Článek

Kristin Scott Thomasová: Na herecké škole mi řekli, že jsem bez talentu

 
Držitelka prestižní divadelní Ceny Lawrence Oliviera Kristin Scott Thomasová (57) se prý málem herečkou vůbec nestala. Hvězda filmů Anglický pacient nebo Čtyři svatby a jeden pohřeb se totiž na herecké škole od své vedoucí ročníku dozvěděla, že je naprosto k ničemu a na kariéru v oboru by měla zapomenout.
15.04.2015 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (923 článků) , Tomáš Horna (116 článků)
Podobné články

Anglické ženy jsou vulgární, říká herečka Kristin Scott Thomasová

 
Britská herečka Kristin Scott Thomasová (55) se ráda obléká jako dáma a nelíbí se jí, že dnešní anglické dívky o sebe nepečují a jsou příliš vulgární. Kristin neuznává jejich krátké sukně a falešné opálení.
05.08.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (306 článků) , Chris Martin (143 článků) , Chris Martin (144 článků) , Chris Martin (144 článků)

Herečka Kristin Scott Thomas: Jsem alergická na komplimenty Američanů

 
Herečka Kristin Scott Thomas je alergická na komplimenty ze strany amerických kolegů. Povrchní neupřímné chválení je pro americkou kulturu běžné, ona jako Britka si ale na počátku kariéry na ně zvykala těžko. A poprvé se s tímto chováním potkala v osmdesátých letech, kdy natáčela s Princem neslavný snímek Under The Cherry Moon.
15.02.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Scott Thomas (7 článků) , Thomas Scott (4 články) , Scott Thomas (4 články) , Cherry Cherry (25 článků)

Výhra v Talentu může zase patřit Kyrgyzstánu, bojují o ni tanečníci

 
Před dvěma lety se vítězem soutěže Česko Slovensko má talent stal Kyrgyz. I když to zní divně, pravidla to umožňují. Teď se do Talentu vrátili jeho žáci. Na castingu předvedli dechberoucí vystoupení, které z nich dělá favority. Další články k tématu: Češi a Slováci poslali do Vegas tanečníka z Kyrgyzstánu VIDEO: Mareš nepolevuje, v Talentu stoupl na stůl a tančil zumbu VIDEO: Leoš Mareš si v Talentu zatančil s mužem a postoupil VIDEO: Bílou v Talentu naštval loňský soutěžící, odešla ze sálu VIDEO: V Talentu se nechal vystřelit z děla, Bílá šla děsem do kolen Prima bude znovu hledat talent, vítěz vystoupí před Simonem Cowellem Vítěz Talentu Pavlusík z výhry postaví dům, přítelkyně na svatbu počká
01.12.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2965 článků) , Simon Cowell (115 článků)

Neuvěřitelný příběh zlatokopky a bilionáře

 
Tohle je neuvěřitelný příběh…24 letá Kristin Hardy se oficiálně rozvedla s 85 letým manželem, bilionářem. Důvodem rozvodu byl fakt, že pořád chtěl sex… Joe Hardy a Kristin se vzali v roce 2007 po krátké známosti. Kristin říká, že manželství se ale pokazilo, když jí Joe dal list úkolů, které musí dělat: Nesměla smskovat, musela trávit míň času se svým [...]
05.08.2009 09:05 |

podobné články

Charlotte ze Sexu ve městě chce skončit s hraním a zachraňovat slony

 
Osmačtyřicetiletá Kristin Davisová, známá jako Charlotte ze Sexu ve městě, vážně zvažovala konec kariéry. Stejně jako její seriálová hrdinka se totiž chce věnovat hlavně charitě. Herečka si vybrala záchranu slonů. Další články k tématu: Kristin Davisová ze Sexu ve městě adoptovala holčičku Ženy ze Sexu: Můj velbloud byl úúúžasný, vzpomíná teatrální Charlotta Kristin Davisová má novou lásku
03.12.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků)

Hádky s Leošem? Nevěřte tomu, i když jsem „cíťa“, říká Lucie Bílá

 
Přestože Lucie Bílá coby porotkyně talentové soutěže přišla o kamaráda, dalšího prý získala. Martina Dejdara v čtvrté řadě Talentu nahradil Leoš Mareš. Zpěvačka nemá strach ani z případných neshod s moderátorem. Další články k tématu: Mareš nadobro mění televizní dres, míří na Primu do poroty Talentu Prima bude znovu hledat talent, vítěz vystoupí před Simonem Cowellem Vítěz Talentu Pavlusík z výhry postaví dům, přítelkyně na svatbu počká Výtvarník Alex Dowis z Talentu: Můj tým uvažuje o žalobě na Bílou Bílá shání peníze bubeníkovi z Talentu, chce léčit alkoholismus matky V Talentu vyhrála skromnost, peníze si odnesl operní pěvec Pavlusík
07.06.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Leoš Mareš (2965 článků) , Simon Cowell (115 článků) , Martin Dejdar (430 článků) , Alex Alex (417 článků)

Prima bude znovu hledat talent, vítěz vystoupí před Simonem Cowellem

 
O posledním vítězi soutěže Česko Slovensko má talent Jozefu Pavlusíkovi není příliš slyšet. Předchozím vítězům DaeMen se ale pracovně velmi daří, jak se pochlubili před naší kamerou. Televize Prima family a JOJ se rozhodly pomoci k úspěchu dalším. Další články k tématu: Vítěz Talentu Pavlusík z výhry postaví dům, přítelkyně na svatbu počká Výtvarník Alex Dowis z Talentu: Můj tým uvažuje o žalobě na Bílou Bílá shání peníze bubeníkovi z Talentu, chce léčit alkoholismus matky Bylo to nefér, komentuje Bílá nabídku na rozdělení výhry z Talentu V Talentu vyhrála skromnost, peníze si odnesl operní pěvec Pavlusík DaeMen vyhráli 2,5 milionu, peníze ale ještě nedostali Vítězové Talentu DaeMen se svlékli pro gay časopis: Díky za hlasy VIDEO: DaeMen se vyhecovali v rádiu a ukázali, jak vyhráli Talent
11.04.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (115 článků) , Jozef Pavlusík (6 článků) , Alex Alex (417 článků)

Královna Alžběta oslaví 89. narozeniny v divadle: Půjde na hru o sobě!

 
Britská herečka Kristin Scott Thomas bude prý v divadelní hře Audience fenomenální. Představí se v ní jako současná vladařka Spojeného království Alžběta II. Předvádí ji v průběhu celé její vlády, jak se potkávala s různými britskými premiéry na pravidelných audiencích u královny. Kristin před premiérou chystanou na duben trochu povyskočil tlak a roztřásla tréma. Chce se totiž na ni přijít podívat žena, již hraje. Její výsost Alžběta II.
04.02.2015 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Scott Thomas (7 článků) , Thomas Scott (4 články) , Scott Thomas (4 články)

Kdo a proč stvořil vetřelce? To prozradím v pokračování Promethea, láká fanoušky Ridley Scott

 
Režisér Ridley Scott začne natáčet pokračování ke sci-fi Prometheus (2012) příští rok v únoru, a to pod názvem Alien: Paradise Lost. Oživil tak spekulace, nakolik bude série provázaná s tou vetřelčí. Webu IGN teď přiznal: „Sérii Prometheus se snažím nechat si pro sebe. To druhé jsem si nechal ujít a neměl jsem. Snažím se monstrum oživit a nechat chvíli řádit. Postupně se vrátím k prvnímu Vetřelci.“ Narážel tak na starší pokračování série a režiséra Neilla Blomkampa, který měl točit pátý díl. Scott se tak dle svých slov vrátí k univerzu, které koncem 70. let vytvořil, a konečně by měl odhalit, kdo a proč stvořil tato monstra.
13.11.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ridley Scott (83 článků) , Neill Blomkamp (11 článků)

Kristin Davis, Charlotte ze Sexu ve městě, má nového chlapa

 
Herečka Kristin Davis má nového muže. Představitelka Charlotte ze Sexu ve městě se zamilovala do fotografa Russella Jamese, ačkoli ještě nedávno tvrdila, že na lásku a vztahy už nevěří. Teď je vše jinak.
28.07.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků)

Kristin Davis randí s paparazzem

 
Když jistý vtipálek zveřejnil nahé snímky Kristin Davis (44) na internetu, bála se představitelka Charlotte ze seriálu Sex ve městě bulvárních novinářů jako čert kříže.
20.08.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků)

Kristin Davisová nevylučuje třetí pokračování Sex u ve městě

 
Scénář pro třetí film Sex ve městě možná ještě není napsán, ale Kristin Davisová - představitelka nenapravitelné romantičky Charlotte Yorkové - nevylučuje další pokračování.
05.11.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků)

Kristin Davis: Po adopci holčičky září štěstím

 
Snad nikdy nevypadala šťastnější. Kristin Davis (46) jako novopečená matka jenom září. Holčičku Gemmu Rose prý chtěla už dávno, a teď se jí splnil životní sen. Herečka známá především ze seriálu Sex ve městě adoptovala miminko.
11.10.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků)

Bordelmamá Kristin Davis (35)o Strauss-Kahnovi: Platil si sex ve městě!

 
Dominique Strauss-Kahn (62), dnes už bývalý předseda Mezinárodního měnového fondu, obviněný z pokusu o znásilnění hotelové pokojské, si měl najímat prostitutky od manhattanské kuplířky Kristin Davis (35)!
21.05.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků) , Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

Bordelmamá Kristin Davis o Strauss-Kahnovi: Platil si sex ve městě!

 
Dominique Strauss-Kahn (62), dnes už bývalý předseda Mezinárodního měnového fondu, obviněný z pokusu o znásilnění hotelové pokojské, si měl najímat prostitutky od manhattanské kuplířky Kristin Davis (35)!
21.05.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků) , Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

Kristin Davisová ze Sexu ve městě adoptovala holčičku

 
Šestačtyřicetiletá herečka Kristin Davisová konečně naplnila svou touhu po dítěti. Protože nemohla mít vlastní, rozhodla se pro adopci. Na internetu pak zveřejnila snímek se svou dcerou Gemmou Rose.
12.10.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků)

Herečce Kristin Chenowethové něco spadlo během natáčení na hlavu

 
Americká herečka a zpěvačka Kristin Chenowethová se zranila při natáčení seriálu The Good Wife (Dobrá manželka). Při natáčení jí na hlavu spadl neznámý předmět.
12.07.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Chenoweth (4 články)

Zpěvačka Beth Ditto se vdávala v šatech od Gaultiera a bosa

 
Rocková zpěvačka Beth Ditto si vzala svou dlouholetou přítelkyni Kristin na havaji. Dvaatřicetiletá Beth měla bílé šaty z dílny návrháře Jeana Paula Gaultiera a Kristin světlý oblek s krátkými kalhotami. Další články k tématu: Beth Ditto hubne před svatbou, na červený koberec přišla se snoubenkou RECENZE: Beth Ditto si odskočila od Gossip na parket. Nesvědčí jí to Gaultier udělal ze stokilové zpěvačky Beth Ditto modelku Beth Ditto ze skupiny Gossip: XXL múza Zpěvačka Beth Ditto ukázala své faldy
24.07.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Beth Ditto (25 článků)

Kristin Davis alias židovka Charlotte Yorke: O Sexu ve městě 3 se jedná

 
Herečka Kristin Davis by si zase ráda zahrála ve filmu. A touží potřetí na plátnech kin pobíhat jako konvertovaná židovka Charlotte Yorkeová ze Sexu ve městě. Mediální společnost HBO sice ještě nepotvrdila, že třetí snímek natočí, podle osmačtyřicetileté brunety se o tom však stále jedná.
13.12.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (27 článků)