Článek

Kriminálníkem od 12! Kluk strhl důchodkyni (66) řetízky z krku a těžce ji zranil!

 
Teprve patnáctiletý kluk a roste z něj patrně nenapravitelný kriminálník. Vycházku z výchovného ústavu využil ke krádeži. Vybral si ženu (66), které strhl z krku tři řetízky a přitom ji těžce zranil.
23.06.2017 12:15 |

podobné články

Podobné články

Pražští kriminalisté dopadli dvojici, která strhávala ženám řetízky

 
Mladou dvojici, která strhávala starším ženám řetízky z krku přímo na ulici, dopadli kriminalisté. Od konce června se doslova bavili přepadáváním zejména starších žen, kterým strhávali z krku zlaté řetízky. Mladá dvojice má na svědomí pět takových případů, převážně v lokalitách Prahy 2, 3 a 10, sdělila policejní mluvčí Jana Rösslerová.
30.07.2013 15:40 |

podobné články

K dopadení pachatele, který strhl seniorce z krku řetízek, pomohl v Brně velkou měrou náhodný svědek

 
Dopadnout třicetiletého muže, který údajně o několik minut dříve strhl důchodkyni z krku řetízek, se podařilo v úterý odpoledne brněnským strážníkům. Výraznou zásluhu na tom má šedesátiletý muž, který krádež na ulici v centru města viděl a přistoupil k pachateli do tramvaje směřující do Husovic.
01.10.2014 14:10 |

podobné články

Lupič strhával Brňankám řetízky. Kvůli drogám!

 
Vystupoval slušně, mluvil potichu. A voněl! Nikdo by do něj neřekl, že fetuje. Teď ale sedí již třikrát trestaný mladík (25) ve vazbě. Hrozí mu až 10 let vězení za to, že od začátku července strhával starším Brňankám z krku zlaté řetízky.
17.08.2010 15:55 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Ženě galantně otevřel dveře, poté ji strhl řetízky z krku

 
Dobrý úmysl určitě neměl mladík, který v nočních hodinách v Mostě nabídl pomoc jedné ženě. Ta kolem 23. hodiny na sídlišti Zahradní u panelového domu chtěla vstoupit dovnitř, když se k ní přitočil neznámý mladík a nabídl se, že jí dveře otevře.
05.08.2014 23:40 |

podobné články

Čech v Německu zbil a okradl důchodkyni, druhý tam podváděl banky

 
Čecha zadržela německá policie. Je podezřelý z podvodů se složenkami a platebními kartami. Na druhého muže vydal soud zatykač. Okradl a těžce zranil v saském Zhořelci důchodkyni.
21.08.2010 02:05 |

podobné články

Vánoční strom přizabil důchodkyni. Povalil ho vítr

 
Vánoční strom při pádu těžce zranil důchodkyni. V době poryvu větru procházela náměstím.
09.12.2011 13:55 |

podobné články

Stařence v tramvaji strhl zlodějíček z krku zlatý řetízek! Dopadli ho

 
Teprve dvaadvacetiletý mladík okradl v těchto dnech v Brně osmdesátiletou stařenku v tramvaji tak, že jí z krku strhl zlatý řetízek. Celé situace si povšiml policista, který tramvají cestoval z pravidelné obchůzky, po krátké honičce mladíka zadržel.
27.05.2013 11:35 |

podobné články

Bagrista strhl komín, zničil auto a elektrické vedení

 
V Rousínově na Vyškovsku v pondělí neopatrným manévrem strhl bagrista se svým strojem komín. Výsledkem toho je zničené osobní auto značky Daewoo. Komín spadl na elektrické dráty a na zaparkované vozidlo strhl jeden ze sloupů elektrického vedení.
30.05.2011 14:10 |

podobné články

ZLODĚJI v Mostě mají novou fintu. Kradou řetízky rovnou Z KRKU!

 
Zloději v Mostě kradou zlaté šperky přímo z krků žen, policisté už po nich jdou.
08.07.2011 16:25 |

podobné články

Do basy s nimi! Lupiči v Praze přepadávají starší ženy na ulici, berou kabelky i šperky

 
Po dvou lupičích, kteří v těchto dnech přepadli dvě ženy ve Vysočanech a na Vinohradech, pátrají kriminalisté. Jeden se rval s obětí o kabelku, další ženě strhl zlaté řetízky. Oběma hrozí až desetiletý pobyt ve vězení, řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová.
03.07.2013 14:25 |

podobné články

POLICIE HLEDÁ SVĚDKY: Kdo zranil důchodkyni (79)?

 
Pomozte policii! Kriminalisté hledají svědky, při které tři děti zranili v Táboře u obchodního domu Tesco devětasedmdesátiletou důchodkyni.
14.11.2010 11:05 |

podobné články

Náhrobek zranil důchodkyni v Českých Budějovicích

 
Návštěva hřbitova skončila tragicky pro důchodkyni z Českých Budějovic. Na místním židovském hřbitově na ni spadl náhrobek. Na pomoc jí přispěchal muž, který zaslechl její zoufalé volání. 
02.11.2014 15:35 |

podobné články

Řidič, který srazil školáka Sama (†11): Před lety smetl důchodkyni na přechodu!

 
Čtyřiačtyřicetiletý řidič, který minulý týden srazil a zabil jedenáctiletého školáka, měl už ve svém rejstříku podobný škraloup! Podle slovenského deníku Nový Čas před několika lety na přechodu srazil a vážně zranil důchodkyni, za což vyfasoval podmínku.
29.06.2017 12:50 |

podobné články

Rozespalý pilot si spletl planetu s letadlem. Strhl řízení, zranil 16 lidí!

 
Kanadský pilot v ospalosti spletl planetu Venuši s dalším letadlem a v panice z hrozící srážky prudce strhl řízení. Při manévru utrpělo zranění 14 cestujících a dva členové posádky, píše v úterý webový portál BBC.
17.04.2012 10:15 |

podobné články

JE TO MOŽNÉ? Na místě přepadení ZLODĚJKA ZAPOMNĚLA DOKLADY

 
Pražská policie dopadla v minulých dnech dvacetiletou dívku, která oloupila 83letou seniorku o zlaté řetízky, které ženě strhla z krku ve vchodových dveřích domu. Pachatelka na místě však zanechala svou kabelku s doklady, informovala ve středu Mediafax Eva Kropáčová, mluvčí pražské policie.
29.06.2011 14:35 |

podobné články

Brněnský fantom je za mřížemi. Mladík seniorkám strhával z krku řetízky

 
Až pětileté vězení hrozí sedmnáctiletému mladíkovi, který v Brně v pěti případech okradl nebo oloupil staré lidi. Po umístění do policejní cely si vymyslel, že spolkl plastovou lžíci, a skončil v nemocnici, řekla brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.
13.10.2011 11:05 |

podobné články

Lidská zrůda: Seniorkám strhával z krku řetízky

 
Seniorky, které přepadl lupič (48), dopadený v Praze, hledá policie. Kriminalisté zatím evidují tři loupeže a deset krádeží, které spáchal.
09.11.2013 09:06 |

podobné články

Michael Douglas o své rakovině lhal, poradil mu to lékař

 
Devětašedesátiletý Michael Douglas přiznal, že o své zákeřné nemoci nemluvil úplnou pravdu. Když v roce 2010 onemocněl, prohlásil, že má rakovinu krku. Nyní ale upřesnil, že trpěl rakovinou jazyka. Další články k tématu: Michael Douglas: Rakovinu krku jsem mohl dostat z orálního sexu Za rakovinu krku nemůže jen orální sex. Douglase by ochránilo očkování Michael Douglas překonal rakovinu krku a už zase kouří Nádor je pryč, říká půl roku po odhalení rakoviny Michael Douglas Michael Douglas se zotavuje, s rodinou objíždí zábavní parky, Lékaři mi dávají velké šance, tvrdí Douglas bojující s rakovinou Michael Douglas kvůli rakovině ruší cesty do Evropy Bojuji s rakovinou v nejpokročilejším stadiu, přiznal herec Douglas
11.10.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (417 článků)

Žirafí žena odložila po pěti letech měděné kruhy. Touha po dlouhém krku jí ničila vztahy

 
Američanka po letech zjistila, že nezvyklá ozdoba krku, po které toužila již od dětství má neblahý vliv na její život. Zdravotně sice žádné velké problémy s 15 kruhy kolem krku nepociťovala, ale začalo to ovlivňovat její soukromý život. Proto se rozhodla se svého snu o dlouhém krku vzdát. "Stala jsem se více introvertní a izolovaná. Snažila jsem se vyhýbat společnosti," přiznala žena, která tvrdí, že se jí za pět let krk opravdu výrazně prodloužil, s čímž ale odborníci nesouhlasí.
07.05.2016 07:50 |

podobné články