Konečně! Voráček svým prvním letošním gólem rozhodl prodloužení

Český útočník Jakub Voráček ukončil svůj letošní gólový půst, když na ledě Caroliny rozhodl o výhře Philadelphie v prodloužení. Vítěznou branku zaznamenal také David Krejčí, který překonal českého brankáře Petra Mrázka a pomohl Bostonu k vítězství nad Detroitem.
15.11.2015 11:01 |

Osobnosti: Jakub Voráček (239 článků) , David Krejčí (200 článků) , Petr Mrázek (93 článků)

Voráček rozhodl v prodloužení o výhře Columbusu

Český útočník Jakub Voráček rozhodl ve středečním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Columbusu na ledě New Yorku Islanders 4:3. Voráček se prosadil v třetí minutě nastaveného času, kdy dorazil do branky střelu Krise Rusella a připsal si svůj pátý gól v sezoně.
29.11.2010 13:45 |

Osobnosti: Jakub Voráček (239 článků)

NHL: Voráček zařídil gólem v prodloužení výhru Columbusu

Český hokejový útočník Jakub Voráček zařídil v pátečním utkání NHL gólem v prodloužení vítězství Columbusu nad Ottawou 4:3.
01.01.2011 08:35 |

Voráček pomohl gólem k výhře Flyers

Útočník Jakub Voráček potvrdil pozici nejproduktivnějšího českého hráče v NHL, když ve čtvrtečním utkání svým 16. gólem v sezoně přispěl k výhře hokejistů Philadelphie na ledě Toronta 5:3. Prosadil se v 19. minutě, kdy si počíhal před odkrytou brankou na přihrávku Seana Couturiera a pohodlně vyrovnal na 2:2. Voráček dosud nasbíral 38 kanadských bodů, o osm víc než druhý Čech Patrik Eliáš z New Jersey.
05.04.2013 12:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (246 článků) , Jakub Voráček (239 článků)

Souboj českých gólmanů rozhodl střelou v prodloužení Voráček

V zápase Philadelphie s Detroitem proti sobě v bránách nastoupili čeští gólmani Michal Neuvirth a Petr Mrázek. Vyrovnané utkání nakonec ve prospěch Philadelphie rozhodl gólem v prodloužení na 4:3 Jakub Voráček, který si za to odnesl ocenění první hvězda zápasu.
03.11.2016 09:55 |

Osobnosti: Jakub Voráček (239 článků) , Michal Neuvirth (105 článků) , Petr Mrázek (93 článků)

Hokejový milionář Voráček dal Heleně Zeťové dárek za víc jak 200 tisíc korun. Co mezi nimi je?

Hokejista Jakub Voráček a Helena Zeťová  (31) se potkali na benefici Karla Rachůnka, kde se dražily hokejové předměty, a jejíž výtěžek, celkem tři milióny korun, poputuje na postižené děti. Kuriózní a zároveň dojemná byla dražba bruslí tragicky zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka. O ty se totiž přetahovali právě hokejista celku Philadelphia Flyers Jakub Voráček a zpěvačka Helena Zeťová. Dražební souboj vyhrál Voráček, brusle si však nenechal a dal je darem populární zpěvačce.
05.06.2012 15:45 |

Osobnosti: Helena Zeťová (169 článků) , Jakub Voráček (239 článků) , Josef Vašíček (160 článků) , Karel Rachůnek (181 článků)

Voráček rozhodl o výhře Columbusu nad Islanders, ti si připsali 14 porážku v řadě

Český útočník Jakub Voráček rozhodl ve středečním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Columbusu na ledě New Yorku Islanders 4:3.
25.11.2010 08:10 |

Neuhlídali ho! Démon Voráček rozhodl v prodloužení

Vědí o něm a stejně ho nejsou schopní uhlídat. Jakub Voráček opět rozhodl zápas, v prodloužení duelu s Washingtonem si řekl o nahrávku a propálil vše, co mu stálo v cestě!
09.01.2015 10:21 |

Voráček zase zářil: Pokořil Pavelce a rozhodl o výhře v prodloužení

Další skvělý večer prožil v zámořské NHL Jakub Voráček. Den poté, co čtyřmi asistencemi přispěl ke kanonádě Philadelphie proti Torontu, český útočník dvakrát pokořil krajana Ondřeje Pavelce v brance Winnipegu a výrazně se zasloužil o vítězství Flyers 4:3 v prodloužení.
22.12.2014 10:15 |

Voráček si připsal tři body, Hertl má prý zadek jako Jágr

Český hokejista Jakub Voráček přispěl v sobotním utkání NHL gólem a dvěma přihrávkami k výhře Philadelphie 6:5 v prodloužení v Dallasu. Kladenský rodák sehrál v přestřelce klíčovou úlohu v samotném závěru. Nejdříve v 55. minutě z dorážky vyrovnal na 4:4 a po rychlé inkasované brance se dvěma asistencemi podílel na úspěšném obratu.
19.10.2014 11:50 |

Češi porazili Finsko po prodloužení. Rozhodující nájezd proměnil Voráček

Hokejisté českého týmu prokázali bojovnost a porazili soupeře ze severu až po samostatných nájezdech. V základní hrací době se oba celky rozešly za stavu 2:2. V prodloužení proměnil rozhodující nájezd Jakub Voráček.
24.04.2015 21:10 |

Voráček je zvíře! Nasbíral čtyři nahrávky za zápas! Gól slavili Plekanec s Prospalem

Asistence? Jakub Voráček. Kdo nahrával? Voráček! Český forvard Philadelphie v duelu s Islanders připravil svým spoluhráčům hned ČTYŘI GÓLY!
18.02.2013 21:35 |

Krejčí odstartoval gólem skvělý obrat Bostonu

Český hokejový útočník David Krejčí svým prvním gólem v letošním play off NHL pomohl Bostonu k výhře nad Buffalem 3:2 v druhém prodloužení.
22.04.2010 07:45 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků)

Tlustý rozhodl o výhře Caroliny. Voráček se zranil. Mají se čeští fanoušci bát?

Český hokejista Jiří Tlustý se ve středečním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Caroliny 3:2 na ledě Philadelphie a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. V dresu Flyers i připsal asistenci Jakub Voráček. Útočník, který figuruje v nominaci pro Soči, ale pak musel ze zápasu kvůli zranění ruky odstoupit.
23.01.2014 09:25 |

Osobnosti: Jiří Tlustý (96 článků) , Jakub Voráček (239 článků) , Jiří Tlustý (96 článků)

Jágr už se zase směje, zastavil mizérii Dallasu. Voráček válí dál!

Jaromír Jágr gólem a asistencí zařídil vítězství Dallasu nad San José, Stars tak po třech zápasech konečně bodovali. Jakub Voráček je pořád v laufu, tři asistence znamenají posun mezi TOP nejproduktivnějších hráčů ligy.
23.02.2013 22:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2258 článků) , Alexandr Ovečkin (66 článků) , José José (284 článků)

Židlického skvělá premiéra. Rozhodl gólem v prodloužení

Lepší start v novém týmu si český hokejový obránce Marek Židlický nemohl přát. Ve svém prvním zápase v dresu Detroitu rozhodl brankou v prodloužení o vítězství 2:1 nad New York Rangers.
05.03.2015 11:26 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků)

Voráček zase řádil. Dal dva góly Pavelcovi a dál kraluje bodování NHL

Hokejista Jakub Voráček má za sebou další skvostný večer v NHL. Po Torontu poznali jeho aktuální formu na vlastní kůži také hráči Winnipegu s Ondřejem Pavelcem v brance. Český útočník se proti svému krajanovi dvakrát gólově prosadil a rozhodl tak o výhře Flyers 4:3 v prodloužení.
22.12.2014 10:51 |

Voráček ukončil střelecké trápení. Flyers získali bod

Hokejový útočník Jakub Voráček v pondělním utkání NHL ukončil po dvanácti zápasech své čekání na gól a pomohl Philadelphii získat alespoň bod za prohru 4:5 po samostatných nájezdech v Ottawě. Skóroval poprvé od 12. listopadu, kdy se trefil rovněž proti Ottawě a dvěma góly přispěl k výhře Flyers 5:0. Tentokrát se prosadil jednou - ve 32. minutě v přesilové hře svým čtvrtým gólem v sezoně vyrovnal na 2:2.
10.12.2013 11:10 |

Voráček dal gól, ale radovat se nemohl. Philadelphia schytala výprask

Český útočník Jakub Voráček se podruhé za sebou zapsal mezi střelce, ale svým gólem pouze mírnil debakl Philadelphie na ledě Chicaga 2:7-
12.12.2013 07:55 |

Hanzal se v NHL blýskl hattrickem, Voráček bodoval podeváté v řadě

Velký večer má za sebou v zámořské NHL hokejista Arizony Martin Hanzal. Český útočník, který měl do pátečního zápasu na kontě dva góly, nasměroval hattrickem Coyotes k jasné výhře 5:0 na ledě Vancouveru. V parádní formě pokračuje Jakub Voráček, který si připsal body do produktivity už v devátém zápase v řadě. Svým gólem a asistencí ale porážku Philadelphie neodvrátil.
15.11.2014 08:06 |

Osobnosti: Martin Hanzal (57 článků) , Jakub Voráček (239 článků)