Kreuziger bude lídr, Contador ukončil sezonu

Navázat na úspěšné vystoupení z roku 2009 se pokusí v sobotu na jednorázovém závodě Clásica San Sebastián Roman Kreuziger. Před šesti lety zde dojel druhý. V roli lídra stáje Tinkoff-Saxo nahradí Španěla Alberta Contadora, který kvůli nemoci start odřekl a rozhodl se ukončit sezonu.
30.07.2015 10:01 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Cyklista Kreuziger se oženil, svatbu měl na hradě v Itálii

Nejlepší český cyklista na silnici Roman Kreuziger si v pátek nedaleko svého současného domova u italského jezera Lago di Garda vzal snoubenku Michaelu. Obřad v italštině se konal ve městečku Torri del Benaco. Další články k tématu: Kreuziger bude jezdit s Contadorem, jde do týmu Saxo Bank-Tinkoff Bank Totální hovadina, brání se Kreuziger nařčením, že nebojoval za Čechy Zklamaný Kreuziger. V paměti zůstávají jen medaile, řekl cyklista
07.10.2012 20:20 |

Contador na Etně zaútočil a vede Giro, Kreuziger už je sedmý

Španělský favorit Alberto Contador se po zatím nejtěžší etapě s dojezdem na Etnu oblékl do růžového trikotu pro lídra Giro d'Italia, který bude chtít po zbývající dva týdny udržet. V kopcích ukázal svou sílu i Čech Roman Kreuziger.
15.05.2011 18:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků)

Tour: Časovku ovládl Contador, Kreuziger vyhořel

Časovku na 40 km na Tour de France vyhrál Alberto Contador, jenž si upevnil tři etapy před koncem vedení v čele. Český jezdec Roman Kreuziger dojel na 53. místě a v celkové klasifikaci klesl o jednu pozici na 12. příčku.
23.07.2009 19:35 |

Obrazem: Contador vládne Tour, Kreuziger zaostal

Contador ovládl i časovku Kreuziger klesl na 12. místo
23.07.2009 21:10 |

TOUR: Contador vyhrál 96. ročník slavného závodu, Kreuziger splnil cíl

Španělský cyklista Alberto Contador z týmu Astana se stal v neděli vítězem 96. ročníku Tour de France. Roman Kreuziger skončil devátý.
26.07.2009 18:15 |

Giro: Contador soupeřům ukázal záda, Kreuziger už je pátý

Cyklista Roman Kreuziger obsadil šesté místo v páteční horské 13. etapě Gira d'Italia a v průběžném pořadí se posunul ze sedmé na pátou pozici. Španěl Alberto Contador nechal všechny své soupeře - kromě jediného - daleko za zády.
20.05.2011 18:15 |

GIRO: Contador navýšil vedení na čele, Kreuziger finišoval devátý

V královské etapě se z výhry radoval Mikel Nieve, Alberto Contador obsadil třetí příčku. Kreuziger se posunul na průběžné osmé místo a může stále bojovat o stupně vítězů.
22.05.2011 19:25 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků)

Kreuziger začal sezónu ve velkém stylu! Na Tirrenu skončil na bedně!

Roman Kreuziger obsadil třetí místo ve špičkově obsazeném etapovém závodu Tirreno-Adriatico. Třetí podnik letošní WorldTour vyhrál suverénně jeho kolega z týmu Tinkoff-Saxo Španěl Alberto Contador, za kterým český jezdec zaostal o dvě minuty a 14 sekund.
18.03.2014 18:50 |

Osamělý 'Křižák' odjel celou etapu bez týmu. Contadora už ale tahat nemusí

Mimořádně těžkou etapu musel český cyklista Roman Kreuziger zvládnout osamotě. Nebýt slovenské bratrské pomoci od Petera Sagana, nejspíš by dojel s mnohem větší ztrátou na nizozemského vítěze Toma  Dumoulina. Čech osaměl poté, co lídr jeho stáje Alberto Contador odstoupil po první půlce etapy. V čele Tinkoffu by ho teď měl nahradit právě Kreuziger.
10.07.2016 18:35 |

Vítěz Tour de France Alberto Contador přestoupil do stáje Saxo Bank

Alberto Contador minulý týden oznámil, že neprodlouží smlouvu se stájí Astana. Nyní ho do svých služeb získal tým Saxo Bank, kde podepsal Contador dvouletou smlouvu.

Vítězem TdF je Contador, Kreuziger se vešel do desítky

Poslední etapu Tour de France se spurtem v Paříži vyhrál Mark Cavendish a připsal si šestý letošní triumf. Žlutý trikot přivezl do cíle Alberto Contador a navázal tak na svůj celkový triumf z roku 2007.
27.07.2009 14:55 |

Contador uhájil na Tourmaletu žlutý trikot, Kreuziger je devátý

Španělský cyklista Alberto Contador udržel v královské etapě Tour de France žlutý trikot a udělal důležitý krok k třetímu celkovému vítězství.
22.07.2010 18:15 |

23.07.2010 09:30 |

Contador uhájil v časovce vedení na Tour, Kreuziger zůstal devátý

Španělský cyklista Alberto Contador porazil v dnešní časovce o půlminutu svého lucemburského rivala Andyho Schlecka a před nedělním dojezdem do Paříže si prakticky zajistil třetí celkové vítězství na Tour de France.
25.07.2010 14:30 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

TdF opanoval Contador, Kreuziger skončil znovu devátý

Alberto Contador triumfoval už potřetí
25.07.2010 18:20 |

Suverén Contador vyhrál časovku Gira, Kreuziger dojel šestý

Španěl Alberto Contador ze stáje Saxo Bank vyhrál pondělní časovku závodu Giro d´Italia před Italy Vincenzem Nibalim ze stáje Liquigas a Michelem Scarponim z Lampre.
24.05.2011 18:00 |

Hele, mně stačí méně peněz! Cyklista Contador si nechal snížit plat

Španělský cyklista Alberto Contador přistoupil kvůli finančním problémům svého týmu Saxo-Tinkoff, za který jezdí i Roman Kreuziger, na snížení platu. Podle dánského serveru BT.dk přijde vítěz pěti Grand Tour o zhruba 10-15 procent původně dohodnuté částky.
06.10.2013 07:05 |