Článek

Kráska žádala muže, aby jí namazali záda. Sexy chvilka se změnila v horor!

 
Sexy slečna v titěrných plavkách vás požádá, jestli jí namažete záda, co uděláte? Přesně s takovou prosbou se setkali mužští návštěvníci brazilské pláže. Když se ale kráska otočila, čekalo je nepříjemné překvapení.
06.11.2015 17:25 |

podobné články

Podobné články

Chlapík vlezl do pračky, aby překvapil přítelkyni. Aby ho dostali ven, namazali ho olejem

 
Záchranáři v australském státě Viktorie o víkendu více než čtvrt hodiny vysvobozovali z pračky nahého muže, který se tam ukryl, aby překvapil svou partnerku. K záchraně nakonec pomohl olivový olej.
06.01.2014 12:30 |

podobné články

Páteční chvilka poezie: Kraus recitoval Budařovy texty

 
Jan Kraus a Jan Budař předvedli v Show Jana Krause své recitační dovednosti, když velmi procítěně přednesli text jedné písně z desky Jana Budaře Lehce probuzený. Chvilka poezie diváky pobavila. Další články k tématu: Jan Budař pokřtí nové album v pražské tramvaji číslo 12 VIDEO: Když zavřu oči, vidím líp, šeptá Budař v zabijačkovém klipu AUDIO: Budař laškuje s jednadvacítkou. Stává se z něj Klaus i Ježíš Budař se zamiloval do jednadvacítky. Čeká na ni lehce probuzený
04.09.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Budař (72 článků) , Jan Kraus (980 článků)

Jarní sluníčko je nejagresivnější, varují lékaři

 
Konečně jsme se dočkali horkého víkendu. Lidé vyrazí ven v tričkách, kraťasech, sukních, nedočkavci se možná půjdou ochladit k vodě. Rozhodně by podle lékařů svoje tělo neměli vystavovat slunci, aniž by se předtím namazali krémem s vysokým ochranným filtrem.
28.04.2012 05:55 |

podobné články

Nebojte se sádla, nepřiberete po něm! A navíc je zdravější než margarín

 
Kdy naposledy jste si namazali chleba sádlem? Klidně to udělejte, sádlo je lék našich babiček a určitě si nezaslouží, abychom na něj zanevřeli! Má totiž spoustu dobrých vlastností!
10.05.2013 06:05 |

podobné články

Otestujte se: Situace, kdy začneme věřit na osud!

 
Proč jsme si namazali k snídani rohlík s máslem a medem a nedali si ho raději s šunkou, nepotřebujeme nijak složitě vysvětlovat. Takové rozhodnutí jen málokdy připisujeme „vyšší moci“ a neviditelné ruce „osudu“. Při rozhodování o změně zaměstnání, stěhování a odchodu od partnera však lidé na nadpřirozené síly ovlivňující jejich rozhodování spoléhají více. Častěji tak hovoříme o tom, že je to mimo naši svobodnou vůli a rozhodl o tom „někdo“ či „něco“ nahoře.
24.02.2014 10:25 |

podobné články

VIDEO: Dva Češi chtěli po prostitutce NAPROSTO ŠOKUJÍCÍ VĚCI!

 
Když si domů pozvete holku na sex, tak je potřeba si ji pořádně vychutnat. Tihle dva kluci si ji namazali na chleba hodně zkušeně.
16.10.2016 12:05 |

podobné články

Procházka se změnila v horor. Mladý pár utíkal před býkem, cestu mu zahradil druhý

 
Jak se může víkendová procházka změnit během chvilky v horor, o tom by mohl vyprávět jeden mladý pár z Velké Británie. Při procházce po louce si muž a žena všimli býka, který po nich vystartoval, a chtěli před ním utéct na vedlejší pozemek. Tam ale čekal další býk a zahradil jim cestu. Na oplocených schodech mezi dvěma loukami pak uvězněni strávili téměř hodinu.
12.09.2013 13:45 |

podobné články

Dokument o Lídě Baarové (†86): Žádala Havla o ruku!

 
Byla krásná a mohla mít každého muže! Lída Baarová (†86) dlouhá léta sice milovala říšského ministra propagandy Josepha Goebbelse (†47), ale herečka si myslela i na strýce exprezidenta Václava Havla (†75). Dokonce Miloše Havla (†68) žádala o ruku!
09.01.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4383 článků) , Lída Baarová (389 článků) , Miloš Havel (16 článků)

Změnila si jméno, aby se mohla přihlásit na Facebook. A zbytečně!

 
Jemma Rogersová z Londýna nechtěla být na Facebooku snadno dohádatelná. Tak si změnila skutečné jméno na přezdívku Jemmaroid von Laalaa. Jenže sociální síť změnila podmínky užívání profilů a nařídila dotyčné, aby používala skutečné jméno, jinak jí do profilu nedovolí přihlášení. Mladá Britka to odmítla a raději se přejmenovala na Jemmaroid von Laalaa. Prý aby nepřišla o zprávy a fotky. Jenže po změně příjmení její přihlášení bylo opět odmítnuto. Facebook mezitím její profil zrušil.
15.07.2015 21:00 |

podobné články

Ewa Farna k nepoznání: Zhubla pár kil a změnila účes

 
Zpěvačka Ewa Farna nedávno oslavila osmnácté narozeniny. Nejenže už si může užívat plnoletosti, ale změnila i styl oblékání a vizáž. Z pubertální dívenky vyrostla sexy slečna, která své ženské zbraně umí dobře prodat. Ewa zhubla pár kil, změnila účes a je skoro k nepoznání.
20.09.2011 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (923 článků)

ČSSD si zadala průzkum obliby šéfů stran, vyhrál ho Schwarzenberg

 
Předsedové parlamentních stran se podle průzkumu společnosti Factum Invenio z velké důvěry v populaci netěší. Nejvíce důvěry vyjádřili lidé jedinému kandidátovi na předsedu TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi, jemuž je nakloněno 30 procent respondentů. Průzkum si zadala ČSSD, její šéf Jiří Paroubek skončil druhý s 29 procenty hlasů.
07.08.2009 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

ČSSD vede o 10 procent, tvrdí průzkum, který si strana zadala

 
Sociální demokraté s 33,2 procenta v průzkumu voličských preferencí na počátku dubna vedli nad ODS, která získala 23 procent. Vyplývá to z průzkumu, který si u agentury STEM zadala sama ČSSD a poskytla ho novinářům. Pětiprocentní hranici nutnou pro vstup do Poslanecké sněmovny by překročily ještě KSČM s 12,7 procenta, TOP 09 s deseti procenty a Věci veřejné s 8,5 procenta voličské podpory.
13.04.2010 14:25 |

podobné články

Praha 11 odmítla úvahy o tom, že u ABL zadala sledování politiků ODS

 
Městská část Praha 11 odmítla spekulace o tom, že sama zadala sledování místních politiků ODS, které před několika lety údajně prováděla bezpečnostní agentura ABL, vlastněná rodinou ministra dopravy Víta Bárty (VV).
18.01.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2816 článků)

Nechte mě být, žádala Dagmar Havlová bulvár. A takhle to dopadlo

 
Dagmar Havlová již v březnu žádala média: Nechte mne být! Není lehké odolávat štvavé koncepci bulváru, stěžovala si. Deník Aha! totiž v březnu přinesl informaci o jejím údajném novém příteli. Ovšem nyní o Havlové Aha! píše znovu - prý měla utajený milostný vztah s hercem Michalem Peškem, s nímž kdysi hrála ve filmu Křtiny.
14.05.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1049 článků) , Michal Pešek (43 článků)

Nechte mě být, žádala Dagmar Havlová bulvár. A takhle to dopadlo

 
Dagmar Havlová již v březnu žádala média: Nechte mne být! Není lehké odolávat štvavé koncepci bulváru, stěžovala si. Deník Aha! totiž v březnu přinesl informaci o jejím údajném novém příteli. Ovšem nyní o Havlové Aha! píše znovu - prý měla utajený milostný vztah s hercem Michalem Peškem, s nímž kdysi hrála ve filmu Křtiny.
14.05.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1049 článků) , Michal Pešek (43 článků)

Parkanová žádala kvůli letadlům CASA radu od Kalouska

 
Bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová, kterou chce policie stíhat kvůli předraženému nákupu letounů CASA, prý před podpisem smlouvy žádala ministerstvo financí o radu, uvedl to její kolega Miroslav Kalousek.
15.06.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (687 článků) , Miroslav Kalousek (5864 článků)

KLDR prý má "úderné prostředky" v pohotovosti, zadala souřadnice

 
Severokorejská organizace pro vztahy s Jižní Koreou dnes bez dalšího upřesnění oznámila, že KLDR uvedla do pohotovosti pro odpal své "mocné úderné prostředky" a zadala souřadnice pro cíle. Podle Jižní Koreje a Spojených států chystá komunistická KLDR v nejbližší době test rakety středního doletu. 
11.04.2013 11:55 |

podobné články

Žádala o místo učitelky angličtiny, odpověď školy jí šokovala

 
Doslova šok zažila šestadvacetiletá učitelka angličtiny, která žádala o práci. Její potenciální zaměstnavatel jí totiž odpověděl, že nenajme ji ani žádné její krajany kvůli tomu, že jsou národ alkoholiků.
08.11.2014 13:15 |

podobné články

TOP 09: Vláda je prokorupční, zadala nejvíc zakázek bez výběrového řízení v EU

 
Opoziční TOP 09 se v úterý opřela do vládních stran kvůli vysokému počtu veřejných zakázek bez výběrového řízení. Vloni prý vláda takových zakázek zadala přes tři tisíce v celkovém objemu přes 30 miliard korun. Podle místopředsedkyně strany Heleny Langšádlové je v tomto měřítku Česká republika nejhorší v rámci Evropské unie.
03.02.2015 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (187 článků)