Článek

Krvavé rvačky stovek uprchlíků. Začíná to prý být vážné

 
Řecko je často obviňováno z toho, že se k uprchlíkům chová příliš drsně. Jak ale ukazují včerejší události z ostrova Lesbos, ani mnozí uprchlíci se rozhodně nechovají jako slušní hosté. Včera v noci se jich několik brutálně popralo.
06.09.2016 09:10 |

podobné články

Podobné články

V pátek začíná liga: Do Brna přijede Baník, policie chystá manévry

 
Už jsou tady zase. Do Brna v pátek zamíří fotbalisté Ostravy. Brno se opevňuje, v ulicích budou stovky strážníků a policistů. Atmosféra při utkáních rivalů bývá vyhrocená, hrozí krvavé rvačky mezi chuligány. Ostrava se navíc vrací do 1. ligy po roční přestávce. Zápas 1. kola fotbalové ligy Brno-Ostrava začíná v pátek 28. července v 18.00 hodin.
27.07.2017 12:00 |

podobné články

Hrůza má kvůli rvačce poškozený mozek, tady je 10 VIP, kteří se také dostali do bitky

 
Zpěvák "Michal Hrůza":http://www.extra.cz/tema/michal-hruza (43) "utrpěl včera vážné zranění":http://www.extra.cz/zpevak-michal-hruza-je-v-nemocnici-po-rvacce-ve-stodolni-zustal-tezce-zranen. Během rvačky na Stodolní ulici dostal ránu a "skončil v bezvědomí":http://www.extra.cz/hruzu-po-vaznem-krvaceni-do-mozku-operovali-co-bude-dal. V nemocnici se kvůli krvácení do mozku podrobil operaci a momentálně ho lékaři udržují v umělém spánku. Rozhodující jsou následující čtyři dny. Hrůza ale není jediný slavný, kdo se dostal do rvačky ať už vlastní vinou, nebo na něho někdo zaútočil.
18.07.2014 20:15 |

podobné články

VIDEO: Rvačky baníkovců v Praze. Tekla krev

 
Baníkovci si pobyt v Praze užívali osobitým způsobem - nechyběly rvačky, nadávky i incidenty s policií.
31.10.2009 13:40 |

podobné články

Sparta a Zlín zaplatí za rvačky 100 tisíc, tři hráči mají trest

 
Pokutu 100000 korun zaplatí Sparta a Zlín za hromadnou bitku hokejistů v nedělním vzájemném extraligovém utkání. Disciplinární komise v úterý rovněž potrestala tři aktéry rvačky.
02.02.2010 13:20 |

podobné články

Rvačky, krádeže a nehody. Pražští policisté měli v noci napilo

 
Pražští policisté se v noci příliš nevyspali. Zasahovali u desítek případů - nechyběly mezi nimi rvačky, krádeže, dopravní nehody či zadržení hledaných osob.
04.08.2012 08:25 |

podobné články

8 zlobivých dítek českého šoubyznysu: Průšviháři, kteří dokázali vyvolat pořádné skandály

 
Vypadají všichni tak nevinně, ale nebýt jich, bulvár by už asi zkrachoval. Nevěry, problémy s drogami, opilost, rvačky v klubech, rvačky na ulici, nahé fotky, erotické fotky, kontroverzní názory, soudní žaloby, výhrůžky fyzickou likvidací.
08.09.2013 22:30 |

podobné články

Výpověď svědka rvačky Ivetiných mužů: Rychtář neměl právo Macuru takhle napadat!

 
Soudní líčení o napadení Zdeňka Macury  (39) manželem Ivety Bartošové  (47) Josefem Rychtářem  (55) proběhlo za zavřenými dveřmi bez účasti veřejnosti. Před soudní síní jsme ale vyzpovídali jednoho ze svědků rvačky, který viděl incident z okna svého domu.
09.01.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Kdo zmlátil Michala Hrůzu? Kousek od místa rvačky je policejní kamera!

 
Z obyčejné párty se stal horor. Michal Hrůza (43) leží v nemocnici a bojuje o holý život. Stačilo pár panáků, nevinné pošťuchování, a tragédie je na světě. Zpěvák se dostal do rvačky, utrpěl těžké poškození mozku a je v bezvědomí.
18.07.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (251 článků)

Syfilis, alkohol, drogy, vražda, AIDS, rvačky a svrab. Drsná reportáž o cizincích, které k nám firmy tahají na levnou práci

 
Syfilis, alkohol, drogy, vražda, ubytovny, rvačky a svrab. S tím vším se potýkají v Plzni kvůli cizincům. Alespoň o tom píše server Krimi-Plzen.cz.
13.12.2016 07:15 |

podobné články

Politikům vadí pět stovek uprchlíků, před pár lety jich tu byly ročně tisíce

 
Proti plánu Evropské komise zveřejněnému ve středu, podle kterého by měly jednotlivé země EU přijmout konkrétní počty uprchlíků, se v České republice zvedla okamžitě vlna nevole. Představu, že by země přijala direktivně nařízených 525 lidí, většina politiků odmítla. V nedávné minulosti přitom ale do tuzemských azylových zařízení přibývaly ročně tisíce uprchlíků.
15.05.2015 17:26 |

podobné články

Jak Stalinova ponorka potopila loď s osmi stovkami uprchlíků

 
Za prvních devět týdnů letošního roku dorazilo po moři do Evropy přes deset a půl tisíce migrantů, přičemž téměř pět set jich zahynulo, nebo se pohřešuje. Je to sice méně než polovina ve srovnání se stejným obdobím loňského roku, nicméně případy uprchlíků, kteří po stovkách hynou v mořích kolem Evropy, nejsou záležitostí několika posledních let. Při jedné z největších tragédií civilního plavidla za druhé světové války se před 76 lety utopilo na osm stovek uprchlíků poté, co jejich loď zasáhlo torpédo ze Stalinovy ponorky.
02.04.2018 20:00 |

podobné články

Krvavé drama v domě v Havířově: Buldog mu ukousl ucho!

 
Krvavé drama se odehrálo ve čtvrtek večer v jednom z domů v Havířově. Rozzuřený čtyřicetikilový buldok tam zaútočil na dva lidi. Oba velmi vážně pokousal, invalidní důchodce (63) dokonce přišel o ucho! Pes poté držel v šachu i hasiče a záchranáře.
10.09.2011 12:05 |

podobné články

Hejtman Netolický: Pobytové zařízení v Králíkách nikdo nechce

 
Počátkem letošního roku by nikdo nevěřil, že se jeho hlavním tématem stane takzvaná uprchlická krize a směřování nelegálních uprchlíků balkánskou cestou přes státy střední Evropy do Německa nebo Skandinávie. Přestože Česká republika využila všechny možnosti a vyjádřila prostřednictvím předních vládních činitelů nesouhlas s realokací uprchlíků dle stanovených kvót, byla přehlasována a musela začít řešit otázku umístění uprchlíků na svém území, byť legálních uprchlíků v souladu s mezinárodním právem.
27.11.2015 19:26 |

podobné články

Tady Breivik zosnoval krvavé útoky. Teď je luxusní byt na prodej! FOTOGALERIE

 
Za více než 12 milionů korun se v norském Oslu prodává luxusní čtyřpokojový byt. Leží v klidné čtvrti, je slunný a útulný. A má jednu vadu na kráse. Anders Behring Breivik v něm do puntíku naplánoval krvavé útoky, které připravily o život 77 lidí.
13.06.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Skvělá zpráva: Stav vážně zraněného muzikanta Michala Hrůzy se začal zlepšovat. Reaguje na svoje písničky

 
Už deset dní se Michal Hrůza, zpěvák, který se nešťastnou shodou okolností připletl do rvačky a odnesl to vážným zraněním mozku, snaží vybojovat nejtěžší bitvu svého života. Z nemocnice nyní ale přišla pozitivní zpráva – umělec, kterému počáteční prognózy nedávaly příliš nadějí na uzdravení, prý začíná reagovat!
26.07.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (251 článků)

Cizinec při rvačce v Plzni vykopl ženě zuby! Agresora uklidnil až rozzuřený policejní pes

 
U další rvačky v Plzni museli ve středu v 5 ráno zasahovat strážníci městské policie a tentokrát i se služebním psem. Bitka, která se z baru přesunula na ulici, skončila krvavě především pro ženu, které cizinec vykopl přední zuby!
20.04.2016 13:00 |

podobné články

V centru Prahy se sešlo několik stovek odpůrců a zastánců konvoje

 
Odpůrci i zastánci průjezdu amerického vojenského konvoje Českou republikou se dnes odpoledne sešli na Václavském náměstí v Praze, aby vyjádřili své názory. Na demonstrace podle zpravodajů ČTK dorazilo několik stovek lidí. Oba tábory se promíchaly, někteří účastníci si hlasitě vyměňovali své názory. Několik stovek "odpůrců odpůrců konvoje" pak přišlo na náměstí Míru, část z nich se sem přesunula z Václavského náměstí.
28.03.2015 17:06 |

podobné články

Česko v EU odmítne povinné přijímání syrských uprchlíků

 
Česká vláda se na evropské úrovni postaví proti závazným kvótám, které by členským státům stanovily, kolik syrských uprchlíků musí přijmout. V pondělí to oznámil ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), podle něhož není Česko připraveno na možný příliv tisíců uprchlíků. Kapacita uprchlických táborů v ČR je kolem 700 míst. Uvažované referendum o přijetí uprchlíků se nyní neuskuteční.
01.12.2014 16:57 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1391 článků)

Němečtí politici přiznávají, kolik vlastně může jejich země přijmout uprchlíků

 
Pro trvalé přerozdělování uprchlíků mezi jednotlivé země EU se vyslovili dva přední němečtí sociálnědemokratičtí politici v komentáři, který zveřejnily dnešní Lidové noviny. Německý vicekancléř a předseda SPD Sigmar Gabriel a německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier také přiznávají, že Německo nezvládne přijímat každý rok více než milion uprchlíků, a proto je kromě zavedení trvalého přerozdělování uprchlíků mezi evropské země nutné příliv migrantů do Evropy omezit.
16.10.2015 10:11 |

podobné články