Článek

KONS: Protestujeme proti hrubému znevážení

 
K oceněným u příležitosti Státního svátku vzniku Československé republiky
03.11.2015 22:36 |

podobné články

Podobné články

KONS: Petice za nucený odchod členů a kandidátů KSČ z justice

 
Člen Konzervativní strany Tomáš Pecina inicioval, společně s KONS a občanským sdružením SODALES SOLONIS, internetovou petici, adresovanou Parlamentu České republiky.
16.02.2011 07:20 |

podobné články

Česko má zmatky na úřadech práce, Slováci zase řeší nefunkční daňový systém

 
Nasazování nového informačního systému KONS na daňových úřadech, které způsobilo na Slovensku dvouměsíční chaos, je navíc možná zbytečné, jak píše Pravda.sk. Nový systém nefunguje a navíc se má od příštího roku opět měnit, když se bude přecházet na komplexní nový systém od IBM. Za KONS Slováci dosud zaplatili takřka 29 miliónů eur a jeho plná funkčnost se podle nového odhadu od daňařů odhaduje teprve na červenec.
29.02.2012 15:25 |

podobné články

Konzervativní strana jde do voleb

 
Konzervativní strana (KONS) se rozhodla, navzdory našemu předchozímu prohlášení že se předčasných voleb nezúčastníme, poskytnout některé své členy na kandidátku Strany soukromníků ČR (SsČR) a dát této kandidátce naši bezvýhradnou podporu. KONS proto na své facebookové stránce propagaci SsČR již zahájila.
18.09.2013 19:05 |

podobné články

Bílek (KONS): Welcome Dragoons! My tu obrněnce vítáme

 
Klub angažovaných nestraníků (KAN), Koruna Česká – monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska (KČ) a Konzervativní strana (KONS) vítají přesun konvoje obrněných vozidel Armády USA přes území České republiky na přelomu března a dubna 2015 „Dragoon Ride”.
20.03.2015 20:06 |

podobné články

KONS: Pomozme nejpotřebnějším!

 
Otevřený dopis KONS vládě ČR - podpora přijetí blízkovýchodních křesťanů do České republiky
26.10.2015 20:36 |

podobné články

Iniciativa Ne základnám: Protest proti průjezdu americké vojenské techniky přes území ČR

 
Protestujeme proti rozhodnutí vlády, která proti většinovému názoru občanů České republiky loajálně přistupuje k podílu České republiky na zhoršování bezpečnostního prostředí Evropy, dělá z nás případné spolupachatele agrese, nebo válečného konfliktu.
24.03.2017 19:05 |

podobné články

Odhaduje se příchod 100 milionů běženců. Evropa končí, dopadneme jako indiáni. Vláda se musí vzbouřit proti vyhrožování a hrubému diktátu EU. Politici se nám vyjádřili ke kvótám na uprchlíky

 
ANKETA Evropská komise znovu předložila návrh na kvóty na imigranty. Dle informací HN výrazně ubylo zemí stojících proti kvótám a nyní se proti staví víceméně jen státy Visegrádu (ČR, Slovensko, Maďarsko, Polsko).
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Protestujeme proti odvolání Lessyho, napsal Babiš

 
Iniciativa ANO 2011 podnikatele Andreje Babiše se rovněž vyjádřila k odvolání policejního prezidenta Petra Lessyho. Důrazně proti tomu protestuje a poukazuje na to, že politici oslabují vliv nezávislých vyšetřovacích orgánů, které v posledních dnech zaznamenaly úspěchy.
29.08.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8312 článků) , Lessy (875 článků) , Petr Lessy (798 článků)

Paroubek: Protestujeme proti znovuobnovení Mariánského sloupu

 
Strana LEV 21 uskuteční v úterý 9. dubna od 16:30 hodin na Mariánském náměstí v Praze před budovou Magistrátu hl. m. Prahy protestní demonstraci proti znovuobnovení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze.
29.03.2013 18:20 |

podobné články

Svaz pacientů: Ostře protestujeme proti záměrům ředitele Všeobecné zdravotní pojišťovny

 
Ostrý protest Svazu pacientů ČR proti záměrům ředitele VZP Kabátka nechat upravit veřejné zdravotnictví s ještě větším pohrdáním Ústavou ČR, než předváděl ministr Julínek a jemu podobní…
17.10.2016 09:45 |

podobné články

Petice proti vykácení stromů na hřbitově v Mladých Bukách

 
My, níže podepsaní občané, voliči a přátelé Mladých Buků důrazně protestujeme proti záměru vykácení téměř všech stromů v areálu místního hřbitova a přilehlém okolí, a to ještě v tomto období vegetačního klidu.
05.03.2017 15:10 |

podobné články

Sobotka (ČSSD): Důrazně protestujeme proti rozhodnutí Nečasovy vlády nezvýšit minimální mzdu

 
ČSSD zásadně nesouhlasí s tím, že pravicové vlády opakovaně odmítají valorizovat minimální mzdu a zcela tak devalvují její sociální a ekonomickou roli v naší společnosti.
08.12.2011 18:40 |

podobné články

Špidla, Mládek: Protestujeme proti tomu, aby Nečasova vláda škodila vlastní zemi

 
V minulém týdnu se Nečasově vládě podařila naprosto neuvěřitelná věc. Rozhodla se, že poškodí zájmy vlastních občanů a začala prosazovat snížení evropského rozpočtu z 1 % na 0,8 % HDP EU pro příští rozpočtové období.
24.01.2012 08:45 |

podobné články

Okamura (Úsvit): Odmítáme zvyšovat daně živnostníkům

 
Tomio Okamura to řekl ve Sněmovně všem na rovinu a bez vytáček. Vláda zvýší od nového roku daně živnostníkům – s tím Úsvit zásadně nesouhlasí a protestujeme proti tomu.
06.10.2014 11:21 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1562 článků)

Skopeček (ODS): Jan Skopeček: Protestujeme proti snahám zvyšovat daně aktivním a úspěšným

 
Kategoricky odmítáme dnešní slova premiéra Bohuslava Sobotky pro server iDNES.cz, že zde existuje prostor pro zvýšení daní bohatším a velkým firmám jako řešení rostoucích výdajů spojených se stárnutím naší společnosti. Aktivní a úspěšné firmy, podnikatelé a spoluobčané nemohou být trestáni za neschopnost Sobotkovy vlády přijít s promyšlenými opatřeními, která by připravila zejména penzijní a zdravotní systém na stále rostoucí počet starších obyvatel.
06.11.2015 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (169 článků)

Šarapatka: Emoce ovládly českou politiku aneb mnoho povyku pro nic

 
Návštěva Dalajlámy rozdělila vládní koalici a protestujeme proti rezoluci UNESCO, kterou jsme nikdo nečetli.
20.10.2016 19:45 |

podobné články

Dopis vrcholným představitelům ČR: Lidská práva jsou pro vás méně důležitá než obchod

 
My, zde podepsaní správci FB skupiny Lumpenkavárna, důrazně protestujeme proti "Společnému prohlášení nejvyšších ústavních činitelů České republiky" týkajícího se „naplňování politiky vůči Čínské lidové republice“ při příležitosti návštěvy dalajlamy v naší zemi.
21.10.2016 13:30 |

podobné články

Marcela Čechová: Můžeme být pyšní na naši mladou generaci?

 
Ó, zajisté. Jak nebýt pyšní? Podívejte se třeba na dnešní Ameriku, jak mladí, nudli ještě u nosu, statečně protestují proti tomu hroznému Trumpovi, který si osobuje právo být prezidentem. Že byl předtím plnoprávně zvolen? Že sama Clintonová mu gratulovala a že měl docela civilní rozhovor s Obamou? Co je nám do toho, odpovídají dívenky ve věku před první menstruací. My protestujeme! My ho nechceme! My chceme Hilary!
18.11.2016 12:40 |

podobné články

Jiří Weiss: Odmítáme vznik Chovancova „ministerstva pravdy“

 
My, níže podepsaní, protestujeme proti zrodu tzv. „ministerstva pravdy“ při Chovancově vládním úřadu a tento krok směrem k orwellovskému totalitnímu státu důrazně odmítáme.
15.12.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Weiss (2 články)