Článek

KONS: Pomozme nejpotřebnějším!

 
Otevřený dopis KONS vládě ČR - podpora přijetí blízkovýchodních křesťanů do České republiky
26.10.2015 20:36 |

podobné články

Podobné články

KONS: Petice za nucený odchod členů a kandidátů KSČ z justice

 
Člen Konzervativní strany Tomáš Pecina inicioval, společně s KONS a občanským sdružením SODALES SOLONIS, internetovou petici, adresovanou Parlamentu České republiky.
16.02.2011 07:20 |

podobné články

Česko má zmatky na úřadech práce, Slováci zase řeší nefunkční daňový systém

 
Nasazování nového informačního systému KONS na daňových úřadech, které způsobilo na Slovensku dvouměsíční chaos, je navíc možná zbytečné, jak píše Pravda.sk. Nový systém nefunguje a navíc se má od příštího roku opět měnit, když se bude přecházet na komplexní nový systém od IBM. Za KONS Slováci dosud zaplatili takřka 29 miliónů eur a jeho plná funkčnost se podle nového odhadu od daňařů odhaduje teprve na červenec.
29.02.2012 15:25 |

podobné články

Konzervativní strana jde do voleb

 
Konzervativní strana (KONS) se rozhodla, navzdory našemu předchozímu prohlášení že se předčasných voleb nezúčastníme, poskytnout některé své členy na kandidátku Strany soukromníků ČR (SsČR) a dát této kandidátce naši bezvýhradnou podporu. KONS proto na své facebookové stránce propagaci SsČR již zahájila.
18.09.2013 19:05 |

podobné články

Bílek (KONS): Welcome Dragoons! My tu obrněnce vítáme

 
Klub angažovaných nestraníků (KAN), Koruna Česká – monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska (KČ) a Konzervativní strana (KONS) vítají přesun konvoje obrněných vozidel Armády USA přes území České republiky na přelomu března a dubna 2015 „Dragoon Ride”.
20.03.2015 20:06 |

podobné články

Pane Kalousku, dáte ze svého chudým důchodcům? zeptali se. A ministr...

 
Pomůžete spolu se mnou seniorům? Publicista Josef Klíma, který chce sám rozdat svůj starobní důchod nejpotřebnějším penzistům, položil tuto otázku řadě osobností. Václav Klaus či Karel Schwarzenberg (TOP 09) ho odmítli s tím, že už pomáhají jinak. Své k tomu řekli i ministr financí Miroslav Kalousek či ministryně práce Ludmila Müllerová (TOP 09).
03.05.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků) , Ludmila Müllerová (192 článků) , Josef Klíma (183 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

Na sociální služby dá Müllerová půl miliardy navíc

 
Ministerstvo práce a sociálních věcí přidá 500 milionů korun na sociální služby. Podle ministryně Ludmily Müllerové by peníze měly putovat k nejpotřebnějším neziskovým organizacím a poskytovatelům, kterým hrozí zánik. Prostředky by se ke klientům měly dostat už během července.
27.05.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků)

Tesco: Potravinová banka pomáhá těm nejpotřebnějším

 
Společnost Tesco zahájila spolupráci s Českou federací potravinových bank. V rámci spolupráce daruje maloobchodní řetězec ročně více než sto tisíc položek potravin, které budou neziskovými organizacemi využívány pro azylové domy, lidem bez domova a další charitativní a sociální instituce.
16.08.2013 09:35 |

podobné články

Blesk Srdce pro děti: Díky vám jsme vybrali 19 milionů! Děkujeme

 
Peníze, které pomohou na tom nejpotřebnějším místě, usnadní život malým, nemocným dětem, ke kterým byl často osud velmi krutý. Přesto se s ním statečně perou! A bojovali jste i vy, když jste během slavnostního galavečera pomohli o pět milionů překonat loňský rekord. Vybralo se neuvěřitelných 19 milionů korun!
16.12.2013 00:20 |

podobné články

Překlady z němčiny v profesionální kvalitě

 
Němčina patří vedle angličtiny k nejpotřebnějším cizím jazykům v našich končinách. Hned po ruštině je se sto miliony rodilými mluvčími druhým nejrozšířenějším jazykem v Evropě. Je úředním jazykem nejenom našich německých a rakouských sousedů, ale také například ve Švýcarsku, v Belgii nebo v Itálii. Německy mluvící menšiny však najdeme také ve Francii, Dánsku aj. Němčina se tak v mnoha oblastech uplatňuje i v České republice, především v obchodu a managementu. Pokud tímto jazykem právě nevládnete, jistě oceníte kvalitní překlady z němčiny či do němčiny.
29.01.2014 10:35 |

podobné články

Papež František poslal pomoc obětem povodní na Litoměřicku

 
Papež František poslal do litoměřické diecéze finanční dar jako výpomoc nejpotřebnějším, kteří se ocitli v nouzi způsobené loňskou ničivou povodní v obcích Mlékojedy, Počaply a Křešice. Výše částky bude zveřejněna během slavnostního předání daru v příštím týdnu.
08.06.2014 14:30 |

podobné články

S uprchlíky by měla pomoci hlavně církev, tvrdí Veronika Žilková

 
Imigranti jsou celosvětový problém. Pomocnou ruku by jim prý měla podat hlavně církev. "Nikdo nebrání církvi, aby se vzdala restitucí a všechen majetek poskytla právě těm nejchudším a nejpotřebnějším," uvedla v rozhovoru herečka a manželka ministra obrany Veronika Žilková.
06.06.2015 23:01 |

podobné články

Filozof Škabraha: Ano, Evropa se změní. Bez ohledu na uprchlíky. A teorie, že jde o cílené obsazení bojeschopnými muži...

 
ROZHOVOR Změní se tvář Evropy? Ano, je to normální. „Nemyslím si, že je správné za každou cenu hájit podobu světa ve stávající podobě,“ uvedl filozof, pedagog a publicista Martin Škabraha (SZ) v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Připustil i to, že nepomáháme těm nejpotřebnějším a vysvětlil, o čem svědčí úvahy o řízené migraci s cílem zničení a obsazení Evropy.
17.06.2015 13:07 |

podobné články

Česká humanitární organizace pomůže uprchlíkům v Srbsku a Makedonii

 
Humanitární organizace Člověk v tísni uvolní 1,7 milionu korun ze svého fondu na okamžitou pomoc uprchlíkům v Makedonii a Srbsku. Tamní nevládní organizace pak budou nejpotřebnějším migrantům rozdávat vodu a potraviny, poskytovat psychosociální a právní pomoc a podávat informace o rizicích, jakými jsou pašerácké gangy. ČTK to dnes sdělil mluvčí nadace Petr Štefan. Organizace se chce podle něj zaměřit především na ochranu žen a dětí.
28.08.2015 10:16 |

podobné články

Ministr Babiš ke kongresu ODS: Věnovali naši zemi kmotrům a vzali peníze těm nejpotřebnějším

 
ODS si opět zvolila politologa a teoretika, který mluví o živnostnících a podnikatelích a přitom o nich tak maximálně četl v knihách. Snad se tam ale dočetl, že právě vláda ODS zvyšovala daně jako o závod, že zvýšila DPH z 5 na 15%, zavedla zvýšení daně formou superhrubé mzdy a solidární přirážky.
16.01.2016 18:46 |

podobné články

Bartošek (KDU-ČSL): Sociální bydlení? Dostupné bydlení

 
Konečně po čtvrt století se u nás chystá zákon o sociálním bydlení. Nástroj, jak zajistit střechu nad hlavou těm nejpotřebnějším, tedy těm, kteří se přes veškerou snahu nedokážou o vlastní byt postarat sami. Je však iluzí myslet si, že jde o všelék, který vyřeší bytovou krizi.
05.02.2017 20:30 |

podobné články

Arden (Piráti): Piráti v neděli rozdali 150 teplých gulášů potřebným

 
V neděli v podvečer uspořádali Piráti před Hlavním nádražím v Praze rozdávání teplých gulášů. Plní tak svůj slib, že zastupitelé, kteří se stali poslanci, věnují své zastupitelské odměny ve prospěch nejpotřebnějším. V charitativních akcích budou pokračovat, dokud se takto získané finance nevyčerpají.
21.11.2017 15:55 |

podobné články

Pomozme Japonsku, volá Paroubek

 
Poslanec a někdejší šéf ČSSD Jiří Paroubek kritizoval vládu i opozici, že se nesnaží podat pomocnou ruku zničenému Japonsku.
17.03.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Poche (ČSSD): Pomožme Libyi, nedovolme však další Irák

 
Už třetí měsíc trvající občanské bouře v arabském světě dokonale zamotaly hlavy evropských a amerických politiků i komentátorů.
28.03.2011 20:10 |

podobné články

Husák (TOP 09): Pomozme mladým rodinám k vlastnímu bydlení

 
Zejména mladí lidé by měli mít ulehčeno získat vlastní bydlení. Proto podporuji záměr, aby si i v budoucnu mohli odečítat úroky z hypoték od základu daně z příjmů.
08.04.2011 08:15 |

podobné články