Kulhavý triumfoval v Novém městě!

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý vyhrál úvodní závod Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě. Po boji porazil tradičního rivala Nina Schurtera o 24 sekund a ukončil tak jeho nadvládu na Vysočině, kde Švýcar triumfoval v posledních třech letech. Třetí skončil s už více než minutovou ztrátou Francouz Julien Absalon.
24.05.2015 17:01 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (92 článků)

Kulhavý ZNIČIL KONKURENCI v Novém městě a celkově ovládl Světový pohár

Český biker Jaroslav Kulhavý přesvědčivě triumfoval v šestém závodě Světového poháru na trati v Novém Městě na Moravě a s předstihem se stal vítězem celého seriálu. S velkým náskokem za sebou nechal druhého Švýcara Schurtera a třetího Francouze Absalona..
14.08.2011 16:05 |

STŘÍBRNÁ TEČKA! Kulhavý získal pro Česko desátou medaili

Biker Jaroslav Kulhavý si v olympijském závodě cross country dojel pro stříbrnou medaili. Obhájce zlata dlouho sváděl boj o první místo s Nino Schurterem, v předposledním kole se však Švýcar vydal do trháku, postupně navyšoval svůj odstup a do cíle dojel se skoro minutovým náskokem na českého reprezentanta. Kulhavý si však bez problémů pohlídal druhé místo a pro Českou republiku vybojoval poslední, desátou medaili na hrách v Riu.
21.08.2016 19:25 |

Mladou Carrie v Sexu ve městě bude hrát Fialka z Burtonova Karlíka

Osmnáctiletá AnnaSophia Robbová si zahraje středoškolačku Carrie Bradshawovou. Půjde o příběhy, které dějově předcházejí seriálu Sex ve městě, tedy době, než Carrie objevila Manhattan a stala se novinářkou. Robbová si zahrála rozmazlenou přebornici ve žvýkání ve filmu Tima Burtona Karlík a továrna na čokoládu. Další články k tématu: Kristin Davisová ze Sexu ve městě adoptovala holčičku Decentní Kim Cattrallová: Samantha ze Sexu ve městě je minulostí Miranda ze Sexu ve městě: Být lesbou jsem si zvolila RECENZE: Kdepak komedie s Parkerovou, spíše Sex ve městě bez sexu Filmovým průšvihem roku je Poslední vládce větru i Sex ve městě 2 OBRAZEM: Sex je zase ve městě. Tentokrát dorazil do Londýna Recenze před evropskou premiérou: Sex ve městě dospěl, jen Carrie pořád blázní
28.06.2010 12:24 |

Osobnosti: Tim Burton (140 článků) , Jakub Prachař (824 článků) , Kim Kim (1097 článků)

01.03.2012 14:41 |

Osobnosti: Kim Cattrall (60 článků) , Tim Burton (140 článků) , Kristin Davis (25 článků) , AnnaSophia Robb (5 článků) , Kim Kim (1097 článků)

Kulhavý měl při testování trati defekt, očekává těžký závod

Biker Jaroslav Kulhavý, který si může v neděli zajistit celkové prvenství ve Světovém poháru v disciplíně cross country, již testuje trať nadcházejícího závodu v Novém Městě na Moravě.
11.08.2011 17:50 |

Biker Jaroslav Kulhavý: Rozebraný šampion!

Pokud zítra skončí v Novém Městě na Moravě biker Jaroslav Kulhavý (26) v první desítce před Švýcarem Nino Schurterem, oslaví celkový triumf ve Světovém poháru horských kol.
13.08.2011 12:05 |

Biker Kulhavý si v Albstadtu dojel pro třetí místo

Jaroslav Kulhavý po triumfu v Novém Městě na Moravě opět stanul na stupních vítězů. V druhém podniku Světového poháru v cross country v německém Albstadtu dojel na třetí pozici.
31.05.2015 17:01 |

Biker Kulhavý dosáhl na historický úspěch, je mistrem Evropy

Český jezdec Jaroslav Kulhavý se stal mistrem Evropy v cross country na horských kolech. Historický úspěch v pátek vybojoval v Haifě s pohodlným náskokem 40 sekund. Druhý skončil Švýcar Lukas Flückiger a třetí dojel Ital Marco Aurelio Fontana.
09.07.2010 14:05 |

Biker Kulhavý znovu zářil v závodě Světového poháru

Jaroslav Kulhavý obsadil druhé místo v dnešním závodu SP v cross country ve švýcarském Champéry a postaral se o nejlepší český výsledek v historii. V kategorii žen byla Kateřina Nashová pátá.
25.07.2010 17:40 |

Biker Kulhavý potvrdil letošní skvělou formu, na MS vybojoval stříbro

Jaroslav Kulhavý získal na MS v kanadském Mont-Sainte-Anne stříbro v cross country. Nestačil pouze na Španěla Hermidu, na kterého ztratil 29 vteřin. Pro bronz si dojel Burry Stander z Jihoafrické republiky.
04.09.2010 23:10 |

Biker Kulhavý je vicemistrem světa v cross country

Český biker Jaroslav Kulhavý nestačil v kanadském Mont-Sainte-Anne pouze na Španěla Hermidu.
05.09.2010 10:20 |

Český biker Jaroslav Kulhavý se stal v kanadském Mont-Sainte-Anne vicemistrem světa v cross country. Nestačil dnes pouze na Španěla Josého Antonia Hermidu, na kterého ztratil 29 vteřin. Pro bronz si dojel Burry Stander z Jihoafrické republiky.
05.09.2010 12:35 |

Biker Kulhavý vyhrál sedmý závod cyklokrosařského Toi Toi Cupu v Mnichově Hradišti

Český biker Jaroslav Kulhavý vyhrál v sobotu sedmý závod cyklokrosařského Toi Toi Cupu v Mnichově Hradišti.
11.12.2010 16:55 |

Biker Kulhavý začal sezonu třetím místem v SP

Biker Jaroslav Kulhavý zahájil nový ročník Světového poháru v cross country v jihoafrickém Pietermaritzburgu třetím místem, které mu loni po sezoně patřilo i v celkovém pořadí.
23.04.2011 17:00 |

Biker Kulhavý zahájil sezonu báječně, dojel si pro třetí místo

Biker Jaroslav Kulhavý zahájil sezonu SP v cross country v jihoafrickém Pietermaritzburgu třetím místem, které mu loni patřilo i v celkovém pořadí. Vicemistr světa nestačil pouze na Švýcara Schurtera a Francouze Absalona.
23.04.2011 17:25 |

Biker Kulhavý přišel o vedení ve Světovém poháru, připravil jej o něj Absalon

Biker Jaroslav Kulhavý dojel ve třetím závodu Světového poháru v cross country v německém Offenburgu na druhém místě za Francouzem Julienem Absalonem.
29.05.2011 16:30 |

Biker Kulhavý dojel v Offenburgu druhý a už nevede

Biker Jaroslav Kulhavý dojel ve třetím závodu Světového poháru v cross country v německém Offenburgu na druhém místě za Francouzem Julienem Absalonem. Za dvojnásobným olympijským vítězem a čtyřnásobným světovým šampionem v neděli český vicemistr světa zaostal o 29 sekund a musel mu přepustit první místo i v průběžném pořadí seriálu.
29.05.2011 19:35 |

Biker Kulhavý vybojoval na MS v maratonu stříbro

Jaroslav Kulhavý nestači na 115 kilometrů dlouhé trati v italské Montebelluně jen na Švýcara Christopha Sausera.
26.06.2011 17:05 |

Kulhavý má třetí triumf ve Světovém poháru

Závod horských kol v cross country na Světovém poháru v Kanadě ovládl český biker Jaroslav Kulhavý.
02.07.2011 23:25 |