Kornfeil dostal penalizaci a v kvalifikaci skončil jedenáctý. Angelis měl ošklivý pád

Čeští zástupci v nejslabší kubatuře Moto3 se opět nedokázali kvalifikovat mezi nejrychlejší desítku závodníků mistrovství světa silničních motocyklů. Jakub Kornfeil sice na okruhu v Motegi zajel osmý čas, následně byl ale odsunut o tři pozice dozadu za to,   že jel ve třetím volném tréninku příliš pomalu v závodní stopě. Karel Hanika obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska dvacáté místo.
10.10.2015 10:35 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil se v Malajsii blýskl pátým časem, po penalizaci soupeře si o jedno místo polepšil

Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci kategorie Moto3 na Velkou cenu Malajsie pátý nejrychlejší čas, po penalizaci Španěla  Efréna Vázqueze však do závodu odstartuje z čtvrtého místa. Česká závodník tak na Sepangu vyrovnal své letošní maximum z květnového Le Mans, kde také obsadil čtvrté místo, které pak proměnil v šesté místo v závodě.
24.10.2015 11:30 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil byl v kvalifikaci jedenáctý. Byl rád, že neupadl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Španělska letos poprvé v kvalifikaci Moto3 mimo elitní desítku, zajel jedenáctý čas. Karel Abraham byl v nejsilnější třídě MotoGP šestnáctý.
03.05.2014 16:55 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil zazářil v kvalifikaci pátým místem, Abraham byl jedenáctý

Český závodník Jakub Kornfeil odstartuje do nedělní Velké ceny Španělska ve třídě Moto3 ze druhé řady, když v kvalifikaci zajel pátý nejrychlejší čas. Nejlépe si vedl Španěl Alex Rins, který vyhrál kvalifikaci na závod poprvé v kariéře.
28.04.2012 14:30 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Alex Alex (359 článků)

Kornfeil vyjel v kvalifikaci sedmé místo, Abraham skončil devátý

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil odstartuje do domácí Velké ceny v Brně ze třetí řady, v kvalifikaci třídy Moto3 obsadil sedmé místo. Do třetí řady se postaví i Karel Abraham, který v kvalifikaci MotoGP skončil devátý.
25.08.2012 14:50 |

Kornfeil dojel v Aragonii jedenáctý, Moto3 vyhrál Salom

Jakub Kornfeil prodloužil svou sérii závodů, ve kterých dojel v šampionátu Moto3 na bodovaném místě. Ve Velké ceně Aragonie skončil jedenáctý, vyhrál Španěl Luis Salom.
30.09.2012 12:10 |

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Alex de Angelis po pádu krvácí do mozku

Motocyklový jezdec Alex de Angelis trpí po těžkém pádu v sobotním tréninku na Velkou cenu Japonska krvácením do mozku a jeho stav je i nadále kritický, ale stabilní. Jednatřicetiletý závodník ze San Marina dál zůstává na jednotce intenzivní péče a čeká ho další série vyšetření.
11.10.2015 14:55 |

Osobnosti: Alex Alex (359 článků) , Alex Marino (2 články)

Dva týdny po nehodě v Japonsku se Alex de Angelis vrací domů

Motocyklový závodník Alex de Angelis se dva týdny po těžké nehodě ve velké ceně Japonska vrací domů do San Marina. V doprovodu dvou lékařů a svého otce se vydal na cestu z nemocnice v japonském městě Mibu přes Řím do Rimini, kde bude pokračovat v léčbě.
26.10.2015 11:01 |

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |

Kornfeil zajel v Malajsii svou nejlepší kvalifikaci

Kornfeil byl jedenáctý, Abraham třináctý
22.10.2011 10:00 |

Kornfeil se bude rvát o body ze čtvrté řady. Abraham spokojený nebyl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Katalánska v třídě Moto3 jedenáctý čas a v neděli odstartuje ze čtvrté řady. Karel Abraham v MotoGP zajel osmnáctý čas a odstartuje z šesté řady.
14.06.2014 18:25 |

De Angelisův stav se lepší. Stále však nedýchá sám

Motocyklový závodník Alex de Angelis, kterého během tréninku na Velkou cenu Japonska potkal ošklivý pád, nemá poškozený mozek ani vážně poraněnou páteř, stále ale zůstává napojen na přístroje na jednotce intenzivní péče. V nemocnici tak určitě zůstane ještě několik dalších dní, během příštího týdne by se však již mohl vrátit do Itálie.
16.10.2015 14:15 |

Osobnosti: Alex Alex (359 článků)

Kornfeil skončil v Assenu po stíhací jízdě jedenáctý, bodoval i Abraham

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Nizozemska v třídě Moto3 jedenácté místo, poté co se musel kvůli pádu soupeře dotahovat z třetí desítky. Karel Hanika měl závod v Assenu skvěle rozjetý na umístění v první pětce, ale po nehodě ho nedokončil. V MotoGP bodoval Karel Abraham na 14. pozici, i osmý závod sezony vyhrál mistr světa Španěl Marc Márquez.
28.06.2014 14:10 |

Abraham si v tréninku na německou Grand Prix opět pohoršil, byl jedenáctý

Český závodník Karel Abraham skončil ve třetím měřeném tréninku na Velkou cenu Německa silničních motocyklů jedenáctý, Jakub Kornfeil zajel ve třídě do 125ccm devatenáctý čas. V sobotu odpoledne se na Sachsenringu jede kvalifikace pro devátý podnik sezony.
16.07.2011 13:35 |

Abraham byl v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů jedenáctý nejrychlejší čas. Pole position si zajistil Australan Casey Stoner.
02.07.2011 15:55 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Vettel zvolil pro kvalifikace starý výfukový systém a skončil jedenáctý. Nelituji, řekl

Obhájce titulu mistra světa F1 Sebastian Vettel skončil v sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Číny až jedenáctý, nelituje však, že na svém voze Red Bull použil starý výfukový systém, a věří, že i tak může být po závodě spokojený.
14.04.2012 12:15 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

V Mugellu bodovali Hanika i Abaraham, Kornfeil měl smůlu

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil po životní kvalifikaci ve Velké ceně Itálie nebodoval, v závodě Moto3 doplatil na pád soupeře. Nováček v seriálu Karel Hanika si naproti tomu vyrovnal osobní maximum desátým místem, byť mu k němu pomohla hromadná kolize tří jezdců z vedoucí skupiny v posledním kole.
01.06.2014 18:45 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Motocyklista Kornfeil se blýskl v kvalifikaci čtvrtým místem, Abraham byl desátý

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil zazářil v kvalifikaci třídy Moto3 na Velkou cenu Francie.
19.05.2012 14:15 |