Článek

Kráska žádala muže, aby jí namazali záda. Sexy chvilka se změnila v horor!

 
Sexy slečna v titěrných plavkách vás požádá, jestli jí namažete záda, co uděláte? Přesně s takovou prosbou se setkali mužští návštěvníci brazilské pláže. Když se ale kráska otočila, čekalo je nepříjemné překvapení.
06.11.2015 17:25 |

podobné články

Podobné články

Chlapík vlezl do pračky, aby překvapil přítelkyni. Aby ho dostali ven, namazali ho olejem

 
Záchranáři v australském státě Viktorie o víkendu více než čtvrt hodiny vysvobozovali z pračky nahého muže, který se tam ukryl, aby překvapil svou partnerku. K záchraně nakonec pomohl olivový olej.
06.01.2014 12:30 |

podobné články

Chvilka nepozornosti stála prodavačku osm tisíc: Nepoznáváte ženu, která si je »půjčila«?

 
Stačila chvilka nepozornosti a prodavačka v jednom z karvinských obchodů v OD Prior byla okradena o osm tisíc korun. Ty si přivlastnila neznámá zlodějka, po které momentálně pátrá policie.
21.08.2017 10:10 |

podobné články

Jarní sluníčko je nejagresivnější, varují lékaři

 
Konečně jsme se dočkali horkého víkendu. Lidé vyrazí ven v tričkách, kraťasech, sukních, nedočkavci se možná půjdou ochladit k vodě. Rozhodně by podle lékařů svoje tělo neměli vystavovat slunci, aniž by se předtím namazali krémem s vysokým ochranným filtrem.
28.04.2012 05:55 |

podobné články

Nebojte se sádla, nepřiberete po něm! A navíc je zdravější než margarín

 
Kdy naposledy jste si namazali chleba sádlem? Klidně to udělejte, sádlo je lék našich babiček a určitě si nezaslouží, abychom na něj zanevřeli! Má totiž spoustu dobrých vlastností!
10.05.2013 06:05 |

podobné články

Otestujte se: Situace, kdy začneme věřit na osud!

 
Proč jsme si namazali k snídani rohlík s máslem a medem a nedali si ho raději s šunkou, nepotřebujeme nijak složitě vysvětlovat. Takové rozhodnutí jen málokdy připisujeme „vyšší moci“ a neviditelné ruce „osudu“. Při rozhodování o změně zaměstnání, stěhování a odchodu od partnera však lidé na nadpřirozené síly ovlivňující jejich rozhodování spoléhají více. Častěji tak hovoříme o tom, že je to mimo naši svobodnou vůli a rozhodl o tom „někdo“ či „něco“ nahoře.
24.02.2014 10:25 |

podobné články

VIDEO: Dva Češi chtěli po prostitutce NAPROSTO ŠOKUJÍCÍ VĚCI!

 
Když si domů pozvete holku na sex, tak je potřeba si ji pořádně vychutnat. Tihle dva kluci si ji namazali na chleba hodně zkušeně.
16.10.2016 12:05 |

podobné články

Zlevněná kachna o 60 procent způsobila davové šílenství: Důchodci se málem ubili holemi

 
GLOSA: Davové šílenství způsobila zlevněná kachna o 60 procent v olomouckém Kauflandu. Jakmile důchodci zmerčili, že se v místním supermarketu prodává kachna za pár kaček, okamžitě zrušili všechny ranní doktory, obrnili se, namazali lokty a kolena Indulonou a vyrazili do boje o kus žvance.
18.02.2018 21:45 |

podobné články

Procházka se změnila v horor. Mladý pár utíkal před býkem, cestu mu zahradil druhý

 
Jak se může víkendová procházka změnit během chvilky v horor, o tom by mohl vyprávět jeden mladý pár z Velké Británie. Při procházce po louce si muž a žena všimli býka, který po nich vystartoval, a chtěli před ním utéct na vedlejší pozemek. Tam ale čekal další býk a zahradil jim cestu. Na oplocených schodech mezi dvěma loukami pak uvězněni strávili téměř hodinu.
12.09.2013 13:45 |

podobné články

Dokument o Lídě Baarové (†86): Žádala Havla o ruku!

 
Byla krásná a mohla mít každého muže! Lída Baarová (†86) dlouhá léta sice milovala říšského ministra propagandy Josepha Goebbelse (†47), ale herečka si myslela i na strýce exprezidenta Václava Havla (†75). Dokonce Miloše Havla (†68) žádala o ruku!
09.01.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků) , Lída Baarová (422 článků) , Miloš Havel (17 článků)

Playmate Petra z Robinsonova ostrova změnila image! Silikonová kráska je teď brunetka a je ještě víc sexy než předtím!

 
Playmate Petra Palusková (25) z Prahy je jednou z nejvýraznějších osobností na Robinsonově ostrově. Člověka upoutá nejen svým bujným poprsím a sexy výstřihy, ale také svojí pracovitostí a upřímností. Křehká blondýnka nyní změnila image a je z ní brunetka. Jak se vám líbí?
09.02.2017 20:05 |

podobné články

Ewa Farna k nepoznání: Zhubla pár kil a změnila účes

 
Zpěvačka Ewa Farna nedávno oslavila osmnácté narozeniny. Nejenže už si může užívat plnoletosti, ale změnila i styl oblékání a vizáž. Z pubertální dívenky vyrostla sexy slečna, která své ženské zbraně umí dobře prodat. Ewa zhubla pár kil, změnila účes a je skoro k nepoznání.
20.09.2011 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1080 článků)

Změnila si jméno, aby se mohla přihlásit na Facebook. A zbytečně!

 
Jemma Rogersová z Londýna nechtěla být na Facebooku snadno dohádatelná. Tak si změnila skutečné jméno na přezdívku Jemmaroid von Laalaa. Jenže sociální síť změnila podmínky užívání profilů a nařídila dotyčné, aby používala skutečné jméno, jinak jí do profilu nedovolí přihlášení. Mladá Britka to odmítla a raději se přejmenovala na Jemmaroid von Laalaa. Prý aby nepřišla o zprávy a fotky. Jenže po změně příjmení její přihlášení bylo opět odmítnuto. Facebook mezitím její profil zrušil.
15.07.2015 21:00 |

podobné články

OBRAZEM: Superman Cavill je nejvíce sexy. Porazil Pattinsona i Biebera

 
Další anketu o nejpřitažlivějšího muže roku, tentokrát pořádanou magazínem Glamour, vyhrál představitel filmového Supermana Henry Cavill. Ten je podle čtenářů nejvíce sexy a nechal za sebou upíra Roberta Pattinsona, popovou hvězdičku Justina Biebera i matadora podobných anket Johnnyho Deppa. Další články k tématu: OBRAZEM: Nejvíce sexy muž je Adam Levine. Podívejte na jeho předchůdce OBRAZEM: Nejvíce sexy mužem roku 2011 je herec Bradley Cooper OBRAZEM: Nejvíce sexy herečkou je Watsonová, hercem Cumberbatch Scarlett Johanssonová je už podruhé nejvíce sexy ženou světa Mila Kunisová a Robert Pattinson jsou letos nejvíce sexy
03.12.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (707 článků) , Scarlett Johansson (292 článků) , Henry Cavill (38 článků) , Adam Levine (60 článků) , Robert Pattinson (377 článků) , Mila Kunis (229 článků) , Bradley Cooper (160 článků) , Justin Bieber (1379 článků)

ČSSD si zadala průzkum obliby šéfů stran, vyhrál ho Schwarzenberg

 
Předsedové parlamentních stran se podle průzkumu společnosti Factum Invenio z velké důvěry v populaci netěší. Nejvíce důvěry vyjádřili lidé jedinému kandidátovi na předsedu TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi, jemuž je nakloněno 30 procent respondentů. Průzkum si zadala ČSSD, její šéf Jiří Paroubek skončil druhý s 29 procenty hlasů.
07.08.2009 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3425 článků)

ČSSD vede o 10 procent, tvrdí průzkum, který si strana zadala

 
Sociální demokraté s 33,2 procenta v průzkumu voličských preferencí na počátku dubna vedli nad ODS, která získala 23 procent. Vyplývá to z průzkumu, který si u agentury STEM zadala sama ČSSD a poskytla ho novinářům. Pětiprocentní hranici nutnou pro vstup do Poslanecké sněmovny by překročily ještě KSČM s 12,7 procenta, TOP 09 s deseti procenty a Věci veřejné s 8,5 procenta voličské podpory.
13.04.2010 14:25 |

podobné články

Praha 11 odmítla úvahy o tom, že u ABL zadala sledování politiků ODS

 
Městská část Praha 11 odmítla spekulace o tom, že sama zadala sledování místních politiků ODS, které před několika lety údajně prováděla bezpečnostní agentura ABL, vlastněná rodinou ministra dopravy Víta Bárty (VV).
18.01.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Nechte mě být, žádala Dagmar Havlová bulvár. A takhle to dopadlo

 
Dagmar Havlová již v březnu žádala média: Nechte mne být! Není lehké odolávat štvavé koncepci bulváru, stěžovala si. Deník Aha! totiž v březnu přinesl informaci o jejím údajném novém příteli. Ovšem nyní o Havlové Aha! píše znovu - prý měla utajený milostný vztah s hercem Michalem Peškem, s nímž kdysi hrála ve filmu Křtiny.
14.05.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1142 článků) , Michal Pešek (43 článků)

Nechte mě být, žádala Dagmar Havlová bulvár. A takhle to dopadlo

 
Dagmar Havlová již v březnu žádala média: Nechte mne být! Není lehké odolávat štvavé koncepci bulváru, stěžovala si. Deník Aha! totiž v březnu přinesl informaci o jejím údajném novém příteli. Ovšem nyní o Havlové Aha! píše znovu - prý měla utajený milostný vztah s hercem Michalem Peškem, s nímž kdysi hrála ve filmu Křtiny.
14.05.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1142 článků) , Michal Pešek (43 článků)

Parkanová žádala kvůli letadlům CASA radu od Kalouska

 
Bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová, kterou chce policie stíhat kvůli předraženému nákupu letounů CASA, prý před podpisem smlouvy žádala ministerstvo financí o radu, uvedl to její kolega Miroslav Kalousek.
15.06.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (695 článků) , Miroslav Kalousek (6371 článků)