Kvitová je ve třetím kole US Open, Veselý kvůli zranění nenastoupil

Petra Kvitová porazila na tenisovém US Open tureckou debutantku Caglu Büyükakcayovou 7:6, 6:3 a postoupila do třetího kola. V něm se utká s Ukrajinkou Elinou Svitolinovou, kterou porazila na hrách v Riu. Jiří Veselý na newyorském turnaji končí, kvůli zranění nenastoupil.
01.09.2016 09:40 |

Osobnosti: Jiří Veselý (137 článků) , Petra Kvitová (1455 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků)

Berdych a Kvitová jsou v osmifinále, Veselý skrečoval zápas

České tenisové jedničky Petra Kvitová a Tomáš Berdych si zahrají osmifinále grandslamového US Open. Kvitová ovládla zápas třetího kola proti Slovence Anně Karolíně Schmiedlové, které dovolila získat jen tři gemy. Berdych zdolal Španěla Guillerma Garciu-Lopéze ve čtyřech setech 6:7, 7:6, 6:3 a 6:3.   Jiří Veselý vzdal zápas s domácím tenistou Johnem Isnerem po dvou prohraných setech. Na turnaji končí i Petra Cetkovská a Barbora Strýcová, která v rozhodujícím třetím setu neudržela nadějné vedení 5:1 a Němce Lisické podlehla 4:6, 6:4 a 5:7.
05.09.2015 21:31 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Petra Kvitová (1455 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Petr John (17 článků)

Kvitová na Australian Open skončila ve třetím kole, neuspěla ani Záhlavová-Strýcová

České tenistky na Australian Open moc daleko nedošly. Čtvrtá nasazené Petra Kvitová skončila překvapivě už ve třetím kole po prohře s Američankou Madison Keysovou 4:6 a 5:7. V boji o semifinále neuspěla ani Barbora Záhlavová-Strýcová, která podlehla dvojnásobné vítězce Viktorii Azarenkové z Běloruska 4:6 a 4:6.
24.01.2015 14:42 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků)

Berdych smetl Bašiče a je ve třetím kole. Kvitová na Australian Open končí

Český tenista Tomáš Berdych si ve druhém kole grandslamového Australian Open bez problémů poradil s kvalifikantem Mirzou Bašičem, kterého porazil ve třech setech 6:4, 6:0 a 6:3. To Petře Kvitové se v utkání s domácí Darjou Gavrilovovou od začátku příliš nedařilo a po porážce dvakrát 4:6 na Australian Open končí už ve druhém kole.
20.01.2016 09:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků)

Veselý vyprášil krajana Rosola, ve 2. kole French Open je i Kvitová!

Český tenisový souboj v prvním kole Roland Garros vyhrál Jiří Veselý. Dvacetiletý talent porazil na pařížské antuce 6:2, 7:6, 7:5 Lukáše Rosola a postoupil na čtvrtý pokus poprvé v kariéře do druhého kola grandslamového turnaje. Hladký postup slaví i česká jednička Petra Kvitová, která přehrála Zarinu Dijasovou z Kazachstánu 7:5, 6:2.
26.05.2014 16:50 |

Osobnosti: Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Lukáš Rosol (557 článků)

Kvitová postoupila na Australian Open do 2. kola

Wimbledonská vítězka Petra Kvitová zvládla vstup do tenisového Australian Open. Česká favoritka v prvním kole v Melbourne porazila Rusku Věru Duševinovou 6:2 a 6:0. V dalším kole se turnajová dvojka Kvitová střetne se Španělkou Carlou Suárezovou.
17.01.2012 09:00 |

Veselý se rozloučil s US Open, nestačil na Wawrinku

Český tenista Jiří Veselý nestačil v prvním kole US Open na třetího nasazeného Stanislase Wawrinku ze Švýcarska a se šampionem lednového Australian Open prohrál 2:6 a dvakrát 6:7. Vypadla rovněž Kristýna Plíšková, která prohrála s Rumunkou Alexandrou Dulgheruovou 3:6, 4:6.
26.08.2014 08:05 |

Osobnosti: Jiří Veselý (137 článků) , Stanislas Wawrinka (61 článků) , Jiří Veselý (137 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků) , Jiří Veselý (137 článků)

Rosol a Veselý se střetnou v 1. kole French Open, Berdycha čeká kvalifikant

Tenisté Lukáš Rosol a Jiří Veselý se utkají hned v 1. kole French Open, které začne v neděli v Paříži.
23.05.2014 18:20 |

Kvitová v českém souboji přehrála Hradeckou a na US Open jde dál

Tenistka Petra Kvitová postoupila jako první česká hráčka do 2. kola US Open, když porazila krajanku Lucii Hradeckou 6:4 a 7:5. Dvacetiletá semifinalistka letošního Wimbledonu Kvitová přitom od svého životního úspěchu nevyhrála jediný duel. V prvním kole dnes vypadly i další čtyři české tenistky.
31.08.2010 12:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Tenistka Kvitová prohrála na US Open s Clijstersovou

Petra Kvitová se jako poslední česká tenistka rozloučila s dvouhrou na US Open. Semifinalistka Wimbledonu v třetím kole v New Yorku sice v úvodu zaskočila obhájkyni titulu Kim Clijstersovou, ale s Belgičankou dnes nakonec prohrála jasně 3:6, 0:6.
04.09.2010 14:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků) , Kim Clijstersová (72 článků)

Kvitová po brzkém vyřazení z US Open: Chtěla jsem dojít dál

Tenistka Petra Kvitová věřila, že konečně i na závěrečném grandslamu sezony prorazí. Jenomže ani letos se na US Open daleko nedostala a vypadla ve třetím kole.
31.08.2014 08:55 |

Kvitová se Šafářovou v Miami válí, bez ztráty setu jsou ve třetím kole

Tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová postoupily na turnaji v Miami bez ztráty setu do 3. kola. Z nasazených českých hráček, které měly v úvodním kole volný los, dnes skončila jen Klára Zakopalová. Turnajová osmička Kvitová porazila Paulu Ormaecheaovou z Argentiny 6:3, 6:3, šestadvacátá nasazená Šafářová zdolala Američanku Vaniu Kingovou 6:3, 7:6.
20.03.2014 22:55 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1455 článků)

ŠOK NA US Open! Kvitová dohrála už v úvodním kole, Berdych a Štěpánek postoupili

Česká tenistka Petra Kvitová vypadla v prvním kole US Open s Rumunkou Alexandrou Dulgheruovou 0:2 na sety (6:7 a 3:6). Do dalších bojů postupují Berdych, Štěpánek a Šafářová.
29.08.2011 20:25 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků) , Petr Štěpánek (553 článků) , Petr Štěpánek (553 článků)

Petra Kvitová: Wimbledonská šampionka na US Open vypadla hned v 1. kole!

Brr, taková blamáž! Wimbledonská vítězka Petra Kvitová (21) šokovala, když nečekaně vypadla na US Open hned v prvním kole. Turnajová pětka v New Yorku často chybovala a s rumunskou tenistkou Alexandrou Dulgheruovou prohrála 6:7 a 3:6.
30.08.2011 12:20 |

Kvitová zvládla vstup do US Open, ale nadřela se

Tenistka Petra Kvitová má za sebou úspěšný vstup do grandslamového US Open. Sedmá nasazená hráčka porazila v 1. kole Misaki Doiovou z Japonska 6:2, 3:6 a 6:1. Z postupu se krátce před ní radovala i Lucie Šafářová, která se stala první českou zástupkyní v druhém kole, vypadla naopak Klára Zakopalová.
27.08.2013 20:25 |

Kvitová a Šafářová na US Open postoupily, Zakopalová vypadla

Tenistka Petra Kvitová zvládla vstup do grandslamového US Open. Sedmá nasazená hráčka porazila v 1. kole Misaki Doiovou z Japonska 6:2, 3:6 a 6:1. Z postupu se krátce před ní radovala i Lucie Šafářová, která se stala první českou zástupkyní v druhém kole, vypadla naopak Klára Zakopalová.
27.08.2013 22:00 |

Tenistka Kvitová prohrála na US Open ve 3. kole s Kruničovou

Wimbledonská vítězka Petra Kvitová skončila na grandslamovém US Open již ve 3. kole. Turnajová trojka dnes v New Yorku nečekaně prohrála se srbskou kvalifikantkou Aleksandrou Kruničovou 4:6, 4:6.
30.08.2014 19:20 |

Osmnáctiletý tenista Veselý prohrál ve finále juniorky US Open

Osmnáctiletý tenista Jiří Veselý nedosáhl po triumfu na lednovém Australian Open na další juniorský grandslamový titul. Nejvýše nasazený hráč US Open dnes prohrál ve finále s Britem Oliverem Goldingem 7:5, 3:6 a 4:6.
12.09.2011 07:50 |

Kvitová vypadla ve 3. kole French Open s Hamptonovou

Tenistka Petra Kvitová nezopakuje na Roland Garros loňskou semifinálovou účast. Turnajová sedmička dnes prohrála ve třetím kole 1:6 a 6:7 s Američankou Jamie Hamptonovou. Češi tak na letošním pařížském grandslamu přišli o posledního zástupce ve dvouhrách.
01.06.2013 19:45 |

Petra Kvitová vypadla v Torontu už ve třetím kole: Stejně si polepší!

Wimbledonská vítězka Petra Kvitová vypadla na prvním turnaji po londýnské jízdě už ve třetím kole s Němkou Petkovičovou (1:6, 2:6). Ve světovém žebříčku však překoná své dosavadní maximum.
13.08.2011 12:05 |