Německý fotbalový útočník Miroslav Klose se stane posilou Lazia Řím. Stane se tak konkurentem českého reprezentanta Libora Kozáka.
08.06.2011 10:10 |

Osobnosti: Miroslav Klose (10 článků) , Libor Kozák (45 článků)

To je frajer! Kanonýr Klose přiznal branku rukou a v Itálii je za hrdinu

Na tenhle zápas Miroslav Klose hned tak nezapomene! Německý útočník v barvách Lazia se trefil už ve třetí minutě zápasu Serie A proti SSC Neapol, a římský celek mohl vést 1:0, Klose ale vzápětí přiběhl k rozhodčímu a přiznal, že dal gól rukou. Sudí Luca Banti, který branku původně uznal, své rozhodnutí přehodnotil,
27.09.2012 14:35 |

Osobnosti: Miroslav Klose (10 článků)

Klose bude konkurentem útočníka Kozáka v Laziu Řím

Klose skončil v Bayernu Mnichov
08.06.2011 09:45 |

Kozák bude mít v Laziu dalšího konkurenta, klub posílí Djibril Cissé

Francouzský reprezentační útočník Djibril Cissé přestoupil z Panathinaikosu Atény do Lazia Řím.
11.07.2011 23:05 |

Osobnosti: Djibril Cissé (4 články)

Klose si vykloubil rameno

Přibližně tři týdny bez fotbalu bude muset zřejmě vydržet německý kanonýr Miroslav Klose. Pětatřicetiletý útočník Lazia si v nedělním zápase s Parmou vykloubil rameno a nejspíš přijde o reprezentační přípravné šlágry Německa s Itálií a Anglií.
11.11.2013 16:46 |

Můžeš jít, slyšel Kozák v Laziu. Nepomohly mu ani góly v Evropské lize

Fotbalový reprezentant Libor Kozák může odejít z Lazia Řím. Šéf klubu z italské metropole Claudio Lotito vzkázal zájemcům o Kozákovy služby, že čtyřiadvacetiletý nejlepší střelec minulého ročníku Evropské ligy bude volný pouze na přestup a za osm milionů eur (208 milionů korun).
16.07.2013 12:35 |

Osobnosti: Libor Kozák (45 článků)

VIDEO Jde tohle nedat? Kanonýr Klose z metru přestřelil

Klose zakončil špatnou sezonu nevídaným zkratem
17.05.2011 11:45 |

Kanonýr Klose končí po čtyřech letech v Bayernu Mnichov

Německý fotbalový reprezentant Miroslav Klose odchází po čtyřech letech z Bayernu Mnichov. Druhý nejlepší střelec historie mistrovství světa se v Mnichově nedohodl na novém kontraktu a podle listu Bild by mohl zamířit do Valencie.
06.06.2011 07:50 |

Německý fotbalový reprezentant Miroslav Klose odchází po čtyřech letech z Bayernu Mnichov.
06.06.2011 08:05 |

Klose se dotáhl na legendárního Ronalda. Kdo je v TOP 10 střelců historie MS?

Svým 15. gólem na fotbalovém mistrovství světa v kariéře se včera večer vyrovnal v historické tabulce střelců MS vedoucímu Brazilci Ronaldovi. Německý kanonýr Miroslav Klose potřeboval na svou gólovou dorážku na 2:2 jen 112 vteřin pobytu na hřišti, navíc to byl jeho první dotek míče. Famózní šutér!
22.06.2014 19:10 |

Kozák rozhodl svým prvním gólem v Itálii o výhře Lazia

Český útočník Libor Kozák zařídil Laziu Řím tři body na hřišti Fiorentiny premiérovou trefou v Serii A.
18.09.2010 21:25 |

BRAVO! Kozák rozhodl gólem o výhře Lazia

Český fotbalový útočník Libor Kozák zajistil po sedmi minutách na hřišti Laziu Řím v italské lize tři body.
16.01.2011 17:45 |

Kozák svým druhým gólem zařídil triumf Lazia

VIDEO - Český fotbalista Libor Kozák si připsal druhý gól kariéry v italské lize. V dnešním utkání 20. kola se trefil do sítě Sampdorie Janov a šest minut před koncem tak zajistil Laziu Řím těsné vítězství 1:0. Lazio vyhrálo v jarní části ligy poprvé a bodově se dotáhlo na druhou Neapol.
17.01.2011 11:35 |

Útočník Kozák do Boloně nemusí, vystřílel si setrvání v Laziu

Český fotbalista Libor Kozák si dvěma góly v sobotním utkání proti Fiorentině zřejmě zajistil, že zůstane členem kádru Lazia Řím.
30.01.2011 22:50 |

Kozák: Tahle sezona mi změnila život

Dvaadvacetiletý útočník Libor Kozák prožil v Laziu Řím povedenou sezonu.
03.06.2011 07:35 |

Utahal jsem anglické beky a kluci pak rozhodli, smál se Kozák

V prvních dvou zápasech na evropském šampionátu do 21 let byl útočník Libor Kozák skleslý, když se nedostal do základní sestavy. V římském Laziu se však už naučil trpělivosti a v neděli proti Anglii se poprvé dostal také mezi vyvolené kouče Dovalila.
20.06.2011 20:00 |

EL: Kozák vystřelil Laziu postup, Fulham končí

Český útočník Libor Kozák zajistil gólem fotbalistům Lazia Řím výhru na Sportingem Lisabon a tím pádem i postup do jarní části bojů v Evropské lize. Postupuje i Sivokův Besiktas. Slovan Bratislava podlehl Salzburgu. Fulham vyřadil gól v poslední minutě.
14.12.2011 21:25 |

Kozák chce řešit situaci v Laziu, i kvůli reprezentaci

V roce 2008 přestoupil tehdy devatenáctiletý fotbalový útočník Libor Kozák ze Slezského FC Opava do italského Lazia Řím, v Itálii si udělal dobré jméno, ale od ledna by rád změnil působiště, aby dostával více příležitostí.
29.12.2011 07:05 |

Kozák řádil v dresu Lazia. Dvěma góly zařídil remízu proti Mönchengladbachu

Český útočník Libor Kozák pomohl Laziu Řím dvěma góly k remíze 3:3 v dramatickém úvodním utkání 2. kola Evropské ligy proti Mönchengladbachu. Obránce Michal Kadlec se poprvé od října vrátil do sestavy Leverkusenu, který však doma podlehl Benfice Lisabon 0:1.
14.02.2013 23:50 |

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků) , Libor Kozák (45 článků)

Konec spekulacím: Nedvěd definitivně ukončil kariéru

Šestatřicetiletý fotbalový záložník si zahraje zítra poslední zápas za Juventus proti Laziu Řím. Bude to stylové loučení, protože Nedvěd v Laziu dříve působil.
30.05.2009 18:10 |