Článek

Královnu české popové scény nahánějí exekutoři

 
Helena Vondráčková má pořádnou ostudu. Kvůli pokutě ve výši 10 000 Kč dostala exekuční plombu na majetek v hodnotě mnoha milionů.
29.06.2015 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (928 článků)
Podobné články

Exekutoři chtějí, aby jim věřitelé propláceli marné exekuce

 
Exekutorská komora (EK) tvrdí, že exekutoři ze svého platí rostoucí náklady na neúspěšné exekuce, kdy dlužníkům není co zabavit. I když exekutoři věřitelům předem říkají, že nic nevymohou, ti přesto obvykle trvají na řízení. Exekutoři ho tak musí zahájit, protože je na ně přenesena část soudní moci, i když vědí, že nevymohou nic. Jenže zároveň jako podnikatelé se už brání tyto náklady platit.
14.02.2016 04:50 |

podobné články

Susan Sarandon: Točím jenom projekty, které mi nahánějí strach

 
Herečka Susan Sarandon se přišla na tento svět bavit. A hodlá se bavit také při práci. Sedmdesátiletá hollywoodská hvězda tak kývne jenom na projekty, které jí nahánějí strach a u kterých si je jistá, že se bude skvěle bavit. Pokud je však role nudná a průměrná, vždy ji odmítne.
03.08.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Susan Sarandon (122 článků)

Exekutoři nedodržují zákon, rozpálil se Pospíšil. Zvažuje jejich zrušení

 
Média nachází stále nové a nové případy, na nichž se ukazuje, že exekutoři postupují vůči mnoha dlužníkům neadekvátně. Díky jejich práci musí často občan, který opomněl zaplatit dluh deset korun, zaplatit na exekucích tisíce. Podstatná část z těchto peněz jde přitom právě za exekutory jako odměna za odvedenou práci. Existují nástroje, které mohou zvůli exekutorů zastavit? Ministr spravedlnosti Jiřří Pospíšil tvrdí, že příslušné zákony existují, ale exekutoři je obcházejí. Proto na některé exekutory podal kárné žaloby. Uvažuje i o zrušení exekutorů.
29.01.2012 13:30 |

podobné články

Exekutoři použili slzák! Napadli naši babičku, tvrdí rodina! Jen jsme se bránili, tvrdí oni

 
VIDEO: Dva exekutoři napadli naši babičku, nastříkali jí do očí slzný plyn a okradli ji. Přesně toto tvrdí rodina čtyřiašedesátileté paní z Roztok u Prahy. Exekutoři ale tvrdí, že napadeni byli první oni a že mají důkazy.
17.04.2013 10:10 |

podobné články

Exekutoři draží zabavené věci: Fabia za 20 tisíc, lednice za 200 Kč

 
V exekutorských dražbách se dá získat takřka vše. Exekutoři napříč republikou totiž nabízejí auta, motorky, čtyřkolky, skutry, domácí spotřebiče, televize, telefony, ale i například zbraně. Pokud sháníte nějakou věc, tak se podívejte, co exekutoři nabízejí.
14.01.2014 19:25 |

podobné články

Exekutoři sedřou lidi o chlup méně. Pelikán: Odměny byly nepřiměřené

 
Od dubna se budou mít exekutoři zřejmě o něco hůř. Ministerstvo spravedlnosti jim totiž sníží nárok na náklady, které dostávají paušálně za každou exekuci, a také minimální odměny ze tří na dva tisíce. Člověk, jehož původní dluh byl tisíc korun, by tak měl na celkových nákladech ušetřit zhruba 1200. Exekutoři se proti nařízení bouří.
24.03.2017 06:45 |

podobné články

Svět má další Miss, tahle ovšem bývala mužem

 
Jsou mladé, štíhlé, vysoké a mají jemné rysy. Málokdo by poznal, že dívky s korunkou se narodily jako muži. Soutěž transsexuálů a transvestitů má další královnu, letos je z Brazílie. Další články k tématu: VIDEO: V Thajsku volili královnu krásy. Soutěž vyhrál Filipínec VIDEO: V Thajsku zvolili novou královnu krásy. Je to muž Transsexuálka Miss Universe nevyhrála, získala ale titul sympatie Transsexuálka, která změnila pravidla Miss Universe, je napůl Češka Transsexuálka smí soutěžit v Miss Kanada, rozhodl Donald Trump Transsexuální královnou krásy se stala Thajka
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3645 článků)

Popové koncerty vydělávají více než klasika, ale jsou rizikovější

 
Koncerty popové hudby jsou výdělečnější, ale rizikovější než koncerty hudby klasické. Mnohá vystoupení popových hvězd se totiž konají pod širým nebem a jejich návštěvnost je zčásti závislá na počasí. Velké akce vážné hudby ani popové festivaly by nebylo možné pořádat bez finančních partnerů a dotací z veřejných zdrojů.
06.02.2013 08:40 |

podobné články

Český rozhlas otevře na festivalu United Islands dvě scény, nabídnou rock i jazz

 
Český rozhlas Wave stage a Český rozhlas Jazz stage - tak se budou jmenovat scény, které bude Český rozhlas mít na letošním festivalu United Islands. Obě budou umístěny na Střeleckém ostrově a nabídnou svůj program 19. a 20. června. Posluchači se mohou těšit na indie, dance a rock kapel z mladé české hudební scény. Na své si ale přijdou i fanoušci progresivního jazzu, kteří ocení jeho fúze s popem, rockem či elektronikou. Vstup na obě scény bude tradičně zdarma.
17.06.2015 14:06 |

podobné články

Ewa Farna, nebo Lucie Bílá? Kterou zpěvačku máte raději?

 
Hvězda popové scény Ewa Farna, která má více jak dvojnásobný počet fanoušků na facebooku, než její hudební kolegyně, dlouholetá stálice české hudební scény Lucie Bílá. Kterou z těchto dvou zpěvaček rádi posloucháte?
13.02.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Ewa Farna (1080 článků)

Tablet za 600 Kč, notebooky za 300 Kč! Tyto věci draží exekutoři

 
Blíží se Vánoce a Češi i díky intervenci České národní banky budou mít na nákupy méně peněz. Mnoho lidí se tak bude rozmýšlet, co koupit. Pokud přesto chcete vysněnou věc získat a dokonce levněji než v obchodech, zúčastněte se dražby zabavených věcí. Podívejte se, co vše exekutoři draží.
13.11.2013 11:11 |

podobné články

Ornella Muti o plastikách: Zvětšování prsou je už skoro jako pití kávy

 
Italská herečka Ornella Muti už potřetí zavítala do Prahy. Je předsedkyní letošního ročníku České Miss a v sobotu 23. března bude korunovat novou královnu krásy. Herečka nevidí žádný problém v tom, že některé finalistky mají za sebou vylepšení pomocí plastických chirurgů. Další články k tématu: Ornella Muti korunuje novou českou královnu krásy Bude miss blondýna, nebo bruneta? Už šest let si střídají trůn OBRAZEM: Tyto krásky zabojují o korunku České Miss
22.03.2013 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Muti (49 článků)

Neplatiče hledají exekutoři pomocí internetových sociálních sítí

 
Originální způsob, jak najít skrývající se neplatiče a vybrat od nich dlužné peníze, našli exekutoři v Urdmutské autonomní republice na východě evropské části Ruska. Využívají k tomu internetové sociální sítě.
25.10.2009 16:30 |

podobné články

POTVRZENO! Exekutoři můžou zabavit SOCIÁLNÍ DÁVKY

 
Několik měsíců trvající spor, zda exekutoři mají právo zabavit dlužníkům sociální dávky, je vyřešen.
01.04.2011 18:50 |

podobné články

DNEŠNÍ TISK: Exekutoři chtějí brát majetek BEZ SOUDŮ

 
Čtvrteční noviny informují mimo jiné o tom, že exekutoři se chtějí obejít bez soudních rozhodnutí.
28.04.2011 07:15 |

podobné články

PŘÍBĚH: Exekutoři pronásledují ženu i s dítětem. Ona ale NEDLUŽÍ!

 
Do zoufalé situace přivedli exekutoři mladou maminku z Bohumína. Vymáhají po ní statisíce korun, které ale nedluží ona, nýbrž uživatel bytu do něhož se nastěhovala jako podnájemník.
23.05.2011 14:35 |

podobné články

Exekutoři nebudou mít zcela volné ruce, ujišťují soudci

 
Záměr ministerstva spravedlnosti, aby k samotnému zahájení exekuce po předložení všech právních dokumentů už napříště nebylo nutné ani formální posvěcení soudem, nepovede k tomu, že by exekutoři měli zcela volné ruce. Právu to potvrdili přímo soudci, kteří se exekucemi zabývají. Podle nich budou mít soudy naopak více času a kapacit na to, aby se věnovali sporným případům.
27.06.2011 12:05 |

podobné články

Exekutoři v úzkých! Dlužník je zamkl v bytě a poškodil auto

 
Exekutoři na Ostravsku to nemají lehké. Při jednom zásahu zůstali po rvačce zamčeni v bytě.
21.07.2011 19:05 |

podobné články

Češi nesplácí dluhy, musí zasahovat velice často soud

 
Stále více Čechů má problémy se splácením dluhů. Množí se případy, kdy musí zasáhnout soud a exekutoři. Právu to potvrdila jedna z největších inkastních agentur a shodují se na tom i exekutoři.
25.07.2011 11:00 |

podobné články