Kornfeil zakončil sezonu třetím místem, celkovým vítězem MotoGP je Lorenzo

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil dojel v posledním závodě mistrovství světa v kategorii Moto3 ve španělské Valencii na třetím místě. V královské kubatuře MotoGP se z prvního místa radoval domácí závodník Jorge Lorenzo, který se tak stal i celkovým vítězem MS, když o pět bodů předčil svého rivala Valentina Rossiho.
08.11.2015 16:10 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Dani byl dnes odvážný, ale příště to bude opačně, slíbil Lorenzo

Lorenzo, Pedrosa, Lorenzo, Pedrosa….. V posledním, nervydrásajícím kole závodu MotoGP v Brně si čtyřikrát vyměnili místo v čele. Cílem projel jako první Dani Pedrosa, jeho španělský krajan a lídr šampionátu Jorge Lorenzo zůstal těsně druhý.
26.08.2012 18:15 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Abraham načnul sezonu v MotoGP 11. místem v tréninku na GP Kataru

Motocyklový závodník Karel Abraham zahájil sezonu 11. místem v prvním tréninku třídy MotoGP na premiérový závod sezony v katarském Dauhá. Jakub Kornfeil byl v nové třídě Moto3 nejprve čtrnáctý a poté šestnáctý.
05.04.2012 20:45 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Lorenzo je mistrem světa v MotoGP, Elías v Moto2

Španělští motocykloví jezdci Jorge Lorenzo a Toni Elías si dnes v Malajsii zajistili tituly mistrů světa ve svých třídách. Lorenzo má po třetí příčce z okruhu v Sepangu nedostižný náskok v královské kubatuře Moto GP, Elías ovládl premiérový ročník Moto2.
10.10.2010 11:35 |

Osobnosti: Toni Elías (3 články) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Kornfeil v Británii vyrovnal pátým místem své maximum

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Británie pátou pozici a vyrovnal svůj nejlepší výsledek v sezoně i kariéře. Druhý český jezdec ve třídě Moto3 Karel Hanika byl dvanáctý, bodoval i Karel Abraham v MotoGP třináctým místem.
31.08.2014 19:15 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

VC České republiky: Páteční trénink třídy MotoGP ovládl Lorenzo

Španěl Jorge Lorenzo potvrdil před Velkou cenou České republiky silničních motocyklů své výsostné postavení v letošní sezoně. Z Čechů byl zatím nejlepší patnáctý Jakub Kornfeil v kubatuře do 125 ccm.
13.08.2010 15:35 |

Lorenzo pojede v MotoGP popáté za sebou z pole position

Do Velké ceny USA silničních motocyklů třídy MotoGP odstartuje z prvního místa suverénní lídr šampionátu Jorge Lorenzo.
25.07.2010 09:50 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků)

Suverénní lídr třídy MotoGP Lorenzo vyhrál i závod v USA

Suverénní lídr šampionátu silničních motocyklů Jorge Lorenzo vyhrál Velkou cenu USA třídy MotoGP a připsal si šesté vítězství v sezoně. Druhý na okruhu v Laguna Seca dojel s odstupem Australan Casey Stoner, třetí místo v těsném souboji uhájil Ital Valentino Rossi.
26.07.2010 10:10 |

Osobnosti: Valentino Rossi (63 článků) , Casey Stoner (46 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Lídr MS Lorenzo slavil v Brně sedmou výhru v sezoně MotoGP

Španěl Jorge Lorenzo na yamaze vyhrál v Brně závod královské motocyklové třídy MotoGP, vybojoval sedmé vítězství v sezoně a upevnil si vedení v mistrovství světa. Na druhém místě dnes skončil jeho krajan a hlavní pronásledovatel v průběžném pořadí Dani Pedrosa na hondě před Australanem Caseym Stonerem na ducati.
16.08.2010 18:00 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Casey Stoner (46 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Motocyklista Lorenzo zase bude hýbat všemi prsty, rád by se brzy vrátil do MotoGp

Španělský motocyklový závodník třídy MotoGP Jorge Lorenzo, který v neděli v zahřívací jízdě před Velkou cenou Austrálie utrpěl těžké zranění levé ruky, dostal od lékařů ujištění, že se mu cit do postiženého prstu vrátí, a rád by znovu závodil ještě v této sezoně.
19.10.2011 07:15 |

Španěl Lorenzo vynechá finále MotoGP ve Valencii

Španělský jezdec třídy MotoGP Jorge Lorenzo se nezúčastní posledního závodu mistrovství světa silničních motocyklů na domácím okruhu ve Valencii.
02.11.2011 17:25 |

Kornfeil byl ve třídě Moto3 jedenáctý, Abraham nestartoval

Velkou cenu Velké Británie silničních motocyklů ve třídě MotoGP vyhrál na okruhu Silverstone Španěl Jorge Lorenzo. Český jezdec Jakub Kornfeil obsadil v kategorii Moto3 jedenáctou příčku.
17.06.2012 18:50 |

Kornfeil v Aragonii bodoval, Hanika upadl

Jakub Kornfeil si ve Velké ceně Aragonie nejslabší kategorie Moto3 dojel pro dva body za 14. místo a posedmé v sezóně bodoval. Karel Hanika spadl sedm kol před cílem a opět tak nebodoval.  Závod nedokončil ani účastník MotoGP Karel Abraham, královské kubatuře vládl Jorge Lorenzo ze Španělska a snížil ztrátu na lídra MS Valentina Rossiho z Itálie na pouhých 14 bodů.
27.09.2015 14:20 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Abraham vyrovnal své maximum v MotoGP. Ve Valencii dojel sedmý

Karel Abraham zakončil sezonu mistrovství světa silničních motocyklů sedmým místem. Český jezdec tak vyrovnal ve Velké ceně Valencie své dosavadní maximum v šampionátu MotoGP. Vyhrál vicemistr světa Dani Pedrosa.
11.11.2012 15:40 |

Osobnosti: Dani Pedrosa (28 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Pešek dojel při premiéře v MotoGP osmnáctý, Abraham spadl v prvním kole

Lukáš Pešek obsadil v motocyklové Grand Prix Kataru 18. místo ve třídě MotoGP, Karel Abraham v prvním kole spadl a úvodní závod mistrovství světa nedokončil. Zvítězil španělský obhájce titulu Jorge Lorenzo. Jakub Kornfeil dojel v Dauhá ve třídě Moto3 po startu ze slibné sedmé pozice dvaadvacátý, když doplatil na technické potíže.
08.04.2013 08:55 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Bitva pokračuje: Lorenzo ovládl Katalánsko. Z Čechů dojel jen Pešek

Velkou cenu Katalánska dokončil z českých motocyklistů pouze Lukáš Pešek. V královské třídě MotoGP dojel těsně za body na poslední 16. příčce, zatímco Karel Abraham kvůli poruše elektroniky závod nedokončil. Vítězem se stal Jorge Lorenzo.
16.06.2013 16:10 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Abraham v kategorii MotoGP získal druhý bod, Kornfeil závod nedokončil

Motocyklový jezdec Karel Abraham vybojoval v mistrovství světa MotoGP druhý bod v sezoně, ve Velké ceně Itálie skončil stejně jako v minulém závodě ve Francii patnáctý. Jakub Kornfeil v nejslabší třídě Moto3 spadl v poslední zatáčce a závod nedokončil.
02.06.2013 16:55 |

Kornfeil odstartuje v Austinu z druhé řady. Kvalifikaci MotoGP ovládl Márquez

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil odstartuje do Velké ceny Ameriky v třídě Moto3 z druhé řady. V dnešní kvalifikaci zajel šestý čas. Druhý Čech v nejslabší kategorii Karel Hanika byl sedmnáctý stejně jako Karel Abraham v královské MotoGP.
12.04.2014 22:55 |

Kornfeil vstoupil do domácí GP 12. místem v tréninku

Jakub Kornfeil obsadil v prvním tréninku na domácí Grand Prix České republiky, závod mistrovství světa silničních motocyklů, dvanácté místo. V nejslabší třídě Moto3 byl dnes dopoledne na Masarykově okruhu nejrychlejší Španěl Maverick Viňales, za kterým Kornfeil zaostal o 1,387 sekundy.
23.08.2013 13:00 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Berdych zakončil sezonu na šesté místě žebříčku ATP

Český tenista Tomáš Berdych zakončil sezonu šestým místem ve světovém žebříčku, které si udržel i po Turnaji mistrů v Londýně.
29.11.2010 11:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků)