Kornfeil zazářil v kvalifikaci pátým místem, Abraham byl jedenáctý

Český závodník Jakub Kornfeil odstartuje do nedělní Velké ceny Španělska ve třídě Moto3 ze druhé řady, když v kvalifikaci zajel pátý nejrychlejší čas. Nejlépe si vedl Španěl Alex Rins, který vyhrál kvalifikaci na závod poprvé v kariéře.
28.04.2012 14:30 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Alex Alex (417 článků)

Kornfeil byl v kvalifikaci jedenáctý. Byl rád, že neupadl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Španělska letos poprvé v kvalifikaci Moto3 mimo elitní desítku, zajel jedenáctý čas. Karel Abraham byl v nejsilnější třídě MotoGP šestnáctý.
03.05.2014 16:55 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Motocyklista Kornfeil se blýskl v kvalifikaci čtvrtým místem, Abraham byl desátý

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil zazářil v kvalifikaci třídy Moto3 na Velkou cenu Francie.
19.05.2012 14:15 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil vyjel v kvalifikaci sedmé místo, Abraham skončil devátý

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil odstartuje do domácí Velké ceny v Brně ze třetí řady, v kvalifikaci třídy Moto3 obsadil sedmé místo. Do třetí řady se postaví i Karel Abraham, který v kvalifikaci MotoGP skončil devátý.
25.08.2012 14:50 |

Kornfeil se bude rvát o body ze čtvrté řady. Abraham spokojený nebyl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Katalánska v třídě Moto3 jedenáctý čas a v neděli odstartuje ze čtvrté řady. Karel Abraham v MotoGP zajel osmnáctý čas a odstartuje z šesté řady.
14.06.2014 18:25 |

Kornfeil v Británii vyrovnal pátým místem své maximum

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Británie pátou pozici a vyrovnal svůj nejlepší výsledek v sezoně i kariéře. Druhý český jezdec ve třídě Moto3 Karel Hanika byl dvanáctý, bodoval i Karel Abraham v MotoGP třináctým místem.
31.08.2014 19:15 |

Abraham byl v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů jedenáctý nejrychlejší čas. Pole position si zajistil Australan Casey Stoner.
02.07.2011 15:55 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Abraham si v tréninku na německou Grand Prix opět pohoršil, byl jedenáctý

Český závodník Karel Abraham skončil ve třetím měřeném tréninku na Velkou cenu Německa silničních motocyklů jedenáctý, Jakub Kornfeil zajel ve třídě do 125ccm devatenáctý čas. V sobotu odpoledne se na Sachsenringu jede kvalifikace pro devátý podnik sezony.
16.07.2011 13:35 |

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |

Kornfeil v Japonsku jedenáctý, Abraham nenastoupil

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Japonska 11. místo ve třídě do 125 ccm a vybojoval pět bodů do hodnocení mistrovství světa. Karel Abraham do závodu MotoGP nakonec nenastoupil, v důsledku přetrvávajících potíží po pádu a otřesu mozku z předchozí Grand Prix Aragonie se rozhodl neriskovat.
02.10.2011 08:45 |

Kornfeil v Barceloně jedenáctý, Abraham má první body

VC Katalánska: 11. Kornfeil, 12. Abraham
03.06.2012 12:45 |

Kornfeil skončil v Assenu po stíhací jízdě jedenáctý, bodoval i Abraham

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Nizozemska v třídě Moto3 jedenácté místo, poté co se musel kvůli pádu soupeře dotahovat z třetí desítky. Karel Hanika měl závod v Assenu skvěle rozjetý na umístění v první pětce, ale po nehodě ho nedokončil. V MotoGP bodoval Karel Abraham na 14. pozici, i osmý závod sezony vyhrál mistr světa Španěl Marc Márquez.
28.06.2014 14:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil zajel v Malajsii svou nejlepší kvalifikaci

Kornfeil byl jedenáctý, Abraham třináctý
22.10.2011 10:00 |

Kornfeil dostal penalizaci a v kvalifikaci skončil jedenáctý. Angelis měl ošklivý pád

Čeští zástupci v nejslabší kubatuře Moto3 se opět nedokázali kvalifikovat mezi nejrychlejší desítku závodníků mistrovství světa silničních motocyklů. Jakub Kornfeil sice na okruhu v Motegi zajel osmý čas, následně byl ale odsunut o tři pozice dozadu za to,   že jel ve třetím volném tréninku příliš pomalu v závodní stopě. Karel Hanika obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska dvacáté místo.
10.10.2015 10:35 |

Kornfeil byl na úvod MS v Kataru šestý, debutant Hanika dojel 14., Abraham 13.

Jakub Kornfeil vstoupil do sezony mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě Moto3 šestým místem ve Velké ceně Kataru. Debutant v šampionátu Karel Hanika bodoval pod umělým osvětlením na čtrnácté pozici. V královské MotoGP dojel Karel Abraham třináctý.
23.03.2014 21:25 |

Abraham i Kornfeil odstartují v Japonsku z páté řady

Motocyklista Karel Abraham obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska ve třídě MotoGP patnácté místo. Další český jezdec Jakub Kornfeil byl na okruhu v Motegi třináctý v kubatuře do 125 ccm. Oba tak v neděli odstartují z páté řady.
01.10.2011 12:30 |

Abraham a Kornfeil dojeli v Itálii sedmnáctí, Pešek upadl

Ani jeden z trojice českých jezdců v mistrovství světa silničních motocyklů nedokázal ve Velké ceně Itálie bodovat. Karel Abraham ve třídě Moto2 i Jakub Kornfeil v kubatuře do 125 ccm obsadili 17. místa. Lukáš Pešek po zdařilé kvalifikaci závod nedokončil.
07.06.2010 12:41 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Abraham i Kornfeil v brněnské kvalifikaci zklamali

Abraham dojel sedmnáctý, Kornfeil až dvacátý
13.08.2011 14:55 |

Kornfeil odstartuje v Austinu z druhé řady. Kvalifikaci MotoGP ovládl Márquez

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil odstartuje do Velké ceny Ameriky v třídě Moto3 z druhé řady. V dnešní kvalifikaci zajel šestý čas. Druhý Čech v nejslabší kategorii Karel Hanika byl sedmnáctý stejně jako Karel Abraham v královské MotoGP.
12.04.2014 22:55 |