König dojel v těžké horské etapě devátý, průběžně se přesunul na 6. místo

Český cyklista Leopold König, který byl po odstoupení týmového kolegy Richieho Porta jmenován novou jedničkou stáje Sky, se za důvěru odvděčil dalším povedeným výsledkem a v 16. etapě dojel na deváté příčce. Vítězství v královské etapě si připsal jezdec stáje Astana Mikel Landa. Růžový trikot pro vedoucího jezdce je stále v držení Alberta Contadora.
26.05.2015 17:46 |

Osobnosti: Leopold König (20 článků)

FANTAZIE! König na Tour urval v první alpské etapě třetí místo

Cyklista Leopold König dojel v 13. etapě Tour de France na třetím místě. Český nováček na slavném závodu v první alpské etapě nestačil jen na dominantního Itala Vincenza Nibaliho, který si upevnil průběžné vedení, a Poláka Rafala Majku.
18.07.2014 18:10 |

Čtrnáctou etapu Tour vyhrál Majka, König dojel devátý

Čtrnáctou etapu cyklistického závodu Tour de France vyhrál Polák Rafal Majka. V čele průběžného pořadí je dál Ital Vincenzo Nibali, který dnes skončil druhý. Český jezdec Leopold König dojel v další alpské etapě devátý a celkově si polepšil z desáté na osmou příčku.
19.07.2014 18:50 |

Nibali se vrátil do čela, König byl v horské etapě Tour osmý

Po horské 10. etapě Tour de France získal zpátky žlutý dres lídra Ital Vincenzo Nibali a úspěšný den prožil také Leopold König, který obsadil osmé místo. Český cyklista a lídr stáje NettApp se posunul v průběžném pořadí na 21. příčku. Nejtěžší etapový závod dnes přišel o další z hvězd Alberta Contadora, jenž si poranil při pádu ve sjezdu koleno.
14.07.2014 19:40 |

Bárta šlapal jako mašina a v královské horské etapě dojel šestý!

Jan Bárta se ve čtvrteční královské horské etapě ukázal v tom nejlepším světle a jako jediný z českých cyklistů dojel v první desítce! Bárta měl i několik nástupů a na vítěze Joachima Rodrigueze ztratil necelých šest minut. V etapě bojovali jezdci nejen s převýšením, ale i úmorným vedrem.
16.07.2015 17:55 |

Osobnosti: Jan Bárta (157 článků)

Šestnáctou etapu vyhrál Australan Michael Rogers, König je průběžně sedmý

Šestnáctou a nejdelší etapu 101. ročníku Tour de France ovládl po útěku Australan Michael Rogers. Průběžně první zůstává však i nadále Ital Vincenzo Nibali, na kterého český cyklista Leopold König, který vylepšil svůj čas a posunul se na průběžné sedmé místo, ztrácí 9:32 minuty.
22.07.2014 18:35 |

Osobnosti: Michael Rogers (4 články) , Michael Rogers (4 články) , Michael Rogers (4 články) , Michael Rogers (4 články)

König v královské etapě na Vueltě uspěl a drží se mezi elitou

Královskou patnáctou etapu Vuelty vyhrál po dlouhém úniku francouzský cyklista Alexandre Geniez. V čele závodu je dál Ital Vincenzo Nibali. Průběžné osmé místo stále drží český cyklista Leopold König, který dnes dojel třináctý se ztrátou necelých čtyř minut na Genieze.
08.09.2013 18:50 |

Nibali jde na Tour zpět do žlutého, König dojel osmý

Po horské 10. etapě Tour de France získal zpátky žlutý dres lídra Ital Vincenzo Nibali a úspěšný den prožil také Leopold König, který obsadil osmé místo.
14.07.2014 19:00 |

König dnes na Tour de France nepříjemně spadl, zůstal ale devátý

Český cyklista Leopold König skončil tři kilometry před cílem 19. etapy Tour de France na zemi v hromadném pádu. Vyvázl však bez zranění, v cíli dostal stejný čas jako zbytek pelotonu a celkově je stále devátý. Pro výhru si sólovou jízdou v dešti dojel Ramunas Navardauskas, jenž se stal prvním litevským vítězem etapy na Tour.
25.07.2014 20:15 |

Vítězem patnácté etapy se stal Kristoff, König zůstává průběžně osmý

Norský cyklista Alexander Kristoff se stal vítězem pátnácté etapy Tour de France, která měla dojezd v Nimes. Podařilo se mu to, když několik desítek metrů před cílem předjel do té doby vedoucí cyklisty Martina Elmigera ze Švýcarska a Jacka Bauera z Nového Zélandu. Český cyklista Leopold König dojel v hlavním poli na 38. místě a zůstal průběžně osmý.
20.07.2014 18:35 |

Osobnosti: Jack Bauer (11 článků) , Martin France (53 článků) , Alexander Martin (3 články)

König byl na Tourmaletu zase mezi nejlepšími! Jistil deváté místo

Leopold König míří na své první Tour de France do elitní desítky. V poslední horské etapě, která vedla přes slavný Tourmalet do Hautacamu skončil osmý a celkově pojistil devété místo. Vyhrál lídr Vincenzo Nibali.
24.07.2014 17:50 |

König spadl na šestou příčku, pro triumf na Giru si jede Contador

Český cyklista Leopold König se statečně rval na trase předposlední etapy letošního Gira d'Italia, dojel devátý, ale přesto v celkovém pořadí klesl z pátého na šesté místo. Vedoucí pozici si před zítřejším dojezdem do Milána udržel Španěl Alberto Contador.
30.05.2015 18:16 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků) , Leopold König (20 článků)

König na Vueltě stoupá pořadím! Návrat do Top10 vydřel v dešti

Český cyklista Leopold König obsadil v deštivé čtrnácté etapě cyklistické Vuelty desátou příčku a v celkovém pořadí se posunul na osmé místo! Po sólovém úniku vyhrál Ital Daniele Ratto. Druhý dojel s odstupem bezmála čtyř minut lídr závodu Vincenzo Nibali, který zároveň upevnil svou pozici na čele.
07.09.2013 17:55 |

Kreuziger je průběžně čtvrtý, König vypadl z top 10

Český cyklista Roman Kreuziger se po 13. etapě na italském Giru posunul už na čtvrtou příčku celkového pořadí. Jeho krajan Leopold König ze stáje Sky má zatím spíše smůlu a vypadl z elitní desítky. Po hromadném pádu na konci etapy přišel o celkové vedení Alberto Contador a svůj růžový dres musel odevzdat Fabienu Aruovi z týmu Astana.
22.05.2015 19:11 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (324 článků) , Leopold König (20 článků)

Štybarovi kostky svědčí, dojel v elitní desítce!

Zdeněk Štybar v úterní etapě dokázal, že dokáže těžit ze své cyklokrosařské minulosti i na silnici a v úterní etapě, která byla zároveň nejdelší z celé letošní Tour (223 kilometrů) dojel na devátém místě! Prvenství na těžké trase, kde podstatnou část tvořily kostky, vybojoval Tony Martin. Na třetím místě dojel slovenský spurtér Peter Sagan.
07.07.2015 18:01 |

Osobnosti: Tony Martin (3 články) , Tony Martin (12 článků) , Tony Martin (12 článků) , Zdeněk Štybar (104 článků)

König už je celkově na páté pozici! Kreuziger ztratil a je dvanáctý

Leopold König vybojoval v nedělní 15. etapě sedmou příčku a celkově se posunul na pátou pozici v průběžném pořadí. První dojel přesně minutu před českým jezdcem Španěl Mikel Landa, jehož krajan Alberto Contador byl v cíli třetí a udržel celkové vedení. Romanu Kreuzigerovi se příliš nedařilo a vypadl z elitní desítky.
24.05.2015 17:56 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (324 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Leopold König (20 článků)

Franz König: Praha je pro nás báječné místo

Knihkupectví König z Kolína nad Rýnem je největším obchodem v Evropě. Soustředí se na knihy o výtvarném umění a architektuře. Na otázky o provozu pobočky v Praze odpověděl německý knihkupec Franz König.
15.08.2015 07:05 |

Kreuziger v první horské etapě táhl Contadora a dojel sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger dojel v osmé etapě Tour de France na sedmé příčce a v celkovém pořadí závodu se posunul na šesté místo.
06.07.2013 19:10 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (324 článků)

Kreuziger dojel v 11. etapě Gira šestý, celkově je sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil šesté místo ve středeční 11. etapě Gira d'Italia s cílem na kopci a celkově zůstal na sedmé pozici. Pro vítězství si po 142 kilometrech dojel Francouz John Gadret, Kreuziger dojel těsně za lídrem závodu Contadorem.
18.05.2011 18:40 |

POCTA! Leo König pojede poprvé Tour de France a rovnou jako lídr!

Cyklisté Leopold König a Jan Bárta se poprvé představí na Tour de France. Oba jsou podle očekávání v nominaci německého týmu NetApp-Endura, König bude jeho lídrem.
28.06.2014 09:00 |