Článek

Kozumplíková (ODS): Rozum zůstává stát…

 
Před cca deseti roky jsem byla členkou rady školy na území Prahy 3. Na jednom z prvních jednání jsme řešili žádost jakéhosi provozovatele bufetů, který chtěl zřídit jednu ze svých provozoven ve škole a chtěl svým sortimentem „zpestřit“ svačiny dětí.
26.03.2015 21:51 |

podobné články

Podobné články

Kozumplíková (ODS): Žižkov si ponechal ducha i odvahu

 
Starostka Milena Kozumplíková je „železná lady“ Prahy 3
29.04.2010 13:45 |

podobné články

Policie na stopě zlodějů ze Slovenska: Zloděje zahlédli v lese, později našli jejich věci

 
Policisté našli při úterním pátrání u Slavičína na Zlínsku předměty, které souvisí s loupežným přepadením na Slovensku. ČTK to dnes řekla zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Povahu věcí ale neuvedla. Tři muže, kteří v pondělí na Slovensku přepadli poštovní vůz, policisté nenašli. Podle prvních informací muži ukradli 34.000 eur, tedy asi 890.000 korun, mluvčí Slovenské pošty později uvedla, že šlo o 17.500 eur. Pátrání po lupičích bude pokračovat v Česku i na Slovensku, skončila ale velká akce u Rokytnice, do které bylo nasazeno až 160 policistů, uvedla Kozumplíková.
21.06.2017 10:40 |

podobné články

Máte zdravý selský rozum? Vyzkoušejte si tento jednoduchý test

 
Zdravý selský rozum se neměří vzděláním a tituly. Zdravý selský rozum buď máte, nebo ne. Stačí na to totiž jen průměrná inteligence. Vyzkoušejte si tento jednoduchý test a budete hned vědět, jak jste na tom.
01.06.2016 08:05 |

podobné články

Doležal (SPOZ): Rozum to nebere

 
Sice se říká, že „statistika je přesný součet nepřesných čísel“, ale nad výsledky předvolebních průzkumů v posledních dnech přechází zůstává rozum stát.
03.09.2012 13:30 |

podobné články

9 nejdivnějších produktů slavných celebrit

 
Každá celebrita staví svou popularitu na vlastní tváři, hlasu, jméně. Dává proto rozum, že si čas od času připomůžou prodejem či podporou nějakého komerčního předmětu. Jenže není reklama jako reklama, a nad mnohými nápady na produkty slavných zůstává rozum stát. 
30.05.2016 13:10 |

podobné články

Exposlanec ODS a lékař Šťastný: Uprchlíci představují riziko epidemií. ODS by to měla zabalit, není jí pomoci. A Babišovo tažení...

 
ROZHOVOR Bývalý předseda sněmovního zdravotního výboru a exčlen ODS Boris Šťastný hodnotí nynější politiku, přední politiky a aktuální otázky. Babiš dle něho není ve střetu zájmů. Klaus už se do politiky nevrátí. Rozum mu zůstává stát nad kauzou Michalákových v Norsku. ODS dle něho není pomoci a měla by se rozpustit. Odmítá, aby se ČR podílela na péči o imigranty. Ti navíc představují epidemiologické riziko.
17.06.2015 20:31 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (405 článků)

Levicové úchylky ODS uškodily, říká bývalá modrá starostka Žižkova

 
Někdejší starostka Prahy 3 za ODS Milena Kozumplíková plně chápe, proč si exprezident Václav Klaus v tuto chvíli udržuje určitý odstup od ODS. Tato strana se totiž v posledních letech rozkročila doleva a podle Kozumplíkové to byla zásadní chyba. Oslabilo to totiž důvěryhodnost strany. Ideovou plytkost navíc doprovodil nedostatek silných osobností, které by pravicovou politiku rozumně hájily. Pravicová politika je totiž ku prospěchu všech občanů.
03.09.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8982 článků)

Kovařík (ODS): ODS není na rozcestí, ODS se musí probudit

 
ODS hledá příčiny volebního neúspěchu. ODS hledá lídra. ODS hledá sama sebe. ODS se musí změnit. Toto slýcháme od okamžiku pádu vlády v podstatě nepřetržitě. Problém je, že to slýcháme především od představitelů ODS. Leč tím to končí a strana zůstává zakonzervována na stejných – prázdných – pozicích.
11.12.2013 18:15 |

podobné články

Kozumplíková (ODS): Hanba světa

 
29. 11. 1947 vyslovilo Valné shromáždění OSN souhlas se vznikem státu Izrael. 14. 5. 1948 přečetl David Ben Gurion v Tel Avivu prohlášení o nezávislosti. Bezprostředně poté uznaly stát Izrael dvě mocnosti, USA a SSSR. Později byl uznán i dalšími státy.
12.08.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Aviva (182 článků)

Kozumplíková (ODS): Jak dál v ODS?

 
V souvislosti s aktivitami politických uskupení i jednotlivců, kteří o sobě tvrdí, že se hlásí k pravicové politice, s aktivitami, týkajícími se možného, žádaného, předpokládaného angažmá prezidenta Václava Klause v politické současnosti, slyšíme permanentně sousloví pravicová politika, pravicové hodnoty. Vedle malých politických uskupení není (zatím) v souvislosti s možnou podporou Václava Klause zmiňována Občanská demokratická strana.
03.09.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8982 článků)

Kozumplíková (ODS): Předsedkyní ODS by měla být Miroslava Němcová

 
Není tomu tak dávno, kdy jsme viděli u silnic a dálnic kolem Prahy veliké billboardy s tváří ženy a textem Premiérka pro rozbouřenou dobu. Čas utíká, na billboardy prší a když zafouká vítr, otrhají se a zmizí.
21.11.2013 10:47 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1364 článků)

Bývalá starostka z ODS se pustila do eurodotací: Kazí charakter i vkus

 
Odmítavý postoj k evropským dotacím zastává bývalá starostka Prahy 3 Milena Kozumplíková (ODS). „Systém eurodotací dělá z lidí žebráky. Kazí jim vkus a charakter. Mnohé kauzy to dosvědčují,“ píše ve svém komentáři.
10.05.2014 15:30 |

podobné články

Potrestaný poslanec ODS napsal ošklivý vzkaz Němcové

 
Poslanecký klub ODS při úterním hlasování o rozpuštění sněmovny opustil jednací sál. Nad tím se pozastavuje vyloučený poslanec Tomáš Úlehla. Ten za svůj odchod před hlasováním o důvěře Rusnokově vládě totiž sklidil vyhazov ze strany. "Škoda, že jednou se odcházení ze sálu tvrdě trestá, a jindy vyžaduje - rozum zůstává stát," píše na sociální síti Facebook.
21.08.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Úlehla (105 článků) , Tomáš Úlehla (104 článků)

10 největších nesmyslů, které vláda platí z našich daní: Velryby, srbští dobytkáři...

 
Rozum zůstává stát! V době, kdy rostou daně a nejsou peníze skoro na nic, sype stát ročně 38 miliard korun do členství v mezinárodních organizacích, leckdy úplně nesmyslných. O jaké spolky jde? Mimo jiné třeba o velrybářskou komisi či úřad pro mořské dno! Hloupost tak očividná, že se jí včera zabývala i vláda.
26.07.2012 06:15 |

podobné články

Ve tři ráno poslal otec svou malou dceru za trest ven. Dívku našli mrtvou

 
Další trest pro dítě, nad kterým zůstává rozum stát. Bohužel i tento měl smutný konec. Otec udělil své tříleté dceři trest za to, že nedopila své mléko. Ve tři hodiny v noci ji nechal stát před domem. Když se pro ni po čtvrt hodně vrátil, dcera tam nebyla. Její tělo objevila policie až o dva týdny později.
23.10.2017 21:00 |

podobné články

Kozumplíková (ODS): Politika je umění udělat možným to, co je nutné

 
Většina dnešních politiků dodá …možného. Tuto formulaci známe z Machiavelliho, myslitele renesanční doby, který kladl důraz na tvůrčí schopnosti jedince. Žil v době, kdy městské státy Apeninského poloostrova vzkvétaly. Byla to doba Michelangelova, Leonardova, Medicejských, ale i Savonarolova.
12.08.2013 17:35 |

podobné články

Kozumplíková (ODS): Trochu jiný srpen

 
Odhaduji, že pár stovek lidí se sešlo včera v 11 hodin u budovy Českého rozhlasu na Vinohradské ulici.
23.08.2013 12:55 |

podobné články

Kozumplíková (ODS): Neznám laciný antikomunismus

 
V začínající volební kampani slyšíme z úst politiků divného ražení, že není aktuální „strašení laciným antikomunismem“.
13.09.2013 09:35 |

podobné články

Kozumplíková: Zacyklená ODS

 
Občanská demokratická strana se po více jak dvaceti letech své existence nějak zacyklila a pozapomněla, na jakých principech vlastně vznikla. Principy byly přizpůsobovány momentálním potřebám a náladám voličů a proto vybledly.
29.10.2013 12:35 |

podobné články