Článek

Krnáčová v kožených kalhotách děkovala policistům

 
Pražská primátorka Adriana Krnáčová se v úterý zúčastnila slavnostního předávání Cen ředitele krajského ředitelství policie hlavního města Prahy za rok 2014 v Brožíkově sále Staroměstské radnice.
23.03.2015 15:46 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (612 článků)
Podobné články

Chantal Poullain (55) se ukázala v rajcovních těsných kožených kalhotách. A má chlapa!

 
Herečka Chantal Poullain (55) jako správná Francouzka moc dobře ví, jak správně prodat svou výbornou postavu. Na křest kalendáře Proměny 2012: Biograf, který připravuje její Nadace Archa Chantal, přišla v těsných kožených kalhotách, které zdůraznily každou křivku její spodní části těla. Podívejte se na video i do galerie, jak to předělané exmanželce Bolka Polívky sluší. Asi i kvůli nové lásce...
02.12.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (221 článků)

Robert Downey Jr.: V kožených kalhotách dobývá Mnichov!

 
Drogy už nechává být, ale výstřední je pořád. Robert Downey Jr. (48) přišel na mnichovskou premiéru filmu Iron Man 3 v kožených kalhotách a předvedl bavorský tanec.
15.04.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Downey Jr. (39 článků)

Robert Downey Jr.: V kožených kalhotách dobývá Mnichov!

 
Drogy už nechává být, ale výstřední je pořád. Robert Downey Jr. (48) přišel na mnichovskou premiéru filmu Iron Man 3 v kožených kalhotách a předvedl bavorský tanec.
15.04.2013 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Robert Downey Jr. (39 článků)

Trávníček: Horké pozdravy z kožených kalhot!

 
Stárnoucí princ Pavel Trávníček (60) si pořádně zapařil! Na křest kalendáře fotografa Roberta Vana vyrazil v kožených kalhotách, které moc vzdušně nevypadaly. Při pohledu na známého herce nás okamžitě napadlo, že to musela být pořádná pařba!
09.12.2010 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (270 článků) , Robert Vano (120 článků)

Jste ujetí na kůži, latex a gumu? Při pohledu na Harapese v retro kožených kalhotách si přijdete na své

 
Už sice není tím krásným princem z pohádky Panna a netvor, ale sebevědomí rozhodně neztrácí ani ve svém pokročilém věku. Vlastimil Harapes si nejspíš vzal k srdci stále častější výtky módních kritiků vůči usedlému stylu oblékání a vytasil se s těžkým kalibrem v podobě kožených kalhot, kterými doplnil formální černé sako, vestu a košili s proužkem.
29.11.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (159 článků)

Děkovala Šloufovi, přistihli ji u něj na návštěvě. Teď v HN naříká nad stavem SPOZ

 
Místopředsedkyně SPOZ Dita Portová se před několika dny dostala do konfliktu se zbytkem vedení Strany práv občanů - zemanovci. Předsednictvo totiž škrtlo z plzeňské kandidátky čtrnáct lidí a podle Portové jsou "čistky" ve straně v rozporu se stanovami. Portová před několika týdny veřejně děkovala Miroslavu Šloufovi a novináři byla přistižena, kterak vychází z jeho kanceláře.
30.09.2013 09:00 |

podobné články

Děkovala všem, jen příteli ne: Vítězka StarDance Anna Polívková je zřejmě po letech single

 
Sympatická blondýnka, herečka Anna Polívková  (34) , prý rozhodně nečekala, že se ve StarDance dostane do finále. Ani, že soutěž vyhraje. Dojatá v závěrečném proslovu děkovala snad všem na světě. Mámě, tátovi, kamarádům, svému tanečníkovi a samozřejmě televizním divákům. Jen přítele opomenula.
22.12.2013 16:42 |

podobné články

Osobnosti: Anna Polívková (179 článků)

To vás porazí: Richard Genzer tančí na ulici v centru Prahy u tyče jen v kožených tangách

 
Bavič Richard Genzer  (44) má sice dost kil navíc, ale ani to mu nezabránilo v tom, aby se svlékl prakticky donaha, a pouze v kožených tangách předvedl úžasnou taneční kreaci v centru Prahy. Podívejte se na výborné video, ve kterém Genzer ukazuje své obří hýždě a ještě nezapomenuté taneční umění.
08.11.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (435 článků)

To vás porazí: Richard Genzer tančí v centru Prahy u tyče jen v kožených tangách na hymnu homosexuálů

 
Bavič Richard Genzer  (44) má sice dost kil navíc, ale ani to mu nezabránilo v tom, aby se svlékl prakticky donaha, a pouze v kožených tangách předvedl úžasnou taneční kreaci v centru Prahy. Podívejte se na výborné video, ve kterém Genzer ukazuje své obří hýždě a ještě nezapomenuté taneční umění.
08.11.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (435 článků)

Malá prsa, velké břicho! To je Eva Longoria v kožených šatech

 
Herečka Eva Longoria (37), která si dává velmi záležet na tom, co si na večírek vezme na sebe, tentokrát opravdu šlápla vedle. Zoufalka Longoria v černých kožených šatech spíše připomínala kočičí ženu, než-li atraktivní sexy dračici, jak jí veřejnost zná.
10.10.2012 23:00 |

podobné články

To je pohled: Nádherná Langmannová vystrčila svůj sexy zadeček v krátkých kožených šortkách

 
Modelka Renata Langmannová  (26) se vrátila z pracovní cesty v Šanghaji a vyrazila s Lucií Kvasnicovou, manželkou Michala Dvořáka  (47) , na koncert kapely Lucie pro Nadaci Terezy Maxové. A pořádně se na to vymódila. Předvedla své dokonalé tělo v krátkých kožených šortkách.
08.06.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (405 článků) , Renata Langmannová (278 článků) , Michal Dvořák (148 článků) , Michal Dvořák (146 článků)

Její gynekolog by radost neměl: Eva Decastelo do kožených kalhot nenosí spodní prádlo

 
Moderátorka Eva Decastelo  (35) září štěstím. Od exmanželky svého muže Reného Decastelo dostala pořádně drahý dárek, koupila jí kožené kalhoty. Má to ale háček. Nemůže si pod ně brát kalhotky. Což u kožených kalhot není zrovna výhoda.
15.11.2013 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (698 článků)

Ožehavý pakt glamour šatů a kožených bund: Která to dává a jaká ne?

 
Tendence propojovat různé styly, vytvářet v outfitu napětí protikladů, se na scéně drží řadu sezón. Včetně poněkud obehrané kombinace lady koktejlek, společenských kreací a kožených bund, která i přes svou zavedenost a masovou oblíbenost stále dokazuje, jak je umění slučovat zdánlivě neslučitelné těžké. Jak velký cit pro styling, detaily outfitu vyžaduje.
28.04.2014 05:55 |

podobné články

Lenny Kravitz v podpatcích

 
Rockový zpěvák Lenny Kravitz se módy rozhodně nebojí. Při své procházce New Yorkem všem ukázal, že podpatky už dávno nejsou jen pro ženy… Šestačtyřicetiletý rocker Lenny Kravitz patří mezi módní ikony a dokazuje, že se módy rozhodně nebojí. Naposledy byl spatřen v ulicích New Yorku v kožených kalhotách zastrčených do vysokých bot na podpatku. Lenny tak [...]
26.09.2010 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (94 článků)

Těhotenská móda Beckham: Kůže a jehly

 
Těhotná Victoria Beckham (36) zatím nesnesla z půdy žádné těhotenské oblečení. "Z nouze" tak musela strávit hodiny v letadle z Británie do USA v kožených kalhotách a do nebes vysokých jehlách. Jediné, co by trochu snad nasvědčovalo jejímu jinému stavu, byla volná halena, která kryla už zvedající se bříško.
09.02.2011 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (774 článků)

Dagmar Havlová v kožených kalhotách omlouvala manžela. Exprezident Havel je zase nemocný

 
Exprezident Václav Havel  (75) opět onemocněl. Už od března střídavě bojuje s problémy dýchacích cest a nyní jej opět postihly. Nemohl tak dorazit na Mikulášský bazar nadace Vize 97 . A to zde měl i křtít DVD k výročnímu koncertu, který se pořádal jako vzpomínka na rok 1989. Místo toho ale leží na chalupě na Hrádečku v teplotách.
06.12.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4683 článků) , Dagmar Havlová (1118 článků)

Bývalá hlasatelka REDková v kůži. Šup s ní do býčí arény!

 
Tak tohle se opravdu nepovedlo. Bývalá televizní hlasatelka Marie Retková (55) si do společnosti vyrazila v červených kožených kalhotách, které jí asi byly velké. Jinak si nelze vysvětlit, že jí je přidržovaly gumové kšandy, za které by se za socialismu nemusel žádný muž stydět.
28.02.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Marie Retková (38 článků)

S kým teď spí Kateřina Zemanová?

 
První slečna republiky Kateřina Zemanová (19) nemění kamarády, se kterými občas spí, a ani zálibu v kožených kalhotách... To první jí slouží ke cti, z toho druhého módní policistka Blesku šílí!
18.04.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Zemanová (257 článků)

Bieber je nechutný jako Češi bez deodorantu. Sledujte, v čem hrál basketbal

 
Jsou věci, které jsou jasné a netřeba o nich vůbec diskutovat. Jako třeba že inteligentní člověk používá každý den deodorant nebo že se v kožených kalhotách nesportuje. Vůbec, kombinace muž versus kožené kalhoty zní, pokud nejste příznivcem skupiny "Depeche Mode":http://www.extra.cz/tema/depeche-mode, poněkud podezřele. A co teprve když si takový model na sebe natáhne "Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (20) a ještě se v nich jde ohánět na hřiště.
04.04.2014 21:55 |

podobné články