Článek

Konečně se ví, jak bohatí Američané urývali peníze v karibském ráji

 
Když propukla panamská aféra, na seznamu bohatých a slavných, kteří ukryli peníze v daňovém ráji, podezřele chyběli Američané. Jak se ukazuje, v objemných spisech vynesených z advokátní kanceláře Mossack Fonseca přece jen jsou i američtí boháči.
07.06.2016 15:10 |

podobné články

Podobné články

Miss Universe v karibském ráji: Češka a její krásné konkurentky!

 
Prosadí se opět ve světě česká kráska? V karibském ráji, na Bahamách, vrcholí přípravy na další ročník Miss Universe 2009. Na soutěžní večer, který proběhne 23. srpna, se usilovně připravuje i Česká Miss Iveta Lutovská (26).
06.08.2009 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Monika Bagárová si užívá v karibském ráji: Takhle jí to sekne v plavkách

 
Zpěvačka Monika Bagárová  (21) odletěla odpočívat do teplých krajů. Se svým americkým přítelem si užívá na exotickém ostrově v karibském ráji Aruba. A pozdrav svým fanouškům naše nejkrásnější zpěvačka poslala prostřednictvím několika fotek.
24.03.2016 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (387 článků)

Nebezpečí v karibském ráji: Dívku odfoukne startující letadlo!

 
Na karibském ostrově Svatý Martin je jedna z nejznámějších pláží na světě. Hned vedle ní je totiž letiště, tudíž tu lze z naprosté blízkosti sledovat přílety a vzlety letadel. Ne nadarmo jsou kolem varovné cedule, že zde hrozí nebezpečí. Dívka, která chtěla překonat proudění z motoru odlétla hlavou přímo na betonovou zeď.
10.04.2012 10:20 |

podobné články

Slovenský zabiják uniká s herečkou po boku: Získali trvalý pobyt v karibském ráji!

 
Nejhledanější slovenský zabiják Karol Mello (42) dál uniká spravedlnosti - a rovnou na bílé pláže v karibském Belize. Společnost mu přitom dělá jeho milá, mimochodem oblíbená slovenská seriálová herečka.
19.09.2012 08:00 |

podobné články

Únik informací odhalil totožnost boháčů a politiků ukrývajících peníze v karibiku

 
Únik informací odhalil totožnost tisíců majitelů anonymního majetku v karibském daňovém ráji. Jsou mezi nimi i vysocí političtí představitelé i milionáři zapletení do podvodů. Napsal to britský list The Guardian. Podle odhadu bývalého hlavního ekonoma společnosti McKinsey mohou mít bohatí lidé v daňových rájích uloženo až 32 bilionů dolarů (asi 644 bilionů Kč).
04.04.2013 16:30 |

podobné články

Vražda v exotickém ráji: Smrt Evy (†62) přišla před návratem domů!

 
Na stará kolena chtěli odjet dožít zpátky domů do Česka. Jenže se jim nedařilo prodat či pronajmout svůj dům. Jejich váhání tak ukončila tragická smrt. Evu (†62) v karibském ráji zastřelil místní obchodník s drogami.
26.02.2014 05:10 |

podobné články

V Karibském moři se potopila venezuelská vrtná plošina

 
Venezuelská vrtná plošina Aban Pearl sloužící k těžbě zemního plynu se ve čtvrtek ráno místního času potopila v Karibském moři.
13.05.2010 13:00 |

podobné články

Jahoda (Svobodní): Proč bohatí daně neplatí

 
"Bohatí lidé neplatí daně." Zaklínadlo všech marxistů, burešů a zelených dobrosejů. Mají do určité míry pravdu. Bohatí daně neplatí z mnoha důvodů.
27.02.2017 15:05 |

podobné články

Zpověď manželky slovenského zabijáka: Jak si žijí v karibském ráji?

 
Zahrála si ve slovenské Ordinaci v Růžové zahradě. Život jí však změnila jiná role, ta v reálu - Zuzana Marošová (31) je především manželkou nejhledanějšího slovenského zabijáka Karola Mella, se kterým utekla do exotického Belize. A z něj poskytla svůj první velký rozhovor.
01.10.2012 19:40 |

podobné články

ANKETA: Česká vs. slovenská miss, která je hezčí?

 
ANKETA: V karibském ráji na Bahamách vrcholí přípravy na finále soutěže Miss Universe. Podle organizátorů soutěže se k favoritkám směle může řadit Česká Miss Iveta Lutovská (26).
12.08.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Dovolená vévodkyně Kate v karibském ráji: Utiskuje zazobané turisty

 
Již dlouho je karibský ostrov Mustique vyhledávaným místem bohatých a slavných. Návštěva královské rodiny by tak neměla ve vyhlášené lokalitě způsobit žádný rozruch. Jenže příjezd Kate Middleton (30) s rodinou tentokrát pěkně naštval ostatní zazobané rekreanty.
22.01.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (915 článků)

Demi Moore propustili z léčebny: Ukrývá se v karibském ráji

 
Herečka Demi Moore (49) se nedávno zhroutila a rozhodla se pro pobyt v léčebně. Nyní je už zpátky doma, ale smutek z rozchodu s Ashtonem Kutcherem (33) jí rozhodně nepřešel. Uzavřela se před lidmi a ukrývá se v Karibiku.
03.03.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků) , Ashton Kutcher (441 článků)

Slovenský zabiják prodává svůj bar v Karibiku: Snaží se opět o útěk?

 
Ačkoliv zabiják Karol Mello (42) po sedmatřiceti dnech za mřížemi tvrdil, že se mu Belize opravdu líbí a chce v zemi zůstat, realita bude asi jiná. Jeden z nejhledanějších Slováků, který je obviněný z několikanásobné vraždy, totiž prodává svůj bar v karibském ráji. Snaží se opět utéct?
27.09.2012 18:50 |

podobné články

VIDEO V Karibiku posbírali 8 českých gangsterů! To jsou jejich tváře!

 
Je mrazivé pondělní ráno, když z paluby šedého armádního speciálu v Praze-Ruzyni vystupuje osm velmi spoře oděných lidí s želízky na rukách a neprůhlednými brýlemi na očích. Právě dorazila "výprava" českých zločinců, která si v posledních letech užívala nakradených peněz v karibském ráji. Nedávno je tam ale v rámci policejní operace nazvané Dominik posbíral Interpol! Pro příštích pár let se jejich domovem stanou české věznice, mají totiž na svědomí vedle podvodů i přepadení bank a vražd policistů!
29.10.2012 20:05 |

podobné články

Tleskáme: Nicole Richie překonala anorexii a po dvou dětech se pyšní touto luxusní vysportovanou postavou

 
Adoptivní dcera zpěváka Lionela Richieho (63) Nicole je herečkou, módní návrhářkou, a především bývalou hvězdou reality show Simple Life (v překladu Zlatý holky). V ničem bohužel nijak zvlášť nevyniká, a nejvíc se tak proslavila jako kamarádka Paris Hilton. Dnes už je ale Nicole přes třicet a i ona se dávno zklidnila. V těchto dnech tráví společnou dovolenou s Jessicou Albou v karibském ráji St. Barths.
13.04.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (146 článků) , Lionel Richie (45 článků) , Paris Hilton (597 článků) , Nicole Richie (35 článků)

První dovolená prince George: Následník trůnu si hoví v luxusním karibském ráji

 
Princ George je na světě teprve půl roku, ale již teď zažívá svou první zahraniční dovolenou. Do Karibiku ho vzala jeho matka vévodkyně Kate společně s Middletonovými. A v jakém luxusu následník trůnu přespává?
04.02.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: George (8 článků)

Vražda Evy (†62) v Karibiku: Češku zastřelil Generál!

 
Patnáct let žili Eva C. (†62) a Zdeněk J. (68) bezstarostný život v karibském ráji. V pátek ale všechno v jediném okamžiku skončilo. Češku zavraždili v Dominikánské republice za bílého dne na ulici. Podle posledních informacích policie ví, kdo je vrah - Haiťan v podsvětí známý jako Generál.
25.02.2014 11:40 |

podobné články

Tenhle oplácaný a zarostlý trosečník je Leo DiCaprio: O modelky v bikinách ale nouzi nemá!

 
Snovou dovolenou snad každého muže momentálně zažívá na ostrově St. Barts Leonardo DiCaprio. Čerstvý čtyřicátník není žádný troškař a v karibském ráji se obklopuje hned několika krasavicemi, které se od něj na pláži prakticky nehnou. Ostřílený Vlk z Wall Street ale vypadá, jako by to byl jeho denní chleba.
05.01.2015 22:11 |

podobné články

Jen odhodit plavky a byla by jako Eva v ráji: Obdařená česká seriálová kráska si užívala na Jamajce

 
Velmi příjemný přelom roku si dopřála herečka Bára Mottlová  (28) , která se objevila v menších rolích snad ve všech českých seriálech. Obdařená kráska totiž oslavila silvestra na Jamajce v Karibském moři.
13.01.2015 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (105 článků)