Měl Kotyza s Kvitovou NĚCO NESPORTOVNÍHO? Známý trenér se nyní postará o Plíškovou!

Pěkná rošáda nastala mezi trenéry dvou momentálně nejlepších českých tenistek. Kotyza se nyní bude starat o Karolínu Plíškovou. Spekuluje se přitom o tom, zda vztah mezi trenérem Kotyzou a Petrou Kvitovou byl čistě sportovní. Nebylo v tom něco více?
01.12.2016 14:55 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Karolína Plíšková (294 článků)

Nezastavitelná Kvitová: Porazila světovou jedničku Wozniackou a má jisté semifinále!

Tenistka Petra Kvitová si zahraje semifinále Turnaje mistryň v Istanbulu. Wimbledonská vítězka zdolala světovou jedničku Caroline Wozniackou z Dánska 6:4 a 6:2, v Červené skupině má jediná dvě výhry a před pátečním zápasem s Agnieszkou Radwaňskou z Polska jistotu postupu.
27.10.2011 20:30 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků)

Petra Kvitová vyřídila světovou jedničku Wozniackou: Královnou jsem já!

Potvrzeno! Tenisový trůn už patří jí! Papírově sice ještě ne, ale fakticky o tom není pochyb. Petra Kvitová (21) ovládla ostře sledovanou bitvu na Hopman Cupu, kde porazila dánskou světovou jedničku Caroline Wozniackou (21). I díky tomu si dnes spolu s Berdychem zahrají finále proti Francii.
07.01.2012 12:15 |

Kvitová porazila v Hopmanově poháru jedničku Wozniackou

Petra Kvitová přiblížila české tenisty k postupu do finále Hopmanova poháru. Wimbledonská vítězka získala v souboji z Dánskem první bod výhrou nad světovou jedničku Caroline Wozniackou 7:6, 3:6 a 6:4.
06.01.2012 10:00 |

Kvitová porazila světovou jedničku Williamsovou a je ve finále!

Poprvé v kariéře se Petře Kvitové podařilo porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a v Madridu si zahraje finále. Kvitová doslova smetla americkou soupeřku na antuce 6:2 a 6:3. Pro světovou jedničku to byla vůbec první porážka v sezoně. Ve hře o titul se Kvitová utká s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.
08.05.2015 15:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Turnaj mistryň: Kvitová smetla světovou jedničku Wozniackou

Petra Kvitová ve svém druhém vystoupení na Turnaji mistryň Istanbulu přehrála Carolinou Wozniackou z Dánska ve dvou setech a postoupila do semifinále.
27.10.2011 19:45 |

Kvitová jde do boje! Čeká ji souboj se světovou jedničkou Wozniackou

Tenistka Petra Kvitová se ve čtvrtek na Turnaji mistryň v Istanbulu střetne v rámci červené skupiny se světovou jedničkou Carolinou Wozniackou z Dánska.
27.10.2011 07:45 |

Šafářová si vyšlápla na bývalou světovou jedničku, Štěpánek končí

Tenistka Lucie Šafářová vyřadila v prvním kole turnaje v Cincinnati Američanku Venus Williamsovou. Bývalou světovou jedničku porazila 6:7, 6:3, 6:4 a zvítězila nad ní poprvé v kariéře.
12.08.2014 20:20 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

KONEC A SLZY? Rory se prý vykašlal na Wozniackou, může za to tahle fotka!

Všechno jednou končí. Rory McIlroy se podle britských médií rozešel s bývalou světovou tenisovou jedničkou Caroline Wozniackou. A špatně to nese hlavně dánská blondýnka. Mladý ale slavný golfista oznámil, že se potřebuje soustředit na hru.
14.10.2013 15:20 |

Williamsová v Turnaji mistryň zdolala Wozniackou, která vyřadila Kvitovou

Američanka Serena Williamsová potvrdila svou první příčku ve světovém žebříčku, když v úvodním semifinále Turnaje mistryň zdolala Dánku Caroline  Wozniackou, ve třech setech 2:6, 6:3 a 7:6.
25.10.2014 15:10 |

Zvonarevová porazila Wozniackou a postoupila do finále US Open

Ruská tenistka Věra Zvonarevová přehrála v semifinále US Open nasazenou jedničku Caroline Wozniackou z Dánska 6:4 a 6:3.
10.09.2010 21:35 |

Osobnosti: Věra Zvonarevová (23 článků)

Hopman Cup: Kvitová na úvod sezóny vyzve světovou jedničku

Druhá tenistka světa Petra Kvitová se hned v prvním týdnu nové sezony střetne se světovou jedničkou Dánkou Caroline Wozniackou. Na vzájemný duel dojde ve skupině Hopmanova poháru, kde nepůjde o body do žebříčku WTA. V australském Petthu budou Kvitová s Tomášem Berdychem jedničkami turnaje smíšených dvojic a před Dánskem se střetnou s reprezentanty Bulharska a USA.
02.12.2011 17:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Petra Kvitová (1465 článků)

Šafářová ve Stuttgartu vyřadila světovou dvojku Wozniackou

Česká tenistka Lucie Šafářová porazila ve Stuttgartu druhou hráčku světa Caroline Wozniackou z Dánska. Nad turnajovou jedničkou vyhrála dvakrát 6:4 a postoupila do čtvrtfinále.
29.04.2010 21:15 |

Li Na porazila Wozniackou, stala se první Číňankou v grandslamovém finále

Tenistka Li Na postoupila jako první Číňanka do grandslamového finále. O titul si zahraje na Australian Open v Melbourne, kde v dnešním semifinále otočila duel s Dánkou Caroline Wozniackou, v kterém odvrátila mečbol a nad světovou jedničkou zvítězila 3:6, 7:5 a 6:3.
27.01.2011 09:05 |

Kvitová si v Dubaji zahraje s Dánkou Wozniackou první letošní semifinále!

Česká tenistka Petra Kvitová se poprvé v letošním roce probojovala do semifinále. Na turnaji v Dubaji dnes zdolala světovou čtyřku Polku Agnieszku Radwaňskou 6:2, 6:4 a o účast ve finále se utká s někdejší první hráčkou světa Caroline Wozniackou z Dánska.
21.02.2013 20:45 |

Kvitová zdolala v Dubaji Wozniackou a letos poprvé si zahraje o titul

Česká tenistka Petra Kvitová si v semifinále turnaje v Dubaji poradila s někdejší světovou jedničkou Caroline Wozniackou z Dánska a po výsledku 6:3, 6:4 postoupila do svého prvního letošního finále. O titul se utká s Italkou Sarou Erraniovou, která v semifinále vyřadila krajanku Robertu Vinciovou.
22.02.2013 18:50 |

Šafářová a Cetkovská vyřadily v Dauhá bývalé světové jedničky

Česká tenistka Lucie Šafářová zdolala ve 2. kole turnaje v Dauhá Dánku Caroline Wozniackou. S donedávna první hráčkou světového žebříčku prohrála první set, nakonec ale zvítězila 4:6, 6:4 a 7:6. Bývalou světovou jedničku přehrála ve stejné fázi turnaje i Petra Cetkovská, na vyřazení Srbky Ivanovičové jí stačily dvě sady.
15.02.2012 23:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Cetkovská (68 článků)

Tenistka Šafářová v Madridu vyřadila bývalou jedničku Šarapovovou

Česká tenistka Lucie Šafářová na úvod turnaje v Madridu vyřadila bývalou světovou jedničku Mariu Šarapovovou. Jedenáctou nasazenou Rusku porazila 6:4, 6:3 a postoupila do druhého kola.
09.05.2010 16:35 |

Česká tenistka Lucie Šafářová na úvod turnaje v Madridu vyřadila bývalou světovou jedničku Mariu Šarapovovou.
09.05.2010 16:45 |