Článek

Kuriózní záchranná akce se šťastným koncem!

 
Hned dvě netradiční záchrany ptáků mají za sebou ochránci přírody z Plzně. Nejdříve pomáhali mlsnému rehkovi domácímu. Toho zlákala hmyzolapka plná vypasených much.
14.07.2016 14:10 |

podobné články

Podobné články

Nejméně 27 mrtvých. Teroristé s granáty zaútočili na hotel plný cizinců

 
Ozbrojenci napojení na al-Káidu v pátek přepadli hotel Radisson Blu v hlavním městě Mali. Zajali 170 lidí. Propustili ty, kteří dokázali citovat z koránu. Rozjela se rozsáhlá záchranná akce, do které se zapojila maliská armáda za pomoci zahraničních jednotek. Agentura Reuters s odvoláním na příslušníky mírových sil OSN píše o 27 mrtvých. Ozbrojenci napojení na al-Káidu v pátek napadli hotel Radisson Blu v Bamaku, hlavním městě Mali. Zajali 170 lidí. Propustili ty, kteří dokázali citovat z koránu. Vedle toho se rozjela rozsáhlá záchranná akce, armáda zabila podle posledních informací 5 teroristů. Agentura Reuters s odvoláním na příslušníky mírových sil OSN píše o 27 mrtvých. Podle tamního ministra bezpečnosti už zásah skončil.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/356638/nejmene-27-mrtvych-teroriste-zautocili-na-hotel-v-mali-se-spoustou-cizincu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Ozbrojenci napojení na al-Káidu v pátek napadli hotel Radisson Blu v Bamaku, hlavním městě Mali. Zajali 170 lidí. Propustili ty, kteří dokázali citovat z koránu. Vedle toho se rozjela rozsáhlá záchranná akce, armáda zabila podle posledních informací 5 teroristů. Agentura Reuters s odvoláním na příslušníky mírových sil OSN píše o 27 mrtvých. Podle tamního ministra bezpečnosti už zásah skončil.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/356638/nejmene-27-mrtvych-teroriste-zautocili-na-hotel-v-mali-se-spoustou-cizincu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
20.11.2015 10:40 |

podobné články

Kate Upton a Cameron Diaz natáčejí film a je to divočina. Jedna vystavuje do kamery obrovská ňadra, druhá zadek

 
Modelka "Kate Upton":http://www.extra.cz/horor-se-stastnym-koncem-podivejte-jak-si-tento-nesika-dokazal-ublizit-pilou (21) natáčí společně s "Cameron Diaz":http://www.extra.cz/horor-se-stastnym-koncem-podivejte-jak-si-tento-nesika-dokazal-ublizit-pilou (40) plážové scény k jejich novému filmu The Other Woman. A zřejmě je na co se těšit.
16.06.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků) , Kate Upton (136 článků)

Kuriozní nehoda: Řidič se sehnul pro bonbon a auto opřel o chatku

 
Neuvěřitelnou nehodu se šťastným koncem přežil polský řidič (73). Během jízdy Stanislavicemi v Českém Těšíně hledal na zemi bonbon, který mu spadl, a sjel z velmi prudkého svahu. Předtím ještě projel asi sto metrů po poli. Auťák zastavil bokem až o zahradní chatku. Kuriozní byl i závěr nehody. Když hasiči otočili opel na všechny kola, důchodce sedl za volant a v klidu odjel.
11.08.2014 18:00 |

podobné články

Kuriózní zvířecí záchranná akce: Z exotické létající ještěrky byl kočkou ulovený jeseter

 
Kuriózní výjezd mají za sebou plzeňští zvířecí záchranáři. Vyrazili do domova pro seniory v Sulkově zachraňovat exotickou létající ještěrku. Z té se ale vyklubal malý jeseter, ulovený kočkou z jezírka v sousední zahradě.
14.11.2017 10:40 |

podobné články

Velká záchranná akce: Hasiči marně bojovali o život malých čápat

 
Ani záchranná akce hasičů a ochránců zvířat nedokázala pomoci samici čápa z Bohuslavic na Jičínsku. Přišla nejen o svého partnera, ale i o vajíčka v hnízdě.
28.05.2013 17:30 |

podobné články

Dramatická záchranná akce: Topícího se psa vytáhli ze studny hasiči!

 
Dramatické chvíle zažili hasiči v pátek v obci Běsno na Lounsku. Ze studny tam zachraňovali topícího se psa. Záchranná akce nakonec dopadla úspěšně.
24.02.2014 11:45 |

podobné články

Akce Klausův návrat pokračuje. Bobošíková se Šťastným ladili noty

 
Předsedkyně Suverenity Jana Bobošíková v sobotu jednala s poslancem Borisem Šťastným (ex ODS) o projektu návratu bývalého prezidenta Václava Klause do aktivní politiky. Shodli se, že pro Klausův úspěch udělají vše. Navíc usoudili, že nemá nyní smysl zakládat novou politickou stranu, ale využít stávající potenciál.
24.08.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9028 článků) , Boris Šťastný (405 článků) , Jana Bobošíková (600 článků)

PEPÍCI v uniformách vyjeli k mrtvole, porodili tele. OBRAZEM

 
Kuriózní výjezd se šťastným koncem mají za sebou děčínští strážníci Josef a Josef.
01.05.2009 13:40 |

podobné články

Nahá žena při milování spadla ze střechy z výšky 20 metrů, vyvázla bez zranění

 
Kuriózní nehoda se šťastným koncem se stala v sobotu ve skotském městě Aberdeen. Mladý pár se zde rozhodl zpestřit si intimní chvíle milováním na střeše domu. Dvacetiletá žena však neudržela rovnováhu a ze střechy třípatrové budovy z výšky téměř dvaceti metrů spadla. Přivolaná záchranka ženu odvezla na vyšetření do nemocnice, ale nebyla zjištěna žádná vážnější zranění, uvedl britský deník Metro.
02.08.2010 11:30 |

podobné články

FOTO: Děda v klobouku poslal sanitku do plotu!

 
V Žatci se odehrála kuriózní nehoda se šťastným koncem. Vše se obešlo bez vážnějších zranění.
25.03.2011 12:00 |

podobné články

Těhotná žena v traktoru vjela pod vlak!

 
Kuriózní nehodu se šťastným koncem včera řešila Drážní inspekce. Na železniční přejezd u Újezdce na Jindřichohradecku vjel v plné rychlosti traktor, v němž seděla těhotná žena a další dva lidé. Jenže právě v tu chvíli tudy projížděl vlak! Všichni pasažéři přežili bez vážných zranění, těhotnou ale zdravotníci převezli do nemocnice na pozorování.
26.09.2012 12:15 |

podobné články

Zdánlivý nebožtík se probudil v pytli na mrtvoly

 
Kuriózní případ se šťastným koncem se tento týden odehrál ve městě Lexington v americkém státě Mississippi. Koroner tam prohlásil za mrtvého muže, který se později probral v pohřebním ústavu a začal se dobývat ven z pytle na mrtvoly. Za omylem stála nejspíše porucha kardiostimulátoru.
01.03.2014 06:20 |

podobné články

Letadlo se při srážce s parašutistou zamotalo do padáku

 
Kuriózní nehoda se šťastným koncem se odehrála o víkendu na letišti u floridské Tampy. Malá Cessna se tam srazila s parašutistou a zamotala se do jeho padáku. Pilot letadla i parašutista z incidentu vyvázli jen s lehkými zraněními, napsala agentura Reuters.
12.03.2014 21:55 |

podobné články

Řidička BMW zničila zastávku s příznačným názvem: Kovošrot na šrot!

 
Autobusová zastávka Kovošrot skončila na šrot. Kuriózní nehoda se šťastným koncem se stala v Ostravě řidičce BMW. Její auto nejspíš dostalo smyk a vletělo přímo do plechové autobusové zastávky s příznačným názvem.
21.11.2016 05:05 |

podobné články

Kuriózní nehoda s krutým koncem: Žena (†78) se v sanitce udeřila do hlavy, poté zemřela!

 
Zvláštní, avšak tragický případ řeší tachovští policisté. Vyšetřují úmrtí pacientky, kterou převážela záchranná služba. Její řidič reagoval na nepřehlednou dopravní situaci přibrzděním, přičemž zrovna nepřipoutaná seniorka se udeřila do hlavy. Posléze na následky zranění zemřela!
31.05.2014 06:50 |

podobné články

Peníze prý učiní člověka šťastným, pokud je bohatší než okolí

 
Peníze prý mohou svého majitele učinit šťastným pouze tehdy, pokud jich má více než jeho přátelé, sousedé či kolegové.
23.03.2010 07:20 |

podobné články

Nečase děsí konflikty v pražské ODS. Chce je řešit se Svobodou i Šťastným

 
Předseda ODS a premiér Petr Nečas je znepokojen současnou situací v pražské organizaci. Chce se sejít s primátorem Bohuslavem Svobodou i šéfem pražské ODS Borisem Šťastným.
26.05.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (405 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Bohuslav Šťastný (40 článků)

Travolta: Tanec je část mé duše, dělá šťastným mě i lidi okolo

 
Americký herec a čerstvý držitel křišťálového globu za umělecký přínos světové kinematografii John Travolta se dnes v Karlových Varech vyznal ze své lásky k tanci. "Je to část mé duše, dělá šťastným mě i lidi okolo. A moje děti také," řekl dnes novinářům herec, který své taneční nadání uplatnil například v populárních filmech Pomáda a Horečka sobotní noci.
29.06.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (307 článků)

Češi nejvíce milují filmové příběhy se šťastným koncem

 
K televizním obrazovkám a do kin lákají české diváky pohodové filmy s dobrým koncem. Naopak stresující dramata obsahující násilí a destrukci zaujmou jen určitou část publika. Vyplývá to z průzkumu filmového kanálu Film+ a společnosti DAP Services, které se pokusily analyzovat duši českého televizního a filmového diváka.
03.01.2011 10:55 |

podobné články