Kvitová je čtvrtá v pořadí pro postup na Turnaj mistryň, Šafářová sedmá

Česká tenisová jednička Petra Kvitová poskočila na čtvrté místo v pořadí hráček pro účast na Turnaji mistryň v Singapuru, zatímco Lucie Šafářová klesla na sedmou příčku. Elitní osmička se vzdaluje Karolíně Plíškové, která spadla na 12. místo.
12.10.2015 20:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Petra Kvitová (1447 článků) , Karolína Plíšková (245 článků)

Šafářová a Kvitová prohrály úvodní zápasy na Turnaji mistryň

České tenistky Lucie Šafářová a Petra Kvitová prohrály svoje úvodní zápasy na Turnaji mistryň. Šafářová podlehla Španělce Muguruzaové, Kvitová pro změnu nestačila na Němku Kerberovou. Ve středu čeká české hráčky vzájemný zápas.
26.10.2015 17:00 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Šafářová má jistou dvouhru na Turnaji mistryň

Lucie Šafářová si na letošním Turnaji mistryň kromě čtyřhry zahraje i dvouhru. Ačkoliv sama Šafářová vypadla již ve druhém kole tenisového turnaje v Moskvě, účast na akci pro osmičku nejlepších tenistek sezóny ji zajistila nečekaná čtvrtfinálová prohra její jediné konkurentky v boji o Turnaj mistryň Španělky Carly Suárezové.
22.10.2015 14:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků)

Kvitová začala Turnaj mistryň výhrou, světovou jedničkou však nebude

Česká tenistka Petra Kvitová vstoupila vítězně do Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zvládla souboj v Červené skupině a porazila Rusku Věru Zvonarevovou 6:2 a 6:4. Ve druhém utkání skupiny porazila Caroline Wozniacká z Dánska Agnieszku Radwaňskou z Polska 5:7, 6:2 a 6:4, což znamená, že se Kvitová po Turnaji mistryň nestane světovou jedničkou.
25.10.2011 19:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

To nebylo finále, ale poprava! Kvitová zničila soupeřku a slaví titul

Až v čínském Wu-chanu získala česká tenistka Petra Kvitová svůj první letošní titul. Suverénně ovládla celý turnaj, když ve finále porazila Slovenku Dominiku Cibulkovou dvakrát 6:1. Šestadvacetiletá Kvitová tak salví svůj už osmnáctý triumf na okruhu WTA, i když v turnaji byla nasazená jako čtrnáctá hráčka. Čtyřhru na stejném turnaji ovládla Lucie Šafářová ve dvojici s  Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou a společně si zajistily postup na Turnaj mistryň.
01.10.2016 11:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Dominika Cibulková (77 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Kvitová nastoupí v semifinále Turnaje mistryň proti Li Na

Petra Kvitová dnes nastoupí v semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu proti čtvrté nasazené Číňance Li Na. Ta v základní skupině vyhrála všechny tři zápasy, předloňská vítězka Turnaje mistryň Kvitová si postup zajistila páteční třísetovou výhrou nad Němkou Angelique Kerberovou.
26.10.2013 10:05 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků)

Kvitová se "ohákla" a už se těší na Turnaj mistryň a Fed Cup

Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová vyhrála v neděli turnaj v rakouském Linci a bude se teď do soboty připravovat v Prostějově na dva vrcholy sezony 2011 - Turnaj mistryň a finále Fed Cupu.
19.10.2011 07:15 |

BRAVO, PETRO! Kvitová má další titul, míří na Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Česká tenistka porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:00 |

Kvitová zvítězila ve Wu-chanu. Zahraje si Turnaj mistryň

Tenistka Petra Kvitová vyhrála premiérový ročník turnaje v čínském Wu-chanu. Světová trojka v dnešním finále porazila stejně jako letos ve Wimbledonu Kanaďanku Eugenii Bouchardovou 6:3, 6:4. Kvitová získala třetí titul v sezoně a kvalifikovala se na Turnaj mistryň v Singapuru.
27.09.2014 11:30 |

Plíšková v Pekingu vypadla v prvním kole a Turnaj mistryň se jí vzdálil. Skončily i Strýcová a Kvitová

Česká tenistka Karolína Plíšková prohrála zápas prvního kola turnaje v Pekingu s Američankou Sloane Stephensovou ve dvou setech 3:6 a 2:6. Třiadvacetileté hráčce se tak vzdálil postup na singapurský Turnaj mistryň. Nedařilo se ani Petře Kvitové a Barboře Strýcové, pro něž turnaj rovněž skončil v prvním kole.
04.10.2015 10:30 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (245 článků)

Los rozhodl, Turnaj mistryň uvidí souboj dvou českých tenistek

České tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová byly pro Turnaj mistryň společně nalosovány do Bílé skupiny, v níž je doplní Španělka Muguruzaová a Němka Kerberová.
23.10.2015 16:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (470 článků) , Petra Kvitová (1447 článků) , Lucie Bílá (2023 článků)

Šafářová v Moskvě skončila, postup na Turnaj mistryň už nemá ve svých rukou

Lucie Šafářová neprošla na turnaji v Moskvě druhým kolem, když po setech 1:6, 7:6 a 3:6 prohrála s domácí tenistkou Anastasii Pavljučenkovou. Rodačka z Brna je stále ve hře o účast na Turnaji mistryň, svůj osud už však nemá ve vlastních rukou.
21.10.2015 13:45 |

Petra Kvitová se oblékala na Turnaj mistryň: Černá mi sekne!

Byla ve svém živlu! Kdepak, tenisová hvězda Petra Kvitová (21) tentokrát nedrtila soupeřky dělovým servisem ani nejuchala s wimbledonským talířem. Vybírala si šaty pro prestižní Turnaj mistryň!
19.10.2011 12:15 |

Petra Kvitová vyrazila na Turnaj mistryň zlomit hranici... 100 milionů!

Miliony se jí sypou jedna radost! A to teď tenisová kometa Petra Kvitová (21) vyrazila na Turnaj mistryň do Istanbulu vykutat pohádkový poklad. Pokud vše půjde ideálně, překoná ve svých turnajových výdělcích magickou hranici 100 milionů korun!
23.10.2011 12:15 |

ON-LINE: BÁJEČNÁ Kvitová vyhrála Turnaj mistryň!

Petra Kvitová dosáhla dalšího životního úspěchu, když porazila Victorii Azarenkovou, a stala se teprve druhou českou hráčkou, která vyhrála prestižní Turnaj mistryň.
30.10.2011 15:50 |

Debutantka Kvitová míří k vrcholu, vyhrála tenisový Turnaj mistryň

Petra Kvitová vyhrála při své premiéře tenisový Turnaj mistryň. Ve finále v Istanbulu wimbledonská vítězka porazila Bělorusku Viktorii Azarenkovou po velké třísetové bitvě 7:5, 4:6 a 6:3. Ve světovém žebříčku se v pondělí poprvé v kariéře posune na druhé místo.
30.10.2011 20:00 |

Kvitová vyráží na Turnaj mistryň: Má šestery nové šaty!

Nemá se čeho bát! Petra Kvitová (22) dnes odlétá na tenisový Turnaj mistryň do Istanbulu zdravá, nabuzená a s kufrem plným šatů. Veze hned šestery! „A všechny jsou fakt krásné,“ libovala si česká hvězda.
19.10.2012 12:05 |

Kvitová přišla o Turnaj mistryň. Ale aspoň je hráčkou měsíce

Tenistka Petra Kvitová nestačila ve čtvrtfinále turnaje v Pekingu na Američanku Madison Keysovou, které podlehla po velkém boji 3:6, 7:6 a 6:7. Vyřazením přišla o kvalifikaci na Turnaj mistryň. Hřát ji může alespoň dobrý pocit, z toho, že ji fanoušci v anketě pořádané asociací WTA zvolili nejlepší hráčkou měsíce září.
07.10.2016 12:40 |

Turnaj mistryň můžou Kvitová a Peschkeová proměnit v českou slávu

České tenistky Petra Kvitová a Květa Peschkeová mohou na nadcházejícím Turnaji mistryň vyšperkovat už tak úspěšný rok. V Istanbulu budou obě wimbledonské vítězky bojovat s letošní elitou a patří k favoritkám. Jednadvacetiletá Kvitová bude svou levou rukou a razantním stylem útočit v sledovanější dvouhře, nestárnoucí Peschkeová v deblu.
24.10.2011 13:21 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1447 článků) , Květa Peschkeová (41 článků)

Cíl pro Turnaj mistryň? Postup ze skupiny, má jasno Kvitová

Počtvrté za sebou se představí Petra Kvitová na Turnaji mistryň. Do Singapuru, kde vrchol sezony pro osm nejlepších tenistek světa odstartuje v pondělí, odletěla česká ženská jednička se základním cílem postoupit z bojů ve skupině do semifinále.
15.10.2014 18:06 |