Článek

Kramného patálie kvůli vyvraždění rodiny nekončí: Obvinění z dalšího zločinu!

 
Petr Kramný již netrpělivě čeká na soudní přelíčení, během kterého bude chtít se svou obhájkyní Janou Rejžkovou vyvrátit závěry Policie ČR. Ta tvrdí, že se obviněný dopustil dvojnásobné vraždy elektřinou na své dceři Klárce (†8) a manželce Monice (†36), což obhajoba odmítá a upřednostňuje závěry vyšetřování egyptských kriminalistů. Nyní se k tomuto dokazování závažného zločinu přidalo nové obvinění, alespoň podle tvrzení bulvárního portálu TN.cz.
25.03.2015 12:15 |

podobné články

Podobné články

Vyvraždění britské rodiny v Alpách: Dílo nájemných vrahů!

 
Nitky v záhadném případu vyvraždění britské rodiny ve Francii se začínají rozplétat. Policie má prvního podezřelého – vyslechne bratra zavražděného inženýra Saada Al-Hilliho (†50) Zaida. Hádali se kvůli dělení dědictví.
08.09.2012 12:11 |

podobné články

Hon na Američana kvůli vyvraždění rodiny, píšou v zahraničí

 
Čtyřnásobná vražda, vyvraždění jedné rodiny z brněnských Ivanovic, která dnes dopoledne otřásla Českem, už zaplnila také americká média. Právě 20letý Američan Kevin Dahlgren je totiž hlavním podezřelým z tohoto hrůzného činu.
23.05.2013 14:15 |

podobné články

Za vyvraždění rodiny dostal voják doživotí

 
K trestu doživotního vězení byl dnes odsouzen bývalý příslušník americké armády v Iráku za vyvraždění irácké rodiny, jehož se dopustil v roce 2006.
05.09.2009 09:00 |

podobné články

Vyvraždění rodiny v Brně: Dahlgren nalákal poslední obět esemeskou!

 
Američan Kevin Dahlgren (20), obviněný z vyvraždění čtyřčlenné rodiny v Brně-Ivanovicích, měl zločin zřejmě dobře promyšlený. Poslední oběť nalákal na místo činu esemeskou!
25.06.2013 12:10 |

podobné články

Policie zadržela Petra Kramného! Je obviněn z vyvraždění vlastní rodiny

 
Policie zadržela Petra Kramného a obvinila ho z vraždy manželky Moniky a dcery Klárky, které zemřely v loňském roce během dovolené v egyptské Hurghádě.
19.02.2014 08:20 |

podobné články

Nové důkazy z Egypta: Co na ně říká advokát Petra Kramného?

 
Česká mordparta už druhým dnem operuje v Egyptě. Zatímco oficiální zdroje mluví o tom, že se tam šestičlenný tým vydal dojednávat spolupráci, neoficiální zprávy hovoří o tom, že zkrátka hledají další důkazy k u svědčení Petra Kramného z vyvraždění vlastní rodiny.
11.03.2014 10:50 |

podobné články

Kramného matka už po Klárce nesmutní. Má totiž novou vnučku. Kdo to je?

 
Vztahy v rodině Petra Kramného jsou stále vyostřené. Kramného matka se nestýká s Kramného sestrou a svojí dcerou. Ta totiž svého bratra už dávno zavrhla. Irena Rychlá si ale našla novou rodinu. O koho jde?
18.01.2016 22:01 |

podobné články

Mikulášovy patálie míří na filmová plátna

 
V Paříži má premiéru hraný film inspirovaný známou knihou Mikulášovy patálie.
30.09.2009 13:10 |

podobné články

Film Mikulášovy patálie přináší lehkou a vkusnou rodinnou zábavu

 
Nejen ve Francii, ale i v Česku si statisíce dospělých pamatují na pohodový pocit, jaký v nich zanechala drobná knížečka z dětství se jmény Goscinny-Sempé na hřbetu. Mikulášovy patálie, humorné příhody party kluků, kteří všechno myslí dobře, ale vždycky se dostanou do problémů, se po letech vracejí jako film.
13.11.2009 18:10 |

podobné články

Aneta Galisová: I já se chystám na Mikulášovy patálie

 
Hvězda SuperStar Aneta Galisová má pohádky a příběhy pro děti moc ráda a ochotně na ně doprovází svou pětiletou sestru. Mikulášovy patálie si rozhodně nenechá utéct!
02.06.2010 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Galisová (34 článků)

Filmové premiéry: Mikulášovy patálie na prázdninách, Joe, Sex, drogy a daně, Love Song a 22 Jump Street

 
Kdo chce vzít děti do kina, pro toho jsou tu Milulášovy patálie na prázdnínách. Nicolas Cage hraje v dramatu Joe, které se odehrává ve společenství ztracených existencí. Dánský film Sex, drogy a daně pojednává o velkolepém přátelství mezi dvěma nechvalně známými a provokativními postavami moderní dánské historie. Keira Knightleyová hraje hlavní roli v romantickém filmu Love Song. Akční komedie 22 Jump Street prověří přátelství dvou policejních důstojníků.
10.07.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (131 článků)

Kevin Dahlgren (23) o zabití čtyř členů jedné rodiny: Vyvraždění příbuzných mi udělalo dobře!

 
Čtyřnásobná vražda příbuzných jako terapie?! Přesně tak to vidí americký ztroskotanec Kevin Dahlgren (23). Po vyvraždění svých příbuzných v Brně-Ivanovicích se nechal slyšet, že brutální poprava nevinných lidí, u kterých v Česku bydlel, měla na jeho život pozitivní vliv.
02.06.2016 05:10 |

podobné články

Další rána pro Petra Kramného: Nejvyšší soud definitivně utnul jeho stížnosti

 
Nejvyšší soud zamítl dovolání Petra Kramného v kauze křivého obvinění policisty. Kramný, odsouzený na 28 let za vraždu manželky a dcery na dovolené v Egyptě, policisty podle obžaloby nepravdivě nařkl, že ho při výslechu napadli. Kramného Okresní soud v Ostravě uznal vinným, avšak další postih mu soudkyně neukládala s ohledem na výjimečný trest vyměřený za dvojnásobnou vraždu.
05.04.2018 14:15 |

podobné články

Trápení popotahovaného svědka z kauzy Parkanová nekončí

 
Patálie pilota Karla Daňhela kvůli údajnému zneužití nezletilé dívky ještě neskončily. Ačkoliv dívka své obvinění stáhla, policisté stále případ neuzavřeli a proto Daňhelovi stále hrozí, že bude potrestán. Jeho právnička si chce stěžovat.
02.08.2012 10:10 |

podobné články

Trápení popotahovaného svědka z kauzy Parkanová nekončí

 
Patálie pilota Karla Daňhela kvůli údajnému zneužití nezletilé dívky ještě neskončily. Ačkoliv dívka své obvinění stáhla, policisté stále případ neuzavřeli a proto Daňhelovi stále hrozí, že bude potrestán. Jeho právnička si chce stěžovat.
02.08.2012 10:15 |

podobné články

Petrova maminka se zhroutila z toho, že Kramného lidé označují za vraha své rodiny

 
Sestra Petra Kramného, který v Egyptě přišel za záhadných okolností o dceru a manželku, promluvila o tom, co prožívá jejich rodina. Jak jejich matka nese to, že lidé Kramného předem odsoudili.
05.09.2013 08:50 |

podobné články

Tajemství propuštění Kramného: V Egyptě ho drželi za podivných okolností, pomohla i Nova

 
Redakce TN.cz vyzpovídala egyptského právníka Kerolese Ezzata Bashiera. Ten má přístup do policejního spisu v kauze PETRA KRAMNÉHO A JEHO RODINY. Proč Egypťané najednou Kramného propustili? Pomohla i TV Nova a redakce TN.cz.
15.11.2013 10:21 |

podobné články

Dojemné setkání Petra Kramného s rodinou: Sestra ho nechtěla vidět!

 
Konečně se dočkal. Emotivní setkání proběhlo v ostravské věznici, když podezřelého z dvojnásobné vraždy Petra Kramného (35) navštívila část rodiny. Konkrétně zdrcení rodiče, tatínek Karel a maminka Irena. Sestra Lenka bratra nepřijela podpořit, protože nepatří k těm, kteří by o nevině Petra Kramného byli přesvědčeni.
11.03.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (20 článků)

Motiv vyvraždění tří neviňátek ve Vlasaticích? Dluhy za skoro 800 tisíc!

 
Motiv vyvraždění tří novorozenců jejich matkou (31) z Vlasatic na Brněnsku je drsný a krutý: rodina totiž měla dluhy za téměř 800 tisíc korun, které nestíhala splácet!
20.07.2013 16:35 |

podobné články