Článek

Kucián (ČSSD): Odmítáme zpochybňování výsledků referenda

 
Sociální demokracie důrazně odmítá spekulace redaktorky Martiny Machové zveřejněné dnes ráno na serveru Aktuálně.cz.
06.03.2015 15:36 |

podobné články

Podobné články

Praha 10 udělila kvůli referendu 201 pokut, byly ale minimální

 
Úředníci Prahy 10 udělili kvůli přestupkům v souvislosti s vyhlášením referenda zatím 201 pokut. Částky ale byly při spodní hranici, do 300 korun. Podezřelých ze spáchání přestupku bylo přes 600 lidí, údajně podepsali petici k vyhlášení referenda neoprávněně, vícekrát nebo v ní uvedli chybné údaje. ČTK to zjistila z materiálu, který bude v pátek projednávat zastupitelstvo. Návrhový výbor žádal vyhlášení referenda o stavbě nové radnice. Městská část ale nakonec vyhlásila referenda tři, otázky na radnici byly součástí jednoho z nich.
25.03.2015 14:20 |

podobné články

Zpochybňování práce policie? Senátor Antl, bývalý státní zástupce, posílá rázný vzkaz

 
ROZHOVOR Je policejní stíhání Andreje Babiše načasované? Podle senátora Miroslava Antla, právníka a bývalého státního zástupce, který se specializoval na nejzávažnější násilnou kriminalitu a organizovaný zločin, je s podivem, že se politici i novináři pustili do policistů. Dozor vykonává státní zastupitelství a na něj by měly být směřovány všechny dotazy a obavy. Překvapen je i proto, že se ministr spravedlnosti vyjadřuje spíše k práci policie, což je resort ministra vnitra a tedy ČSSD, než ke státnímu zastupitelství, jež je v jeho gesci. Zpochybňování případu ze strany hlavy státu komentuje Antl pro ParlamentniListy.cz lakonicky, a to, že „zpochybňuje práci všech orgánů činných v trestním řízení opakovaně“.
26.08.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12454 článků) , Miroslav Antl (114 článků)

Okamura: My v SPD říkáme jasně, že odmítáme jakékoliv snahy o zpochybňování voleb

 
Komentář na facebookovém profilu k argumentům vůči demonstrantům, že protestují proti výsledku voleb
18.03.2018 14:35 |

podobné články

Pražská ČSSD: Odmítáme zpochybňování koaliční smlouvy ze strany ODS

 
Tisková zpráva Krajského výkonného výboru ČSSD Praha a klubu zastupitelů hlavního města Prahy za ČSSD.
01.11.2011 11:05 |

podobné články

Podmíněný trest za zpochybňování holokaustu

 
Za zpochybňování holokaustu na internetu dostal Čechokanaďan Vladimír Stwora šestiměsíční trest vězení podmíněně odložený na zkušební dobu dvou let. Květnový verdikt Okresního soudu pro Prahu-západ dnes potvrdil odvolací Krajský soud v Praze.
29.09.2011 18:10 |

podobné články

Ministerstvo financí: Auditní orgán se ohrazuje proti zpochybňování své nezávislosti

 
Auditní orgán se důrazně ohrazuje proti zpochybňování své nezávislosti ze strany některých představitelů současné opozice.
27.03.2016 17:26 |

podobné články

„Neonacista Okamura“: V Praze lidé protestují proti zpochybňování romského holokaustu

 
Romové a jejich podporovatelé se v sobotu sešli v parku na pražském Klárově, aby poblíž sídla vlády protestovali proti rasismu a zpochybňování romského holokaustu. Z hloučku, nad kterým vlály vlajky Česka i EU, se ozývaly kritické výkřiky především na adresu místopředsedy Sněmovny Tomia Okamury (SPD). Podle demonstrantů je rasista a lidé jako on nepatří do parlamentu.
17.03.2018 15:30 |

podobné články

Důvěryhodnost EU je kvůli Nizozemsku v sázce, míní Zaorálek

 
Důvěryhodnost Evropské unie je podle ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD) v sázce kvůli výsledku nizozemského referenda o dohodě o přidružení Ukrajiny k EU. Zaorálek to dnes napsal na svůj Twitter. Nizozemci podle předběžných výsledků dohodu odmítli. Mluvčí českého prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček pro ČTK uvedl, že výsledek referenda by se měl akceptovat. Referendum není pro nizozemskou vládu závazné.
07.04.2016 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2403 článků) , Jiří Zeman (1092 článků) , Miloš Zeman (20491 článků)

ČSSD: Novým ústředním tajemníkem zvolen Michal Kucián

 
ÚVV ČSSD dnes zvolilo nového ústředního tajemníka ČSSD.
16.04.2011 21:00 |

podobné články

ČSSD nabídla vlastní variantu obecného referenda. Nesmělo by se hlasovat o EU ani o zákonech

 
Ve Sněmovně je další návrh na zavedení obecného celostátního referenda, předložili jej poslanci ČSSD. Na rozdíl od předlohy hnutí SPD Tomia Okamury by lidé podle představ sociálních demokratů nemohli hlasovat například o vystoupení z Evropské unie nebo ze Severoatlantické aliance. K vyvolání referenda by také byl nutný mnohem vyšší počet podpisů obyvatel pod peticí a přísnější by byly podmínky pro závaznost hlasování.
03.03.2018 12:05 |

podobné články

Nešťastná spisovatelka Joanne K. Rowling: Co bude s Británií?!

 
Spisovatelka Joanne K. Rowling je nešťastná z výsledku britského referenda o setrvání Spojeného království v EU. Její rodné Skotsko podobně jako Severní Irsko jednomyslně vyjádřilo přání zůstat v unii, ale Anglie a Wales rozhodly jinak. Když se nedávno hlasovalo o nezávislosti Skotska na Spojeném království, byla autorka románů o Harrym Potterovi proti ní. Teď ale přiznala, že by Skotsko ráda viděla v EU i bez Anglie a Walesu. A že si nikdy nepřála víc kouzlo, než právě po výsledku referenda pro ni tak nešťastném.
27.06.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1235 článků) , Joanne Rowling (61 článků)

Prohlášení předsedy Evropské komise k výsledku referenda ve Spojeném království

 
Společné prohlášení předsedy Evropského parlamentu Martina Schulze, předsedy Evropské rady Donalda Tuska, předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera a Marka Rutteho, předsedy vlády Nizozemska, jež v současné době předsedá Radě EU, k výsledku referenda ve Spojeném království.
27.06.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (234 článků) , Donald Tusk (139 článků)

Prohlášení unijních lídrů k výsledku referenda ve Spojeném království

 
Společné prohlášení předsedy Evropského parlamentu Martina Schulze, předsedy Evropské rady Donalda Tuska, předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera a Marka Rutteho, předsedy vlády Nizozemska, jež v současné době předsedá Radě EU, k výsledku referenda ve Spojeném království.
27.06.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (234 článků) , Donald Tusk (139 článků)

Pražská ČSSD volí nové vedení, novináře vykázala

 
Sociální demokraté v hlavním městě si v sobotu na krajské konferenci zvolí nové vedení. Projevy kandidátů začala v poledne volba předsedy organizace, v níž je favoritem stávající lídr Petr Hulinský. Protikandidáty jsou mu odpůrce velké koalice s ODS Jiří Dienstbier mladší a do klání se zapojil i šéf buňky ČSSD na Praze 3 Michal Kucian. Z budovy, kde se rokuje, byli vykázáni novináři.
08.01.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hulinský (128 článků)

Kucián (ČSSD): Koalice TOP 09 a ODS v Praze 3 musí skončit

 
Klub zastupitelů ČSSD Praha 3 je přesvědčen, že současná koalice TOP09 a ODS v Praze 3 ztratila v důsledku posledních událostí další mandát pro pokračování a řízení Prahy 3.
11.06.2012 16:15 |

podobné články

Člen ČSSD ke kauze vyhazovů v hlavním městě: Co to Starec a Kucián vymýšlí?!

 
EXKLUZIVNĚ ParlamentníListy.cz získaly text dopisu, který jeden ze členů ČSSD v Praze, jehož jméno jsme slíbili uchovat v anonymitě, rozeslal na vedení města poté, co se začalo uvnitř strany hovořit o poměrně radikálních změnách ve struktuře soc.dem. Text ponecháváme bez redakčních úprav:
17.09.2015 13:31 |

podobné články

Paroubek: Luboši, vymeť ten Augiášův chlév

 
Na Parlamentních listech, jehož redakce celou věc velmi pečlivě zdokumentovala, byl zveřejněn článek „Zhroucení, rakoviny, šikana, urážky, prostě peklo“. Tento článek popisuje otřesné poměry v rámci Lidového domu, kde vládnou rukou společnou a nerozdílnou a zejména drsnou ekonomický ředitel ČSSD (bývalý dlouholetý místopředseda ČSSD) M. Starec a ústřední tajemník Kucián.
29.08.2017 15:25 |

podobné články

Kapsička Poche, neschopný Sobotka i další. Sociální demokraté začínají ukazovat prstem na ty, co jsou zalezlí a dělají, že nic

 
Ohlasy ve straně sociálních demokratů na nelichotivé výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Letos totiž obsadili až šestou pozici a získali méně hlasů než komunisté, pouze 7,27 procenta, přišli tak celkem o 35 mandátů. OVV ČSSD Havlíčkův Brod vyzývá vedení k velkým změnám. Členové havlíčkobrodské buňky například žádají okamžité odstoupení politického grémia a s nimi by měl odejít také ústřední tajemník Michal Kucián. Požadují okamžité svolání ústředního výkonného výboru a také mimořádný sjezd celé ČSSD.
24.10.2017 13:55 |

podobné články

Všichni projdeme Prahou, verbuje z Lidového domu ústřední tajemník Kucián. Mimopražským socialistům nabízí lístky do divadla, jen aby přijeli

 
ParlamentníListy.cz obdržely interní materiál o plánovém pochodu Prahou, který chystá ČSSD na 15. října. Jak nám ale řekl jeden z členů, nikdo moc netuší, o co konkrétně se bude jednat. Informace totiž obdrželi členové pouze minimální. Tajemníci socdem mají za úkol zařídit účast po celé republice, zřejmě proto, aby byla vidět síla partaje, pohybující se kolem deseti až třinácti preferenčních procent. Na pochod jsou chystány také vlajky a pro členy prý budou nachystány speciální transparenty.
07.10.2017 20:25 |

podobné články