Článek

Královna v slzách! Uspali jí kamarádku!

 
Když v Londýně iniciovali před čtyřmi roky olympiádu, zapojila se do propagace také samotná královna Alžběta II. (90).
10.10.2016 07:45 |

podobné články

Podobné články

Vražda na líbánkách: Anni uspali a poté zastřelili!

 
Chladnokrevná vražda bez známek sexuálního násilí. Z nově zveřejněné lékařské zprávy vyplynuly další podrobnosti o tragické smrti Anni Dewani (†28) na svatební cestě s milionářem Shrienem Dewanim (30) v Jihoafrické republice. Podle dokumentu mladou ženu možná uspali a potom zastřelili.
27.12.2010 13:05 |

podobné články

Švédská královna Silvia v roli babičky: Láska k vnoučeti je jiná

 
Sedmdesátiletá švédská královna Silvia si roli babičky užívá. Zatím má jenom jednu vnučku, princeznu Estelle, ale už brzy se narodí další. Další články k tématu: Švédská královna chce očistit otcovo jméno, vyšetří jeho pletky s nacisty Švédská královna se vyjádřila k potratům, feminismu a anorexii Švédská princezna Madeleine porodí své první dítě v Americe Švédská princezna Madeleine bude mít holčičku Švédská princezna Victoria: Mateřství je nádherné, Estelle jen jí a spí Švédská princezna ukázala dceru Estelle, svetr má od matky královny
31.10.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (219 článků)

Britská královna prý vyznamená romského policistu z ČR

 
Překvapivě daleko to dotáhl jeden z českých Romů, který před šestnácti lety emigroval do Velké Británie. Za služby romské komunitě mu má příští měsíc udělit královna Alžběta II. Vysoké britské civilní vyznamenání. Informoval o tom Český rozhlas. Řád britského impéria udělí v květnu královna Alžběta II. českému Romovi Petru Torákovi. Ten působí už několik let v řadách britské policie, královna mu řád propůjčí za služby romské komunitě.
17.04.2015 11:06 |

podobné články

Královna v slzách! Zemřela její psí kamarádka!

 
Když v Londýně iniciovali před čtyřmi roky olympiádu, zapojila se do propagace také samotná královna Alžběta II. (90).
10.10.2016 05:15 |

podobné články

Opičák Heiko doflámoval: Odchytli ho veterináři

 
Dobrodružná pouť dželady Heika (6,5) z brněnské ZOO je u konce. Jeho pronásledovatelé ho dostihli a uspali v úterý v 10:45. Heiko byl na svobodě od čtvrtečního odpoledne.
13.10.2009 11:50 |

podobné články

Pavián - útěkář se kvůli zimě po pěti dnech sám vrátil do zoo

 
Ošetřovatelům brněnské zoo se v úterý dopoledne podařilo lapit uprchlého opičího recidivistu. Paviána Heika, který byl na útěku od minulého pátku uspali narkotizační puškou. Zima jej totiž zahnala zpět do důvěrně známého prostředí zoo, kde jej v pavilonu zeber zahlédl jeden ze zaměstnanců. Vše ostatní bylo dílem okamžiku.
13.10.2009 12:35 |

podobné články

Langmajera na Nově uspali!

 
Jedna z největších hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě, herec Jiří Langmajer (43) na Nově končí! Tak se ještě nedávno spekulovalo o dalším vývoji Langmajerova působení v nejsledovanějším českém seriálu. Šíp už ale ví, jak to ve skutečnosti je a bude.
01.12.2009 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (400 článků)

Langmajera na Nově uspali!

 
Jedna z největších hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě, herec Jiří Langmajer (43) na Nově končí! Tak se ještě nedávno spekulovalo o dalším vývoji Langmajerova působení v nejsledovanějším českém seriálu. Šíp už ale ví, jak to ve skutečnosti je a bude.
02.12.2009 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (400 článků)

Poslední slova Cory (†23): Time, miluji tě!

 
„V šest budu zase u tebe. Buď celou dobu tady, miluji tě,“ šeptala Carolin Ebert (†23) svému manželovi Timovi (25). Byla to její poslední slova... Pak ji uspali a plastický chirurg zařízl skalpel do jejích prsou. Carolin alias pornohvězdě Coře se plnilo přání: šesté zvětšení ňader, tentokrát na velikost 70G. Při operaci však upadla do kómatu, ze kterého se už neprobudila.
28.01.2011 05:15 |

podobné články

VIDEO Kubicu zase uspali - Fotky, z nichž mrazí

 
Lékaři v italské nemocnici Santa Corona nedaleko Janova vrátili Roberta Kubicu (26) do umělého spánku. Pusťte si videosimulaci nehody.
09.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Kubica (70 článků)

Pohublý huňáč chodil tři týdny s plastovým soudkem na hlavě

 
Celé tři týdny běhal bezmocně po lese tento medvídek, kterému uvízla hlava v plastovém soudku. Pohublému huňáčovi pomohli až ochránci přírody z amerického státu Tennessee, kteří jej nejdřív uspali a od nesnesitelné přítěže osvobodili.
25.07.2011 18:35 |

podobné články

Šilhavá vačice Heidi uhynula

 
Vačice Heidi, která byla hlavním lákadlem zoologické zahrady v Lipsku, zemřela. Tři a půl roku staré zvířátko, které se proslavilo svými údajnými věšteckými schopnostmi, ve středu veterináři definitivně uspali, aby zkrátili jeho bolesti. Stav vačice se totiž začal prudce zhoršovat a naděje na zlepšení vzhledem k jejímu stáří nebyla.
28.09.2011 15:25 |

podobné články

Nosorožce převážely vrtulníky na lanech, kvůli ochraně před pytláky

 
Ochránci přírody v Jihoafrické republice zorganizovali náročnou logistickou akci, aby uchránili kriticky ohrožené nosorožce černé před pytláky. V minulém týdnu přemístili celé stádo do nového domova. Každého nosorožce nejprve uspali, a poté armádní helikoptérou převezli o 25 kilometrů dál na sever. Oblastí nad autem nedostupnými horami v Západním Kapsku tak prolétlo 19 nosorožců.
11.11.2011 20:40 |

podobné články

Medvěd sletěl ze stromu jako pytel brambor

 
Sotva se probudil ze zimního spánku, už způsobil velké pozdvižení. Téměř stokilový medvěd baribal se totiž ve čtvrtek ráno zatoulal až do kampusu Coloradské univerzity v Boulderu. Nedaleko studentských kolejí se pak usídlil na stromě a neměl se k odchodu. Ochránci přírody ho tedy uspali šipkami. Omámený pak jako pytel brambor spadl do připravené matrace.
28.04.2012 10:50 |

podobné články

Tygr zabiják? Lovci chytili šelmu, která má prý na svědomí tři lidi!

 
Indičtí lovci dopadli tygra, který v minulých týdnech údajně útočil na vesničany ve státě Karnátaka na jihu země. Podle úřadů jde patrně o tygra, který zabil tři lidi. Lovci ze státní lesní správy jej uspali a zavřeli do klece, kvůli protestům místních však zatím nemohou uvězněné zvíře odvézt.
06.12.2013 16:55 |

podobné články

Nejsmutnější video: Nešťastné slůňátko oplakává mrtvou maminku

 
Chudáček malý. Pětiměsíční slůňátko se odmítalo hnout od mrtvé maminky, jeho zachránci od něj celou noc odháněli predátory. Potom nešťastného sirotka uspali a odvezli do nového domova.
16.05.2014 15:40 |

podobné články

V Africe zemřel poslední lední medvěd! Uspali ho kvůli nemoci

 
Poslední lední medvěd žijící na africkém kontinentě zahynul ve středu v zoologické zahradě v Johannesburgu v Jihoafrické republice.
14.08.2014 12:40 |

podobné články

Stav Hany Hegerové je vážný, nepustili k ní ani prezidenta

 
Zpěvačka Hana Hegerová  (83) , která nedávno skončila v nemocnici kvůli srdeční a mozkové příhodě, prý sice byla lékaři probuzena z umělého spánku, protože se ale její stav nezlepšil , spíš naopak, zase královnu československého šansonu uspali. Není proto divu, že když se za ní chtěl přijít podívat prezident Miloš Zeman, který jí nedávno udělil státní vyznamenání, za Hegerovou ho nepustili!
13.12.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Hegerová (136 článků) , Miloš Zeman (16963 článků)

Pokus o probuzení dcery Whitney Houston z kómatu byl neúspěšný

 
Zdravotní stav jediného potomka zesnulé zpěvačky Whitney Houston  (✝48) a Bobbyho Browna (46) je po jejím domnělém pokusu o sebevraždu z konce ledna stále velmi vážný. Jednadvacetiletou Bobbi Kristinu Brown se lékaři pokusili probudit z umělého spánku, ovšem bez úspěchu. Reakce jejího těla byla horší, než doufali, a tak mladou ženu raději opět uspali.
26.02.2015 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (465 článků) , Bobby Brown (95 článků)