Článek

Kontroverzní slovenský politik Slota boural, zřejmě před nehodou pil alkohol

 
Ján Slota má na krku další skandál. V pondělí večer havaroval u Žiliny a byl při tom zřejmě pod vlivem alkoholu. Policie ho obvinila z ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až roční vězení. O nehodě v úterý informovala žilinská policie a slovenské weby.
19.01.2016 12:25 |

podobné články

Podobné články

Slovenský exposlanec Ján Slota: Obviněn ze znásilnění 16letých dívek, policie u něj provedla razii!

 
Jeden z nejznámějších slovenských politiků, předseda Slovenská národní strany Ján Slota (62) zažívá krušné chvilky. Dvě šestnáctileté dívky Mirka a Betka ze Žiliny ho obvinily ze znásilnění. I když to politik popírá, starosti kvůli tomu bude mít ještě veliké. Podle serveru Pluska v restauraci Gold Wing, která je s ním spjata, proběhla razie. A ta má souviset s obviněními ohledně znásilnění.
10.12.2015 12:10 |

podobné články

Půček před smrtelnou nehodou pil alkohol, ukázal videozáznam

 
Čtyřiadvacetiletý Marek Půček obžalovaný z toho, že loni v srpnu usmrtil na pražském Smíchově autem dívku, před nehodou popíjel v restauraci z půllitrů pivo a také nápoj ze sklenice na tvrdý alkohol. Prokázal to videozáznam z restaurace, který dnes nechal přehrát Obvodní soud pro Prahu 2. Půček tvrdí, že měl pouze necelá dvě malá piva. Podobně hovořili také dva svědci předvolaní obhajobou. Mladík od nehody utekl a přihlásil se policii po více než deseti hodinách. Hrozí mu až osmileté vězení. Hlavní líčení pokračuje na konci února.
30.01.2015 11:20 |

podobné články

Opilý politik Ján Slota vulgárně nadával policistce!

 
Předseda vládní Slovenské národní strany Ján Slota údajně v opilosti vulgárně nadával policistce, která střežila vjezd do parlamentní garáže. Dnes o tom napsal zpravodajský server deníku Sme. Případ se stal před třemi týdny, na veřejnost se dostal až nyní.
19.05.2009 20:30 |

podobné články

Slota kritizuje armádu, prý Slovensko neochrání před Maďary

 
Kontroverzní předseda vládní Slovenské národní strany Ján Slota v úterý kritizoval bojeschopnost slovenské armády. Její velení označil za neschopné.
23.03.2010 16:25 |

podobné články

Nová fakta o nehodě Bartošové: Řidič Rychtář před nehodou pil?

 
Děsivá bouračka černého passatu Josefa Rychtáře  (54) , jenž v sobotu nad ránem vezl zpěvačku Ivety Bartošové  (46) a další tři spolupracovníky do Prahy, může mít pro řidiče Josefa Rychtáře vážnou dohru. Objevily se totiž hlasy, že manažer a milenec Ivety před jízdou pil alkohol. „Ve Frenštátu pod Radhoštěm si dal pivo a panáka. Pak sednul za volant. Asi myslel, že už to po takové době z něho všechno vyprchalo,“ tvrdí účastník plesu, na kterém měla Iveta vystoupení.
16.03.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Zabiják-upír podřízl chlapci (†12) krk a pil jeho krev, když umíral

 
Pil alkohol, kouřil marihuanu a k tomu šňupal kokain. Vtom uslyšel, jak mu říkají hlasy, aby se stal upírem. Lucio Vasquez (38) vzal do ruky trubku, praštil s ní po hlavě dvanáctiletého Davida Cardenase, podřízl mu hrdlo, a když chlapec umíral v bolestech, pil jeho krev.
07.04.2016 22:50 |

podobné články

Nacionalista Slota útočí na novináře. Plivou na Slovensko, prohlašuje

 
Lídr Slovenské národní strany Ján Slota zase vzbudil rozruch svými výroky. Tentokrát si vzal na mušku novináře slovenských veřejnoprávních médií.
12.05.2009 20:30 |

podobné články

Slota nadával policistce, ta teď zaplatí 100 euro

 
Slovenské ministerstvo vnitra udělilo pokutu 100 euro policistce Ľudmile Novákové, kterou údajně častoval vulgárními nadávkami Ján Slota, předseda Slovenské národní strany.
02.07.2009 16:30 |

podobné články

Jste satanisti, pokáral vzpurné ředitele škol Slota

 
Šéf slovenských národovců Ján Slota prohlásil, že ředitelé škol, kteří nechtějí dodržovat vlastenecký zákon, jsou satanisti.
08.03.2010 13:05 |

podobné články

Šéf slovenských nacionalistů Slota nezná slova hymny

 
Předseda Slovenské národní strany Ján Slota si v rozhovoru se zahraničními novináři spletl i autora hymny.
13.03.2010 12:15 |

podobné články

Slota varuje Slováky: maďarská armáda cvičí přechod řek

 
Předseda Slovenské nároní strany Ján Slota vyzval své občany k obezřetnosti. Domnívá se, že maďarská armáda cvičí přechod řek.
23.03.2010 15:05 |

podobné články

Slota chtěl plivnout na homosexuály

 
Předseda Slovenské národní strany (SNS) Ján Slota chtěl zrušit pochod homosexuálů a lesbiček Duhový Pride Bratislava 2010. První akce takového druhu na Slovensku vyvolala u SNS vlnu nesouhlasu a urážek směrem k homosexuálům. Pochod nakonec musel být zrušen kvůli útokům neonacistů.
22.05.2010 15:40 |

podobné články

Slota zůstává vůdcem slovenských nacionalistů. Porazil "Anču"

 
První neoficiální odhady naznačují, že předsedou Slovenské národní strany (SNS) zůstane její dosavadní šéf Ján Slota. Modré hlasovací lístky pro něj zvedlo již v prvním kole 180 ze 300 delegátů.
25.09.2010 16:25 |

podobné články

Slota: Zásadně řídím střízlivý

 
Předseda Slovenské národní strany Ján Slota tvrdí, že nepatří k nejbohatším Slovákům a nežije luxusní život.
10.10.2010 18:10 |

podobné články

VIDEO: Slota blábolil a sedl za volant. Řídil opilý?

 
Předseda Slovenské národní strany (SNS) Ján Slota patrně řídil svůj vůz pod vlivem alkoholu. Informuje o tom ve středu webový portál televize Markíza.
13.01.2011 11:45 |

podobné články

Vytvořte si samostatný stát, vyzval Romy Ján Slota

 
Předseda slovenských nacionalistů Ján Slota v poslední době přiostřil své protiromské výroky a na internetových stránkách opoziční Slovenské národní strany (SNS) vyzval Romy, aby si vytvořili samostatný stát.
16.09.2011 12:45 |

podobné články

Slota by chtěl všechny Romy ve vlastním státě.

 
Předseda slovenských nacionalistů Ján Slota na webových stránkách Slovenské národní strany vyzval Romy, aby vytvořili vlastní stát. Romští aktivisté to považují za navádění, právníci projevy Jána Sloty nevidí jako trestné.
16.09.2011 15:15 |

podobné články

Symbol slovenského nacionalismu Slota v čele SNS skončil

 
Populistická Slovenská národní strana (SNS) dnes ze svých řad vyloučila někdejšího dlouholetého předsedu Jána Slotu. Důvodem byly nesrovnalosti v hospodaření strany, uvedla SNS. Slota, který proslul především slovními útoky proti Maďarům, Romům a homosexuálům, pro své vyškrtnutí ze seznamu členů nevidí důvod. 
24.04.2013 18:15 |

podobné články

Sami sobě podřezáváme krk. A Merkelová... No, nechci být vulgární. Aby sem někdo přišel a flákal se tu na dávkách? Ján Slota promlouvá

 
ROZHOVOR Pokud se tento národ bude chovat jako ovce, které vezou na jatka, nemá smysl vstupovat do politiky, vzkazuje svým Slovákům někdejší předseda Slovenské národní strany a exprimátor Žiliny Ján Slota. V rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz se dlouholetý bouřlivák slovenské politiky vyhraňuje proti postupu Evropské unie v uprchlické krizi a vzpomíná na své politické působení. Jistě není překvapením, že pro ostřejší slovo nejde daleko.
21.09.2015 10:26 |

podobné články