Koulař Prášil obhájil bronz z halového mistrovství Evropy

Jen pár minut po Elišce Klučinové se z medaile radoval i koulař Ladislav Prášil. Bronz na halovém mistrovství Evropy obhájil výkonem 20,66 metru.
06.03.2015 19:46 |

Osobnosti: Eliška Klučinová (10 článků)

Koulař Prášil vybojoval na halovém MS bronz

Český koulař Ladislav Prášil vybojoval na halovém mistrovství Evropy v atletice v Göteborgu bronzovou medaili. V prvním finále šampionátu předvedl v třetí sérii výkon 20,29 metru, který mu zajistil třetí místo.
01.03.2013 20:25 |

Koulař Prášil skončil na Diamantové lize těsně čtvrtý

Koulař Ladislav Prášil obsadil na Diamantové lize v Curychu čtvrté místo výkonem 21,10 metru. Z medailové pozice ho odsunul ve čtvrté sérii Kanaďan Dylan Armstrong, který vrhl o tři centimetry dále. Soutěž na hlavním nádraží v Curychu vyhrál první muž letošních tabulek Ryan Whiting z USA, který pokusem dlouhým 22,03 zaostal o 25 centimetrů za vlastním světovým maximem této sezony.
28.08.2013 23:30 |

Koulař Machura dopoval. Má dvouletý trest a přijde o OH

Koulař Machura ml. měl pozitivní nález na růst. hormon
23.09.2010 09:10 |

Koulař Machura dostal dvouletý trest za doping

Koulař Remigius Machura dostal dvouletý trest zákazu startů kvůli pozitivnímu dopingovému testu na růstový hormon.
23.09.2010 20:05 |

Osobnosti: Remigius Machura (1 článek)

Baron Prášil se oprášil. Restaurovaný film Karla Zemana zahájí zlínský filmový festival

Filmový festival pro děti a mládež ve Zlíně si jako zahajovací film vybral digitálně restaurovaný snímek Baron Prášil od Karla Zemana. „Jsme rádi, že se po 55 letech vrací film Baron Prášil, který je poctou fantazii, na místo svého vzniku,“ uvádí Ondřej Beránek, spoluzakladatel Muzea Karla Zemana. Legendární režisér totiž snímek natočil v roce 1961 právě ve zlínských filmových ateliérech.
11.05.2016 10:05 |

Osobnosti: Karel Zeman (259 článků)

Osmistovkař Holuša doběhl ve finále mistrovství Evropy pátý

Jakub Holuša skončil na mistrovství Evropy v Barceloně ve finále běhu na 800 metrů pátý. Za medailí zaostal o 23 setin sekundy. Zvítězil Polák Marcin Lewandowski. Holuša tak zopakoval své umístění z letošního halového mistrovství světa v Dauhá a v dnešním programu ME byl nejlepším Čechem.
01.08.2010 16:55 |

Osobnosti: Jakub Holuša (24 článků)

Atletická sezona vrcholí: Hejnová si jede pro prize money a vítězství

Ve čtvrtek je v Curychu na programu první ze dvou finálových závodů prestižní Diamantové ligy a mistryně světa Zuzana Hejnová tam bude chtít udržet ve třináctém závodu letošní neporazitelnost. Na startu bude také její soupeřka v běhu na 400 metrů překážek Denisa Rosolová, pátý koulař z mistrovství světa v Moskvě Ladislav Prášil a tyčkařka Jiřina Svobodová.
28.08.2013 16:40 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků) , Ladislav Svoboda (17 článků) , Ladislav Svoboda (17 článků) , Ladislav Svoboda (16 článků) , Ladislav Svoboda (16 článků) , Denisa Svobodová (3 články)

Kryštof v novém klipu vzpomínají na halové turné, to klubové je už teď vyprodané

Kapela Kryštof zveřejnila nový videoklip, který pořídila během vyprodaného halového turné k albu Srdcebeat. Skupina rovněž avizovala nadcházející turné po klubech v Česku i na Slovensku. "Opět přeneseme do menších prostor řadu prvků z halového turné, podobně jako tomu bylo v období Inzerátu. Fanoušci se mohou těšit na projekce, nový design scény i některé speciální efekty. Drobně také pozměníme playlist. A moc se těšíme na Slovensko," přiblížil frontman kapely Richard Krajčo.
20.01.2016 13:50 |

Osobnosti: Richard Krajčo (270 článků)

Výškař Bába má z halového ME bronz, Svobodová skončila čtvrtá

Výškař Jaroslav Bába vybojoval na halovém mistrovství Evropy v Göteborgu třetí místo.
02.03.2013 18:40 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Jaroslav Svoboda (64 článků)

Vícebojařka Klučinová má bronz i český rekord

Před začátkem pražského halového mistrovství Evropy cítila česká vícebojařka Eliška Klučinová formu. A ten pocit nelhal. První česká medaile na šampionátu je na světě, je z pětiboje a bronzu. Klučinová součtem 4687 bodů navíc překonala sedm let starý český rekord Denisy Rosolové.
06.03.2015 19:16 |

Medailová tečka, štafeta mužů obhájila bronz

V posledním finále pražského halového atletického mistrovství Evropy si ve štafetě 4x400 metrů doběhlo české kvarteto pro bronzovou medaili a obhájilo tak pozici z Göteborgu.
08.03.2015 19:56 |

Druhá medaile pro Fuksu. Na trati 200 metrů si dojel pro bronz

Rychlostní kanoista Martin Fuksa vybojoval na mistrovství světa v kategorii do 23 let třetí místo na 200 metrů a na šampionátu v portugalském Montemoru získal druhou medaili. Už v sobotu obhájil zlato na 1000 m. Další bronz pak přidal ve stejné věkové kategorii na kilometru čtyřkajak Tomáš Veselý, Lukáš Nepraš, Patrik Kučera a Radek Šlouf.
26.07.2015 17:36 |

Osobnosti: Radek Veselý (30 článků)

Sladký bronz! Placku vystřílel hattrickem Červenka!

Už to vůbec nebolí, zklamání z vyřazení od Švédů v semifinále je minulostí. Teď hřeje vítězství nad arogantními Rusy. Češi v souboji o třetí místo zválcovali sbornou 7:4 a mají BRONZ! Sladký bronz na mistrovství světa v Bratislavě.
16.05.2011 12:10 |

Špotáková na ME lehce prošla do finále, tam je i koulař Marcell

Česká oštěpařka Barbora Špotáková neměla v dnešní kvalifikaci na mistrovství Evropy v Curychu žádný problém, v prvním pokusu lehce hodila 59,99 metru a snadno postoupila do čtvrtečního finále.
12.08.2014 12:05 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků)

Fuksa kraloval i na pětistovce. V Moskvě obhájil titul

Český kanoista Martin Fuksa dál kraluje na trati 500 metrů. Na mistrovství Evropy v Moskvě v rychlostní kanoistice už počtvrté v řadě obhájil titul. Na olympijské dvoustovce dojel pátý.
26.06.2016 19:15 |

Muzikál Baron Prášil - Renč hledá talent z ulice!

PRAHA – Skončí Vilda Čok (44) na dlažbě? Nově připravovaný muzikál Divadla Hybernia Baron Prášil totiž hledá svou hlavní hvězdu mezi neznámými talenty z ulice! Potvrdil to i režisér Prášila Filip Renč.
21.05.2009 02:00 |

Osobnosti: Filip Renč (524 článků)

Muzikál Baron Prášil: Vojtek zuří! Kvůli Hůlkovi!

Zpěvák Pepa Vojek (44) zuří! Už za dva dny totiž v divadle Hybernia proběhne slavnostní premiéra muzikálu Baron Prášil a producent s režisérem oznámili, kdo z herců se ujme premiéry. „Prášila si zahraje Dan Hůlka,“ zní verdikt, s nímž se Vojtek nedokáže smířit...
23.02.2010 04:20 |

Osobnosti: Daniel Hůlka (574 článků) , Josef Vojtek (558 článků)

Baron Prášil: Na premiéře vystoupí Hůlka!

Už ve čtvrtek se odehraje netrpělivě očekávaná premiéra ambiciózního muzikálu Baron Prášil. Uvidíme prý výpravné muzikálové představení plné nevídaných triků a vizuálních efektů, které dosud nebyly na evropské divadelní scéně použity. Každá důležitá role má v muzikálu tři alternace a my už víme, komu připadla ta čest, vystoupit přímo na premiéře.
23.02.2010 23:40 |