Článek

Který český hokejista má nejvíc sexy přítelkyni? Posuďte sami

 
Jejich partneři na ruském ledě bojují o velký úspěch na Mistrovství světa, ony zatím většinou fandí doma u televize. Přítelkyně a manželky českých hokejistů by ale v poslední fázi turnaje mohly přijet své druhy podpořit přímo do Moskvy - kdo by v takovém případě mohl přijet?
17.05.2016 16:00 |

podobné články

Podobné články

To je tělo snů! Tahle svůdná blondýnka je podle čtenářů časopisu Maxim Nejvíc sexy ženou

 
Čtenáři časopisu Maxim hlasovali v anketě Maxim - Hometown Hotties o Nejvíc sexy ženu. Tou se stala krásná blondýnka Dominique Storelli. Podívejte se na její fotky a posuďte sami, zda se výběr zdařil.
15.12.2011 18:05 |

podobné články

Ženy po něm šílí! Tohle je nejvíc SEXY policista na světě a je volný

 
Americké San Francisco má novou atrakci, a to dost netypickou. Turisty oblíbené město se může pochlubit nejvíc sexy policistou na světě. Posuďte sami, zda si mladý muž zákona tento titul zaslouží.
13.07.2014 08:35 |

podobné články

Kamioňák 'na facku'? Posuďte sami...

 
Všichni, kdo jezdí často autem, už to snad zažili. Na úzké silnici se snažíte půl hodiny předjet kamion, ale ono to nejde. Když už se situace konečně naskytne narazíte na podobného sobce... A šofér z následujícího videa? Jen posuďte sami.
06.05.2009 10:55 |

podobné články

Hodina pravdy: Je to opravdu Vojtkův syn? Posuďte sami!

 
Tereza Vojtková (34) konečně vyrazila do společnosti a vzala s sebou obě své děti dceru Editu (5) i dvouměsíčního Benedikta, ten byl ve společnosti vůbec poprvé a moc mu to slušelo. Komu je ale nejmladší Vojtek podobný? Posuďte sami…
22.05.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Edita Vojtková (6 článků)

Nejvíc sexy žijící žena 2009? Zvolili ji čtenáři Esquire

 
Nejvíc sexy žijící žena roku 2009 byla volena čtenáři magazínu Esquire. Kdo následuje Charlie Theron nebo Halle Berry, které se tímto titulem také pyšnily? Mezi sexy živoucí legendy se teď nově řadí i britská herečka Kate Beckinsale (36). Je provdaná za filmového režiséra Lena Wisemana, se svým bývalým partnerem Michaelem Sheenem má dceru Lily. „To, že mě zvolili Nejvíc sexy žijící ženou, mi rozbušilo srdce,“ sdělila Kate pro listopadové vydání magazínu. „To, že jsem tento titul získala, pro mě není konečná. Chci pokračovat, je tolik věcí, ve kterých můžu být lepší. Třeba v tanci nebo čemkoliv jiném.“ Kate pobývá v Los Angeles, nicméně vždy, když se jí zasteskne po rodném Londýně, vrací se zde zpátky. „Zrovna teď jsem se po pěti měsících vrátila z Londýna,“ říká. „Bylo mi moc smutno, tak jsme tam s dcerou zůstaly déle. Ona tam chodila trochu i do školy. Navštívily jsme příbuzné, já jsem vypadla ze stereotypu. Těch pět měsíců bylo tak akorát. Pracovala jsem moc. Neměla jsem ani minutu pro sebe. Takže jsem to brala i jako malou pauzu.“
08.10.2009 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (301 článků) , Kate Beckinsale (32 článků) , Len Wiseman (10 článků) , Michael Sheen (3 články)

KRÁSKA A ZVÍŘE: Silák ze seriálu Hra o trůny vyrazil na nákupy se svojí drobnou přítelkyní!

 
Herec, který ztvárňuje siláka v populárním seriálu Hra o trůny, Hafthor Julius Bjornsson, vyvenčil svou roztomilou přítelkyni. Pár vedle sebe vypadá dost vtipně. Obrovská hora svalů si vede za ruku malinkou dlouhovlásku. Posuďte sami, že jde o dvojici jako z pohádky Kráska a zvíře.
12.06.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Julius Julius (37 článků)

Tohle jsou sexy manželky slavných tenistů. Která je ta nej?

 
Už jsme si zvykli na to, že "hokejisti":http://www.extra.cz/tema/hokejista a "fotbalisti":http://www.extra.cz/tema/fotbalista se chlubí krásnými polovičkami, teď se k jejich řadám přidaly i "manželky":http://www.extra.cz/tema/manzelka tenistů. Podívejte se na tyto půvabné kočičky a posuďte sami, která z tenisových jedniček má tu nejhezčí.
11.09.2013 18:25 |

podobné články

Tyhle čtyřicátnice se nám letos už odhalily v plavkách: Která se vám líbí nejvíc?

 
Dana Morávková  (40) , Vendula Svobodová  (40) a Jana Adamcová  (40) . Tři krásné dámy, které se i přes to, že už to nejsou náctileté mladice, pyšní bezvadnými figurami, které není důvod skrývat. Nakoukněte do galerie a sami posuďte, které to v plavkách sluší nejvíc.
05.07.2012 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (559 článků) , Vendula Svobodová (805 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jana Svobodová (66 článků) , Daniel Svoboda (27 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jan Svoboda (188 článků)

Vnadné české missky: Posuďte sami, která je nejhezčí!

 
Soutěž krásy Miss ČR čekají velké změny. Nedávno získala licenci na její provozování Michaela Maláčová. Některé z výherkyň dřívějších ročníků nám svou krásou opravdu berou dech! I proto jsme se rozhodli se s vámi podělit o jejich půvaby. A nakonec – posuďte, která se vám zamlouvá nejvíce!
05.05.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maláčová (252 článků)

Hokejista číslo 68 a jeho ženy: Se kterou se mu dařilo nejvíc?

 
Hokejista Jaromír Jágr oznámil, že se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní Innou. Jaký vliv měly na Jágra jeho ženy? Jak se mu se kterou dařilo? Která byla nejlepší? Byla to maminka? Nebo snad nějaká z modelek?
06.11.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2456 článků)

TOP 10 nejvíc sexy zpěvaček: Hanbatá Madonna i Spears!

 
Která zpěvačka je nejvíc sexy? Světe div se, je to Britney Spears! Alespoň podle ankety hudebního časopisu Billboard, která sestavila žebříček deseti nejvíc sexy zpěvaček.
23.06.2012 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Britney Spears (793 článků)

Deset nejvíc sexy zpěvaček: Hanbatá Madonna i Spears!

 
Která zpěvačka je nejvíc sexy? Světe div se, je to Britney Spears! Alespoň podle ankety hudebního časopisu Billboard, která sestavila žebříček deseti nejvíc sexy zpěvaček.
22.10.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Britney Spears (793 článků)

Ženy, zvedněte si sebevědomí! Jennifer Lopez smyla veškerá líčidla a ukázala svou pravou tvář. Co na ni říkáte?

 
Ačkoliv patří mezi jedny z nejvíc sexy zpěvaček světa a její pozadí je po tom Pippině opěvováno víc než kterákoliv historická památka u nás či v pohraničí, i "Jennifer Lopez":http://www.extra.cz/5-variaci-noveho-modniho-trendu-z-hollywoodu-odhalte-pupek-nebo-budete-totalne-out je jen člověk. Pod vrstvou make-upu, který jakožto pěvecká jednička musí nosit, se skrývá vcelku obyčejná žena. Posuďte sami...
08.10.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (729 článků)

Krainová je nejvíc sexy matkou u nás

 
Simona Krainová (37) opět dokázala, že porod není nic, co by mělo ženu poznamenat a ubrat jí na sex-appealu. Posuďte sami!
05.03.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1886 článků)

Toto je prý nejkrásnější a nejvyvinutější kráska, jakou je možné vidět v britské televizi

 
Britka Billie Faiers, která je hvězdou reality show s názvem The Only Way Is Essex, je považována za nejvíc sexy hvězdu britských televizních show. Posuďte sami, zda by se vám tahle vyvinutá blondýnka líbila po boku prince Williama  (29) víc, než Kate Middleton  (29) .
30.09.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (897 článků)

Pánové pozor: Tahle brazilská dračice šlape na paty Jennifer Lopez. Má prý nejhezčí pozadí na světě

 
Krásné zpěvačce a herečce Jennifer Lopez  (42) zřejmě její prvenství týkající se nejvíc sexy pozadí na světě brzy vyfoukne krásná SueLyn Medeiros (21). Podívejte se na fotky a posuďte sami, zda byste se radši kochali pohledem na křivky hispánské zpěvačky nebo svůdné modelky.
24.10.2011 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (729 článků)

O téhle květince se vám bude zdát! Nejvíc sexy fotomodelka Británie provokuje v těch nejsvůdnějších pózách

 
Britka Rhian Sugden (25) je jednou z nejoblíbenějších glamour modelek. Půvabná blondýnka fotkami, na kterých předvádí své přednosti, dostává do kolen mnohé. Podívejte se do naší fotogalerie a posuďte sami.
02.09.2012 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Rhian Sugden (2 články)

Zhluboka se nadechněte: Takhle žhavé fotky spolu nafotily do půl těla nahé Rihanna s Kate Moss

 
Když se spojí exotika s něžností, je velká šance, že vznikne něco pěkného... Ovšem pokud tuto kombinaci ztvární jedny z nejvíc sexy žen světa, a k tomu je ještě zvěční věhlasný fotograf celebrit, výsledek je doslova oku lahodící. Posuďte sami, jak se nové snímky Rihanny  (24) a Kate Moss  (38) povedly...
09.11.2012 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků) , Rihanna (884 článků)

LETECKÁ TRAGÉDIE: Ruský hokejista Galimov zemřel

 
Hokejista Jaroslavle Alexander Galimov zemřel v nemocnici. Galimov byl jediný hokejista, který přežil leteckou havárii, při které zahynuli i tři čeští hokejisté.
12.09.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Galimov (3 články)