Kvitová má jistou účast na Turnaji mistryň

Česká tenisová jednička Petra Kvitová se popáté za sebou kvalifikovala na Turnaj mistryň pro osmičku nejlepších hráček sezóny.  Účast vítězky Masters z roku 2011 dnes potvrdila organizace WTA Tour.
14.10.2015 21:01 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Prokletá Slovenka. Plíškové zhatila jistý start na Turnaji mistryň

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková prohrála i třetí vzájemný zápas se Slovenkou Dominikou Cibulkovou. Prohra dvakrát 6:2 pro ni znamená, že si nezajistila jistou účast na Turnaji mistryň. Na stejném turnaji ale uspěla Petra Kvitová i Barbora Strýcová . Dařilo se i Češkám na turnaji v Taškentu, kde Kristýna Plíšková a Denisa Allertová postoupily do semifinále.
29.09.2016 13:45 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků) , Barbora Strýcová (179 článků) , Karolína Plíšková (299 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Šafářová a Kvitová prohrály úvodní zápasy na Turnaji mistryň

České tenistky Lucie Šafářová a Petra Kvitová prohrály svoje úvodní zápasy na Turnaji mistryň. Šafářová podlehla Španělce Muguruzaové, Kvitová pro změnu nestačila na Němku Kerberovou. Ve středu čeká české hráčky vzájemný zápas.
26.10.2015 17:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Kvitová si opět zahraje na Turnaji mistryň. Obhájí titul?

Tenistka Petra Kvitová si definitivně zajistila účast na Turnaji mistryň, který se uskuteční 23. až 28. října v Istanbulu.
04.10.2012 17:05 |

Žádné slzy, žádná bolest. Kvitová je se svým vystoupením na Turnaji mistryň spokojená

Dvouhodinovou finálovou bitvu s Polkou Agnieszkou Radwaňskou sice prohrála, přesto je česká tenistka Petra Kvitová spokojená se svým vystoupením na Turnaji mistryň. Už jenom samotnou účast na Singapurském podniku považuje za velký úspěch.
01.11.2015 18:25 |

Kvitová nastoupí v semifinále Turnaje mistryň proti Li Na

Petra Kvitová dnes nastoupí v semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu proti čtvrté nasazené Číňance Li Na. Ta v základní skupině vyhrála všechny tři zápasy, předloňská vítězka Turnaje mistryň Kvitová si postup zajistila páteční třísetovou výhrou nad Němkou Angelique Kerberovou.
26.10.2013 10:05 |

Turnaj mistryň můžou Kvitová a Peschkeová proměnit v českou slávu

České tenistky Petra Kvitová a Květa Peschkeová mohou na nadcházejícím Turnaji mistryň vyšperkovat už tak úspěšný rok. V Istanbulu budou obě wimbledonské vítězky bojovat s letošní elitou a patří k favoritkám. Jednadvacetiletá Kvitová bude svou levou rukou a razantním stylem útočit v sledovanější dvouhře, nestárnoucí Peschkeová v deblu.
24.10.2011 13:21 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Květa Peschkeová (41 článků)

Kvitová šlape na Turnaji mistryň jako namazaný stroj: Už má 16 milionů!

Je jednička, skvělá, nejlepší. Petra Kvitová (21) válcuje na Turnaji mistryň v tureckém Istanbulu své soupeřky. Už si podala čtyři, naposledy »vykousla« Australanku Samanthu Stosurovou 5:7, 6:3, 6:3 za dvě hodiny a pět minut.
30.10.2011 12:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

ON-LINE: Petra Kvitová prohrála na Turnaji mistryň s Radwaňskou 3:6. 2:6.

Obhájkyně vítězství Petra Kvitová prohrála na Turnaji mistryň v Istanbulu hned první zápas. Polské tenistce Agnieszce Radwaňské podlehla 3:6 a 2:6. , prohrála s ní poprvé v kariéře.
23.10.2012 16:20 |

Kvitová má jistý start na Turnaji mistryň

Česká tenistka Petra Kvitová si potřetí v kariéře zahraje na Turnaji mistryň. Kvůli zranění pravého ramena naopak v Istanbulu, kde se osm nejlepších hráček sezony představí od 22. do 27. října, bude chybět světová trojka Ruska Maria Šarapovová. WTA o tom dnes informovala na svých internetových stránkách.
07.10.2013 18:00 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Kvitová zná soupeřky! Na Turnaji mistryň ji čekají S. Williamsová, Radwaňská a Kerberová

Světovou jedničku a suverénku letošní sezony Serenu Williamsovou z USA má Petra Kvitová v Červené skupině na Turnaji mistryň v Istanbulu. Dnešní los rozhodl, že se česká tenistka střetne také s Polka Agnieszkou Radwaňskou a Němkou Angelique Kerberovou. Hrát se začne v úterý.
20.10.2013 18:10 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Serena Williams (289 článků)

Petra Kvitová si finále Turnaje mistryň nezahraje. Podlehla Číňance Na Li

Petra Kvitová si o titul na tenisovém Turnaji mistryň v Istanbulu nezahraje. Souboj se čtvrtou nasazenou Číňankou Li Na prohrála ve dvou setech 4:6 a 2:6. Číňanka hraje na turnaji ve skvělé formě, vyhrála všechny tři zápasy ve skupině a porazila i Kvitovou.
26.10.2013 14:25 |

Kvitová je čtvrtá v pořadí pro postup na Turnaj mistryň, Šafářová sedmá

Česká tenisová jednička Petra Kvitová poskočila na čtvrté místo v pořadí hráček pro účast na Turnaji mistryň v Singapuru, zatímco Lucie Šafářová klesla na sedmou příčku. Elitní osmička se vzdaluje Karolíně Plíškové, která spadla na 12. místo.
12.10.2015 20:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Karolína Plíšková (299 článků)

SMUTNÝ KONEC. Petra Kvitová na Turnaji mistryň dohrála

Pro Petru Kvitovou skončil tenisový Turnaj mistryň v Singapuru již po základní skupině. Wimbledonská vítězka musela v posledním utkání Bílé skupiny porazit již jistou semifinalistku Caroline Wozniackou, ale s Dánkou prohrála 2:6 a 3:6.
24.10.2014 13:10 |

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Tenistka Petra Kvitová: Třetí na světě?!

Americká krize je zapomenuta, Petra Kvitová (21) už zase válí! Česká tenisová hvězda se na dvoumilionovém turnaji v Tokiu dostala do semifinále, zajistila si účast na Turnaji mistryň a už v pondělí může být třetí hráčkou světa!
30.09.2011 12:20 |

BRAVO, PETRO! Kvitová má další titul, míří na Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Česká tenistka porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:00 |

Kvitová zvítězila ve Wu-chanu. Zahraje si Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Světová trojka v dnešním finále porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:3, 6:4. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:30 |