Článek

Krasavec z Doktorů z Počátků si nechal narůst plnovous: Vypadá o roky starší

 
Když jsme v Novém Městě nad Metují potkali herce a zpěváka Romana Tomeše, mysleli jsme, že jsme omylem zabloudili do o desítky kilometrů vzdáleného Jičína. Místo pohledného mladíka, jehož známe mj. ze seriálu Doktoři z Počátků, jsme totiž najednou uviděli Rumcajse.
15.06.2015 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (70 článků)
Podobné články

Kam se poděl svůdný Antonio Banderas? Nechal si narůst šedivý plnovous a zestárl o deset let

 
Španělský herec Antonio Banderas (50) během posledních pár týdnů pěkně zestárl. Léta navíc mu přidala jeho drobná role v novém filmu He Loves Me, kvůli které si nechal narůst plnovous. Antonio tak bude v novém snímku vypadat zcela jinak, než jak jsme zvyklí.
30.07.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (127 článků)

Muže zavřeli do vězení na šest let jen proto, že si nechal narůst vousy!

 
Čínský muž byl zadržen a odsouzen na šest let do vězení jen kvůli tomu, že si nechal narůst plnovous. Zároveň s ním navíc odsoudili i jeho ženu! Ta si půjde sednout na dva roky.
30.03.2015 23:26 |

podobné články

Pánové, zahoďte žiletky: Hipsterský plnovous je odznakem mužnosti

 
Hipsterské hnutí vzniklo původně jako reakce na metrosexuální mainstream. Hipsteři chtěli vybočovat a vrátit se k prastarému vyjádření mužnosti. Proto se oblékli do flanelových košilí, začali jezdit na starodávných kolech a nosí plnovous. Jenže to, co bylo výjimkou, je teď naopak módní a mainstreamové. Plnovous má každý druhý muž. A hipsteři by se tedy z podstaty své filosofie měli vousů vzdát. Ale nedělají to. Proč? Podle psychologů jednoduše proto, že jejich velké vousy jsou znakem mužnosti a plodnosti. A dělají dojem na ženy. A konkurence je teď veliká.
27.03.2015 14:05 |

podobné články

Hipsteři, zapomeňte na malé baňky. Letos frčí plnovous obalený ve třpytkách

 
Loni touto dobou internet a především sociální sítě typu Instagram a Twitteru zaplavily tisíce fotek hipsterů, kteří svůj plnovous ozdobili vánočně. Vousatí muži se inspirovali reklamní kampaní společnosti Grey London. Do porostu na tvářích si vetkali malé baňky a s ozdobou vyrazili na vánoční večírky. Letos ale frčí něco jiného. Plnovous obalený metalickými třpytkami.
26.11.2015 18:05 |

podobné články

Proč muži masově začali nosit plnovous?

 
Britští psychologové odmítají, že by to bylo primárně kvůli snaze přitahovat ženy. I tento aspekt v tom je, ale plnovous jim především ve zjemnělé době poskytuje extra mužnou a dominantní vizáž. Navíc výzkumy u žen dokazují, že jim osobně se dlouhý plnovous líbí ze všech úprav tváře mužů nejméně.
31.08.2016 12:05 |

podobné články

Proměna filmového vraha z Colorada: Má plnovous a modlí se k Alláhovi!

 
James Holmes, který loni v létě v kině na předměstí amerického Denveru postřílel 12 lidí a desítky jich zranil, konvertoval k islámu a modlí se pětkrát denně. Nemá už oranžový přeliv, zato si nechal narůst plnovous, který je prý symbolem jeho nově nalezené víry.
21.03.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: James Holmes (35 článků)

Co to je za hipstera? David Švehlík se nechal zarůst a je ještě víc sexy!

 
Vždycky patřil mezi nejpohlednější české herce, ale ve vousech vypadá ještě líp. David Švehlík (44) se přestal holit a nechal si narůst plnovous. I když má vousy zrzavé a vlasy hnědé, vypadá výborně.
12.08.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: David Švehlík (72 článků)

Pánové, sáhněte po žiletkách: Plnovous vám přidává až 10let věku!

 
Z plnovousu se stal v posledních letech módní hit. Zatímco před deseti roky ho nosili jen „vykopávky“ z venkova, dnes se plnovousem chlubí mladí mužové ve velkoměstech. Ať už jsou vousy módní záležitostí, či nikoli, jedno umějí pořád, zdánlivě přidávat mužům věk. Pánové mající plnovous vypadají o deset let starší, než když jsou hladce oholeni.
05.11.2014 15:00 |

podobné články

Proč mají hipsteři vousy? Souvisí to s dominancí v tlupě a drsným sexem! Čím delší plnovous, tím větší samec!

 
Proč mají mladí muži v dnešní době potřebu nechat si narůst plnovous? To je zajímavá otázka, která napadá mnoho lidí. Takže vědci si na to vzali grant, začali zkoumat hipstery a nyní přinášejí výsledky. Prý to souvisí se sexem a dominancí ve společnosti.
31.03.2015 11:31 |

podobné články

Hvězda Doktorů z Počátků: Roztahovala se před Tunisany!

 
Za sebou má seriálovou svatbu s Václavem Jílkem (33). Ve skutečnosti si ale Michaela Sejnová (22) alias sestřička Markétka z Doktorů z Počátků, užívá sluníčka a moře na tuniském ostrově Djerba s přítelem Honzou.
22.07.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Jílek (21 článků) , Michaela Sejnová (20 článků) , Jan Jílek (22 článků)

Písaříku, ví tohle matka tvého syna? Blbec Jaroušek z Doktorů z Počátků zase načapán s jinou

 
Herec Martin Písařík, populární blbeček Jaroušek z Doktorů z Počátků, si zřejmě nemůže pomoci. Na konci srpna veřejně ponížil svoji přítelkyni, když jí nasadil parohy. Na párty ho paparazzi načapali, jak se líbá s cizí dívkou a došlo i na další velmi intimní záležitosti. A to byla v té době jeho přítelkyně Michaela v šestinedělí, společně mají syna.
05.11.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (147 článků)

Z ošklivého káčátka sexy čtyřicátnice: Takhle se s léty vyklubala do krásy hvězda Doktorů z Počátků

 
Pořekadlo o dobře zrajícím víně se na herečku Nelu Boudovou  (47) hodí beze zbytku. Hvězda Doktorů z Počátků, která své první role začala hrát ještě jako studentka v polovině osmdesátých let, nikdy nepatřila k typickým krasavicím.
23.12.2014 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (103 článků)

Smůla, dámy: Tenhle krasavec z Doktorů z Počátků je s přítelkyní už 6 let! A plánují rodinu

 
Herec Václav Jílek v seriálu Doktoři z Počátků hraje terapeuta a pod rukama mu prochází pořádné hvězdy. Léčí Halinu Pawlowskou, Sabinu Laurinovou nebo Martina Preisse. "Halina má závislost na prášcích, u Sabiny to je určitý kvartálek. Má lepší období, kdy nepije, a potom období, kdy to je hodně špatný," prozradil herec.
16.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (212 článků) , Martin Preiss (53 článků) , Halina Pawlowská (439 článků) , Václav Jílek (21 článků)

Krasavec z Doktorů z Počátků slaví narození prvního syna: Dal mu irské jméno a na jeho svátek ho nikdy neuvidí

 
Herce Martina Písaříka, jehož známe mj. ze seriálu Doktoři z Počátků, jsme potkali na filmové premiéře adrenalinového filmu plného akčních hrdinů Postradatelní 3. Pokud jde o adrenalin, tak má z poslední doby Martin úplně jiné zkušenosti. Raduje se totiž z narození prvorozeného syna.
15.08.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (147 článků)

Seriál ho neuživí: Krasavec z Doktorů z Počátků zpívá na ulici a schovává se před policisty

 
Romana Tomeše známe ze seriálu Doktoři z Počátků, kde ale momentálně jeho postava a dějová linka, s níž je spjata, chybí. To je důvod, proč měl přes léto pořádně hluboko do kapsy. Dokonce se musel živit tím, že hrál na ukulele na turisticky atraktivních místech, a podle toho, co vybral do futrálu, se u něj doma jedlo.
31.08.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (70 článků)

Kandidátky KSČM obsahují celkem 37 bolševických doktorů

 
Na kandidátních listinách KSČM v krajských volbách se objevuje celkem 37 kandidátů s titulem RSDr., tedy bolševických doktorů. Zato skutečných doktorů s titulem MUDr. je pouze sedm. Volič tak může na první pohled zjistit, o jakou partaj se jedná. Ostatní strany tyto abolventy politické školy tají.
13.10.2012 10:25 |

podobné články

Italský kuchař Emanuel se nechal zarůst!

 
Zřejmě se italskému kuchaři Emanuelu Ridimu (36) zalíbil plnovous, který si nedávno nechal narůst prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška (63), a nejspíš proto si také neváhal pořídit nevzhledné strniště.
09.07.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (463 článků)

»Přešlap« Romana Vojtka: Dcera (4) se ho teď bojí!

 
Jako by utekl z natáčení filmové verze pohádky o Rumcajsovi. Tak teď vypadá muzikálový zpěvák Roman Vojtek (42). Nechal si narůst ukázkový plnovous, už teď toho ale pěkně lituje.
17.06.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (455 článků)

»Přešlap« Romana Vojtka: Dcera (4) se ho teď bojí!

 
Jako by utekl z natáčení filmové verze pohádky o Rumcajsovi. Tak teď vypadá muzikálový zpěvák Roman Vojtek (42). Nechal si narůst ukázkový plnovous, už teď toho ale pěkně lituje.
18.06.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (455 článků)