Článek

Kuriózní vloupání: Zloději v německém obchodě odzátkovali 1200 lahví s pivem

 
Zloději v obchodě s alkoholickými nápoji v německém městě Mülheim an der Ruhr odzátkovali 1200 lahví s pivem. Víčka si odnesli, ale samotného pěnivého moku se netkli. Zjevně jim tak šlo o nasbírání co největšího počtu bodů do výherní soutěže, napsala agentura AP.
19.08.2015 07:00 |

podobné články

Podobné články

Zloději v obchodě odzátkovali 1200 lahví piva, o zlatavý mok jim ale nešlo

 
Zloději v obchodě s alkoholickými nápoji v německém městě Mülheim an der Ruhr odzátkovali 1200 lahví s pivem. Víčka si odnesli, ale samotného pěnivého moku se netkli. Zjevně jim tak šlo o nasbírání co největšího počtu bodů do výherní soutěže, napsala agentura AP.
20.08.2015 18:50 |

podobné články

Postrach domkařů a chatařů z Karvinska je dopaden, policisté mu zatím prokázali 46 vloupání

 
Havířovští kriminalisté úspěšně dokončili realizaci vloupání do rodinných domků a dalších objektů. Zadrženému několikrát soudně trestanému pachateli prokázali celkem 46 vloupání či pokusu vloupání. Jediným cílem tohoto osmadvacetiletého muže bylo odcizit peníze či věci k okamžitému prodeji.
27.10.2014 11:05 |

podobné články

Nehoda na dálnici: Kamion vysypal tisíce lahví s pivem

 
Na nájezdu na dálnici D1 na 15. kilometru směr na Prahu došlo v úterý odpoledne ke kolizi kamionu, který převážel palety s pivem. Nejedno oko projíždějícího řidiče nemohlo zůstat suché. Na silnici se totiž vysypaly tisíce lahví pěnivého zlata.
12.05.2009 18:10 |

podobné články

Zloději vozili kradené sudy piva autobusem MHD

 
Drzost jako Brno! Čtyřlístek spiťarů (22 až 36)  ukradl od začátku roku ze skladu pivovaru v Černovicích postupně 32 sudů s pivem. Postupem času získali zloději tak velké sebevědomí, že sudy s pivem v klidu převáželi linkovým autobusem MHD.
17.01.2017 16:25 |

podobné články

Velká pivní katastrofa: při nehodě v Německu se rozbily tisíce lahví zlatého moku

 
Stovky bas s pivem se vysypaly z nákladního vozu při dopravní nehodě v německém Mnichově. Mučivý pohled pro kolemjdoucí milovníky piva jen umocňovalo to, že se naprostá většina z lahví rozbila. Centrum města zablokovala obří zlatavá louže na několik hodin.
06.10.2011 10:30 |

podobné články

SMOLAŘ DNE: Muž se při vloupání do prodejny pořezal o sklo, po chvilce upadl do bezvědomí!

 
Už několikrát se stalo, že pachatel vloupání usnul přímo v objektu, do kterého se násilím dostal. V Peci pod Sněžkou teď ale policisté řešili jinou kuriozitu. Pachatel vloupání se při svém činu pořezal a upadl do bezvědomí.
24.04.2014 18:55 |

podobné články

Policisté z PMJ Praha o víkendu zadrželi 5 osob podezřelých z vloupání do auta a z krádeže horského kola

 
Policisté pohotovostní motorizované jednotky o uplynulém víkendu zadrželi ve dvou případech pět osob. Konkrétně se v prvním případě jednalo o vloupání do vozidla v blízkosti křižovatky ulic Sládkovičova a Tajovského v Praze 4. Policisté na místo vyjížděli deset minut po páté hodině ráno, kdy se podle oznámení muž a žena vloupali do osobního vozidla Opel Astra rozbitím okna u pátých dveří a z místa odešli. Policisté podle popisu pátrali v přilehlých ulicích Lhotky, když si v ulici V Štíhlách všimli dvojice, která přesně odpovídala popisu pobertů. Následně policisté zjistili, že u sebe mají i věci pocházející z onoho vloupání jako byl spací pytel nebo vezírek na ryby.
08.07.2014 18:00 |

podobné články

Siemens inovoval modulární řídicí systém Simatic S7-1200

 
Společnost Siemens rozšiřuje nabídku kompaktních modulárních programovatelných automatů (PLC) řady Simatic S7-1200 o novou procesorovou jednotku (CPU) s označením Simatic S7-1217C. Současně je pro všechny PLC řady Simatic S7-1200 k dispozici nový firmware verze 4.0 s řadou užitečných vlastností, mj. s funkcí Profinet iDevice.
07.07.2013 09:15 |

podobné články

Muž na LSD vytáhl psa z plamenů. Požár ale nebyl reálný, viní ho z vloupání

 
V americkém státě New York se odehrála velice kuriózní záchrana domácího mazlíčka. Neohrožený muž tam vtrhl do hořícího domu, odkud s vypětím všech sil vynesl psa. Problém ovšem byl, že ve skutečnosti vůbec nehořelo. Lépe řečeno hořelo jen v hlavě 43letého Michaela Orcharda, který si v opojení drog požár vyfantazíroval. Teď mu za vloupání hrozí vězení.
16.10.2016 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael York (121 článků)

Podivné vloupání: »Lupič« vypáčil dveře bytu a přestřihnul pouze kabel wifi routeru

 
Kuriózní vloupání se odehrálo v Bělé nad Radbuzou na Domažlicku. Nájemníci jednoho z bytů po návrtu domů našli vypáčené dveře. Nic se jim ale neztratilo. »Lupič« jim pouze přestřihnul kabel od wifi routeru.
23.10.2017 13:45 |

podobné články

Bezpečné dveře zloději nepřekonají

 
Až čtvrtina vloupání do domů začíná u dveří. Správně vybrané bezpečnostní dveře tedy zastaví až 25 procent vloupání.
05.10.2009 05:50 |

podobné články

Zloději vnikají do domů hlavně okny, tipy hledají i na Facebooku

 
Pachatelé vloupání se do vyhlédnutých objektů nejčastěji dostávají otevřeným nebo špatně zajištěným oknem. Každý desátý zloděj využívá při přípravě vloupání poznatky z Facebooku a dalších sociálních sítí, kde se lidé chlubí nabytým majetkem nebo plánovanou dovolenou. Vyplývá to z průzkumu, který provedl výrobce zabezpečovacích systémů Jablotron mezi českými vězni. 
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Středočeský kraj trápí zloději, vloupání do bytů meziročně přibylo o téměř 60%, varuje ASBS.

 
Již teď je jasné, že rok 2013 bude z pohledu vloupání patřit k těm méně bezpečným za posledních pár let. Z meziročního srovnání policejních statistik vyplývá, že nárůst tohoto typu kriminality se nevyhnul ani Středočeskému kraji.
24.05.2013 15:05 |

podobné články

Vdovec se chce zbavit domu smrti! Už dvě vloupání po úmrtí modelky Geldof (†25)

 
Kdo může mít na tohle žaludek? Zloději se už dvakrát od záhadné smrti britské modelky a moderátorky Peaches Geldof (†25) vloupali do jejího sídla. První vloupání se stalo už týden po její smrti!
13.05.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Hlídači k nezaplacení. Zloději kradli, psi leželi na gauči a koukali se

 
Mnoho lidí, kteří mají doma psa, doufá, že v případě vloupání by se jejich čtyřnohý miláček zachoval jako hrdina a nevítaným návštěvníkům se postavil. Jedna rodina ze Severní Karolíny už ale ví, že hlídací psy doma rozhodně nemá. Jejich dva hafani totiž při vloupání neudělali nic. Tedy, vlastně něco dělali – leželi na gauči a zírali na lupiče.
06.07.2014 09:55 |

podobné články

Kuriózní krádež: Zloději zcizili kostní dřeň!

 
Neznámí zloději ukradli v Německu kufr s kostní dření, kterou zvláštní kurýři vezli rychlíkem z Kolína nad Rýnem pro pacienta ve francouzském Štrasburku. Kuriózní případ měl ale šťastný konec: odcizený kufr totiž úklidová četa našla ve vlaku a ještě použitelná kostní dřeň se dostala v pořádku k příjemci.
27.05.2015 20:40 |

podobné články

Kuriózní sváteční krádeže: Zloději kradli cukroví, kapry, husu i Kinder vajíčka!

 
Ani na svátky si nedali pokoj! Policisté závěrem roku vyšetřují opravdu kuriózní krádeže. Zloději si odnášeli cukroví, kapry, husu i Kinder vajíčka.
31.12.2015 10:45 |

podobné články

Žíznivý los navštívil supermarket: Zajímal se o pivo!

 
V norském Kongsvingeru vběhl do nákupního centra žíznivý los. Řádil jak pominutý a převrhl tam jeden z regálů. Jaká náhoda, že se jednalo zrovna o box s pivem. Když už to losa přestalo v obchodě bavit, vydal se opět do okolních lesů. Tuhle kuriózní návštěvu zachytila bezpečnostní kamera.
20.07.2010 05:10 |

podobné články

Vodička (ČSSD): Je na západ cesta dlouhá... Ale jdeme správným směrem

 
Čeští autoři, nezřídka i ekonomové, často srovnávají platy v České republice s Německem. To není logické. Proč zrovna s Německem? Protože je to naše sousední země? Ale pak se ale musíme srovnávat s Polskem a Slovenskem. A když s Německem, tak pouze s východním Německem.
17.07.2017 20:55 |

podobné články