Článek

Krnáčová jednala s korejským diplomatem Moon Ha Yongem. O čem, to se neví

 
Pražská primátorka Adriana Krnáčová se ve své rezidenci setkala s velvyslancem Korejské republiky Moon Ha Yongem a velvyslancem Albánské republiky Rizou Podou.
27.04.2015 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (638 článků)
Podobné články

Moon: Komorní drama na Měsíci

 
V rámci akce „pustíme vám filmy, které jsou už pět let na DVD“ přichází snímek Moon - pod hezkým českým názvem Moon.
09.04.2010 11:55 |

podobné články

Zeman se v USA setká s korejským prezidentem i s Ivanou Trumpovou

 
Prezident Miloš Zeman se při své nadcházející cestě do USA setká mimo jiné s korejským prezidentem Mun Če-inem. Bude jednat také s generálním tajemníkem OSN Antóniem Guterresem a s předsedou Valného shromáždění OSN Miroslavem Lajčákem. ČTK to dnes řekl ředitel zahraničního odboru Pražského hradu Rudolf Jindrák. Zeman v úterý vystoupí s projevem na Valném shromáždění OSN a v pondělí převezme cenu od amerického židovského fondu Gershon Jacobson Jewish Continuity Foundation (GJCF). Při soukromém setkání poobědvá s bývalou manželkou nynějšího amerického prezidenta a rodačkou ze Zlína Ivanou Trumpovou.
15.09.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20141 článků)

Advokát Zoufalý: Krnáčová jednala o Škodově paláci bez znalosti situace

 
Pražská primátorka Adriana Krnáčová (za ANO) jednala s majiteli Škodova paláce a vyhověla jejich požadavkům bez znalosti situace a aniž by měla relevantní podklady. V dnešním tiskovém sdělení to tvrdí advokát Vladimír Zoufalý, který město ve sporu o nájemné v paláci původně zastupoval. Právní kancelář předá materiály členům rady a kontrolními výboru zastupitelstva.
03.04.2015 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (638 článků)

MMR: Ministryně Jourová mluvila s korejským velvyslancem nejenom o korupci

 
Ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová přijala 13. 3. Moona Hayonga, velvyslance Korejské republiky. Na zdvořilostním setkání diskutovali oblast cestovního ruchu, ale také problematiku korupce. Moon Hayong prezentoval ministryni svůj dokument o korupci, který přednese také na protikorupčním semináři. Ten se uskuteční ve čtvrtek 20. března.
16.03.2014 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Věra Jourová (391 článků)

FNUSA-ICRC navštívil Velvyslanec Korejské republiky

 
Velvyslanec Korejské republiky v České republice, Jeho Excelence Moon Hayong při včerejší návštěvě Mezinárodního centra klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) vyjádřil klíčový zájem podporovat česko-korejskou spolupráci. Ta byla zahájena již v únoru 2015 smlouvou o vzájemné kooperaci FNUSA-ICRC s Korejským ústavem pro výzkum mozku (Korea Brain Research Institute, KBRI) v oblasti léčby a prevence onemocnění mozku.
14.09.2016 14:30 |

podobné články

FOTO Prezident Zeman se setkal s legendárním diplomatem a politikem Kissingerem

 
Prezident Miloš Zeman se v německém Lipsku účastní oslav 25. výročí mírové revoluce v tehdejší NDR. Při této příležitosti se český prezident setkal se slavným americkým diplomatem a nositelem Nobelovy ceny míru Henrym Kissingerem.
09.10.2014 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20141 článků)

The Twilight Saga “New Moon” Trailer

 
Robert Pattinson a Kristen Stewart opět obsadili hlavní role v dalším pokračování veleúspěšného filmu Stmívaní (Twilight). Druhý díl nese název New Moon a předpokládané datum , kdy by se měl film dostat do kin koncem listopadu 2009. Dvojkou to ovšem nekončí a čeká nás i třetí díl s názvem Eclipse, který by měl mít světovou [...]
13.09.2009 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (377 článků) , Kristen Stewart (321 článků)

Atmosférická sci-fi Moon zaujme emocemi, i když příběh pokulhává

 
Britský sci-fi film Moon Duncana Jonese se řadí k temné klaustrofobní škole, kterou kdysi definoval Vetřelec. Nesází na ohromující počítačové triky, ale na kvalitní herce a depresivní atmosféru. Bohužel má i řadu slabin.
16.03.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Duncan Jones (12 článků)

Premiéry - Muži, co zírají na kozy, Moon i Všichni jsou v pohodě

 
Tento týden vstupují do kin čtyři filmy: komedie Muži, co zírají na kozy, sci-fi Moon, rodinný úsměvný snímek Všichni jsou v pohodě a animovaný film studia DreamWorks Jak vycvičit draka.
01.04.2010 05:55 |

podobné články

Nová DVD – Moon, Dešťová víla i Můj milý, můj drahý

 
Moon je komorní sci-fi drama, které na DVD vychází tento týden. Spolu s ním se na pultech objeví česká pohádka Dešťová víla, nebo komedii Můj milý, můj drahý.
07.09.2010 05:20 |

podobné články

To the Moon - recenze

 
Kdo je bez viny, háže kamenem, ale nám tady na Games nezbývá, než provinile najet na ikonu majáku a pokusit se odčinit jeden z loňských hříchů. Který? Opomenutí titulu, který by se možná vešel do hned několika kategorií naší velevážené ankety o hry roku. To the Moon je za prvé adventura, za druhé nezávislá a za třetí jde o možná vůbec nejsilnější věc, jaká se...
17.01.2012 19:45 |

podobné články

We On The Moon: Pořád tomu nemůžeme věřit

 
Mladá brněnská skupina We On The Moon vydala debutové album Beating The Heroes. Je na něm i písnička The Ocean Sky, kterou si rozhlasová stanice Evropa 2 nejprve vybrala do své hitparády a potom ji nasadila do pravidelné rotace. Zpěvák Tomáš Červinka ví, že je to svým způsobem zázrak, neboť Evropa 2 si skladby do vysílání vždy pečlivě vybírá a mladé české kapely, nadto anglicky zpívající, dosud příliš nereflektovala.
11.06.2013 10:35 |

podobné články

We On The Moon: Být vyspělejší a pestřejší

 
Escape From Nowhere, to je název nové skladby české skupiny We On The Moon.
13.03.2014 09:25 |

podobné články

We On The Moon: Vyčítají nám, že zníme moc zahraničně

 
"Celkově je tu problém, že nikdo anglicky zpívajícím kapelám nevěří. Nikdo Vás nechce dostat ven,"  říká Objev roku hudebních cen Žebřík 2013, skupina  We On The Moon . Kytarista Jakub a zpěvák Tomáš se rozpovídali nejen o zahraničí, svých ambicích, ale třeba také o Vánocích a tipech na dárky.
20.12.2014 19:34 |

podobné články

Diamant za „všechny peníze“. Za dvanáctikarátový Blue Moon dal kupec 1,2 miliardy

 
V přepočtu za rekordních 1,2 miliardy korun vydražila ve středu aukční síň Sotheby's v Ženevě dvanáctikarátový modrý diamant Blue Moon. Informovala o tom agentura Reuters. Diamant se našel v roce 2014 v Jihoafrické republice. Následně jej v New Yorku půl roku opracovávali.
11.11.2015 22:35 |

podobné články

Obří modrý diamant vydražili za rekordních 1,2 miliardy

 
Obří dvanáctikarátový modrý diamant Blue Moon našel ve středu večer nového majitele. Aukční síň Sotheby's v Ženevě vydražila kámen, který se našel loni v lednu v jihoafrickém dole Cullinan, za rekordních v přepočtu 1,2 miliardy korun. Koupil ho soukromý sběratel z Hongkongu a hned ho přejmenoval na Blue Moon of Josephine.
12.11.2015 08:35 |

podobné články

We On The Moon: Dělali jsme to, co nám šlo nejlépe

 
Brněnsko-pražští rockeři We On The Moon na sebe poprvé upozornili počinem Trick Or Treat v roce 2011. Dva roky poté výrazně bodovali v českém rádiovém éteru písničkou Ocean Sky, později i dalšími z desky Beating The Heroes. Následně koncertovali a vydávali singly, ale v roce loňském jako by se ze scény stáhli.
26.04.2016 12:05 |

podobné články

Nová česká klučičí kapela válí! We on the Moon přezpívali nejnovější hit Justina Timberlaka!

 
Brněnští kluci z We on the Moon si podmaňují český éter. Zaboduje tahle banda fešáků i u vás?
09.08.2016 13:20 |

podobné články

Nová česká klučičí kapela válí! We on the Moon přezpívali nejnovější hit Justina Timberlaka!

 
Brněnští kluci z We on the Moon si podmaňují český éter. Zaboduje tahle banda fešáků i u vás?
09.08.2016 13:25 |

podobné články