká tenistka Petra Kvitová korunovala úspěšný začátek sezony vítězství na pařížském turnaji, kde porazila novou světovou jedničku Kim Clijstersovou z Belgie.
13.02.2011 18:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Kim Clijstersová (72 článků)

Nezastavitelná Kvitová: Porazila světovou jedničku Wozniackou a má jisté semifinále!

Tenistka Petra Kvitová si zahraje semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zdolala světovou jedničku Caroline Wozniackou z Dánska 6:4 a 6:2, v Červené skupině má jediná dvě výhry a před pátečním zápasem s Agnieszkou Radwaňskou z Polska jistotu postupu.
27.10.2011 20:30 |

Kvitová zdolala v Tokiu světovou juniorskou jedničku. Dál jde i Šafářová

Tenistka Petra Kvitová postoupila na turnaji v Tokiu do třetího kola. Sedmá nasazená hráčka dnes porazila světovou juniorskou jedničku Belindu Bencicovou ze Švýcarska po setech 7:5 a 6:4.
23.09.2013 13:35 |

Osobnosti: Belinda Schüll (1 článek) , Petra Kvitová (1475 článků)

Jankovičová vyřadila i druhou Williamsovou a je v Římě ve finále

Tenistka Jelena Jankovičová si zahraje na antukovém turnaji v Římě o svůj třetí titul. Pětadvacetiletá Srbka vyřadila v dnešním semifinále světovou jedničku Američanku Serenu Williamsovou poté, co ve čtvrtek zdolala její starší sestru Venus.
07.05.2010 22:40 |

Osobnosti: Serena Williams (293 článků) , Venus (51 článků)

Kvitová porazila v Hopmanově poháru jedničku Wozniackou

Petra Kvitová přiblížila české tenisty k postupu do finále Hopmanova poháru. Wimbledonská vítězka získala v souboji z Dánskem první bod výhrou nad světovou jedničku Caroline Wozniackou 7:6, 3:6 a 6:4.
06.01.2012 10:00 |

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Stosurová porazila Serenu Williamsovou a slaví titul na US Open

Australská tenistka Samantha Stosurová ve finále dvouhry na US Open porazila ve dvou setech 6:2, 6:3 třináctinásobnou grandslamovou šampionku Serenu Williamsovou z USA a získala svůj premiérový triumf na jednom ze čtyř největších světových turnajů.
12.09.2011 08:45 |

Osobnosti: Serena Williams (293 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Kvitová vyhrála bitvu proti Venus a v Tokiu si zahraje o titul!

Tenistka Petra Kvitová postoupila poprvé v kariéře do finále turnaje v Tokiu a má na dosah druhý titul v sezoně. Sedmá nasazená česká hráčka dnes v japonské metropoli otočila zápas s bývalou světovou jedničkou Venus Williamsovou a Američanku porazila 3:6, 6:3, 7:6 za dvě hodiny a 24 minut.
27.09.2013 14:10 |

Kvitová: Vítězka Wimbledonu 2011 a 2014. Proč jí proboha vybírají tak strašné šaty?

Obrovskou radost zažila tenistka "Petra Kvitová":http://www.extra.cz/tema/petra-kvitova (24) v sobotu 5. července, kdy za pouhých padesát pět minut "porazila na kurtu ve Wimbledonu":http://www.extra.cz/kvitova-vyhrala-wimbledon-ve-finale-porazila-sexy-kanadanku-eugenii Kanaďanku "Eugenii Bouchard":http://www.extra.cz/tema/eugenie-bouchard (20).
07.07.2014 17:30 |

Těsně pod vrcholem: Plíšková ve finále Elite Trophy nestačila na Williamsovou

Podobně jako Petra Kvitová na Turnaji Mistryň byla i Karolína Plíšková v konkurenci Elite Trophy blízko vytouženému titulu, leč ani této české tenistce se ve finále nepoštěstilo. Po dramatické bitvě se nakonec musela sklonit před Američankou Venus Williamsovou, která v čínském Ču-chaj zvítězila po setech 7:5 a 7:6.
08.11.2015 12:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Karolína Plíšková (314 článků)

Petra Kvitová: Doufám, že letos už jsem si smůlu vybrala! CELÝ ROZHOVOR

Petra Kvitová zatím prožívá rok plný zranění a nemocí. Ale teď už by měla být v pořádku a v Miami se chystá na bývalou světovou jedničku Venus Williamsovou. Hovořila o tom s námi v exkluzivním rozhovoru.
22.03.2012 20:15 |

Kvitová zná soupeřky! Na Turnaji mistryň ji čekají S. Williamsová, Radwaňská a Kerberová

Světovou jedničku a suverénku letošní sezony Serenu Williamsovou z USA má Petra Kvitová v Červené skupině na Turnaji mistryň v Istanbulu. Dnešní los rozhodl, že se česká tenistka střetne také s Polka Agnieszkou Radwaňskou a Němkou Angelique Kerberovou. Hrát se začne v úterý.
20.10.2013 18:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1475 článků) , Serena Williams (293 článků)