Kvitová napodobila Šafářovou a v New Havenu postoupila do semifinále

Petra Kvitová porazila ve čtvrtfinále tenisového turnaje v New Havenu Agnieszku Radwaňskou 7:5 a 6:4 a dál tak může pomýšlet na obhajobu loňského titulu. Její semifinálovou soupeřkou bude Caroline Wozniacká, se kterou má česká tenistka zápornou zápasovou bilanci. Mezi nejlepší čtveřicí tenistek hlavní generálky na US Open je i Lucie Šafářová.
28.08.2015 11:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1449 článků)

Kvitová si poradila se Šafářovou a v New Havenu je v semifinále

Ve čtvrtfinále turnaje v New Havenu na sebe narazily dvě české hráčky. Petra Kvitová v generáce na poslední grandslam sezony porazila Lucii Šafářovou dvakrát 6:3 a je mezi posledním čtyřmi hráčkami amerického podniku.
24.08.2012 08:45 |

Kvitová je po další třísetové bitvě v New Havenu ve čtvrtfinále

Petra Kvitová postoupila coby obhájkyně titulu na turnaji v New Havenu do čtvrtfinále. V druhém kole porazila 7:6, 4:6, 6:3 Alison Riskeovou z USA a čeká ji duel s Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou.
22.08.2013 08:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků)

Kvitová nebo Slovenka Rybáriková? Finále o titul v New Havenu bude na ostří nože

Tenistka Petra Kvitová si na turnaji v New Havenu zahraje potřetí za sebou ve finále. Dvojnásobná wimbledonská šampionka porazila v pátečním semifinále Samanthu Stosurovou z Austrálie suverénně 6:3, 6:1 a v duelu o titul se v sobotu střetne se slovenskou hráčkou Magdalénou Rybárikovou.
23.08.2014 10:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1449 článků) , Magdaléna Rybáriková (6 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Kvitová proti Šafářové. V New Havenu se chystá české finále

Finále tenisového turnaje v New Havenu bude ryze českou záležitostí. Obhájkyně titulu Petra Kvitovová porazila ve svém semifinále Dánku Caroline Wozniackou 7:5 a 6:1. Ve druhém semifinále se po setech 6:2 a 7:6 z výhry nad Ukrajinkou Lesjou Curenkovou radovala Lucie Šafářová.
29.08.2015 07:50 |

Kvitová přehrála Šafářovou a vyhrála 300. zápas. O finále se utká s Pironkovovou

Petra Kvitová porazila na turnaji v Sydney v souboji českých tenistek Lucii Šafářovou i podruhé v kariéře a v generálce na Australian Open postoupila po výhře 7:6, 6:2 do semifinále. Do čtvrtfinále mužské dvouhry prošel na smíšeném podniku Radek Štěpánek, Lukáš Rosol naopak ve 2. kole skončil.
08.01.2014 11:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Petra Kvitová (1449 článků) , Lukáš Rosol (544 článků) , Petr Štěpánek (540 článků) , Radek Petr (163 článků) , Petr Štěpánek (540 článků)

Kvitová ovládla turnaj v New Havenu, během tří týdnů slaví dva tituly

Česká tenistka Petra Kvitová je před US Open k nezastavení. Na turnaji v New Havenu si ve finále poradila s Ruskou Marií Kirilenkovou, získala titul a během tří týdnů se raduje už z druhého celkového prvenství.
26.08.2012 01:35 |

TA VÁLÍ! Kvitová je potřetí v řadě ve finále turnaje v New Havenu

Tenistka Petra Kvitová si na turnaji v New Havenu zahraje potřetí za sebou ve finále.
23.08.2014 09:55 |

Bravo, Češky! Kvitová potká v semifinále Zakopalovou

Petra Kvitová postoupila do semifinále turnaje v New Havenu. Obhájkyně titulu otočila deštěm poznamenaný zápas s Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou a vyhrála 2:6, 6:2, 7:5.
23.08.2013 07:00 |

Druhé "zemětřesení" v New Havenu: Cetkovská opět zdolala Radwaňskou

Česká tenistka Petra Cetkovská postoupila na turnaji v New Havenu do čtvrtfinále. Pátou nasazenou Polku Agnieszku Radwaňskou porazila 6:4, 5:7, 6:3 a zvítězila tak i v třetím vzájemném utkání, pokaždé na jiném povrchu.
24.08.2011 07:55 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků)

Kvitová opět přehrála Šafářovou. Další český souboj ovládla Strýcová

Tenistka Petra Kvitová dokázala i v devátém vzájemném utkání porazit svoji krajanku Lucii Šafářovou a po výhře 6:3 a 6:2 postoupila na turnaji v Birminghamu do druhého kola. V dalším českém souboji nepotvrdila roli papírové favoritky Karolína Plíšková, loňská finalistka turnaje a čerstvá vítězka z Nottinghamu podlehla Barboře Strýcové 4:6 a 6:7.
14.06.2016 15:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1449 článků) , Barbora Strýcová (171 článků) , Karolína Plíšková (261 článků)

Kvitová v. Zakopalová: New Haven uvidí české semifinále

Ve finále turnaje v New Havenu bude hrát česká tenistka. V dnešním semifinále generálky na US Open se totiž spolu utkají obhájkyně titulu Petra Kvitová a její krajanka a kamarádka Klára Zakopalová.
23.08.2013 13:35 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1449 článků)

České finále v New Havenu ovládla Kvitová

Lucie Šafářová prohrála i sedmé vzájemné utkání s Petrou Kvitovou, ačkoliv po prvním setu vedla. Česká jednička zdolala svou soupeřku po setech 6:7, 6:2 a 6:2 a turnaj v New Havenu vyhrála potřetí ve své kariéře.
30.08.2015 09:40 |

Štěpánek v New Havenu dohrál, nestačil na Srba Troického

Cesta tenisty Radka Štěpánka turnajem v New Havenu skončila ve čtvrtfinále. Český hráč nestačil v boji o semifinále na Srba Viktora Troického, s nímž prohrál před týdnem i v Cincinnati, a Srbovi podlehl 2:6, 3:6.
27.08.2010 08:30 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků)

Tenista Štěpánek vypadl v New Havenu ve čtvrtfinále

27.08.2010 13:05 |

Berdych, Kvitová a Hlaváčková s Hradeckou si zahrají finále

Tomáš Berdych ve Winston-Salemu i Petra Kvitová v New Havenu budou hrát o tituly. Berdych zdolal v semifinále Sama Querreyho z USA 6:4, 6:3, Kvitová si poradila s Italkou Sarou Erraniovou 6:1, 6:3.
25.08.2012 09:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Petra Kvitová (1449 článků)

V semifinále Fed Cupu nastoupí Kvitová se Šafářovou

Dvě nejlepší české tenisky Petru Kvitovou a Lucii Šafářovou a loňské vítězky Roland Garros ve čtyřhře Lucii Hradeckou s Andreou Hlaváčkovou nominoval kapitán Petr Pála na semifinále Fed Cupu proti Itálii. Utkání se uskuteční 21. a 22. dubna na rychlém povrchu v ostravské ČEZ areně.
11.04.2012 18:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1449 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Ostřílená Kvitová, nebo hladová Šafářová? Vše před semifinále Wimbledonu ukazuje na tu první

Po dlouhých 33 letech proti sobě v semifinále nejslavnějšího tenisového turnaje světa stanou 2 české rodačky. Své předchůdkyně Martinu Navrátilovou a Helenu Sukovou dnes vystřídají aktuální česká jednička Petra Kvitová a dvojka Lucie Šafářová. V duelu velkých kamarádek je Kvitová jasnou favoritkou, ovšem Šafářovou požene dopředu velký hlad po úspěchu. Zápas začíná ve 14 hodin SELČ, přímým přenosem jej vysílají stanice Fanda a Nova Sport (sobotní finále bude dávat Nova).
03.07.2014 08:05 |

Kvitová slaví první vítězství od Wimbledonu, porazila Keysovou

Prohraný první set, pak už to byla pohodová jízda. Česká tenistka Petra Kvitová porazila na turnaji v New Havenu ve 2. kole nevyzpytatelnou Američanku Madison Keysovou 4:6, 6:1, 6:2 a postoupila do čtvrtfinále. Je to její první vítězství od Wimbledonu.
27.08.2015 08:46 |

Tenista Štěpánek si turnaj v New Havenu zahraje jako náhradník

Tenista Radek Štěpánek si zahraje v hlavním turnaji v New Havenu, i když v kvalifikaci prohrál s Rusem Teimurazem Gabašvilim.
23.08.2010 08:30 |