Krpálek světový titul neobhájil, na MS skončil pátý

Poprvé od roku 2010 nezískal Lukáš Krpálek na světovém šampionátu žádný z cenných kovů. Český judista se dnes v Astaně od úvodních kol trápil a po prohraném semifinále s Němcem Karlem-Richardem Freyem podlehl v boji o bronz dalšímu Němci Dimitrimu Petersovi.
29.08.2015 15:16 |

Osobnosti: Lukáš Krpálek (59 článků)

Cyklokrosař Štybar neobhájil titul mistra světa, dojel až třináctý

Zdeněk Štybar neobhájil v belgickém Koksijde titul mistra světa v cyklokrosu, když skončil třináctý. Závod ovládli domácí jezdci, z vítězství se podruhé v kariéře radoval Niels Albert před Robem Peetersem a Kevinem Pauwelsem, nejlepším z Čechů byl osmý Radomír Šimůnek.
29.01.2012 16:40 |

Osobnosti: Radomír Šimůnek (20 článků) , Zdeněk Štybar (104 článků)

Judista Krpálek v Baku na zlato nedosáhl, ve finále podlehl Nizozemci Grolovi

Zlatá medaile je pro českou výpravu na Evropských hrách zřejmě zapovězena. Judista Lukáš Krpálek ve finále kategorie do 100 kilogramů prohrál s Nizozemcem Henkem Grolem na juko a neobhájil tak evropský primát. Ziskem stříbra si ale upevnil pozici světové jedničky.
27.06.2015 18:06 |

MS v judu: Krpálek senzačně vybojoval BRONZ!

Judista Lukáš Krpálek vyhrál v sobotu na mistrovství světa v Paříži boj o bronz ve hmotnostní kategorii do 100 kilogramů. Krpálek udolal Belgičana Elco Van der Elsta po pětiminutovém boji na waza-ari.
27.08.2011 14:05 |

Judista Krpálek je mistrem Evropy

Český judista Lukáš Krpálek se stal mistrem Evropy ve váze do 100 kg. Na šampionátu v Budapešti dnes porazil ve finále Nizozemce Henka Grola. Krpálek navázal na evropské tituly Jiřího Sosny z roku 1988 a Zdeňka Písaříka z roku 1954. Dvaadvacetiletý český reprezentant dosáhl dalšího velkého úspěchu po předloňském třetím místě na mistrovství světa.
27.04.2013 14:05 |

Štěpánek titul v Brisbane neobhájil, ve finále nestačil na Roddicka

Tenista Radek Štěpánek titul z Brisbane neobhájil. Ve finále ukázal bojovné srdce, přesto podlehl Američanovi Andymu Roddickovi ve dvou tie- breacích 6:7 a 6:7.
11.01.2010 13:45 |

Osobnosti: Andy Roddick (61 článků) , Radek Štěpánek (809 článků)

Rosol titul v Bukurešti neobhájil, ve finále prohrál s turnajovou jedničkou Dimitrovem

Tenista Lukáš Rosol loňský titul na antukovém turnaji v Bukurešti neobhájil. V dnešním finále český daviscupový reprezentant podlehl 6:7, 1:6 nasazené jedničce Grigoru Dimitrovovi z Bulharska.
27.04.2014 16:20 |

Osobnosti: Lukáš Rosol (557 článků)

Knapková má zlato díky drtivému finiši, Synek titul neobhájil

Skifařka Miroslava Knapková přidala do své sbírky úspěchů další cenný kov. Popáté v kariéře se stala mistryní Evropy. Na šampionátu v polské Poznani deklasovala své soupeřky fantastickým finišem. Ondřej Synek titul neobhájil, nad jeho síly byl Chorvat Damir Martin.
31.05.2015 15:20 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , Miroslava Knapková (50 článků)

Judista Krpálek obhájil titul mistra Evropy! Všechny zápasy vyhrál na ipon

Lukáš Krpálek jako první český judista v historii obhájil titul mistra Evropy. Na šampionátu v Montpellieru vyhrál na ipon všechny čtyři své zápasy v kategorii do 100 kilogramů. Ve finále udolal světovou osmičku Elmara Gasimova z Ázerbájdžánu.
26.04.2014 18:50 |

Krpálek na olympiádě skončil. V první minutě podlehl Grolovi

Judista Lukáš Krpálek skončil sedmý na olympijských hrách v Londýně. Bronzový medailista z loňského mistrovství světa prohrál v opravách váhy do 100 kg s Nizozemcem Henkem Grolem na ipon už v první minutě.
02.08.2012 16:25 |

Mladý judista Krpálek vyhrál v Miami turnaj SP. Počtvrté

Dvacetiletý český judista Lukáš Krpálek vyhrál Světový pohár v Miami ve váze do 100 kilogramů a připsal si už čtvrtý turnajový triumf v seriálu v seniorské kariéře. Ve finále porazil úřadujícího mistra Evropy Amela Mekiče z Bosny a Hercegoviny po druhém wazari před časovým limitem.
03.07.2011 08:45 |

Lukáš Krpálek je prvním českým mistrem světa v judu

Lukáš Krpálek vybojoval historicky první titul mistra světa pro české judo. Na šampionátu v Čeljabinsku dnes vyhrál v kategorii do 100 kilogramů všech pět zápasů včetně semifinále s domácím favoritem a mistrem světa z roku 2011 Tagirem Chajbulajevem a finále s Kubáncem Josém Armenterosem. Ke dvěma titulům mistra Evropy a dvěma bronzům ze světových šampionátů přidal i kov nejcennější a stal se definitivně nejúspěšnějším českým judistou všech dob, i když mu je teprve 23 let.
30.08.2014 14:20 |

FANTAZIE! Judista Krpálek je mistrem světa

Lukáš Krpálek vybojoval historicky první titul mistra světa pro české judo.
30.08.2014 15:00 |

Synek NEOBHÁJIL TITUL světového šampiona. Vybojoval stříbro

Ondřej Synek dojena mistrovství světa veslařů na slovinském jezeře Bled druhý ve finále skifařů, těsně zvítězil Novozélanďan Mahe Drysdale a vybojoval tak svůj pátý titul. Bronzovou medaili získal Alan Campbell z Velké Británie.
03.09.2011 14:05 |

Osobnosti: Ondřej Synek (135 článků) , Alan Campbell (5 článků) , Alan Campbell (5 článků)

Judista Krpálek medaili nezíská. Vypadl v opravách a skončil sedmý

Český Judista Lukáš Krpálek bude na olympijských hrách bez medaile. V opravách v kategorii do 100 kg prohrál s Nizozemcem Henkem Grolem a v turnaji končí sedmý.
02.08.2012 17:30 |

Tluchoř neobhájil pozici šéfa poslaneckého klubu ODS. Je jím Stanjura!

Dosavadní předseda poslaneckého klubu ODS Petr Tluchoř neobhájil funkci šéfa. Poslanci Občanské demokratické strany si ve středu do svého čela zvolili dosavadního místopředsedu Zbyňka Stanjuru, potvrdila Mediafaxu poslankyně Jana Černochová.
11.05.2011 11:25 |

Osobnosti: Petr Tluchoř (556 článků) , Jana Černochová (317 článků)