Článek

Krocan Alfie měl skončit na pekáči, jenže... Místo večeře se stal mazlíčkem!

 
Většina Britů si nedokáže představit Vánoce bez dozlatova upečeného krocana. Tradiční plán se ale v rodině Robertsových z Walesu trochu zvrhl... Krocan, který měl skončit v jejich troubě, nakonec usedl ke stolu jako nový domácí mazlíček!
27.12.2015 12:05 |

podobné články

Podobné články

Byla objemnější než krocan na pekáči, a tak nastolila drsný hubnoucí režim!

 
Jednatřicetiletá Hayley Blackler z města Devon ve Velké Británii už měla dost sama sebe. Vrcholem bylo, když spatřila svou vánoční fotku. Na ní byla ještě větší než krocan. V tu chvíli si řekla dost!
30.12.2015 09:16 |

podobné články

Krocan přežil 17x Vánoce, ale teď...

 
Platil za možná nejšťastnějšího opeřence Británie. Vždyť krocan Stephena Geeho a Marie Rogers z Nottinghamu žije na jejich farmě nedaleko Nottinghamu už od roku 1999 a za tu dobu 17krát unikl tomu, aby se stal hlavním chodem štědrovečerní tabule. A to i přesto, že jej jeho majitelé pojmenovali »Dinner«, tedy »Večeře«.
22.12.2016 08:20 |

podobné články

Kluk (†10) omylem udusil sám sebe před zrcadlem: Hrál snad šílenou internetovou hru?

 
Alfie Hyett (†10) zemřel v květnu 2016 za podivných okolností. Našla ho jeho matka u něj v pokoji poté, co se vrátila z práce. Alfie byl oběšený a před sebou měl postavené obrovské zrcadlo.
14.01.2017 22:35 |

podobné články

DNA testy: Třináctiletý Alfie není otcem dítěte Chantal (15)

 
Třináctiletý britský chlapec Alfie Patton není otcem dítěte, které v únoru porodila jeho o dva roky starší přítelkyně Chantal a k němuž se tehdy ochotně hlásil.
19.05.2009 09:15 |

podobné články

Alfie trpí vzácnou poruchou: Hrozí, že se ují k smrti!

 
Neustále brečí hlady, ale jeho máma mu nesmí dát najíst. Malý Alfie Mazeika (2) z britského Halifaxu by jedl dál a dál, jeho tělo totiž neumí dát mozku signál, že už je sytý. Podle lékařů jde o vzácný Prader-Williův syndrom.
17.10.2011 12:11 |

podobné články

Místo garáže vybudovala luxusní posilovnu: Tady Vendula Svobodová maká na svém břišním pekáči buchet!

 
Vendula Svobodová  (43) zrušila ve svém domě v Říčanech garáž a místo ní před rokem vybudovala parádní posilovnu. Od té doby výrazně hubne, a nyní navíc pracuje na břišním pekáči buchet.
12.06.2015 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (789 článků)

Nejezte krocany, vyzývá Paul McCartney Američany před Dnem díkůvzdání

 
Bývalý člen Beatles Paul McCartney žádá před nadcházejícím Dnem díkůvzdání Američany, aby ušetřili krocany coby tradiční večeři o tomto svátku. Slavný muzikant je vegetarián a rozhodl se podpořit kampaň, kterou zahájila organizace Lidé pro etické zacházení se zvířaty (PETA). Další články k tématu: OBRAZEM: Obama na Den díkůvzdání omilostnil dva krocany Štědrovečerní stůl v Evropě: Santův pečený sob, krocan, žáby i ústřice OBRAZEM: Američané snědli 46 milionů krocanů. Slavili Díkůvzdání Tradiční krocan nechyběl ani na palubě Atlantisu. Poletoval vzduchem
26.10.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vagnerová (81 článků)

Kurýra naháněl kolem auta agresivní krocan

 
Komická scénka se odehrála na sklonku minulého roku v Minnesotě. Řidiče přepravní společnosti tam okolo vozu konkurenční firmy naháněl agresivní krocan. Kurýr se nakonec musel před zvířetem schovat do své dodávky.
03.01.2014 19:45 |

podobné články

Silvestrovský sjezd na pekáči: jezdci se ze svahu řítili na gauči

 
Desítky jezdců na originálních vozítkách závodily v pátek odpoledne na recesní akci Silvestrovský sjezd na pekáči ve Vrbně pod Pradědem. Na svah vyjely třeba hrnce, vana, gauč, štokrle, hasičské auto, nebo kolo.
01.01.2011 12:10 |

podobné články

Kam s mazlíčkem o dovolené? Psa do školky, pro kočku chůvu

 
Letní dovolené jsou za rohem. Před odjezdem do zahraničí je vždy potřeba vyřešit otázku – co s domácím mazlíčkem? Vzít ho s sebou, nechat ho doma, zařídit mu péči jinak? Pokud se lidé rozhodnou své zvíře cestováním nestresovat, je nezbytné zařídit mu dostatečnou péči po dobu nepřítomnosti majitele. Naštěstí už dnes v metropoli existuje spousta možností. Od školky přes hotel až po chůvu.
14.06.2016 06:20 |

podobné články

Kalorie, o kterých nevíte: zaostřeno na večeře

 
Co si budeme povídat, večer (a zejména ty zimní) je ideální chvílí k tomu, si dát něco dobrého. Večerní mlsání i klasická večeře, kterou si dáte ve špatný čas, vám může hubnutí zkomplikovat. Zásadní pravidlo zní: večeře ...
05.12.2011 10:35 |

podobné články

Poslední večeře Krista: Co by připravili slavní šéfkuchaři dnes?!

 
Americký deník New York Post se rozhodl před Velikonocemi vyzpovídat několik světově proslulých šéfkuchařů s jedinou otázkou. Co byste povečeřeli, měla-li by to být vaše poslední večeře jako Kristova před ukřižováním. Těžko říct, zda si dotazovaní uvědomili tíži a význam poslední večeře.
01.04.2015 17:05 |

podobné články

Příprava večeře nemusí trvat hodiny

 
Každá žena, která má práci, děti, manžela, domácnost na svých bedrech nám dá určitě za pravdu, že to poslední, co by se jí chtělo, je stát dvě hodiny večer u plotny. Ale nechat rodinu bez večeře by mělo nedozírné následky. Hlad dokáže učinit i z jinak příjemného člověka, pěkného morouse. Proto vám přinášíme pár tipů na zdravou, rychlou večeři, kdy si zachováte svůj titul „hospodyně roku“. Čerstvé suroviny totiž nepotřebují hodinové úpravy a navíc, čím kratší doba tepelné úpravy, tím lépe. Takto si suroviny zachovají své výživové hodnoty i chuť. Zeleninové rizoto Rýže je nejen zdravá, dietní, ale netratíte čas, jako například u škrábání brambor. Rýži jen zkrátka uvaříte a během doby vaření si nakrájíte čerstvou zeleninu. Rajčátka, papriky, salátovou okurku, zelenou nať z cibulky. Jediné, co si můžete chvíli podusit, jsou houby. Vše smícháme, posypeme sýrem a můžeme servírovat. Pro masožravce můžeme k houbám přihodit na pánvičku na kousíčky nakrájené krůtí maso. To nevyžaduje žádnou speciální dobu vaření, stačí ho jen 5 minut orestovat. Špagety s limetkou, zeleninou a bylinkami Postavíme si vodu na špagety a než začne vařit, nakrájíme si na kousíčky šunku, nať z cibulky, salátovou okurku, cherry rajčátka. Připravíme si také dresink: olivový olej, šťáva z limetky, sůl, pepř a nasekané bylinky (máta, bazalka a další podle možnosti). Jakmile máte uvařené špagety – scedíme a smícháme se zeleninou, zalijeme dresinkem a posypat můžeme kozím sýrem. Zapékané toasty Potřebujete se zbavit ne zrovna čerstvého pečiva? Udělejte si rychlou pomazánku ze syrových vajec, sýra, šunky, česneku, soli, pepře, lžíce kečupu a potřete tímto toasty. Vložte na 10 až 15 minut do trouby a podávejte s čerstvou zeleninovou oblohou. Příspěvek Příprava večeře nemusí trvat hodiny pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
03.07.2015 08:56 |

podobné články

Vyvážená večeře, která nezruinuje peněženku: Základem je správný výběr potravin

 
Nápadů na zdravé večeře na internetu kolují stovky, ale co je vlastně to zdravé a správné? Jsou to těstoviny zapečené s brokolicí nebo rohlík s pomazánkou a zeleninou? Obě jídla se tváří zdravě a vyjdou i na málo korun, ale jak má vyvážená večeře skutečně vypadat? Máme pro vás pár tipů, jak zdravě zasytit organismus, aniž byste se museli vydat ze všech peněz.
08.10.2016 11:45 |

podobné články

ZÁZRAK! Tohle dítě bylo 17 MINUT MRTVÉ!

 
Tohle lékaři ještě neviděli! Malý Alfie měl teprve tři týdny, když mu selhalo srdce a byl přes čtvrt hodiny mrtev. Lékaři už pomalu vzdávali boj o jeho život, když znovu přišel k sobě. A je zdráv!
01.06.2011 13:35 |

podobné články

Bárta jako krocan, ale Kočí by měl učit!

 
Jsou v politice noví a vše se museli naučit za pochodu. Politické triky, ale i to, jak vypadat co nejlépe. Podle módní policistky Františky Čížkové doznala největších změn Kristýna Kočí (26, VV). Ale její představa o ženskosti je prý bohužel mlhavá a výsledky leckdy tristní. Pomocnou ruku by jí tak snad mohl podat její stranický kolega – vyfintěný metrosexuál Vít Bárta (37, VV). A jak dopadli další nováčci v politice?
13.02.2011 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2821 článků) , Kristýna Kočí (695 článků)

Čtrnáctiletý chlapec podvodem odvolil v britských volbách, chtěl něco změnit

 
Velká Británie má svého hrdinného "padoucha". Je mu 14 let, porušil zákon, a přesto trestu unikne. Naopak, v budoucnu ho možná čeká zajímavá politická kariéra. Alfie McKenzie z vesnice Carleton totiž oklamal úředníky kontrolující věk voličů a odvolil podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. To, že omylem obdržel poštou volební lístky, označil za lákadlo, kterému vzhledem ke svému zájmu o politiku neodolal.
11.05.2010 12:00 |

podobné články

Trailer: Woody Allen pobaví novou komedií

 
Romantická komedie, vypovídající o manželství, rozvodech a nevěře. Hořkým humorem ilustruje, jak lehké je pro naše iluze ze sebe dělat blázny. Vášně, touhy, sny, neklid i stres vykolejí v životě nejenom manželský pár Alfieho (Anthony Hopkins) a Helenu (Gemma Jones), ale i jejich dceru Sally (Naomi Watts) s manželem Royem (Josh Brolin). Poté, co Alfie opustí Helenu, aby dohnal své mládí a věnoval se energické, svobodomyslné dívce na telefonu jménem Charmaine (Lucy Punch), se Helena odvrací od racionálního přístupu k životu a řídí se praštěnými radami kartářky. Sally, nespokojená ve svém manželství, se zamiluje do pohledného majitele galerie Grega (Antonio Banderas) a její manžel Roy, nervózně čekající na reakci na svůj první rukopis, se zblázní do tajemné ženy Die (Freida Pinto), kterou pozoruje z okna svého bytu.
09.11.2010 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (238 článků)

Miminko bylo 17 minut mrtvé! Přežilo bez následků!

 
Tři infarkty si protrpěl hned po narození Alfie Green z Velké Británie. Dokonce byl přes čtvrt hodiny v klinické smrti! Všechno přežil a má se náležitě k světu.
03.06.2011 05:05 |

podobné články