Článek

Krvavé útoky žraloka: Chlapec i dívka přišli o ruce!

 
Šli si zaplavat s rodiči. Bylo krásné počasí a pláž v Severní Karolíně přímo vyzývala k tomu, ať se jdou smočit. Koupání se ale změnilo v boj o holý život. Hned dvě děti napadl žralok!
15.06.2015 19:29 |

podobné články

Podobné články

Unikátní záběry, které ještě nikdo nenatočil! Kosatky si vychutnávají nejbrutálnějšího žraloka ze všech!

 
Žralok tygří je "obávaný dravec mořských vod":http://www.extra.cz/silenec-v-neoprenu-potapec-se-rozhodl-nakrmit-nejnebezpecnejsiho-zraloka-na-svete. Váží obvykle klidně i půl tuny a je nejagresivnějším druhem žraloků proti člověku. Podle statistik stojí tento druh "za 12 procenty všech útoků žraloků na člověka":http://www.extra.cz/na-mladou-divku-zautocil-zralok-a-smrtelne-ji-zranil-vse-je-v-hruznem-videu a stojí také za více fatálními útoky na člověka než kterýkoli jiný druh, včetně žraloka bílého. Jinými slovy - jde o potvoru, které bychom se měli bát.
28.09.2014 14:20 |

podobné články

Rybář objevil žraloka albína s jedním okem

 
Kyklopího žraloka našel rybář v kalifornském zálivu letos v létě v těle jeho matky. Snímky tvora připomínajícího Mikea z animovaného filmu Příšerky s.r.o. nejprve vyvolaly spekulace o podvrhu. Vědci ale nyní potvrdili, že jde o deformované embryo žraloka.
19.10.2011 13:40 |

podobné články

Floridský rybář chytil rekordní úlovek, ale moc douho mu nevydržel: Žraloka mako totiž zabil a ugriloval

 
Joey Polk z Miltonu se před několika dny dočkal úlovku, po kterém touží snad každý vášnivý rybář na světě – podařilo se mu chytit "žraloka mako":http://www.extra.cz/rybari-ulovili-gigantickeho-zraloka-podivejte-se-na-obrovskeho-zabijaka-ktereho-z-vody-tahali-dve-hodiny vážícího 365 kg. A to nikoliv z lodi, ale ze země. Podle dostupných informací se jedná o nový světový rekord.
27.04.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Joey Joey (108 článků)

Nechutný, ale krásný moment: Muž zachránil z mrtvého žraloka živá mláďata!

 
Když se členové americké rodiny na dovolené procházeli podél pobřeží v Kapském Městě, rozhodně nečekali, "že narazí na mrtvého žraloka":http://www.extra.cz/dokonale-snimky-pekne-vztekleho-velkeho-bileho-zraloka-kteremu-se-nepovedlo-ulovit-tulene. Co s ním ale udělali, vám vyrazí dech.
06.12.2014 10:07 |

podobné články

U japonského pobřeží chytili extrémně vzácného žraloka

 
Exemplář velmi vzácného žraloka velkoústého našli ve svých sítích rybáři, kteří lovili několik kilometrů od japonského přístavu Owase. Od objevení druhu v roce 1976 je zaznamenáno jen něco přes 60 pozorování tohoto žraloka.
20.04.2016 17:50 |

podobné články

Útoky lidožravého žraloka děsí ruský Dálný východ

 
Úřady ruského Dálného východu se snaží mobilizovat všechny síly k dopadení lidožravého žraloka, který v minulých dnech jižně od Vladivostoku napadl a vážně zranil dva lidi. Panika ohrožuje vrcholící turistickou sezónu, experti varují, že dravec se může odhodlat k novému útoku. Přestože na jeho hlavu už byla vypsána odměna, dopadení zákeřného útočníka je podle médií v nedohlednu.
19.08.2011 09:40 |

podobné články

Hříčka přírody: Děloha žraločí samice skrývala dvouhlavé mládě!

 
Američtí vědci potvrdili objev prvního žraloka bělavého, který má dvě hlavy. Právě tento druh žraloka je přitom známý častými útoky na člověka. Takto deformovaní jedinci však po narození obvykle zahynou.
28.03.2013 14:10 |

podobné články

Tady Breivik zosnoval krvavé útoky. Teď je luxusní byt na prodej! FOTOGALERIE

 
Za více než 12 milionů korun se v norském Oslu prodává luxusní čtyřpokojový byt. Leží v klidné čtvrti, je slunný a útulný. A má jednu vadu na kráse. Anders Behring Breivik v něm do puntíku naplánoval krvavé útoky, které připravily o život 77 lidí.
13.06.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Vtípek se sexy Dagmar

 
Dívka: „Dnes mám operaci srdce.“ Chlapec: „Já vím.“ Dívka: „Miluju Tě!“ Chlapec: „Já tebe víc. O hodně víc!“ Po operaci, když se dívka probere, je u ní jen otec. Dívka: „Kde je?“
28.11.2013 06:07 |

podobné články

Filmové premiéry - Půlnoc v Paříži, Noc Žraloka 3D a Colombiana

 
Další film slavného newyorského filmaře Woodyho Allena se odehrává v té nejkrásnější Paříži, jakou lze natočit, a hlavní hrdina v ní potká pány Picassa, Hemingwaye, Dalího a mnohé další. To partička vysokoškoláků ve filmu Noc žraloka potká docela jiné potvory a mladá dívka se ve filmu Colombiana stane chladnokrevným vrahem.
22.09.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (250 článků)

Dvanáctiletý chlapec střílel do svých spolužáků. Chlapec (12) a dívka (13) bojují o život!

 
Dvanáctiletý chlapec a třináctiletá dívka bojují o život. Těžce je zranil jejich stejně starý spolužák. Ten ještě lehce poranil jednoho ze zaměstnanců školy, kde ke střelbě došlo. Policisté už mladého útočníka zadrželi.
15.01.2014 08:50 |

podobné články

Pětiletý chlapec přišel o obě ruce, nohama se naučil jíst i psát

 
Pro člověka, který přijde najednou o obě ruce, musí být neskutečně těžké začlenit se do normálního života. Pětiletý Luo Jen-po z čínského města Anhua v provincii Chu-nan se však naučil dělat téměř vše pomocí nohou. Jejich pomocí se myje, jí příborem nebo píše. Chlapec tragicky přišel o ruce před dvěma lety.
16.02.2011 14:55 |

podobné články

V Chorvatsku viděli žraloka. Úřady vyzývají k opatrnosti

 
U ostrova Brač viděli pětimetrového žraloka. Chorvatské úřady vyzvaly rekreanty na k ostražitosti.
18.07.2009 15:20 |

podobné články

Bahamce, který zmizel na pláži "Čelisti", nalezli v žaludku žraloka

 
Bahamská policie ve středu identifikovala lidské ostatky, které nalezli rybáři v žaludku žraloka.
16.09.2010 03:45 |

podobné články

Viděli ŽRALOKA cupovat lidské tělo! Nařídili jim: MLČTE!

 
Britský pár, který viděl žraloka jíst lidské mrtvoly z egyptského Šarm el-Šejku má zakázano podávat jakékoliv svědectví a musí o případu mlčet. Mohlo by to totiž zasáhnout cestovní ruch. Informaci přinesl The Sun.
09.03.2011 16:45 |

podobné články

Třímetrová čelist gigantického prehistorického žraloka jde do aukce

 
Žralok bílý, který dorůstá šesti metrů a v očích člověka je obrovským nebezpečným predátorem, by byl v porovnání s prehistorickým druhem žraloka Megalodona jen drobnou rybkou. Megalodon vymřel před 1,5 miliónu let a byl opravdovým králem oceánů. Při představě, že jen jeho čelist měřila přes tři metry, člověk by pro něj představoval pouze malou svačinku. A právě taková vzácná obří čelist bude k mání v aukci.
16.03.2011 15:15 |

podobné články

V ostravské zoo mají žraloka!

 
Poprvé v historii ostravské zoologické zahrady lze v jejím areálu vidět i žraloka. Až do délky jednoho metru dorůstající žralůček okatý je součástí v sobotu otevřené expozice Papua.
23.04.2011 18:30 |

podobné články

CHTĚL KRMIT ŽRALOKA! Mladík už je v nemocnici...

 
Mladý Australan se rozhodl, že nakrmí žraloka útesového. jeho bláznivý nápad skončil jediným možným způsopbem - žralok se nažral a mladík je v nemocnici.
24.04.2011 08:55 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÉ VIDEO! Rozzuřený pes napadl žraloka

 
Pes pokousal žraloka. Australan filmoval dva psy, kteří se naháněli v mořské mělčině s hejnem žraloků.
21.07.2011 15:10 |

podobné články