Článek

Kriminalistka Renata Miková z Českých Budějovic: Z učitelky lovkyní vrahů!

 
Renata Miková (55) je vrchní komisařkou Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje. Má hodnost kapitána a specializuje se na nejtěžší a nejbrutálnější trestnou činnost, hlavně vraždy. Do křehké blondýnky by to asi nikdo neřekl, ale v jejím případě zdání opravdu klame.
24.04.2016 20:15 |

podobné články

Podobné články

Kriminalistka Káhnová pomohla rozbít BERDYCHŮV GANG! Ve vzduchu byl 40 mil. ÚPLÁTEK!

 
Hostem úterního ON-LINE rozhovoru na tn.cz byla kriminalistka Helena Káhnová. Snažili se Vás někdy uplatit? Třeba i Berdychovci? "Ano, nabídli kolegovi, který s námi spolupracoval 40 mil. úplatek," odpověděla Káhnová.
12.09.2011 13:55 |

podobné články

Kriminalistka Tereza Sejkorová: Nejbrutálnější zabijáci jsou ženy!

 
Ještě nedávno řešila těžké zločiny, dnes je na mateřské dovolené. Jako kriminalistka se PhDr. Tereza Sejkorová (38) specializovala převážně na případy, které jsou ve společnosti vnímány zvláště citlivě. Zločiny, ve kterých figurují děti a mladiství. A to nejen na straně obětí, ale i na straně pachatelů. V současné době se kromě péče o své dvě děti se věnuje prevenci drog a s nimi spojené kriminalitě.
31.03.2013 12:15 |

podobné články

Kriminalistka Tereza Sejkorová: Nejbrutálnější zabijáci jsou ženy!

 
Ještě nedávno řešila těžké zločiny, dnes je na mateřské dovolené. Jako kriminalistka se PhDr. Tereza Sejkorová (38) specializovala převážně na případy, které jsou ve společnosti vnímány zvláště citlivě. Zločiny, ve kterých figurují děti a mladiství. A to nejen na straně obětí, ale i na straně pachatelů. V současné době se kromě péče o své dvě děti se věnuje prevenci drog a s nimi spojené kriminalitě.
31.03.2013 15:00 |

podobné články

Nejlepší kriminalistka zachránila týrané děti: Teď si s nimi hrála!

 
Nejlepší policistkou Česka za loňský rok je sympatická blondýnka, kriminalistka Jana Chmelová (39) ze Zlína. Matka dvou synů byla oceněna za skvělý postup při vyšetřování kauzy týraných dětí v Dětském centru ve Zlíně.
26.10.2013 10:40 |

podobné články

Odhalení: Kriminalistka vyšetřující smrt Bartošové ukazovala prsa v komedii Slunce, seno, erotika!

 
Česko je zemí, ve které o náhody není nouze. Jak jinak si vysvětlit, že zrzavá kriminalistka, která vyšetřuje sebevraždu Ivety Bartošové (†48) ukázala své vnady celému národu? V roce 1991 totiž hrála v komedii Slunce, seno, erotika Zdeňka Trošky! A tenhle film jsme zřejmě viděli všichni…
14.05.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Zrzavá kriminalistka Kamila Roubalová chtěla být slavná herečka. Svlékala se, kde se dalo! No věřili byste tomu?

 
"Kriminalistka":http://www.extra.cz/zrzava-vysetrovatelka-sebevrazdy-ivety-bartosove-ukazala-pred-lety-prsa-vime-kde-a-proc, která vyšetřuje sebevraždu Ivety Bartošové se jmenuje Kamila Roubalová (41) a měla úspěšně vykročeno ke kariéře herečky.
14.05.2014 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Milenka Viktora Dyka: Řekla, jak Jirešovou podváděli!

 
Jen co se zpěvák Viktor Dyk (44) veřejně omluvil své manželce Ivaně Jirešové (33) za nevěru, promluvila jeho milenka, zpěvačka Zuzana Miková (24)! A Blesku prozradila všechny pikantní detaily jejich románku, který prý trval celé čtyři měsíce! „Domluvili jsme se, že k našemu vztahu nikdo z nás dvou nikdy nepromluví. Viktor to ale porušil,tak proč mám mlčet,“ řekla včera Blesku Miková.
27.10.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Dyk (122 článků) , Ivana Jirešová (347 článků) , Viktor Dyk (122 článků)

Ve věku 86 let zemřela operní sólistka Alena Míková

 
V sobotu 26. dubna zemřela ve věku 86 let emeritní sólistka opery Národního divadla v Praze Alena Míková. Byla držitelkou Ceny Thálie za celoživotní mistrovství, oznámil mluvčí opery Juraj Gerbery.
28.04.2014 13:00 |

podobné články

Lovkyní démonů v Diablo III

 
Chtěli jste být sexy lovkyní pekelných stvoření, která se ohání dvojicí kuší a těla nepřátel kolem ní létají na kusy? Diablo III vám ten sen splní.
26.10.2010 09:50 |

podobné články

Krásnou lovkyni (†27) našli mrtvou: Vzala si život kvůli kritikům?

 
Katalánka Melania Capitan (†27) byla na internetu hvězdou. Mladá lovkyně se na sociálních sítích chlubila svým koníčkem a dávala na odiv své trofeje. Jenže ne všem se její záliba ve vraždění zvířat líbila a někdo jí začal vyhrožovat. Lovkyni teď našli mrtvou...
24.07.2017 19:20 |

podobné články

Výstava Slavné stavby Českých Budějovic v Poslanecké sněmovn

 
V Atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bude v pondělí 23. února 2015 v 16.00 hodin pod záštitou poslance Jana Zahradníka otevřena výstava Slavné stavby Českých Budějovic. Jedná se o prezentaci dvaceti panelů, představujících výběr ze 75 významných architektonických děl města, které budou uvedeny v připravované publikaci a velké výstavní expozici Slavné stavby Českých Budějovic. Výstava je důstojným výřezem z tohoto bohatého architektonického celku.
21.02.2015 13:01 |

podobné články

Tejc chce odhalit tváře dětských vrahů. Které zabijáky zákon dosud chrání?

 
Skupina poslanců v čele s Jeronýmem Tejcem (ČSSD) dokončuje návrh zákona, který by zpřísnil trestání dětských vrahů. Kromě vyšších trestů by měl vyřešit také problematickou anonymitu vrahů, kde na jedné straně stojí možnost znovu se začlenit do společnosti, na druhé bezpečí pachatelova okolí. Připomeňte si případy, kdy jména a obličeje pachatelů znalo jen minimum lidí.
23.04.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (657 článků)

Učitelky se zastaly instruktora obžalovaného z osahávání holčiček

 
Učitelky plavání se dnes u soudu zastaly osmadvacetiletého instruktora obžalovaného z osahávání holčiček loni v dubnu v pražském bazénu při výuce. Jejich matky naopak řekly, že si tehdy pětileté dcery nemohly nic vymyslet. Učitelky byly v bazénu s jinými třídami dětí a označily obžalobu jako nesmysl. Mladík obžalobu odmítá a nechápe, kde děti z mateřské školy na obvinění přišly. Znalci již dříve uvedli, že mladík netrpí deviací. Hrozí mu pět až 12 let vězení. Kauzu řeší Městský soud v Praze.
21.07.2015 13:20 |

podobné články

5 důvodů, proč sexuchtivé učitelky svádí svoje nezletilé žáky. Kvůli mužnému hrudníku a penězům to určitě není!

 
Poslední dobou je zvykem, že mladé učitelky tíhnou více, než je zdrávo, ke svým nezletilým žákům. Nejdříve to začne protežováním v hodině, poté kamarádstvím a pak mladého nevinného kluka prostě svedou. Ten je většinou sympatiemi jeho milé učitelky potěšen, tak se nechá. Většinou jejich „vztah“ praskne a ona skončí v kriminále. Proč to ale pedagožky riskují?
23.03.2016 22:01 |

podobné články

Ministr Kuba: Obchvat Budějovic je prioritou. Na hranice se ale jezdí po úzké silnici

 
Tři ministři se sešli v Táboře, kde debatovali o dopravní problematice Jihočeského kraje, především o dostavbě D3 a R4. Ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba (ODS) považuje za prioritu kraje stavbu obchvatu Českých Budějovic. Přitom ale cesta z Budějovic na hranice s Rakouskem je ostudou. Jezdí se tam po úzké, nebezpečné silnici, kudy denně jezdí stovky kamionů a desítky tisíc aut.
02.10.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků)

Primátor Budějovic: Muž, který dojel na boj proti korupci?

 
Primátor Českých Budějovic Juraj Thoma (HOPB) je už několik týdnů policií obviněn a stíhán. Přesto dál zůstává ve své funkci. Teď se podle deníku Právo i dalších zdrojů měla objevit jistá nahrávka, která „nahrává“ právě danému obvinění, které dosud Thoma odmítal. Dojel tak první muž Budějovic a předseda hnutí Občané pro Budějovice, které bojuje proti korupci právě na korupci?
31.10.2012 18:30 |

podobné články

V Jihočeském muzeu se dnes otevře "Příběh města Českých Budějovic"

 
V úterý 27. října od 14 hodin je v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích na programu slavnostní otevření první části stálé expozice v úterý 27. října od 14 hodin je v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích na programu slavnostní otevření první části stálé expozice „Příběh města Českých Budějovic“. .
27.10.2015 13:36 |

podobné články

Vesecká prověří, zda policie či SZ nepochybily u vraždy manželů

 
Nejvyšší státní zástupkyně Renata Vesecká si vyžádala kopii vyšetřovacího spisu ke kauze zavražděných manželů z Českých Budějovic. Řekla to mluvčí zastupitelství Renata Malinová.
11.03.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Renata Vesecká (103 článků)

To budete koukat: Takhle vypadá kočička Renata Langmannová nenalíčená

 
Modelka Renata Langmannová  (26) ukázala svoji tvářičku bez známky make-upu. A nutno říct, že jako jedna z mála českých celebrit by nenalíčená v klidu mohla vyrážet na večírky pražské smetánky. Zatímco jiné blondýnky by neměly chodit bez řasenky ani s košem na hlavě, Renata vypadá nádherně.
23.05.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (282 článků)