Krejčí rozhodl o výhře Bostonu, Neuvirth dál vládne statistikám

Po krátké přestávce se v noci vrátila NHL. Klíčovými postavami svých týmů byli bezchybný brankář Michal Neuvirth a útočník David Krejčí, který gólem v předposlední minutě vystřelil Bostonu vítězství 4:3 nad New Yorkem Rangers. U vítězné branky Flyers asistoval Jakub Voráček.
28.11.2015 11:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků) , David Krejčí (200 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)

Krejčí dal dva góly, Neuvirth pomohl Washingtonu vrátit se do elitní osmičky

Hokejový útočník David Krejčí pomohl v sobotním odpoledním utkání NHL dvěma góly k vítězství Bostonu 6:3 na ledě New York Islanders. Nejproduktivnější hráč loňského play off, v němž Bruins dosáhli na Stanley Cup, byl vyhlášen třetím nejlepším hráčem zápasu. Také brankář Michal Neuvirth dovedl svůj Washington k výhře 3:2 po samostatných nájezdech nad Montrealem. Čtyřiadvacetiletý gólman kryl 39 střel, neinkasoval v penaltovém rozstřelu a stal se první hvězdou zápasu. Hráči z hlavního města USA se vrátili do elitní osmičky Východní konference, v níž mají dva body náskok před devátým Buffalem.
01.04.2012 20:55 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)

Z náhradníka oporou: Michal Neuvirth vládne statistikám NHL

Brankář Philadelphie Michal Neuvirth vychytal v letošní sezoně NHL již tři čistá konta a v této kolonce momentálně vládne celé soutěži. Třiadvacetiletý rodák z Ústí nad Labem patří mezi naprostou špičku i ve statistice procentuální úspěšnosti zákroků (93,9%). V tomto ohledu je lepší pouze Švéd Henrik Lundqvist (94,7) a Švýcar Retto Berra (95,3).
17.11.2015 12:45 |

Osobnosti: Henrik Lundqvist (10 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)

NHL: Neuvirth exceloval, Krejčí pálil do černého a Jágrovi nestačilo na gól ani osm střel

David Krejčí pomohl Bostonu prvním a posledním gólem k výhře na ledě NY Islanders 6:3, gólman Michal Neuvirth se výrazně zapříčinil o triumf Washingtonu nad Montrealem.
01.04.2012 08:00 |

Krejčí pomohl dvěma asistencemi k výhře Bostonu, dvakrát bodoval i Faksa

Český útočník David Krejčí si připsal v duelu s Columbusem dvě asistence, pomohl tak Bostonu k výhře 5:2 a stal se první hvězdou zápasu. První dvojitou asistenci v sezoně si připsal i Radek Faksa, který pomohl Dallasu k výhře 4:2 nad Calgary. David Pastrňák přerušil svou bodovou sérii a tentokrát vyšel naprázdno.
11.11.2016 09:50 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , David Pastrňák (29 článků) , Radek Faksa (11 článků)

Krejčí posbíral tři body, Neuvirth vychytal Jágrovu Floridu

Český útočník David Krejčí se gólem a dvěma asistencemi podepsal pod všechny branky Bostonu v domácím utkání proti Tampě Bay, nicméně ani to na vítězství nestačilo. Hosté vyhráli 6:3 a k jejich triumfu přispěl jedním gólem také forvard Ondřej Palát. Brankář Michal Neuvirth si po více jak třech letech připsal čisté konto a 31 úspěšnými zákroky pomohl Philadelphii k hubenému vítězství 1:0 nad Floridou.
13.10.2015 10:10 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)

Krejčí pomohl k výhře Bostonu, Detroit utrpěl doma debakl

David Krejčí se ve středečním utkání hokejové NHL podílel dvěma asistencemi na výhře Bostonu v Buffalu 5:2. Hlavním strůjcem třetího vítězství Bruins v řadě byl Milan Lucic, jenž dal dva góly a na další přihrál, dvakrát se trefil také Torey Krug.
24.10.2013 07:30 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Milan Lucic (11 článků)

Krejčí se třemi body podílel na vysoké výhře Bostonu

Hokejový útočník David Krejčí se v pondělním utkání NHL podílel gólem a dvěma asistencemi na vysoké výhře Bostonu nad New Yorkem Islanders 6:2. Obhájci Stanleyova poháru i díky němu vyhráli potřetí za sebou a odpoutali se z posledního místa tabulky Východní konference.
08.11.2011 07:45 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků)

Krejčí dvěma asistencemi přispěl k výhře Bostonu

Hokejový útočník David Krejčí se v nedělním utkání NHL podílel dvěma asistencemi na výhře Bostonu na ledě Toronta 5:2. Sedmadvacetiletý rodák ze Šternberka tak bodoval v šestém z posledních osmi zápasů (2+6) a v produktivitě českých hráčů se s 24 body dotáhl na druhého Jaromíra Jágra.
09.12.2013 10:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2361 článků) , David Krejčí (200 článků)

Krejčí pomohl Bostonu k výhře, Faksa oslavil návrat gólem. Skóroval i Hertl

Český útočník David Krejčí pomohl gólem a přihrávkou k výhře Bostonu nad domácí Tampou Bay. Po zranění se na led vrátil Radek Faksa, který přispěl Dallasu jednou brankou k drtivému vítězství nad Torontem 6:3. Po dvouměsíční pauze zaviněné zraněním kolene skóroval i Tomáš Hertl a byl to vítězný gól. Jeho  San Jose porazilo Chicago 3:1.
01.02.2017 09:00 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Radek Faksa (11 článků)

Krejčí je extratřída! Stihl gól, asistence, trestnou lavici i vlastenec!

Horton – Lucic... a David Krejčí. Už se jim zase daří a pro soupeře Bostonu jsou to špatné zprávy. Něco o tom ví už i Michal Neuvirth z Washingtonu. A vůbec nevadí, že si David Krejčí dává vlastní góly.
17.03.2013 10:50 |

Krejčí pomohl k výhře Bostonu, Flyers opět nezaváhali

Neuvirth pomohl k výhře Washingtonu
09.10.2011 07:55 |

Voráček s Krejčím dvakrát asistovali, Neuvirth musel odstoupit

Ani v další hokejové noci se čeští hokejisté neztratili. Jakub Voráček přihrál na vítězný gól Philadelphie, jež porazila Boston 5:4 v prodloužení. Michal Neuvirth odchytal pouze dvacet minut, poté kvůli nespecifikovanému zranění horní části těla ze zápasu odstoupil. Útočník Bostonu David Krejčí se díky dvěma asistencím vrátil na čelo kanadského bodování soutěže.
22.10.2015 09:55 |

Krejčí vládne v produktivitě, Malkin na něj ztrácí bod

Český hokejový útočník David Krejčí z Bostonu se po druhém kole play off NHL drží v čele produktivity o bod před Jevgenijem Malkinem a Krisem Letangem z Pittsburghu. Krejčí nasbíral v 12 zápasech 17 bodů za pět branek a 12 asistencí.
30.05.2013 10:10 |

Osobnosti: Jevgenij Malkin (21 článků) , David Krejčí (200 článků)

Bostonský Medvěd Krejčí vládne NHL

30.05.2013 12:15 |

Hokejisté Bostonu vyrovnali stav finále po výhře 2:1

Hokejisté Bostonu porazili ve druhém finále play off NHL Chicago 2:1 v prodloužení a srovnali stav série na 1:1. O první výhře Bostonu v rozhodující sérii Stanleyova poháru rozhodl v 74. minutě útočník Daniel Paille, který se asistencí podílel i na úvodní brance hostů a byl tak vyhlášený hlavní hvězdou duelu.
16.06.2013 10:00 |

Český hokejový útočník David Krejčí z Bostonu už vládne v play off NHL nejen střelcům, ale díky dvěma asistencím ve čtvrtém utkání finále proti Vancouveru (4:0) se posunul i do čela kanadského bodování.
09.06.2011 15:30 |

Krejčí odstartoval gólem skvělý obrat Bostonu

Český hokejový útočník David Krejčí svým prvním gólem v letošním play off NHL pomohl Bostonu k výhře nad Buffalem 3:2 v druhém prodloužení.
22.04.2010 07:45 |

Krejčí přispěl gólem k výhře Bostonu v 2. kole play off

Vítězstvím 5:4 v prodloužení vstoupili hokejisté Bostonu do série druhého kola play off NHL proti Philadelphii. Jedním gólem se na jejich triumfu podílel i český útočník David Krejčí.Vítěznou branku vstřelil Mark Savard, který se do sestavy Bruins vrátil po sedmitýdenní pauze.
02.05.2010 10:15 |

Nepopsatelný zážitek, řekl Krejčí po výhře Bostonu v Liberci

Český hokejový útočník David Krejčí si vychutnal v přípravném utkání na ledě Liberce první vystoupení Bostonu na české půdě a byl to pro něj obrovský zážitek.
06.10.2010 09:40 |