Článek

Kráska z aktuálního filmového trháku bude každou chvíli rodit: Miminko si ale nepořídila s manželem

 
Brazilská herečka Morena Baccarin (36) se v Hollywoodu pohybuje už nějaký ten pátek, ale až po úspěchu komiksové adaptace Deadpool se z ní stala hvězda první velikosti. Momentálně nejvyhledávanější celebrita na filmových serverech po celém světě bude mít brzy další důvod k radosti.
17.02.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Morena Baccarin (6 článků)
Podobné články

Myslela, že bude rodit! Místo miminka jí lékař vyoperoval něco obludného…

 
Když Rumunku Madalinu Neagu (42) rozbolelo břicho, myslela, že bude rodit. Proto hned pospíchala do nemocnice. Gynekologické vyšetření, ale ukázalo něco strašlivého. Žena neměla v břiše miminko, ale obří nádor…
16.04.2015 05:05 |

podobné články

Takhle dnes vypadají hlavní hvězdy Formanova muzikálového trháku Vlasy

 
Od světové premiéry muzikálového filmového trháku Vlasy čerstvého osmdesátníka Miloše Formana uplyne letos již třiatřicet let. Jedna z nejslavnějších muzikálových filmových adaptací byla natočena podle stejnojmenného muzikálu z roku 1968. Kritikou byl film ve své době nedoceněn, diváci jej ovšem milují dodnes. Vy se s námi můžete podívat, jak vypadají jeho hlavní hrdinové, představitelé Sheily, Clauda a Bergera, dnes.
27.03.2012 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Forman (237 článků)

Eva Mendes: Chůvy nechci, jako matka musím vše zvládnout sama

 
Herečka Eva Mendes tvrdí, že je jednou z hollywoodských matek, které odmítají koukat na to, jak jim dítě vychovávají cizí lidé. Jednačtyřicetiletá kráska si tudíž nepořídila žádnou chůvu či jiné pomocníky a všechnu péči o dceru Esmeraldu zvládá sama.
17.06.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Mendes (117 článků)

A je to venku! Ornella se "oko(k)tí" v pátek! Rodit bude císařem

 
Ornella Štiková (20) nedávno prozradila, že se jí miminko v bříšku obrátilo dolů pánevním koncem a že tedy nejspíš bude rodit císařem. Teď je jasný i termín porodu. V pátek spatří světlo světa malý Quentin.
12.03.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (972 článků)

A je to venku! Ornella se "oko(k)tí" v pátek! Rodit bude císařem

 
Ornella Štiková (20) nedávno prozradila, že se jí miminko v bříšku obrátilo dolů pánevním koncem a že tedy nejspíš bude rodit císařem. Teď je jasný i termín porodu. V pátek spatří světlo světa malý Quentin.
15.03.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (972 článků)

Claudia Schiffer čeká třetí dítě

 
Německá topmodelka Claudia Schiffer žijící v Londýně je potřetí těhotná. Miminko čeká s manželem Matthewem Vaughnem . Britský režisér se ji také snaží protlačit k filmu. Společně už budou mít třetí miminko, devětatřicetiletá blondýna má rodit v květnu.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Schiffer (98 článků) , Matthew Vaughn (13 článků)

Těhotnou ženu (†22) přejel otec dítěte: Rodit měla za tři týdny!

 
Konečně se přestěhovala ke své lásce. S přítelem Danielem Dutfieldem (24) se velmi těšila na narození miminka. Rodit měla již za tři týdny. Jessiku Fenner (22) ale srazilo auto. Ona i miminko zemřely. Za volantem přitom seděl sám otec dítěte.
08.07.2014 06:05 |

podobné články

Roční působení Filmového centra České televize přineslo novou formu spolupráce s producenty

 
Nadcházející 48. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je příležitostí k bilanci ročního působení Filmového centra České televize. Právě zde před rokem Filmové centrum vznikalo a v letošním ročníku soutěže se letos objeví i první snímky vzešlé z jeho aktivit. V průběhu ročního fungování se Filmovému centru České televize podařilo nastavit jasný a průhledný systém spolupráce s nezávislými producenty a podpořit vznik nových koprodukčních filmů. Další prioritou Filmového centra je podpora studentské tvorby.
21.06.2013 11:10 |

podobné články

Krejčířův „palác“ v Černošicích opět ve hře: Manželce možná vila zůstane

 
Ještě nedávno to vypadalo, že se manželka Radovana Krejčíře bude muset rozloučit s luxusní vilou v Černošicích. Ta disponuje například dvěma bazény, obřím akváriem a diskotékou. Teď ale Kateřině Krejčířové opět svitla naděje. Nejvyšší soud totiž podle České televize rozhodl, že může znovu předložit důkazy, podle nichž si dům nepořídila z peněz uprchlého a pravomocně odsouzeného manžela.
19.12.2015 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (646 článků)

Konečně podprsenky pro každou postavu. A pro každou příležitost

 
Svěží jarní kolekce spodního prádla je tady. A je plná luxusních kousků pro opravdu každou postavu. Ať už se pyšníte bujnými vnadami anebo truchlíte, že k vám příroda nebyla štědřejší, určitě si přijdete na své. Objevte podprsenky pro prsa všech velikostí a pro každou příležitost!
28.02.2014 08:05 |

podobné články

Takhle se dělá kariéra: Nadstandardně vybavená zpěvačka nechala fanoušky nahlédnout do svého vražedného dekoltu

 
Tato rapperka se už nejspíš úplně vykašlala na zpívání a rozhodla se, že bude za všech okolností pózovat před objektivem. Nejnovější snímky Nicki Minaj (31) jsou ovšem přelomové, protože je nepořídila sama, a do záběru se tak vešlo více než její obličej a bujný dekolt.
12.03.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicki Minaj (165 článků)

Takhle si žijou psíci Paris Hilton

 
Paris Hilton opět potvrdila, že luxus je slovo, které jí rozhodně není cizí. Tentokrát si však nepořídila novou kabelku, nebo luxusní auto, nýbrž udělala radost svým blízkým. Konkrétně trojici svých psů, kterým nechala postavit luxusní palác, který je přesnou kopií její vily v Beverly Hills. Ve dvoupatrovém domě najdou pejsci klimatizované místnosti, speciálně upravené místo na spaní, zdobené mramorové schodiště nebo například vlastní […]
12.06.2009 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (576 článků)

Vince Vaughn si odmítá koupit mobil. Telefonuje od kamarádů

 
Ačkoliv bere dvacet milionů dolarů za film, peníze utracené za mobilní telefon mu přijdou jako vyhozené z okna. Kdykoli se potřebuje Vince Vaughn někomu dovolat, půjčí si telefon od kolegů či kamarádů. „Mám z mobilu upřímnou hrůzu. Když ho člověk má, neustále mu někdo volá, píše textovky a otravuje,“ vysvětluje hvězda filmu Rozchod , proč si ho ještě nepořídila.
16.11.2009 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vince Vaughn (16 článků)

Závislá na nakupování. Co s tím?

 
V kruzích odborných se tomu říká shopaholizmus nebo oniománie. V praxi to vypadá tak, že nejste schopna projít kolem obchodu, aniž byste v něm něco nepořídila. Jste si opravdu jistá, že potřebujete jednadvacátý pár bot a třetí hnědou ...
21.09.2011 11:35 |

podobné články

Exministryně Kovářová: Sex na gauči v kanceláři jí chybí

 
Krásná exministryně spravedlnosti a právnička Daniela Kovářová (46), které už nikdo neřekne jinak než sexy dračice, vydává v polovině října svoji v pořadí pátou knihu. Inspirací se jí tentokrát stala vlastní advokátní praxe. Kovářová se přiznala, že lituje, že si do kanceláře nepořídila pohovku, která by dávala prostor erotickým hrátkám.
25.09.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kovářová (181 článků)

Je jí 103 let a nikdy neviděla televizi!

 
Gertrude Hindleyová z anglického hrabství Devon nikdy televizi neměla a také ji nesledovala. Za 103 roků života tak neviděla korunovaci britské královny Alžběty II., unikly jí dramatické události jako zastřelení prezidenta Kennedyho či pád Berlínské zdi. Jenže ona toho nikdy nelitovala. Že si ďábelskou skříň do bytu nepořídila, se jí prý vyplatilo. Díky tomu se dožila požehnaného věku.
01.06.2015 18:05 |

podobné články

Krejčířova manželka má šanci, že nepřijde o luxusní vilu

 
Nejvyšší soud rozhodl, že manželka Radovana Krejčíře může znovu předložit důkazy, podle nichž si dům nepořídila z peněz uprchlého a pravomocně odsouzeného manžela, informovala v sobotu Česká televize. Objekt kvůli Krejčířovým dluhům obstavil exekutor a chystal se ho prodat.
19.12.2015 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (646 článků)

Nejvyšší soud se přiklonil na stranu manželky Krejčíře: Dostane zpět vilu za 400 milionů?

 
Šance na návrat! Manželka Radovana Krejčíře Kateřina (41) může znovu předložit důkazy, podle nichž si nepořídila luxusní vilu v Černošicích u Prahy z peněz uprchlého a pravomocně odsouzeného manžela. Objekt kvůli Krejčířovým dluhům obstavil exekutor a chystal se ho prodat.
21.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (646 článků)

Slavný český herec se převlékl za Josefinu z trháku Někdo to rád horké. Víte, kdo to je?

 
Proslavil se v mnoha českých, ale také zahraničních filmech. Byl hvězdou Neprůstřelného mnicha Bourneova mýtu, 15 minut, Hellboye a dalších hollywoodských trháků. U nás má občas potíže s novináři, ale přesto je u diváků nesmírně oblíbený. Teď se s bratrem oblékl do ženských šatů a pochlubil se, jak by mu to slušelo coby zástupci něžného pohlaví. Už víte, o koho jde?
14.11.2012 07:05 |

podobné články