Kreuziger dojel v 11. etapě Gira šestý, celkově je sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil šesté místo ve středeční 11. etapě Gira d'Italia s cílem na kopci a celkově zůstal na sedmé pozici. Pro vítězství si po 142 kilometrech dojel Francouz John Gadret, Kreuziger dojel těsně za lídrem závodu Contadorem.
18.05.2011 18:40 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Kreuziger dojel v předposlední etapě Gira desátý

Předposlední dvacátou etapu Gira d'Italia s cílem v lyžařském středisku Sestriere vyhrál po úniku Bělorus Vasilij Kirijenka. Roman Kreuziger měl na trati problémy, ale ukázal bojovné srdce a nakonec dojel desátý se ztrátou 6:16 minuty. Celkově zůstal sedmý a udržel také bílý trikot pro nejlepšího jezdce do 25 let, na který útočil Nizozemec Steven Kruijswijk. První je dál Španěl Alberto Contador.
28.05.2011 18:00 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků)

KREUZIGER dojel v 11. etapě Gira ŠESTÝ

V průběžném pořadí Gira d'Italia zůstal český cyklista Roman Kreuziger na sedmé pozici.
18.05.2011 18:15 |

V sedmé etapě Gira dojel Kreuziger třetí

Cyklista Roman Kreuziger poprvé v kariéře vystoupil na stupně vítězů po dojezdu etapy Gira d'Italia. Český jezdec v pátek dojel jako třetí do výšky 1260 metrů na Montevergine.
13.05.2011 18:00 |

BRAVO! Kreuziger dojel v sedmé etapě Gira třetí

Roman Kreuziger poprvé v kariéře vystoupil na stupně vítězů po dojezdu cyklistické etapy Gira d'Italia.
13.05.2011 17:50 |

Kreuziger v první horské etapě táhl Contadora a dojel sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger dojel v osmé etapě Tour de France na sedmé příčce a v celkovém pořadí závodu se posunul na šesté místo.
06.07.2013 19:10 |

Kreuziger dojel v horské časovce šestý, na Giru zůstal osmý

Český cyklista Roman Kreuziger skončil v horské časovce v 16. etapě Gira d'Italia na šestém místě. Na trati dlouhé 12,7 kilometru zaostal o 49 sekund za vítězným Španělem Albertem Contadorem, který si upevnil pozici lídra závodu.
24.05.2011 18:00 |

Kreuziger dojel šestý a celkově je ČTVRTÝ! Takhle vysoko nikdy nebyl

Český cyklista Roman Kreuziger dojel ve třinácté etapě Tour de France na šestém místě a v celkovém pořadí se posunul na čtvrtou příčku, čímž o jednu pozici zlepšil své dosavadní maximum.
12.07.2013 18:45 |

Kreuziger peklo zvládl, v 11. etapě Gira dojel šestý

Celkově je český cyklista na sedmém místě
18.05.2011 21:15 |

Kreuziger byl v královské etapě ve Švýcarsku devátý

Český cyklista Roman Kreuziger dojel v královské etapě závodu Kolem Švýcarska ve skupince s nejlepšími vrchaři a obsadil deváté místo. Šestý díl závodu ProTour vyhrál po sólovém úniku Nizozemec Robert Gesink a dostal se do čela průběžného pořadí.
18.06.2010 21:40 |

Kreuziger dojel v páté etapě na 17. místě, vyhrál Ital Malacarne

Český cyklista Roman Kreuziger dojel v páté etapě závodu série ProTour Kolem Katalánska do cíle na 17. pozici.
26.03.2010 19:35 |

Bárta šlapal jako mašina a v královské horské etapě dojel šestý!

Jan Bárta se ve čtvrteční královské horské etapě ukázal v tom nejlepším světle a jako jediný z českých cyklistů dojel v první desítce! Bárta měl i několik nástupů a na vítěze Joachima Rodrigueze ztratil necelých šest minut. V etapě bojovali jezdci nejen s převýšením, ale i úmorným vedrem.
16.07.2015 17:55 |

Osobnosti: Jan Bárta (158 článků)

Pravý král Gira. Nibali potvrdil svůj triumf v mrazivé etapě

Italský cyklista Vincenzo Nibali vyhrál v hustém sněžení předposlední 20. etapu Gira d'Italia a symbolicky tím potvrdil své celkové vítězství. V závěrečné nedělní etapě s cílem v Brescii se už pořadí téměř jistě měnit nebude, na své rivaly má lídr týmu Astana náskok téměř pět minut.
25.05.2013 19:15 |

Giro d´Italia: Kreuziger klesl po etapě na deváté místo

Cyklista Roman Kreuziger klesl po 17. etapě Gira d'Italia v průběžném pořadí z osmé na devátou pozici. Odsunul ho Bělorus Konstantin Sivcov, který dnes ujel se skupinou uprchlíků a polepšil si z dvanáctého místa na páté.
25.05.2011 17:45 |

Kreuziger v jedné z nejtěžších etap Gira vyhořel a propadl se pořadím

Český cyklista Roman Kreuziger v sedmnácté etapě Giro d´Italia neudržel kontakt s pelotonem, dojel se ztrátou skoro dvanácti minut a v průběžném pořadí se propadl na 20. místo. Vyhrál Španěl Joaquim Rodriguez Oliver.
23.05.2012 18:55 |

BRAVO! Kreuziger zajel nejlepší český výsledek v historii Gira, byl šestý

Cyklista Roman Kreuziger skončil na Giru d'Italia šestý a zaznamenal nejlepší český výsledek v historii závodu. Navíc získal bílý trikot pro vítěze soutěže jezdců do 25 let.
29.05.2011 18:00 |

Bárta dojel v horské etapě Gira na druhém místě

Roman Kreuziger dojel šestnáctý
19.05.2012 17:20 |

Devatenáctou etapu Gira vyhrál Ital Michele Scarponi

Do čela cyklistického závodu Giro d'Italia se dostal Ital Ivan Basso. V dnešní 19. etapě dojel druhý ve stejném čase jako vítězný krajan Michele Scarponi a v čele průběžného pořadí vystřídal Španěla Davida Arroya. Dosavadní lídr dojel sedmý s odstupem 3:06 minuty a na druhém místě ztrácí na Bassa 51 vteřin.
29.05.2010 21:20 |

Kreuziger dojel druhý v královské etapě závodu Tirreno - Adriatico

Český cyklista Roman Kreuziger z týmu Astana obsadil druhé místo v nedělní královské etapě závodu Tirreno - Adriatico, která vedla z Martinsicura na Prati di Tivo a měřila 196 kilometrů.
12.03.2012 00:25 |

Tour de France: Kreuziger v náročné etapě klesl na čtvrté místo

Český cyklista Roman Kreuziger dojel v osmnácté etapě Tour de France na dvanáctém místě a klesl ze třetího na čtvrté místo průběžného pořadí závodu. Etapu vyhrál domácí jezdec Christophe Riblon, který byl v cíli víc než tři minuty před celkovým lídrem Christopherem Froomem, jemuž se ale i tak podařilo navýšit vedení v celkovém hodnocení na druhého Španěla Alberta Contadora již na více než pět minut.
16.07.2013 10:25 |