Článek

Kterápak slavná zpěvačka se nám tu tak hezky protahuje?

 
Tato žena to v životě neměla vždy jednoduché. Prošla si peklem, kdy se ocitla na dně. V roce 2007 se zhroutila a ve špatném psychickém stavu si z ničeho nic oholila hlavu. Boj o lepší život ale nevzdala a nyní se těší z nových úspěchů.
10.01.2016 18:51 |

podobné články

Podobné články

Případ malé Michalky se protahuje: Únoskyně prý trpí bájnou lhavostí!

 
Soudní proces s dvojicí únosců malé Michalky z Trmic na Ústecku pokračuje - a protahuje se. I když oba Němci Uwe i Melanie přiznali, že holčičku vzali matce z kočárku, verdikt ještě nepadl. A objevují se nové, bizarní okolnosti. Žalobce však tvrdí - únoskyně trpí zvláštní poruchou. Bájnou lhavostí.
28.01.2013 20:55 |

podobné články

Janouškův proces se protahuje a má to vliv na výši trestu

 
Lobbista Roman Janoušek srazil v opilosti svým vozem jednapadesátiletou ženu a od nehody ujel. To se odehrálo už v březnu 2012. Proces s ním se protahuje a pět měsíců, jak informuje deník Právo, je již u ledu. Čas ale hraje pro Janouška. S postupem času se šance na mírnější trest zvyšují, potvrdili Právu právníci.
31.01.2014 11:30 |

podobné články

Manželka Johnnyho Deppa: Protahuje náš rozvod!

 
Herečka Amber Heard tvrdí, že ačkoli jí Johnny Depp sliboval, že se s ní hodlá rozvést, co nejrychleji to půjde, ve skutečnosti je to on, kdo soudní řízení protahuje a záměrně dělá problémy. Třicetiletá kráska loni v květnu šokovala svět prohlášením, že ji Johnny zbil. S modřinou na oku od něj utekla a požádala o rozvod. Už v září se prý advokáti obou hvězd dohodli na řešení ukončení čtrnáctiměsíčního manželství, ale teď Amber prohlásila, že od té doby se vše jen komplikuje.
09.01.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (659 článků) , Amber Heard (115 článků)

To není hezký pohled! Perfekcionistka Madonna předvedla neupravené nehty, měla by si zajít na pedikúru

 
I když by se leckomu mohlo zdát, že je slavná zpěvačka Madonna  (53) velkou perfekcionistkou, úplně tomu tak není. Během nedávného představování jejího nového parfému Truth or Dare fotografové odhalili její neupravené nehty na nohách. A nebyl to moc hezký pohled.
17.04.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Leonardo DiCaprio s novou kráskou: Podívejte, jak si užívají!

 
Okolo hollywoodského krasavce Leonarda DiCapria (34) se točí jedna kráska za druhou. Všichni se ale ptají: Kterápak ho uloví natrvalo? Hrdina Titaniku tentokrát zamířil na španělskou Ibizu, kde mu padla do oka – jak jinak – opět modelka.
15.08.2009 05:10 |

podobné články

Která trojnásobná maminka odhodila stud a ukázala se v rouše Evině? Jen hádejte!

 
Rodilá Češka z Litvínova se i přes svůj věk a trojnásobné mateřství nestydí odhalit své křivky. Taky ještě aby jo. Vždyť její prsa jí "vyšlapaly" cestu na pomyslný modelingový Olymp a dodnes po nich muži slintají. Kterápak krasavice zapomněla plavky doma a ukázala se u moře v plné kráse?
25.09.2015 20:31 |

podobné články

Kterápak kráska na nás vystrkuje dokonalou prdelku? Živí se tělem a randí s fešným fotbalistou

 
Je jednou z našich nejhezčích modelek a moc dobře to ví. Proto jí nedělá problém ani v mrazivých dnech na sebe obléknout bikiny a jít osvěžit své sexy křivky. Teď byla potěšit lačná očka v resortu Svatá Kateřina, kde si ji ale raději hlídal přítel, fotbalista Filip Novák. Už víte, jak se Miss Earth jmenuje?
23.12.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Filip Novák (29 článků) , Filip Novák (29 článků) , Filip Novák (29 článků)

Zamilovaný Mareš o své nové lásce: Vydržuje si mě jídlem, je nám spolu hezky!

 
O soukromí se většinou vůbec nerad vyjadřuje, na křtu nové kuchařky Ladislava Hrušky  (37) byl ale Leoš Mareš  (39) výborně naladěný (prý si dal skleničku v ranním vysílání v rádiu), proto aspoň trochu promluvil o své nové přítelkyni , se kterou byl na opulentní dovolené v Řecku . „Nebydlíme spolu, ale je nám hezky,“ řekl se zářivým úsměvem do kožené košile oděný Leoš.
04.09.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2745 článků)

Takhle si žije slavná Jennifer Lopez: Dům za 700 milionů překypuje přepychem

 
Luxusní sídlo, které si slavná zpěvačka pořídila, se nachází v exkluzivní čtvrti Bel Air v Kalifornském Los Angeles. Domy v ní jsou rozmístěné v hornaté krajině, a tak nabízí o poznání víc soukromí než městská čtvrť Beverly Hills, která se nachází v jejím sousedství. A co si bude slavná zpěvačka nyní užívat?
29.05.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (695 článků)

Jennifer Lopez má svou Barbie: Panence ale chybí slavná zadnice

 
Nová panenka Barbie, jejíž předlohou byla slavná herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (44), má vážné nedostatky. Chybí jí totiž slavná zadnice.
08.11.2013 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (695 článků)

Dara Rolins: Další noční můry po tragické nehodě

 
Zpěvačka Dara Rolins (37) stále nemá klid. Potom, co doufala, že se vyšetřování tragické nehody, při níž zemřel člověk a které byla Dara účastníkem, uzavře co nejdříve, se vyšetřování stále protahuje.
22.09.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2058 článků)

Ilona Csáková řeší po svatbě první problémy: Kvůli stavbě domu nemohla na svatební cestu!

 
Ilona Csáková (40) musí hned po svatbě řešit první problémy rodinného života. Stavba nového domu v Brně, ve kterém bude bydlet se svým mužem Radkem Vonešem (39) a synem Danielem (2) se protahuje a zpěvačka je k němu doslova připoutaná.
21.09.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (457 článků)

Gajdůšková (ČSSD): Zrušte reklamu na potřebné léky, budou levnější

 
Nápad lékáren na vlastní výrobu léků a tedy jejich zlevnění vypadá hezky. Stejně tak vypadá hezky vstřícný krok lékáren vůči pacientům s poskytnutím některých služeb souvisejících s léčbou. Ale……
10.09.2012 14:00 |

podobné články

Žena chtěla potratit, aby byla slavná, teď čeká kluka a kouří a pije! A opět k tomu má vysvětlení!

 
Problematická "Josie Cunningham":http://www.extra.cz/tema/josie-cunningham (23) šokuje Anglii od doby, co si nechala zadarmo udělat plastiku prsou, protože prý trpěla nedostatkem prsní tkáně. To by asi veřejnost tolik nenaštvalo jako fakt, že když Josie otěhotněla, prohlašovala do médií, že "půjde na potrat":http://www.extra.cz/tahle-zena-chce-jit-ve-4-mesici-na-potrat-aby-byla-slavna-z-jejich-slov-se-vam-bude-chtit-zvracet, protože si nechce nechat ujít účast v soutěži Big Brother a prostě chce být slavná.
30.06.2014 07:25 |

podobné články

Slavná modelka omylem ukázala vyholený klín! (foto od 18 let uvnitř)

 
Jste-li žena a chcete-li na prestižní akci typu American Music Awards zaujmout, máte v podstatě tři možnosti. Tou první je být slavná a úspěšná. Pak si klidně můžete obléknout příšerně neforemné šaty po korpulentní sestřenici a stejně vás všichni pochválí a budou tvrdit, že máte jedinečný styl. Pokud slavná nejste, pořád zbývají dvě možnosti.
21.11.2016 12:00 |

podobné články

Která slavná zpěvačka má v podpaží tahle kožená křidélka?

 
Někdy není zárukou vhodného oblečení ani drahá róba. Pokud už máte svůj věk a nemůžete si dovolit odhalovat některé partie, měla byste to mít na paměti. Zajímá vás, která slavná zpěvačka neohlídala svou ochablou kůži a vystavila tak tučná křidélka v podpaží?
25.03.2016 10:35 |

podobné články

Hraje zadkem. Prdící slavík Mr. Methane!

 
Někdo hezky zpívá. A někdo hezky prdí. Angličan Paul Oldfield je největší prdící hvězdou hudebního šoubyznysu.
11.01.2010 16:45 |

podobné články

Genzer vrací úder manželce: Miluje mě, protože jsem hezký

 
Richard Genzer (45) se po rozchodu s Lindou Finkovou (44) brání. Jeho nová milenka Markéta Jiránková (36) prý není žádná zlatokopka. Komik se totiž nechal slyšet, že ho má kráska ráda, protože je hezký.
22.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (407 článků)