Článek

Křováci na světových molech: Jak se domorodých krojů stal hit

 
Kdysi tyto nabírané sukně nosívaly v Bolívii služky španělských kolonizátorů. Dnes by si je ráda oblékla nejedna milovnice módy. Jak se oblečení domorodců dostalo až na světová módní mola?
27.11.2016 10:05 |

podobné články

Podobné články

Předkové domorodých Američanů skutečně přišli z Asie pěšky po pevnině

 
Americký kontinent osídlili dávní předkové současných domorodých obyvatel ještě v dobách, kdy byly světadíly spojeny pevninou. Před 13 tisíci lety přišli po pevnině z Asie. Tato teorie jako taková sice není novinkou, v minulosti ale byla často zpochybňována. Američtí vědci ale nyní tvrdí, že to jasně potvrdilo zkoumání nejstarší celistvé kostry na západní polokouli.  
16.05.2014 08:40 |

podobné články

Takhle se v České republice slaví hody! Do krojů oblečený soubor křepčí "v zájmu tradice" kolem týraného zvířete!

 
Jak se ve 21. století slaví v České republice hody? Naše civilizovaná země je určitě jedinou, kde se lidé navléknou do krojů a ve jménu tradice tančí se šavlemi kolem k smrti vyděšeného beránka, který bez možnosti pohybu leží ve vlastních exkrementech.
14.07.2015 19:51 |

podobné články

Jirešová z Ordinace je kost a kůže: Vyzáblá herečka se ukázala na módním mole

 
Herečka Ivana Jirešová  (34) by se svojí vyzáblou postavou mohla s přehledem předvádět na světových módních molech, kterým vévodí krásky s konfekční velikostí 0. Zatímco celý svět bojuje proti anorexii, na molech se stále pohybují rachitické krásky.
03.10.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (323 článků)

Vyhledávaná modelka Petra Němcová bez make-upu: Podívejte, jaká je z ní tuctovka!

 
Modelka Petra Němcová(34), která kráčí po molech světových metropolích a předvádí módní výstřelky předních světových návrhářů, se v soukromí na okamžik proměnila v obyčejnou ženu. Podívejte se, jak to vypadá, když si vezmou šikovní vizážisté a kadeřníci volno. Rázem je z přední topmodelky šedá myška.
13.03.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (507 článků)

Vladimír Franz: Jsem pro vrácení majetku církvím. Tak to chtěl už Masaryk

 
ROZHOVOR Australští Aboriginijci, Papuánci v Pacifiku, Křováci v Africe a další původní národy mají mnohem lépe vyřešené chápání člověka v kontextu přírody než my v Evropě. Církve, jako pochodně duchovnosti, by měly dostat zpět svůj majetek. Vždyť odluku církví od státu si přál už Masaryk. Tak pravil Vladimír Franz, potetovaný hudební skladatel, jenž kandiduje na prezidenta.
28.09.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Franz (175 článků)

Vladimír Franz: Jsem pro vrácení majetku církvím. Tak to chtěl už Masaryk

 
ROZHOVOR Australští Aboriginijci, Papuánci v Pacifiku, Křováci v Africe a další původní národy mají mnohem lépe vyřešené chápání člověka v kontextu přírody než my v Evropě. Církve, jako pochodně duchovnosti, by měly dostat zpět svůj majetek. Vždyť odluku církví od státu si přál už Masaryk. Tak pravil Vladimír Franz, potetovaný hudební skladatel, jenž kandiduje na prezidenta.
28.09.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Franz (175 článků)

Virtuos Svěcený vyzývá k adopci hrobů slavných. Nejsme Křováci, říká

 
Houslový virtuos Jaroslav Svěcený má kromě houslí řadu dalších zájmů. Je znalec vína a kávy a teď se začal zajímat o hroby. Nejde ovšem o morbidní koníček, nýbrž o záslužnou věc. Vyzývá Čechy, aby adoptovali hroby kulturních velikánů naší země.
23.01.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Teréza Nováková (1 článek) , Michal Dvořák (141 článků) , Jaroslav Svěcený (37 článků)

Přes 150 tisíc let byli nejpočetnějším etnikem lidských dějin, dnes vymírají

 
Ještě před dvaadvaceti tisíci let to bylo nejpočetnější lidské etnikum na světě. Tvořilo většinu žijících lidí té doby. Dnes jsou ale křováci neboli sanové z khoisanské jazykové skupiny vymírajícím lidským druhem. Populace nositelů nejstarší kultury a výtvarného umění čítá už jen sto tisíc jedinců.
10.12.2014 12:41 |

podobné články

Nový hit internetu: Šňupání kondomů!

 
Kondomová výzva - tak se jmenuje hit, který nově ovládl Youtube. Šňupaní prezervativu není nic nového. Kvůli dívce, která celý proces úplně nepraktického využití kondomu natočila a zveřejnila, se z něj ale stal hit nyní. Není to nic intelektuálně náročného. Nosem ho vdechnete a ústy vytáhnete...
17.04.2013 17:55 |

podobné články

Královský pár se bude soudit: Jak vznikly nahé fotky Kate?

 
Dvojí život teď vede budoucí královský pár William a Kate. Přes den se plaví na domorodých člunech v Tichomoří, večer instruuje právníky, jak dopadnout troufalé fotografy. Už se navíc ví, odkud fotografové Kate vyfotili.
17.09.2012 19:40 |

podobné články

Výbuch v Praze se stal hlavní zprávou světových médií

 
Dnešní výbuch v centru Prahy s několika desítkami zraněných se stal hlavní zprávou mnohých světových médií. Informují o něm zpravodajské televize CNN, BBC nebo Sky News, zahraniční servery i tiskové agentury.
29.04.2013 13:10 |

podobné články

Lidi z jiného světa: 14 unikátních fotografií domorodců z téměř vyhynulých kmenů

 
Cestoval po světě tři roky a navštívil 35 "domorodých kmenů":http://www.extra.cz/afrika-ze-je-chuda-zeme-podivejte-se-v-jakem-luxusu-ziji-bohati-kralove-z-nigerie na všech pěti kontinentech. O některých jste dávno slyšeli a pojem jako Gaučo nebo Masaj je vám známý, o jiných vůbec nevíte, kde by mohli žít a jak by mohli vypadat.
26.10.2013 18:10 |

podobné články

Modeling diskriminuje černošky, stěžuje si Naomi Campbell

 
Na světových molech se objevuje méně černošských modelek, než kolik by jich mohlo být, tvrdí britská topmodelka Naomi Campbell. "Kdy vidíme barevnou ženu v nějaké reklamě? Je to nestoudné," prohlásila modelka v zákulisí charitativní módní show ve východoafrické Tanzanii.
14.11.2009 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (290 článků)

Františka: Kolik holek ještě anorexie zabije?!

 
Po světových molech chodí éterické přízraky. A topmodelka Kate Moss prohlašuje, že nic není tak pěkné jako vychrtlost! Taková je realita dneška, která kultem super štíhlého těla ničí a občas zabíjí milióny žen.
20.11.2009 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (574 článků)

Krásná Porizková: S úzkostí slaví pětačtyřicet

 
Nejžádanější modelka osmdesátých let Paulina Porizková byla první Češkou, která se proslavila na světových molech, stala se múzou návrhářského Olympu. Dnes má pětačtyřicáté narozeniny a o branži, která jí vynesla pohádkové jmění, mluví s despektem.
09.04.2010 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Paulina Porizková (1 článek)

Maxová: S Čechem bych měla snazší život

 
Je jednou z nejúspěšnějších světových modelek, v modelingu působí jednadvacet let a od ostatních krasavic na molech se liší výrazným profilem, šarmem a jistou vznešeností. Tereza Maxová (39) poskytla Blesk magazínu exkluzivní vánoční rozhovor a prozradila, proč bydlí v Monaku, jestli umí její děti česky i to, čím se dnes vlastně živí.
06.12.2010 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (378 článků)

Adriana miluje nahotu, šampaňské a hotelový pokoj

 
FOTO: Její dlouhé nohy se už procházely po světových molech. Jsou to jediné, s čím je Adriana na svém těle spokojená. Dnes budete v erotickém fotoseriálu Blesk.cz  šokováni, s čím můžou být některé dívky nespokojené.
24.02.2011 18:40 |

podobné články

Transsexuální Australan se živí jako modelka

 
Na přehlídkových molech nejznámějších světových měst módy jako jsou New York, Londýn, Miláno či Paříž se v poslední době objevuje zcela nový trend. Nejedná se přitom o oděvy, boty či doplňky, ale o ty, kteří je předvádějí. Do módního průmyslu totiž pronikla skupina osob známá pod pojmem transgender - tedy modelové či modelky představující opačné pohlaví. Jedním z nejznámějších zástupců je devatenáctiletý model s dlouhými blond vlasy Andrej Pejic.
10.03.2011 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Modeling si žádá stále mladší a mladší dívky

 
Za vstupenku do světa modelingu jsou považovány soutěže, které lákají k účasti krásné mladé dívky. Posuzuje se při nich vzhled, chování i tělesné míry. Šance mají podle pořadatelů stále mladší adeptky. K úspěšné kariéře na světových molech se totiž musejí dlouho připravovat.
18.03.2011 14:10 |

podobné články