König už je celkově na páté pozici! Kreuziger ztratil a je dvanáctý

Leopold König vybojoval v nedělní 15. etapě sedmou příčku a celkově se posunul na pátou pozici v průběžném pořadí. První dojel přesně minutu před českým jezdcem Španěl Mikel Landa, jehož krajan Alberto Contador byl v cíli třetí a udržel celkové vedení. Romanu Kreuzigerovi se příliš nedařilo a vypadl z elitní desítky.
24.05.2015 17:56 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Leopold König (25 článků)

Kreuziger je průběžně čtvrtý, König vypadl z top 10

Český cyklista Roman Kreuziger se po 13. etapě na italském Giru posunul už na čtvrtou příčku celkového pořadí. Jeho krajan Leopold König ze stáje Sky má zatím spíše smůlu a vypadl z elitní desítky. Po hromadném pádu na konci etapy přišel o celkové vedení Alberto Contador a svůj růžový dres musel odevzdat Fabienu Aruovi z týmu Astana.
22.05.2015 19:11 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Leopold König (25 článků)

Cyklista Kreuziger se oženil, svatbu měl na hradě v Itálii

Nejlepší český cyklista na silnici Roman Kreuziger si v pátek nedaleko svého současného domova u italského jezera Lago di Garda vzal snoubenku Michaelu. Obřad v italštině se konal ve městečku Torri del Benaco. Další články k tématu: Kreuziger bude jezdit s Contadorem, jde do týmu Saxo Bank-Tinkoff Bank Totální hovadina, brání se Kreuziger nařčením, že nebojoval za Čechy Zklamaný Kreuziger. V paměti zůstávají jen medaile, řekl cyklista
07.10.2012 20:20 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Kreuziger dojel v 11. etapě Gira šestý, celkově je sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil šesté místo ve středeční 11. etapě Gira d'Italia s cílem na kopci a celkově zůstal na sedmé pozici. Pro vítězství si po 142 kilometrech dojel Francouz John Gadret, Kreuziger dojel těsně za lídrem závodu Contadorem.
18.05.2011 18:40 |

POCTA! Leo König pojede poprvé Tour de France a rovnou jako lídr!

Cyklisté Leopold König a Jan Bárta se poprvé představí na Tour de France. Oba jsou podle očekávání v nominaci německého týmu NetApp-Endura, König bude jeho lídrem.
28.06.2014 09:00 |

Osobnosti: Jan Bárta (158 článků)

Franz König: Praha je pro nás báječné místo

Knihkupectví König z Kolína nad Rýnem je největším obchodem v Evropě. Soustředí se na knihy o výtvarném umění a architektuře. Na otázky o provozu pobočky v Praze odpověděl německý knihkupec Franz König.
15.08.2015 07:05 |

Kreuziger dojel v páté etapě na 17. místě, vyhrál Ital Malacarne

Český cyklista Roman Kreuziger dojel v páté etapě závodu série ProTour Kolem Katalánska do cíle na 17. pozici.
26.03.2010 19:35 |

Froome má triumf už skoro v kapse, Kreuziger klesl na páté místo

Britský cyklista Christopher Froome dojel ve 20. etapě Tour de France třetí a vítězství ve 100. ročníku Tour de France má před nedělním dojezdem na Champs-Elysées si prakticky zajistil vítězství ve 100. ročníku slavného závodu. Roman Kreuziger měl dva defekty, skončil desátý a celkově klesl ze čtvrté na pátou pozici.
20.07.2013 17:45 |

Čtrnáctou etapu Tour vyhrál Majka, König dojel devátý

Čtrnáctou etapu cyklistického závodu Tour de France vyhrál Polák Rafal Majka. V čele průběžného pořadí je dál Ital Vincenzo Nibali, který dnes skončil druhý. Český jezdec Leopold König dojel v další alpské etapě devátý a celkově si polepšil z desáté na osmou příčku.
19.07.2014 18:50 |

König byl na Tourmaletu zase mezi nejlepšími! Jistil deváté místo

Leopold König míří na své první Tour de France do elitní desítky. V poslední horské etapě, která vedla přes slavný Tourmalet do Hautacamu skončil osmý a celkově pojistil devété místo. Vyhrál lídr Vincenzo Nibali.
24.07.2014 17:50 |

Drama na Tour: König měl ošklivý pád, naštěstí kousek před cílem

Český cyklista Leopold König skončil tři kilometry před cílem 19. etapy Tour de France na zemi v hromadném pádu. Vyvázl však bez zranění, v cíli dostal stejný čas jako zbytek pelotonu a celkově je stále devátý.
25.07.2014 18:15 |

König dnes na Tour de France nepříjemně spadl, zůstal ale devátý

Český cyklista Leopold König skončil tři kilometry před cílem 19. etapy Tour de France na zemi v hromadném pádu. Vyvázl však bez zranění, v cíli dostal stejný čas jako zbytek pelotonu a celkově je stále devátý. Pro výhru si sólovou jízdou v dešti dojel Ramunas Navardauskas, jenž se stal prvním litevským vítězem etapy na Tour.
25.07.2014 20:15 |

Král König po 7. místě na Tour: Nejbláznivější tři týdny v životě

Česká cyklistika má novou hvězdu. Šestadvacetiletý Leopold König si nemohl vybrat lepší závod k tomu, aby předvedl své kvality. Na slavné Tour de France jel vůbec poprvé, ale počínal si jako zkušený matador. Do Paříže dojel celkově sedmý a připsal si zatím největší úspěch své kariéry.
28.07.2014 08:10 |

König ovládl královskou etapu Czech Cycling Tour, celkově vede Vakoč

Královskou etapu výborně obsazeného závodu Czech Cycling Tour vyhrál po sólovém úniku Leopold König. Po předposlední ze čtyř etap závodu se vedení ujal Petr Vakoč, na nějž průběžně druhý Jan Bárta ztrácí pouhých šest vteřin.
15.08.2015 20:20 |

Osobnosti: Jan Bárta (158 článků) , Leopold König (25 článků)

König na Vueltě stoupá pořadím! Návrat do Top10 vydřel v dešti

Český cyklista Leopold König obsadil v deštivé čtrnácté etapě cyklistické Vuelty desátou příčku a v celkovém pořadí se posunul na osmé místo! Po sólovém úniku vyhrál Ital Daniele Ratto. Druhý dojel s odstupem bezmála čtyř minut lídr závodu Vincenzo Nibali, který zároveň upevnil svou pozici na čele.
07.09.2013 17:55 |

König spadl na šestou příčku, pro triumf na Giru si jede Contador

Český cyklista Leopold König se statečně rval na trase předposlední etapy letošního Gira d'Italia, dojel devátý, ale přesto v celkovém pořadí klesl z pátého na šesté místo. Vedoucí pozici si před zítřejším dojezdem do Milána udržel Španěl Alberto Contador.
30.05.2015 18:16 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků) , Leopold König (25 článků)

Kreuziger v prvním pyrenejském testu ztratil a vypadl z desítky

Český cyklista Roman Kreuziger znovu na Tour de France vypadl z elitní desítky. První pyrenejskou etapu vyhrál po úniku Francouz Christophe Riblon, Kreuziger ji dokončil na 28. místě se ztrátou tří minut. V průběžném pořadí se před něj dostali týmový kolega z Liquigasu Ivan Basso i vítěz sobotní etapy Alexander Vinokurov a odsunuli jej na 12. příčku.
19.07.2010 08:30 |

Čtvrtou etapu Vuelty vyhrál Antón, v červeném dál pojede Gilbert

Čtvrtou etapu Vuelty vyhrál Španěl Igor Antón z Euskaltelu a posunul se celkově na druhé místo za Belgičana Philippa Gilberta, jenž kraloval v pondělí. Český cyklista Roman Kreuziger ztratil v závěrečném stoupání téměř tři minuty, obsadil 42. příčku a celkově si pohoršil na 37. pozici.
01.09.2010 17:15 |

Skokan Koudelka neudržel páté místo, v Lahti skončil dvanáctý

Skokan na lyžích Roman Koudelka neudržel pátou příčku z úvodního kola závodu Světového poháru v Lahti a skončil dvanáctý.
13.03.2011 18:50 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků)

Kreuziger na Tour upadl, ztratil tři minuty. Sedmou etapu ovládl Cavendish

Ve finiši sedmé etapy Tour de France zvítězil Brit Mark Cavendish ze stáje HTC a získal své sedmnácté vítězství na Tour. Žlutý trikot pro celkového lídra uhájil popáté v řadě Nor Thor Hushovd, který dojel v čelní skupině. Roman Kreuziger ztratil po pádu tři minuty a v průběžném pořadí klesl na 57. příčku.
08.07.2011 19:15 |