V případu zatčeného prvního náměstka ministra Drábka je řada zvláštních okolností, které naznačují, že by mohlo jít o řízenou provokaci firmy OKsystem, jejíž příjmy plynuly pouze od Drábkova ministerstva, což nyní mělo skončit. Nejasnosti v případu ParlametnímListům.cz shrnul investigativní novinář Jan Hrbáček z týdeníku Euro.

Drábkova nástupkyně: Šiška toho řídil opravdu hodně. Všechno prověřím

Drábkova nástupkyně Ludmila Müllerová (TOP 09) ještě ani nepřevzala úřad, ale už má spoustu plánů, co jako nová ministryně práce a sociálních věcí musí udělat. Především bude přehodnocovat a prověřovat. Zrevidovat se podle ní musí nový systém výplaty sociálních dávek prostřednictvím takzvaných sKaret i činnost exnáměstka Vladimíra Šišky.

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Kozák rozhodl svým prvním gólem v Itálii o výhře Lazia

Český útočník Libor Kozák zařídil Laziu Řím tři body na hřišti Fiorentiny premiérovou trefou v Serii A.
18.09.2010 21:25 |

Osobnosti: Libor Kozák (45 článků)

BRAVO! Kozák rozhodl gólem o výhře Lazia

Český fotbalový útočník Libor Kozák zajistil po sedmi minutách na hřišti Laziu Řím v italské lize tři body.
16.01.2011 17:45 |

Kozák svým druhým gólem zařídil triumf Lazia

VIDEO - Český fotbalista Libor Kozák si připsal druhý gól kariéry v italské lize. V dnešním utkání 20. kola se trefil do sítě Sampdorie Janov a šest minut před koncem tak zajistil Laziu Řím těsné vítězství 1:0. Lazio vyhrálo v jarní části ligy poprvé a bodově se dotáhlo na druhou Neapol.
17.01.2011 11:35 |

ZABIJÁK KOZÁK: Fiorentinu POPRAVIL dvěma góly!

Český útočník Libor Kozák dovedl fotbalisty Lazia Řím k domácímu vítězství nad Fioretinou 2:0.
29.01.2011 20:55 |

Útočník Kozák do Boloně nemusí, vystřílel si setrvání v Laziu

Český fotbalista Libor Kozák si dvěma góly v sobotním utkání proti Fiorentině zřejmě zajistil, že zůstane členem kádru Lazia Řím.
30.01.2011 22:50 |

Kozák z Lazia: Byl jsem na dně, teď dávám góly a chci do "repre"

Jednadvacetiletý český útočník Libor Kozák drží svými góly Lazio Řím v popředí italské ligy a dokonce se ocitl v hledáčku reprezentačního kouče Michala Bílka.
01.03.2011 18:25 |

Osobnosti: Libor Kozák (45 článků) , Michal Bílek (366 článků)

Kozák: Prožívám SEN, postupně se mi plní velká přání

Nováček české fotbalové reprezentace Libor Kozák, útočník italského týmu Lazio Řím, prožívá nejbouřlivější půlrok své kariéry.
22.03.2011 07:35 |

Kozák se trefil za Lazio pošesté v sezoně, Římané přesto prohráli

Český fotbalový reprezentant Libor Kozák ukončil v italské lize tříměsíční čekání na gól, ale jeho šestá trefa v sezoně jen zmírnila porážku Lazia Řím na hřišti Udine na 1:2.
08.05.2011 18:05 |

Kozák: Tahle sezona mi změnila život

Dvaadvacetiletý útočník Libor Kozák prožil v Laziu Řím povedenou sezonu.
03.06.2011 07:35 |

Utahal jsem anglické beky a kluci pak rozhodli, smál se Kozák

V prvních dvou zápasech na evropském šampionátu do 21 let byl útočník Libor Kozák skleslý, když se nedostal do základní sestavy. V římském Laziu se však už naučil trpělivosti a v neděli proti Anglii se poprvé dostal také mezi vyvolené kouče Dovalila.
20.06.2011 20:00 |

EL: Kozák vystřelil Laziu postup, Fulham končí

Český útočník Libor Kozák zajistil gólem fotbalistům Lazia Řím výhru na Sportingem Lisabon a tím pádem i postup do jarní části bojů v Evropské lize. Postupuje i Sivokův Besiktas. Slovan Bratislava podlehl Salzburgu. Fulham vyřadil gól v poslední minutě.
14.12.2011 21:25 |

VIDEO Kozák řídil postup Lazia do playoff Evropské ligy

Kozák se trefil vůbec poprvé v této sezoně

Kozák chce řešit situaci v Laziu, i kvůli reprezentaci

V roce 2008 přestoupil tehdy devatenáctiletý fotbalový útočník Libor Kozák ze Slezského FC Opava do italského Lazia Řím, v Itálii si udělal dobré jméno, ale od ledna by rád změnil působiště, aby dostával více příležitostí.
29.12.2011 07:05 |

Kozák zařídil výhru Lazia, trenér ho "za odměnu" stáhl

Fotbalisté Lazia Řím vyhráli ve čtvrtek v předehrávce 23. kola italské ligy na domácí půdě nad Cesenou 3:2, vítězný gól domácích dal český útočník Libor Kozák. Římský klub prohrával v poločase už 0:2, navíc hrál bez vyloučeného Konka, ale po pauze skóre otočil.
09.02.2012 23:20 |

Kozák řádil v dresu Lazia. Dvěma góly zařídil remízu proti Mönchengladbachu

Český útočník Libor Kozák pomohl Laziu Řím dvěma góly k remíze 3:3 v dramatickém úvodním utkání 2. kola Evropské ligy proti Mönchengladbachu. Obránce Michal Kadlec se poprvé od října vrátil do sestavy Leverkusenu, který však doma podlehl Benfice Lisabon 0:1.
14.02.2013 23:50 |

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků) , Libor Kozák (45 článků)