Kozák z Lazia: Byl jsem na dně, teď dávám góly a chci do "repre"

Jednadvacetiletý český útočník Libor Kozák drží svými góly Lazio Řím v popředí italské ligy a dokonce se ocitl v hledáčku reprezentačního kouče Michala Bílka.
01.03.2011 18:25 |

Osobnosti: Libor Kozák (45 článků) , Michal Bílek (366 článků)

Kozák zařídil výhru Lazia, trenér ho "za odměnu" stáhl

Fotbalisté Lazia Řím vyhráli ve čtvrtek v předehrávce 23. kola italské ligy na domácí půdě nad Cesenou 3:2, vítězný gól domácích dal český útočník Libor Kozák. Římský klub prohrával v poločase už 0:2, navíc hrál bez vyloučeného Konka, ale po pauze skóre otočil.
09.02.2012 23:20 |

Osobnosti: Libor Kozák (45 článků)

Kozák řádil v dresu Lazia. Dvěma góly zařídil remízu proti Mönchengladbachu

Český útočník Libor Kozák pomohl Laziu Řím dvěma góly k remíze 3:3 v dramatickém úvodním utkání 2. kola Evropské ligy proti Mönchengladbachu. Obránce Michal Kadlec se poprvé od října vrátil do sestavy Leverkusenu, který však doma podlehl Benfice Lisabon 0:1.
14.02.2013 23:50 |

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků) , Libor Kozák (45 článků)

ZABIJÁK KOZÁK: Fiorentinu POPRAVIL dvěma góly!

Český útočník Libor Kozák dovedl fotbalisty Lazia Řím k domácímu vítězství nad Fioretinou 2:0.
29.01.2011 20:55 |

Útočník Kozák do Boloně nemusí, vystřílel si setrvání v Laziu

Český fotbalista Libor Kozák si dvěma góly v sobotním utkání proti Fiorentině zřejmě zajistil, že zůstane členem kádru Lazia Řím.
30.01.2011 22:50 |

Můžeš jít, slyšel Kozák v Laziu. Nepomohly mu ani góly v Evropské lize

Fotbalový reprezentant Libor Kozák může odejít z Lazia Řím. Šéf klubu z italské metropole Claudio Lotito vzkázal zájemcům o Kozákovy služby, že čtyřiadvacetiletý nejlepší střelec minulého ročníku Evropské ligy bude volný pouze na přestup a za osm milionů eur (208 milionů korun).
16.07.2013 12:35 |

Fotbalistům a funkcionářům Lazia vyhrožovali smrtí

Fotbalistům a funkcionářům Lazia Řím před nedělním ligovým zápasem s Interem Milán někdo vyhrožoval smrtí. Prohlásil to prezident klubu Claudio Lotito s tím, že na adresu Lazia dokonce přišel výhrůžný dopis s nábojem.
04.05.2010 14:25 |

S nominací původně nepočítal. Teď by Kozák rád hrál, chce do základu

Útočník římského Lazia Libor Kozák (23) ani po čtvrtečním hattricku v Evropské lize příliš nepočítal s nominací na kvalifikační utkání s Dánskem a Arménií. Když už byl ale dodatečně povolán, chtěl by si za národní tým zahrát. Věřil by si i na základní sestavu.
19.03.2013 21:50 |

Kozákův první gól v sezoně rozhodl o výhře oslabeného Lazia Řím

Libor Kozák rozhodl v 23. kole italské fotbalové ligy o vítězství Lazia Řím nad Cesenou. Dvaadvacetiletý český útočník se dostal do hry po přestávce, kdy vystřídal Candrevu, a v 62. minutě vstřelil poslední gól oslabeného domácího týmu při obratu z 0:2 na konečných 3:2.
10.02.2012 07:50 |

Kozák: Kdybych byl Bílek, vsadím na tuhou defenzivu

Hostem online charu Aktuálně.cz byl útočník Lazia Libor Kozák
05.06.2013 13:35 |

Bílek povolal Kozáka. Nejlepší střelec Evropské ligy posílí "repre"

Nejlepší střelec Evropské ligy Libor Kozák z Lazia Řím posílí reprezentaci. Před dvojicí zápasů kvalifikace o postup na mistrovství světa proti Dánsku a Arménii ho povolal trenér Michal Bílek.
18.03.2013 14:55 |

Kozák rozhodl svým prvním gólem v Itálii o výhře Lazia

Český útočník Libor Kozák zařídil Laziu Řím tři body na hřišti Fiorentiny premiérovou trefou v Serii A.
18.09.2010 21:25 |

BRAVO! Kozák rozhodl gólem o výhře Lazia

Český fotbalový útočník Libor Kozák zajistil po sedmi minutách na hřišti Laziu Řím v italské lize tři body.
16.01.2011 17:45 |

Kozák svým druhým gólem zařídil triumf Lazia

VIDEO - Český fotbalista Libor Kozák si připsal druhý gól kariéry v italské lize. V dnešním utkání 20. kola se trefil do sítě Sampdorie Janov a šest minut před koncem tak zajistil Laziu Řím těsné vítězství 1:0. Lazio vyhrálo v jarní části ligy poprvé a bodově se dotáhlo na druhou Neapol.
17.01.2011 11:35 |

Kozák se trefil za Lazio pošesté v sezoně, Římané přesto prohráli

Český fotbalový reprezentant Libor Kozák ukončil v italské lize tříměsíční čekání na gól, ale jeho šestá trefa v sezoně jen zmírnila porážku Lazia Řím na hřišti Udine na 1:2.
08.05.2011 18:05 |

EL: Kozák vystřelil Laziu postup, Fulham končí

Český útočník Libor Kozák zajistil gólem fotbalistům Lazia Řím výhru na Sportingem Lisabon a tím pádem i postup do jarní části bojů v Evropské lize. Postupuje i Sivokův Besiktas. Slovan Bratislava podlehl Salzburgu. Fulham vyřadil gól v poslední minutě.
14.12.2011 21:25 |

VIDEO Kozák řídil postup Lazia do playoff Evropské ligy

Kozák se trefil vůbec poprvé v této sezoně

Kozák chce řešit situaci v Laziu, i kvůli reprezentaci

V roce 2008 přestoupil tehdy devatenáctiletý fotbalový útočník Libor Kozák ze Slezského FC Opava do italského Lazia Řím, v Itálii si udělal dobré jméno, ale od ledna by rád změnil působiště, aby dostával více příležitostí.
29.12.2011 07:05 |

Kozák litoval zahozených šancí. Remízu bere jako ztrátu

Jako hráč Lazia Řím měl útočník Libor Kozák v utkání světové kvalifikace proti Italům zvýšenou motivaci, ani on ale nedokázal prolomit trápení českého celku v koncovce.
08.06.2013 07:50 |

Skvělý den! Kozák dal první gól v repre a prý ho chce AC Milán

První vstřelený gól v národním týmu a také zpráva o tom, že o něj údajně stojí slavný AC Milán. Fotbalový útočník Libor Kozák prožil v Budapešti, kde pomohl české reprezentaci k remíze 1:1 v přípravném utkání s domácím Maďarskem, jedinečný den
15.08.2013 10:30 |