Kornfeil dojel v Malajsii šestý, Rossimu se vzdaluje titul

Český motocyklový závodník Jakub Kornfeil skončil po startu ze čtvrtého místa ve Velké ceně Malajsie kategorie Moto3 šestý a vyrovnal si třetí nejlepší výsledek v sezoně. Třetí muž dnešního závodu královské kubatury MotoGP Valentino Rossi byl potrestán za kolizi s Marcem Márquezem a ve Valencii odstartuje z posledního místa.
25.10.2015 10:36 |

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků) , Marc Márquez (15 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Stoner obvinil pořadatele MotoGP: Nadržujete Rossimu!

Australský motocyklista Casey Stoner obvinil pořadatele MotoGP, že bez skrupulí nadržují Valentinovi Rossimu.
03.04.2011 23:50 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Valentina (62 článků)

Stoner: V MotoGP se straní Rossimu!

Vítěz nedělní Velké ceny Španělska si myslí, že pořadatelé pomáhají k dobrým výsledkům Italovi Rossimu, ale jemu ne.
04.04.2011 10:00 |

Abraham urval v Le Mans jeden bod za 15. místo, Kornfeil dojel šestý

Český motocyklista Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Francie ve třídě Moto3 šestý. I s naraženou kyčlí, kterou si poranil při pádu v sobotním tréninku. Karel Abraham získal při návratu po zlomenině klíční kosti, kvůli níž zmeškal dva závody, v královské kategorii MotoGP první bod v sezoně za 15. místo.
19.05.2013 19:20 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil skončil v Jerezu po stíhací jízdě šestý, Abraham upadl a závod nedokončil

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil dojel ve Velké ceně Španělska šestý ve třídě Moto3 po startu z jedenáctého místa. Debutant v mistrovství světa Karel Hanika v Jerezu skončil devatenáctý a podruhé za sebou nebodoval, Karel Abraham v MotoGP do cíle po pádu nedojel.
04.05.2014 16:15 |

Kornfeil byl na úvod MS v Kataru šestý, debutant Hanika dojel 14., Abraham 13.

Jakub Kornfeil vstoupil do sezony mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě Moto3 šestým místem ve Velké ceně Kataru. Debutant v šampionátu Karel Hanika bodoval pod umělým osvětlením na čtrnácté pozici. V královské MotoGP dojel Karel Abraham třináctý.
23.03.2014 21:25 |

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Parádní Kornfeil: Šesté místo v Le Mans vyjel z hloubi pole

Jakub Kornfeil ukázal v neděli v Le Mans svůj talent. I když staroval až páté řady na čtrnáctém místě, nakonec dojel do cíle závodu šestý! Vítězný Maverick Viňales ovládl už druhý závod v řadě.
19.05.2013 12:40 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil dojel v Aragonii jedenáctý, Moto3 vyhrál Salom

Jakub Kornfeil prodloužil svou sérii závodů, ve kterých dojel v šampionátu Moto3 na bodovaném místě. Ve Velké ceně Aragonie skončil jedenáctý, vyhrál Španěl Luis Salom.
30.09.2012 12:10 |

Kornfeil bodoval v San Marinu, kde dojel třináctý. Abraham s Peškem nedokončili

Český motocyklista Jakub Kornfeil dojel v Grand Prix San Marina v kubatuře Moto3 třináctý a poosmé v sezoně dokázal bodovat. V průběžném pořadí šampionátu ale klesl o jednu příčku na desáté místo.
15.09.2013 16:50 |

Kornfeil dojel v USA pátý, Hanika při premiéře desátý. Body bral i Abraham

Jakub Kornfeil dojel ve třídě Moto3 pátý v motocyklové Velké ceně Ameriky v Austinu a o jedno místo vylepšil svůj výsledek z úvodní letošní Grand Prix v Kataru. Pátý je i celkově v šampionátu. Debutant v mistrovství světa Karel Hanika se zlepšil na desátou pozici. V MotoGP byl Karel Abraham čtrnáctý.
13.04.2014 23:25 |

Abaraham a Kornfeil dojeli v Brně čtrnáctí, Márquezova série skončila

Motocykloví závodníci Karel Abraham a Jakub Kornfeil obsadili ve Velké ceně České republiky čtrnáctá místa. V Brně bodoval také nováček v mistrovství světa Karel Hanika, jenž dojel patnáctý. V královské MotoGP skončila série deseti úvodních vítězství šampiona Marca Márqueze, jenž dojel čtvrtý.
17.08.2014 15:20 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Marc Márquez (15 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Skvělý Kornfeil dojel v Austrálii pátý, bodoval i Hanika

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil si na Velké ceně Austrálie dojel pro výborné páté místo a zaznamenal druhý nejlepší výsledek v sezóně. Na prvního Portugalce Oliveiru přitom ztratil pouze 288 tisícin sekundy. Na Phillip Islandu bodoval také Karel Hanika, který skončil na čtrnáctém místě.
18.10.2015 12:05 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil vstoupil do domácí GP 12. místem v tréninku

Jakub Kornfeil obsadil v prvním tréninku na domácí Grand Prix České republiky, závod mistrovství světa silničních motocyklů, dvanácté místo. V nejslabší třídě Moto3 byl dnes dopoledne na Masarykově okruhu nejrychlejší Španěl Maverick Viňales, za kterým Kornfeil zaostal o 1,387 sekundy.
23.08.2013 13:00 |

Abraham byl v motocyklové GP Austrálie desátý, Kornfeil čtrnáctý

Český motocyklový jezdec Karel Abraham potřetí za sebou bodoval v mistrovství světa třídy Moto2. Po třetím místě v Japonsku a šestém v Malajsii dnes obsadil desátou pozici v Grand Prix Austrálie a získal šest bodů. Jakub Kornfeil ve stopětadvacítkách dosáhl na dva body, když po týdnu zopakoval 14. místo z Malajsie.
17.10.2010 09:40 |

Kornfeil zajel v Malajsii svou nejlepší kvalifikaci

Kornfeil byl jedenáctý, Abraham třináctý
22.10.2011 10:00 |

Kornfeil pojede v Malajsii ze čtvrté řady, Abraham z páté

Jakub Kornfeil zajel před Velkou cenou Malajsie svůj dosud nejlepší kvalifikační výsledek v mistrovství světa. V Sepangu obsadil 11. místo a do nedělního závodu ve třídě do 125 ccm odstartuje ze čtvrté řady. Karel Abraham v královské MotoGP zajel stejně jako v předchozím závodě v Austrálii třináctý čas a bude stát v páté řadě.
22.10.2011 12:25 |

Kornfeil bodoval v Malajsii třináctým místem, Pešek nedojel

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně Malajsie v třídě Moto3 bodované třinácté místo a přiblížil se elitní desítce průběžného pořadí. Závod MotoGP Lukáš Pešek nedokončil.
13.10.2013 15:15 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |