Článek

Která z nich bude královnou filmového plátna? 8 hereček, které letos nejvíce zazářily ve svých rolích

 
S blížícím se závěrem roku nastává čas ocenit ty nejlepší herecké výkony. Nominace na nejprestižnější filmové ceny jsou ještě tajemstvím, ale v Hollywoodu se už spekuluje o tom, které dámy se letos nejvíce blýskly v hlavních rolích. Nejčastěji zaznívají jména těchto osmi hereček.
30.11.2015 15:55 |

podobné články

Podobné články

OBRAZEM: Superman Cavill je nejvíce sexy. Porazil Pattinsona i Biebera

 
Další anketu o nejpřitažlivějšího muže roku, tentokrát pořádanou magazínem Glamour, vyhrál představitel filmového Supermana Henry Cavill. Ten je podle čtenářů nejvíce sexy a nechal za sebou upíra Roberta Pattinsona, popovou hvězdičku Justina Biebera i matadora podobných anket Johnnyho Deppa. Další články k tématu: OBRAZEM: Nejvíce sexy muž je Adam Levine. Podívejte na jeho předchůdce OBRAZEM: Nejvíce sexy mužem roku 2011 je herec Bradley Cooper OBRAZEM: Nejvíce sexy herečkou je Watsonová, hercem Cumberbatch Scarlett Johanssonová je už podruhé nejvíce sexy ženou světa Mila Kunisová a Robert Pattinson jsou letos nejvíce sexy
03.12.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (707 článků) , Scarlett Johansson (292 článků) , Henry Cavill (38 článků) , Adam Levine (60 článků) , Robert Pattinson (377 článků) , Mila Kunis (229 článků) , Bradley Cooper (160 článků) , Justin Bieber (1379 článků)

Módní policie z předávání cen MTV: Které hvězdy vypadaly, že šly zrovna ven s košem? A které z nich zazářily?

 
Některé zpěvačky opravdu nemají soudnost. I přes jejich kypré postavy dokáží na sebe navléct takový pytel, který jejich nedostatky ještě víc podtrhne. Na červeném koberci místo toho, aby zazářily, tak byly všem pro smích. Naštěstí tam ale byly hvězdy, které by je ve stylingu mohly školit. Kdo byl za obludu a kdo naopak zazářil?
29.08.2016 15:05 |

podobné články

Módní profil: Sexy Tereza Voříšková vynechává prádlo a je (prý) napůl kluk

 
Půvabnou Terezu Voříškovou naše veřejnost zná z filmového plátna i TV obrazovky. Masově ji považuje za jednu z nejvíc eroticky přitažlivých tuzemských hereček. Navíc nadějných hereček. Ale jak si Tereza, která se letos stala tváří pražského Designbloku, vede v odívání?. Co její módní vkus, cit pro outfit?
21.10.2013 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (239 článků)

BAFTA v černé. Které hvězdy zazářily na červeném koberci i v barvě noci?

 
Udílení cen BAFTA Awards je nejen filmovým svátkem, ale také přehlídkou hvězd filmového plátna a jejich rób. A i když letos prakticky všechny herečky dorazily v černé, neznamená to, že to některým úžasně neslušelo!
20.02.2018 17:30 |

podobné články

Módní halucinace z Českých lvů: Kdo je s módou na štíru?! (FOTO)

 
České hvězdy filmového plátna jsou občas s módou na štíru. A i když se to u některých potvrdilo i letos na předávání cen Český lev, některé herečky naopak zazářily. Doslova.
24.02.2015 20:05 |

podobné články

Zapomeňte na Madonnu! Skutečnou královnou popu je tato její mladší a vnadnější kolegyně

 
Madonně  (57) média stále pochlebují přezdívkou popová královna, ale sedmapadesátiletá hvězda dávno nevládne popovému žánru, ani nevydělává nejvíce se svými turné, a také nemá nejvíce fanoušků na sociálních sítích. Skutečnou královnou je Katy Perry  (31) . Nejenže loni vydělávala nejvíce ze všech hudebních hvězd, ale teď je navíc nejsledovanější osobností na sociální síti Twitter.
08.01.2016 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (543 článků)

Smutný pohled: Takhle se slavná česká herečka těžce nemocná loučila před kamerou s herectvím

 
Před válkou byla Jiřina Šejbalová královnou hereckého souboru Národního divadla. České filmy jako mladá dívka nejprve zdobila svými půvaby v rolích bezcharakterních svůdkyň a později brilantními hereckými kreacemi v dramatických rolích.
11.10.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Šejbalová (9 článků)

Předsedkyní poroty na 66. ročníku Berlinale bude herečka Meryl Streep

 
Americká herečka Meryl Streep bude příští rok v únoru předsedkyní poroty mezinárodního filmového festivalu Berlinale. Sdělili to pořadatelé Berlinale. Podle nich bude trojnásobná držitelka Oscara poprvé ve své kariéře zasedat v porotě některého filmového festivalu. "Meryl Streep je jedna z nejkreativnějších filmových hereček," řekl o šestašedesátileté herečce ředitel Berlinale Dieter Kosslick. "Těší mě, že se nyní vrátí do Berlína, aby se svými hereckými zkušenostmi převzala vedení mezinárodní poroty," dodal. Berlinale, které v příštím roce zažije svůj 66. ročník, se bude konat od 11. do 21. února.
14.10.2015 14:56 |

podobné články

Odplata za nechutné praktiky: Akademie filmového umění vyhodila úchyla Weinsteina

 
Americká Akademie filmového umění a věd, která uděluje filmové ceny Oscar, dnes kvůli sexuálním skandálům vyloučila filmového producenta Harveyho Weinsteina. Oznámila to televize CNN. Weinstein čelí obvinění několika hollywoodských hereček z toho, že je nutil k sexuálním praktikám. Své nevhodné chování producent přiznal...
15.10.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Weinstein (104 článků)

Roční působení Filmového centra České televize přineslo novou formu spolupráce s producenty

 
Nadcházející 48. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je příležitostí k bilanci ročního působení Filmového centra České televize. Právě zde před rokem Filmové centrum vznikalo a v letošním ročníku soutěže se letos objeví i první snímky vzešlé z jeho aktivit. V průběhu ročního fungování se Filmovému centru České televize podařilo nastavit jasný a průhledný systém spolupráce s nezávislými producenty a podpořit vznik nových koprodukčních filmů. Další prioritou Filmového centra je podpora studentské tvorby.
21.06.2013 11:10 |

podobné články

Příroda na nich šetřila, ale přesto se dokázaly prosadit: 6 hereček, které uspěly i bez plného dekoltu

 
Jsou ozdobami filmového plátna, společnost jim často dělají obdivovaní pánové, ale přesto nejsou prototypem ženské dokonalosti. Seznamte se s šesti herečkami, které to navzdory skromné výbavě v oblasti hrudníku dotáhly až na vrchol.
13.07.2014 17:50 |

podobné články

Karlovy Vary ovládnou celebrity! Kdo na festivalu oslnil nejvíce? Kuchařová, Paroubková, nebo Verešová?

 
V Karlových Varech v pátek startuje 47. ročník mezinárodního filmového festivalu, na němž budou k vidění nejen snímky z celého světa, ale také filmové hvězdy a celebrity. Podívejte se, v jakých modelech zazářily v uplynulých letech.
02.07.2012 17:45 |

podobné články

Benátky ovládla ženská krása: Dorazily Winslet, Knightley a Paltrow!

 
Do Benátek v těchto dnech přijíždějí největší filmové hvězdy, aby zazářily na filmovém festivalu. Letos zde zatím nejvíce oslnily Kate Winslet (35), Keira Knightley (26) a Gwyneth Paltrow (38). Která z nich je největší ozdobou festivalu.
06.09.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (246 článků) , Gwyneth Paltrow (304 článků) , Keira Knightley (181 článků)

8 hereček, které zazářily v kultovních hororech: Sledujte, jak se během let změnily

 
Mezi oblíbené umělecké žánry patří bezesporu horory. Jejich úkolem je diváka pořádně "vyděsit":http://www.extra.cz/vydeseni-lide-si-mysli-ze-jsou-na-pokraji-smrti-ve-fotobudce-dalsi-video-ktere-se-na-internetu-siri-rychlosti-blesku. Ve filmovém průmyslu můžeme najít tisíce filmů s touto tématikou, ale jen některé se zapsaly do dějin filmu jako ty opravdu kultovní.
18.08.2013 17:30 |

podobné články

Vražda, skok z okna, otrava plynem i autonehoda: 4 nejtragičtější úmrtí českých hereček, které zemřely před pětadvacátým rokem

 
Byly krásné, talentované, mladé, zažily první velké úspěchy i slávu. Jejich životy ale předčasně vyhasly za tragických okolností. Řeč je o čtyřech půvabných českých herečkách, které v průběhu minulého století zazářily na filmovém plátně. Životní pouť všech čtyř přerušila smrt ještě před pětadvacátým rokem života.
10.01.2015 05:56 |

podobné články

Smutný konec nejsmyslnější zrzky filmového plátna (✝68): Samota, litry alkoholu a Alzheimer

 
Ve druhé polovině let čtyřicátých byla nekorunovanou královnou Hollywoodu. Muži ji zbožňovali a dámy, které se jí chtěly stůj co stůj podobat, se podle ní hromadně barvily na zrzavo. Řeč je o Ritě Hayworth, nejslavnější rusovlásce, která svými tělesnými půvaby ve filmech Gilda (1946) nebo Dáma ze Šanghaje (1947) uhranula milióny diváků a všichni bez ohledu na sexuální orientaci i pohlaví z ní byli zkrátka paf.
28.09.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Rita Hayworth (3 články)

9 úchvatných modelů z festivalu v Cannes: Zastínila botoxová královna Nicole Kidman další krásky?

 
Festival v Cannes patří mezi jednu z nejprestižnějších filmových událostí roku. I letos se do města na francouzské Riviéře sjelo mnoho hvězd filmového průmyslu, které zazářily v promítaných snímcích.
15.05.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (287 článků)

Hvězda stříbrného plátna Hedy Lamarr by oslavila 101. narozeniny, Google jí věnoval Doodle

 
Hedy Kiesler (†85), známá též jako Hedy Lamarr, byla jednou z nejkrásnějších hereček stříbrného plátna. Narodila se přesně před 101 lety a společnost Google k tomuto výročí připravila i speciální logo Doodle.
09.11.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Hedy Lamarr (4 články)

Herečka Julie Walters byla britskou královnou povýšena do šlechtického stavu

 
Herečka Julie Walters, která zrovna natáčí pokračování filmového muzikálu Mamma Mia!, byla britskou královnou Alžbětou II. povýšena do šlechtického stavu. Přijala od ní Řád britského impéria s hodností komandérka, čímž získala právo užívat nedědičný titul dáma.
10.11.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Julie Walters (3 články)