Krasobruslař Březina na MS dopadl nejhůř v kariéře

Český krasobruslař Michal Březina zaznamenal na letošním světovém šampionátu nejhorší umístění za celou kariéru, když pokazil volnou jízdu a celkově skončil až na 15. místě
28.03.2015 16:46 |

Osobnosti: Michal Březina (47 článků)

Krasobruslař Michal Březina: Zlatá senzace!

Senzační zlato na americké Zlaté brusli! Krasobruslař Michal Březina (21) vyhrál poprvé v kariéře závod prestižní Grand Prix, v kalifornském Ontariu nechal za sebou všechny soupeře a vydělal 18 000 dolarů (cca 324 000 Kč).
24.10.2011 12:15 |

Krasobruslař Březina skončil v Paříži třetí. Finále GP má jisté

Krasobruslař Michal Březina obsadil třetí místo v Grand Prix v Paříži a kvalifikoval se do prosincového finále soutěže. Jednadvacetiletý vítěz říjnové Americké brusle si na Trofeji Erika Bomparda připsal třetí umístění na stupních vítězů v Grand Prix v kariéře. Suverénně vyhrál mistr světa Patrick Chan z Kanady.
19.11.2011 16:45 |

Krasobruslař Březina skončil na MS čtvrtý, vyhrál Japonec

Teprve devatenáctiletý český krasobruslař Michal Březina skončil na mistrovství světa v Turíně na čtvrtém místě, čímž vyrovnal loňský úspěch Tomáše Vernera.
26.03.2010 13:10 |

Osobnosti: Tomáš Verner (95 článků) , Michal Březina (47 článků)

Krasobruslař Březina se chystá zařazovat hned dva čtverné skoky

Český krasobruslař Michal Březina bude skákat čtverné skoky nejen ve volné jízdě, ale i v krátkém programu.
31.08.2010 07:35 |

Krasobruslař Michal Březina: Místo pro kolegu!

Vyjel místo pro kolegu a teď musí do kvalifi kace. No, nemá to krasobruslař Michal Březina (21) na MS v Moskvě jednoduché. Tomáš Verner (24) je totiž na současném žebříčku výš, takže má zajištěnou hlavní soutěž. Pro Březinu začíná šampionát už zítra.
25.04.2011 12:15 |

Krasobruslař Michal Březina: Dvakrát spadl! Ale postoupil!

Česko mělo jen jedno postupové místo, takže druhý krasobruslař musel do kvalifikace. Paradoxně jím byl Michal Březina (21), čtvrtý z posledního MS. I když dvakrát upadl, svou jízdu na světovém šampionátu v Moskvě zvládl a spolu s Tomášem Vernerem (24) bude při neúčasti několika skvělých závodníků bojovat o medaile.
26.04.2011 12:05 |

SENZACE! Krasobruslař Březina VYHRÁL AMERICKOU BRUSLI

Krasobruslař Michal Březina vyhrál Americkou brusli a poprvé triumfoval v závodu Grand Prix.
22.10.2011 22:55 |

Skvělý krasobruslař Březina: Obavy z mantinelů!

Krasobruslař Michal Březina (21) vlétl do sezony jako uragán. Po krátkém programu vedl Americkou brusli, první závod Grand Prix. A to o 9 bodů před vicemistrem světa Japoncem Takahikem Kozukou (70,69 b).
23.10.2011 12:15 |

Krasobruslař Březina vybojoval v Paříži třetí místo

Český krasobruslař Michal Březina obsadil na Trofeji Erika Bomparda v Paříži konečné třetí místo, když nestačil jen na vítězného Kanaďana Patricka Chana a Číňana Nan Songa.
19.11.2011 15:40 |

Michal Březina: Jsem sexy! Krasobruslař vstoupí do MS pod dohledem americké lásky!

Hezoun s jiskrným pohledem. To je český krasobruslař Michal Březina (21). Jenže ouha, fanynky mají smůlu. Tohle tělo hladí mladičká Allison Reedová (18), po matce Japonka, po otci Američanka, která na olympiádě ve Vancouveru tančila na ledě za Gruzii.
29.03.2012 12:20 |

Krasobruslař Michal Březina oslnil kostýmem, jenže spadl z 2. příčky na šestou! Ach, ty pády...

Krasobruslař Michal Březina (22) medaili na mistrovství světa nezískal. Pád při čtverném toeloopu pro něj znamenal i pád z druhé příčky na šestou. Jestli něčím oslnil, tak kostýmem z dílny módní návrhářky Kateřiny Novohradské.
01.04.2012 12:16 |

Konečně placka! Krasobruslař Březina má evropský bronz

Konečně! Krasobruslař Michal Březina dosáhl na svou první velkou medaili, po sérii čtvrtých míst vybojoval na evropském šampionátu v Záhřebu bronz.
26.01.2013 17:15 |

Fernández se zapsal do historie, Březina útočí na evropskou medaili

Michal Březina útočí v Bratislavě na další medaili z evropského šampionátu. Český krasobruslař vstoupil do soutěže třetím místem, vede trojnásobný kontinentální šampion a úřadující mistr světa Javier Fernández, jenž jako první muž v historii šampionátu pokořil v krátkém programu stobodovou hranici. Druhý je Rus Maxim Kovtun, na nějž Březina ztrácí necelé čtyři body.
27.01.2016 23:00 |

Osobnosti: Michal Březina (47 článků) , Javier Fernández (2 články) , Javier Fernández (1 článek)

Lihový boss Březina má stále pas. Zastupitelství se bojí, že uteče do ciziny

Pokud by byl kontroverzní zlínský podnikatel Radek Březina propuštěn z vazby, hrozí, že uprchne do zahraničí. V rozhovoru pro Právo to řekl dozorující vrchní státní zástupce Michal Galát. Březina, považovaný vyšetřovateli za hlavu lihové mafie v Česku, čelí několika trestním stíháním. Kauzu nelegálních obchodů s lihem ale před dvěma dny soud vrátil žalobci k dopracování, čímž se otevřela možnost, aby se Březina a další obvinění dostali z vazby.
24.01.2014 10:25 |

Tomáš Verner účinkuje ve hře, která si bere na paškál Dělnickou stranu

Krasobruslař Tomáš Verner přijal roli v divadelní hře Vandaska souboru Ztracená existence, který ji uvede ve středu v divadle Ypsilon. Verner hraje sám sebe. Svou roli ale musel natočit. Další články k tématu: Extremisté z Dělnické strany půjdou do voleb pod hlavičkou se dvěma S navíc Nahý Verner, šestinohá Basiková: osobnosti znázornily své vášně Krasobruslař Verner: Putin řekl, že Rusko dostane šampionát. A má ho Verner bruslil Kimovi k narozeninám, za exhibici může dostat tisíce dolarů Tanečního partnera mé přítelkyně jsem těžko překousával, přiznal krasobruslař Verner
30.11.2011 11:15 |

Osobnosti: Tomáš Verner (95 článků)

Krasobruslař Březina je po operaci a přijde o část sezony

Elitní český krasobruslař se v Brně podrobil operaci křečové žíly v třísle.

Březina zvládl na MS kvalifikaci a skákal i čtverné skoky

Krasobruslař Michal Březina prošel bez problémů kvalifikací na mistrovství světa v Moskvě, kde obhajuje čtvrté místo.
25.04.2011 16:25 |