Článek

Král second handů Jachnin (58): Jak jsem šatil Bohdalovou!

 
Sám sebe nazývá nápadologem, a je to výstižné. Petr Jachnin (58) se podílel na tvorbě hojně reprízovaných Bakalářů, zahrál si v několika filmech, měl první síť second handů v ČR, zabodoval v televizní soutěži Recept na bohatství, píše knihy, kuchařky a scénáře. A má nové a nové nápady...
15.10.2016 05:05 |

podobné články

Podobné články

Recept na bohatství - Bývalý král second-handů Petr Jachnin: Zkrachoval! A teď bojuje o peníze!

 
Nová kulinářská show s příznačným názvem Recept na bohatství, kterou každé pondělí uvádí televize Barrandov, už zná svého prvního finalistu! A není jím nikdo jiný než bývalý král českých second-handů Petr Jachnin. S obnošeným zbožím podnikal ještě před revolucí a stihl vybudovat obrovské impérium. To ale v roce 2006 zkrachovalo a Jachnin se doteď ze svého krachu nevzpamatoval. Výhra 1 250 000 korun by se mu tedy náramně hodila!
04.09.2012 12:15 |

podobné články

Král second handů Petr Jachnin: Skolil ho infarkt!

 
Přepracování si vybralo svou daň. Bývalý král second handů, spisovatel a scenárista Petr Jachnin (58), měl v úterý ráno infarkt. Podle svědka si ještě odřídil auto do pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM).
12.01.2017 05:10 |

podobné články

Přepracovaný »král second handů« Petr Jachnin: Po infarktu se ještě sám odvezl do nemocnice...

 
Spisovatel a scénárista, »král second handů« Petr Jachnin (58) doplatil na svou neschopnost odpočívat. V úterý ráno ho skolil infarkt – ani ten ho však nedonutil se zastavit! Podle svědka situace si prý ještě sám odřídil auto až do pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM).
12.01.2017 06:50 |

podobné články

Policajtka Františka: Eva a Vašek? Duo z bavorského second handu

 
Pozvánka do hotelu Ambassador přikazovala večerní oděv. Tzv. dress-code nijak nespecifikovala, ale přívlastek večerní byl určující. Což zdaleka ne všichni hosté party Karla Gotta respektovali. Kreace dua Evy a Vaška byly hodné bavorského second handu a outfit Martina Maxy diskotéky z Buranova.
28.07.2009 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4707 článků) , Martin Maxa (173 článků) , Eva Martino (93 článků)

Second-hand online- nakupujte oblečení levně a v pohodlí domova

 
Poslední dobou se stalo nakupování oblečení z druhé ruky velkým hitem. Do second handů chodí nakupovat jak sociálně slabší lidé, tak i ti ze střední vrstvy a překvapivě i celebrity!
04.11.2014 13:20 |

podobné články

Katy Perry soudí lidi podle oblečení

 
Zpěvačka Katy Perry (24) prozradila, co vyhledává u přátel. Je to svěží smysl pro styl. Možná proto soudí lidi podle toho, co mají na sobě. „Kdykoliv potkám lidi, nepotřebuji s nimi mluvit a vím, jestli bych s nimi dokázala vycházet nebo ne. Jen podle toho, jestli mají „cool“ smysl pro styl,“ vysvětluje zpěvačka. „Je to fantazie promítnout vaši osobnost do toho, co nosíte. Vyzařujete energii a vibrace jen tím, že si vezmete něco úletového. Proč ne? Jsem mladá a mám ráda legrace. Nenudím se.“ Perry se také přiznala, že ve škole si ji dobírali, protože v jedenácti letech si do školy vzala leopardí kabát. „Každý si ze mě utahoval, ale pak se nakonec ukázalo, že jsem měla pravdu. Odpoledne si totiž přijely maminky vyzvednout děti z družiny a všem se to moc líbilo. Dva roky nato jsem ho prodala do second handu, abych si mohla nakoupit další oblečení.“
22.06.2009 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (557 článků)

Kate Mossová miluje obnošené šaty a mladé muže

 
Kate Mossová (35) má sice na kontě pěkných pár miliónů, ale přiznává, že velká část jejích oblíbených šatů pochází z obchodů s obnošeným oblečením. "Když mi bylo čtrnáct, nemohla jsem si dovolit značkové oblečení, a v běžných obchodech jsem zase nenacházela nic, co bych chtěla nosit. Tak jsem začala chodit do second handů," vysvětluje Mossová.
23.12.2009 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)

Mclean Karr komentuje handu z WSOP

 
Američan Mclean Karr, jenž v živých turnajích navyhrával více jak milion dolarů a na online scéně okupuje jeden final table za druhým, okomentoval svoji handu z WSOP. Ta se udála v pozdější fázi 32. eventu na WSOP, do něhož byl buy-in 5.000 dolarů.
24.06.2010 13:50 |

podobné články

V USA jdou s dobou: Za trávu už není elektrické křeslo a senioři propagují streetovou módu! Není čas zlomit i vaši babičku?

 
Jste ochotní udělat pro svůj osobitý "módní":http://www.extra.cz/tema/moda styl maximum? Cítíte se na poli design-marketů, vintage-shopů a second-handů jako ryby ve vodě? Pokud ano, nejspíš už jste ve svém životě prolustrovali nejednu půdu... Jenže, jak jste si už určitě všimli, nejste sami! A tak se vaše osobitost ztrácí kdesi v davu těch, kteří se vozí na módních vlnách.
14.01.2014 18:25 |

podobné články

Foto jako důkaz! Leonardo DiCaprio se vrátil k téhle mladinké modelce. Vzal ji do ‚sekáče‘

 
Původně to měla být jen letní romance, ale Leonarda DiCapria  (39) nejspíš k německé modelce Toni Garrn stále něco táhne. Už nějaký čas se spekuluje, že se prozatím stále neúspěšný čekatel na Oscara k andílkovi od Victoria's Secret vrátil a konečně je i důkaz. Lea s Toni totiž načapali v pondělí v Los Angeles, jak odcházejí ze second handu, ale ne s oblečením, nýbrž se starými deskami.
15.04.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Toni Garrn (36 článků)

Módní policie: Odvážná Bílá a homeless Matonoha

 
Lucie Bílá v obepnuté síti a mikro sukni. Hvězda seriálového Comebacku Tomáš Matonoha v denimové bundě hodné second handu. Podivně navrstvená Michaela Dolinová a Vašek Noid Bárta v džínovém kompletu. Móda je fakt zábavná show!
14.10.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků) , Michaela Dolinová (149 článků) , Tomáš Matonoha (161 článků) , Václav Bárta (1140 článků)

Nakupuje spořivá Vondráčková v second handu?

 
Zpěvačka Helena Vondráčková atakovala květinovými kalhotami na otevření butiku s italskou, cirkusově podbízivou konfekcí Denny Rose. Mladý a schopný, holkami všech věkových kategorií zbožňovaný Vojtěch Dyk, vyrazil do pasáže České národní banky na Fashion Night se slavným Jeremy Scottem a velkou parádu zde nenadělal. To samé lze říci o Daně Batulkové, která se objevila na gala večeru módního Designbloku v Obecním domě. Další herečka Bára Munzarová svým modelem odzbrojila na tiskovce v Divadle Kalich.
12.10.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (933 článků) , Barbora Munzarová (197 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků) , Dana Batulková (231 článků) , Vojtěch Kalich (7 článků)

Kolik utrácí za oblečení české celebrity? Vytisková má boty za 28 tisíc!

 
VIDEO: České a slovenské celebrity prozradily, kolik utrácí za oblečení a jaké nejdražší kousky se v jejich šatně nachází. Zpěvačka Klára Vytisková se pochlubila boty za 28 tisíc korun nebo naopak kabátem ze second handu za pouhých 35 korun. Zpěvačka Tina výběr oblečení nechává na manažerce a herečka Tereza Voříšková raději utrácí za jídlo než za šaty. Dobré je, že na její štíhlé postavě to není vůbec znát.
17.11.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (241 článků) , Klára Vytisková (126 článků)

Vycházející hvězda slovenské televize Markíza Erika Judínyová: Nákupem v second handu opovrhuji!

 
Okouzlující moderátorka Erika Judínyová (40), kterou mnozí přirovnávají k herečce Mahuleně Bočanové (44), uvádí na Slovensku prestižní pořad Smotánka. Před časem se ocitla v hledáčku českých médií, když se na jednom večírku fotila v náručí Sagvana Tofiho, který ji začal divoce líbat. A skandál byl na světě. V rozhovoru pro Šíp PLUS se netajila tím, že jí mnoho lidí závidí. Rozpovídala se o módě i o tom, že slovní spojení „ideální muž“ pro ni neexistuje.
01.02.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (748 článků) , Sagvan Tofi (292 článků) , Erika Judínyová (1 článek)

Komu by to vadilo, obléci se za „kilo“?

 
Z pohodlí domova si můžete koupit oblečení, které se bude líbit vám i vašemu okolí. Rozdíly mezi cenami second handu a outletu ModaNet oproti klasickým obchodům jsou opravdu výrazné. Není problém najít oblečení za pár desítek maximálně stovek korun, za které byste jinde nechali tisíce. Kvalitní dovoz a skladování poskytuje netušené možnosti pro výběr oděvů.
05.07.2013 09:05 |

podobné články

Válka PET lahvím! Žena se rozhodla nevytvářet žádný odpad

 
Newyorská bloggerka se rozhodla, že po sobě nebude zanechávat žádný odpad. Nakupuje v second-handu, používá dřevěné nádobí a bambusový zubní kartáček.
05.12.2014 08:05 |

podobné články

Nejhorší vánoční dárky? Popelnice, lopata, polévka, obří šroub či kapesník ze second handu

 
Více než 30 miliard Kč vyplýtvají Britové za nechtěné dárky. Čtyři z pěti Britů zažijí zklamání z daru, který se nestrefil do vkusu obdarovaného, vyplynulo z průzkumu veřejného mínění Go Ape. Průzkum také potvrdil, že výběr dárků dělá dotázaným velké problémy. Celkem 55 procent rodičů připustilo, že netuší, co koupit vlastním dětem. Ještě horší situace je v případě jejich životních partnerů. A v čem se dárci míjejí s vkusem obdarovaného? Loni to byly nejčastěji nevhodné domácí spotřebiče, domácí čisticí produkty, obligátní ponožky a dárkové kupony do supermarketu.
20.12.2015 10:00 |

podobné články

Věra Martinová královnou sekáčů!

 
Představujete si, že každá celebrita nakupuje zásadně jen značkové oblečení? Věra Martinová (56) mezi ně rozhodně nepatří. S dcerou Anežkou (22) nejraději zamíří do second handu.
18.12.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Věra Martinová (104 článků)

Rudá záře na Elite Model Look: Stivínová v luxusní róbě, Agáta ze sekáče

 
Zatímco loni na finálovém večeru převládala bílá barva, letos několik dam vyneslo rudé modely. Herečka Zuzana Stivínová (44) si půjčila červené šaty s tylem ve výstřihu od Toma Forda. To Agáta Prachařová (32) skočila do second handu.
31.08.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Stivínová (41 článků) , Agáta Prachařová (2571 článků) , Tom Ford (29 článků) , Zuzana Stivínová (41 článků)